Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ewanisia - na taras sie spoznilam :-(, trudno sie mowi, nastepnym razem ;-). Widze zes sie rozpiekla na calego w tym Twoim nowym piecu :-) :-D. A nad moimi \"papierkami to pewno jeszcze jutro caly dzien posiedze :-O... a moze i jeszcze dluzej :-O Teraz juz uciekam do domu wiec zycze milego wieczoru 😘 !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ,...nic sie niemartw ..posiedzimy jutro razem ...bo ja mam juz troszke papierkow domowych do wypelnienia i zwlekam tak z tym ...az sie spietrzylo i wrecz juz trzeba...milego wieczorku zycze i wirtualnie mozesz sprobowac tych wypiekow ...nic Ci nie bedzie ..🌼 Kaszubko ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie mogę pisać - syn siedział niedaleko kompa i był bardzo ciekawy gdzie to ja chcę pisać..... cenzura.... miałam chęć go w pewnym momencie udusić.... hihihihihi Dea taką śliczną masz dziewczynkę - jej uroda coraz bardziej jest widoczna..... oj, będą chłopcy za nią ganiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wesola ...jak to tak ....ja wlasnie wypilam lampke winka ...jest ok ...szkoda ze jutro trzeba isc do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - makaron tuczy!!!!!!! Już wolę jabłuszka..... mam ochotę na smażone jabłka lub jabłecznik.....ale mi się marzy... hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mnie UFO jednak porwalo :o druga blondyna wieczorowa pora sie klania ;) zwariowany dzien dzisiaj a po powrocie do domu, nawet nie wiem jakim cudem, ale udalo mi sie szybko ugotowac pyszna kolacje. Poprostu zlote raczki dzis mam. Zaraz sie zabieram za ochrzatniecie domku, bo jak pani sprzatac przyjdzie to sobie wszystkie wlosy z zalamania powyrywa. Kaszubko, dzieki przeslodkie. Oczywiscie nie jestem w tym przypadku obektywna, i wiem ze mala jest ladna ;) mam nadzieje ze bedziemy w stanie pomoc jej tez wyrobic sobie ladny charakter, bo zewnetrzna uroda to nie wszystko. No ale mamy jeszcze troszke czasu :) Rynek nieruchomosci ciagle idzie w dol a my wlasnie dom kupujemy. Mam nadzieje, ze nie spadnie za duzo na wartosci jak juz bedziemy wlascicielami :o dobrze, ide zrobic troszke pozadkow i potem tez sie przysiade z lampka wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, dzieci biorą przykład z dorosłych, oprócz tego psycholodzy twierdzą, że charakter dziecka kształtuje się w jego pierwszych czterech latach życia... wychowałam 4 dzieci, uczestniczę [ w niezbyt dużym stopniu ] w wychowaniu wnucząt... i wydaje mi się, że dzieci muszą zawsze brac od kogos przykład.... "z kim przestają, tacy się stają" - choć i to nie jest w pełni prawdą. Interesowałam się numerologią, horoskopami... wiem z tego , że data urodzin, imię, położenie gwiazd - wszystko wpływa na charakter człowieka - i jeszcze jedno - nieważne, co dają nam gwiazdy w dniu narodzin... i tak my rządzimy sami sobą i my decydujemy w pewnych etapach swego życia, jacy jesteśmy i będziemy.... Ale sie rozpisałam - znów wsiadłam na swojego konika.... Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór i ... dobranoc Nie miała baba kłopotu - ma rybkę. Czyli ja mam glonojada. znalazłam dosłownie w porzuconym akwarium żywe stworzenie. Boże widzisz i nie grzmisz. Ludzie potrafią być podli. Wyprowadzili się zostawiając ją w domu. Zmykam Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, temat rzeka i ja tez sie tym bardzo interesuje. Wsiadaj wiec na tego konika jak najczesciej! ;) Rybko, to masz teraz rybke? To ona cie chyba znalazla, wiedziala ze nie dasz jej zginac! Jak tam cora i test? kiedy resultaty? Nie mam z kim winka pic? No to chyba to lozka wskocze, dobrze mi zrobi na zmarszczki ;) Spokojnej nocy drogie panie i milych snow 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ruda... witajcie wszystkie.... kawa juz jest.... to do kawy jeszcze dokładam świeżutkie bułeczki maślane. Słońce świeci...od razu milej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 😍 i dolaczam sie do porannej kawy i buleczek :-) Ewanisia 🌻 - dzieki za wirtualne wypieki :-) Kaszubko 🌻 - znam osobe ktora jest urodzona w tym samym dniu co ja (tylko kilka lat wczesniej) Nie ma miedzy nami zadnego pokrewienstwa i poznalismy sie zaledwie kilka lat temu ale wedlug calego otoczenia mamy prawie identyczne charaktery ;-) :-). Cos w tym jest ... :-) Wesola 🌻 - jak tam dzisiaj Twoja wczorajsza glupawka ;-) ? Przezyla :-D ? Dea 🌻 - naprawde spadaja ceny ? U nas po prostu zaczely tylko rosnac mniej szybko ...Trzymie kciuki :-) Rybko 🌻 - teraz w pelni zaslugujesz na Twoj nick :-). Pytam przez zwykla ciekawosc :-P : rybka to Twoj znak zodiaku ? Rudamaxi 🌻 Milego dnia zycze wszystkim i zaglebiam sie w pracy :-O... ale jednym okiem bede na Was patrzec ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem! ja o najmocniejsza kawe poprosze! glowa rozbudzona ale reszta ciala jeszcze nie :o Kaszubko, mniam buleczki, jaka ja glodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 ...wpadlam na sniadanko i kawke ...dzieki ... Rebeka ...a prosze bardzo ...🌼 Wesola Aniu ...sorki za wczoraj ale mialam nieoczekiwanych gosci i musialam wyjsc z domu na dwie godzinki ...🌼 Kaszubko ..dzieki za buleczki ..🌼 Rybko ...a ladna ta rybka ...🌼 Dea ...to rozumiem ze ladnych 20 lat splaty was czeka ...a jaki duzy dom ..i w tym samym miejscu gdzie mieszkasz? 🌼 Annapo ...🌼 Rudamaxi ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Szczerze powiem ,ze mam ochote na giga kielicha...takiego ,zeby mnie zwalil z nog i zebym mogla cały dzien przespac...wpadłam do taak wielkiego doła ,ze szkoda gadac.... nie bede sie rozpisywac ,bo nie mam siły... Zycze miłego dzionka i bede zagladac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea....wielkie dzieki...no to teraz sobie posmiałam sie przez łzy...fajnie mi sie dzien zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...wiesz ,ze to nie głupia mysl...tyle ,ze ja powinnam tego uzyc 16 lat temu...to moze by mi pojawiła sie w tej mojej mozgownicy mysl ,zeby nie pakowac sie w takie szambo... A tak ogolnie to wielkie dzieki ...ale sama sie wpakowałam i zdaje sobie sprawe ze sama musze sie wykopac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - 😘😘😘😘😘😘😘😘 dla Ciebie na poprawe humoru !! Nie smuc sie !!! Ja sobie ustawilam w komorce jako wiadomosc na powitanie haslo \" Usmiechnij sie, jutro bedzie lepiej... \" ... i dziala !! A wirtualnego kielicha chetnie Ci postawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos widze ,ze sobie sama ze soba pisuje...ale wiem ze czytacie i to mi wystarcza hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, wiem że jest Ci ciężko..... ten cały remont zabiera sporo sił i nerwów... ale masz nas - nie pozwolimy wchodzic Ci w jakikolwiek dołek.. Rebeko - jest bardzo dużo psychicznych sobowtórów... tzn jeśli chodzi o nasze charaktery....bywa również,że osoby urodzone tego same dnia są również podobne do siebie fizycznie... nawet Mark Twain wykorzystał ten fakt w jednej ze swoich książek. W naszym życiu jest wiele niezbadanych do tej pory tajemnic... istnieją rozmaite hipotezy, poglądy.... Nawet na temat wynalazków....np. dużo wynalazców twierdziło i twierdzi, że najbardziej ciekawe i ważne ujawniły im się w nocy podczas snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko dzieki....sorki ,ze taki ponury nastroj wprowadziłam...ale sie poprawie..tylko ,ze nie umiem tak szybko...a nie mam nikogo komu mogłabym sie wyzalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×