Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

She 🖐️ - ptasie mleczko od Kaszubki mozesz sobie possac :-P :-D :-D. A powaznie, to nie wesolo :-O. Ale to tez jest "ostry przypadek"... wiem ze postawisz na swoim i jutro juz bedzie po klopocie :-) Amarylis - czemu dentysta ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internet obraził się na mnie i... sobie poszedł w siną dal..... Ale jakoś udało mi się go uprosić, aby wrócił. :D kotka z pieskiem - łobuziaki- smacznie sobie drzemią.... a ja zastanawiam się, czy nie zrobic to samo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popracowalam troszke ;-) ... i dobrze mi to zrobilo :-). Kaszubko - a czemu by nie ;-) ? Slodka drzemka w milym towarzystwie... :-) Teraz lece do mojego kochania ;-). Dzisiaj w TV \"Langoliery\" King\'a wiec raczej nie zgladne... chyba ze M bedzie mial jakis western na oku :-O 😘 Milego wieczoru dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - juz pierwsze zdjęcie odebrałam - piesek jest SUPER 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ Przepraszam na poczatek za moja nieobecnosc ale same wiecie ..ranki na fizykoterapii ..wczoraj do tego zle sie czulam ..polozylam sie spac i obudzilam sie wieczorkiem ...ale malo tego po godzinie znowu sie polozylam i zasnelam jak kamien ...nic juz nierozumiem ...jutro ide do lekarza po skierowanie na badania cukru we krwi ...normalnie mnie wszystko rozbiera ...kosza trawe ja kicham ..nigdy mi sie to niezdazalo ...czuje sie jak za przeproszeniem babcia ktora zaczyna chorowac na wszystko ... zaraz biore sie za papierkowa robote bo za duzo spraw mi sie nazbieralo ..a niemam za duzo czasu na wysylke ...zalatwilismy sobie polska telewizje ..cyfre + i okazalo sie ze karta wadliwa ...wyslalismy wczoraj ja do Polski i do tygodnia ma przyjsc z powrotem ...ah ..samo zycie ... moje dziecko juz po dwoch egzaminach jutro kolejny ..jeszcze tylko dwa tygodnie testow i ma wakacje ...ale wyniki w lipcu... wracajac do mojego kregoslupa to jeden dzien jest lepszy jeden gorszy ..w pracy poszli mi na raczke dali tydzien wolnego ale w nastepnym odrabiam podwojne godziny ..ciekawe co byloby lepsze ... chcialabym wszystkim paniom podziekowac za zyczenia i bycie ze mna w tych chwilach ... Kaszubko 👄 pieknie dziekuje za piosenke dla mnie wzruszyla mnie ..aha fotki na garnku super .🌼 Annapo 👄 zdrowko wazniejsze masz racje ..dzieki 🌼 Rebeko 👄 dziekuje za zyczenia ..i chcialabym poznac tajemnice tych nutek ktore zauwazylam ze robisz na klawiaturce ..a ja niemoge do tego dojsc ..a wlasciwie to nawet nieszukalam ..hihii...i jeszcze jedno pytanie ..gdzie w Paryzu mozna by bylo zatrzymac sie na noc albo dwie ale wiesz zeby niebylo za drogo ..M wpadl na pomysl ze moze na nastepny tydzien wybralibysmy sie na wycieczke do Paryza oczywiscie autem dlatego o transport sie nie martwimy ...ale jestesmy zupelnie zieloni w innych sprawach ...jesli moglabys mi pomoc to bylabym wdzieczna ...🌼 Wesola Aniu 👄 ja tez poprosze o fotke Twojej psinki ..i dziekuje za troske ..🌼 She 👄 ..dzieki wielkie za zyczonka i Pozdrawiam 🌼 Dea 👄 zgubilas sie w tym Londynie czy co? 🌼 Rybko 👄 posylam buziaczki dla Ciebie i dziewczynek 🌼 Rudamaxi 👄 dziekuje za fluidki i odwzajemniam 🌼 Amarylis 👄prosze o troszke kawki na jutro w termosiku bo moge sie spoznic na sniadanko ..chyba raczej wpadne w porze obiadowej ..🌼 Ellisa 👄 BT 👄 ok dzieki wielkie jeszcze raz i juz uciekam bo niedlugo nic niezrobie ..pa,pa i do uslyszenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko........dlatego wolę dentystę ......bo ostatnio moja fryzjerka dała taki popis kunsztu ,że przez tydzien nie wychodziłam z domu.....:D :D więcjak mam wybierać do kogo iśc to wolę do dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła - wszyściutko odebrałam 🌼 ❤️ Amarylis 🌼 z dwojga złego wybieram fryzjera... :D na fotelu dentystycznym potrafię nawet zemdleć :D Ewanisia ❤️ juz nie choruj - szkoda na to czasu... a le cukier jednak daj zbadać - tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOO!......Nikogo???????????????? No to stawiam kawę..................i narazie nic wiecej.zalatana jestem.....zawiozłam dziecię na fizykę...............i .....czekam.....aż napisze sms-a......jak jej poszło. Jutro chemia. Narazie buziam .......wlece jak się ogarnę.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie kochane 😍 Kaszubko 🌻 - zapomnialam wczoraj podziekowac... co niniejszym czynie : DZIEKUJE 😘 : ogrod wypieszczony jak najdrozsza kobieta :-) Amarylis 🌻 - tez sie pare razy narwalam :-P. Dzieki za kawke, dobrze ze ktos tu tego pilnuje :-). A za corcie bede trzymac jednego kciuka ;-) Ewanisia 🌻 - wszystko Ci powiem tylko troszke pozniej, sorki, ale teraz wyrwalam dla Was tylko minutke :-( Mam pilna prace, jak zwylke potrzebne \"na wczoraj\" wiec teraz tylko zycze milego dnia i ... zagladne pozniej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam! Kawke tez w łapki porywam i na razie tez zmykam do obowiazkow....jakos tak coraz krotsze te dni....albo wiecej pracy mamy...:P Odezwe sie jak wroce ....na razie miłego dzionka...i 👄 wsiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌼 jest dziś piękny słoneczny dzień - ale juz zapowiadają deszcze - niech sobie padają - a co tam - ale dopiero, gdy wrócę do domu od fryzjera. Rebeko ❤️ - tym ogródkiem zajmujemy się dopiero od 7 lat - wcześniej wyglądał zupełnie inaczej..... był mocno zaniedbany. Na zabawę ogrodnika trzeba mieć dużo czasu, sporo chęci i pewne wiadomości... no i trzeba lubic grzebaninę w ziemi. Nam sprawia to również przyjemność i radość. Stawiam kawę i bułeczki maślane i zapraszam na tarasik.... :D Amarylis - nie denerwuj się tak maturą -wszystko będzie dobrze.🌼 Annapo - przydałby Ci sie mały urlop - trzeba wyczarować jakąś zmienniczkę... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Co ja widzę wszystkie panie zaganiane , kawę łapią w biegu.... To ja się rozsiądę hi,hi,hi,hi pomacham nogą i kawę w spokoju wypiję........ Ależ piękna pogoda od kilku dni, a miało być dzisiaj zimnej Zośki i -2st.,ciekawa jestem czy gdzieś było ? Jeśli jest z nami jakaś Zosia to dla niej🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadałam się i... chyba Wesoła 🌼jeszcze jesteś ????... Kurczę - idą brzydkie chmury - trzymajcie kciuki, aby deszcz nie padał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo🌼 Rekeka....... dzięki za kciuka;).........trzymaj jeszcze do 21.05:D Annapo........zwolnij trochę.............wpadnij do mnie , do ogrodu:) Kaszubka........niestety ,ale STRES......... to moje drugie imię........ale nie ma tego złego..........chudnę przy okazji:D :D Wesoła.........było ....u mnie...ale nie za bardzo.......własnie czekam kiedy wreszcie będzie można wystawic oleandra:) Oj...........pewno rączka boli? Od machania.........:D......... Odmachuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis - ja tylko na pozór jestem twarda i spokojna - wewnątrz wszystko kipi, wrze.... siedzę na beczce dynamitu.... Jeśli mam gdzieś jechać lub iśc do kogos na wyznaczoną godzinę - juz na wiele godzin naprzód sie przygotowuję i zawsze boję się, że się spóźnię... że nie zdążę..... nie lubię byc ograniczana czasem ale nie cierpię ludzi niepunktualnych oraz ludzi nie dotrzymujących danego słowa. Włosy mam obcięte - teraz jutro kolej zmiane koloru.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko .........mam to samo.............Musze byc przygotowana Może dlatego nie lubię niespodzianek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis - niespodzianki mogą być - ale tylko te przyjemne, dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane panie ! Przepraszam za cisze, docinelo mnie dzisiaj za wszystkie czasy, dopiero przed chwila do domu wrocilam :-O, znow naprawiam glupoty i zaniedbania innych :-O... Ale skonczylam :-) i jutro dopiero na 12.00 ide do pracy i dostalam zapewnienie ze bede mogla wczeniej wyjsc :-) Nie ma tego zlego;-), przynajmniej sie wyspie :-D. Amarylis - masz jak w banku ;-), jednego, bo musze miec druga reke wolna do stukania po klawiaturce :-) Wasola - tos ie dzisiaj namachala :-D Ewanisia - nutki robie w word\'zie i kopiuje :-P... a z hotelami wysle Ci maila, nie bede tu zasmiecac. Milego wieczorku dla wszystkich 😘 ... musze teraz \"zdekompresowac\" ... najlepiej przy muzyczce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Machania ciąg dalszy, ciekawe czy nogi wytrzymają......... Dzień dobry :) Ekspresior w ruch...........kawa buch........ Witam miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry deszczowo ❤️ Wesola Aniu 👄 przyciagnal mnie ten aromat kawki 🌼 Rebeko 👄 dzieki ...za to i za tamto ..hihi..🌼 Kaszubko 👄 oj tez juz nie chce ale co zrobic? 🌼 Amarylis 👄 widze ze masz stresa jak ja ..moje dziecie dzis ma bal wieczorkiem juz przygotowania trwaja ..🌼 Annapo 👄 jestem za zmianniczka dla Ciebie ..nalezy Ci sie urlpik 🌼 Dea 👄 Rybka 👄 Rybko 👄 Rudamaxi 👄 She 👄 zaraz jade do szpitala ..wczoraj bylam u lekarza zbadali mi mocz i krew ..mam podwyzszony cukier ale dostalam dodatkowe badanie krwi po glukozie ...ide we wtorek ... zaraz po lekarzu musze isc do sklepu kupic krawat dla mojego syna a tu taki deszcz pogoda barowa ...ale coz ..jest taki podekscytowany ..bal w hotelu ***** dziewczyna zadowolona ...bedzie sie dzialo ..pozniej ida na prywatna impreze ... ok na razie zycze milego dnia i do uslyszenia ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! i sorki za to ,ze wczoraj juz sie nie pokazałam...samo zycie...najpierw bieganina po bankach ,sklepach,itp...potem obiad a potem dzieciaki zasiadły do kompa ...potem znowu do łaciatych ...ale za to ok.21 M rozpalił ognisko i razem z dzieciakami spałaszowalismy po kawałeczku pysznej kiełbaski.... A dzisiaj po kiełbasce został tylko zapaszek na ciuszkach :( i w zwiazku z tym trzeba jakies pranie postawic,a jeszcze jedno nie pochowane do szaf... Wesoła...zazdroszcze Ci tego machania...u mnie teraz bedzie coraz gorzej...jak to wiosna,a potem dopiero ciekawie ,bo zniwa,itd...takze ja z Toba nie pomacham,ale przynajmiej nozki mnie nie beda bolały :) Kaszubko...mam nadzieje,ze jak juz zaliczysz te farbowanie ,to poslesz kolezankom jakas fotke :P Ewanisiu...Ty tez jakos nie masz czasu przyklapnac na kuperku...ale szanuj sie kobietko :) Amarylis...dzieki za zaproszenie do ogrodu...i nie kus kobieto ,bo ja niestey wyjazdy musze odłozyc na emeryture...oczywiscie jak dozyje..:) Rebeko...Mysle ,ze pora juz wstac,bo jeszcze do pracy zaspisz...i dzieki za zaproszenie na tarasik...oj chcialabym choc na chwilke tam postac nawet przy takich chmurach... Tak ogolnie to chciałam zauwazyc,ze dzisiaj nasz topik skonczył kolejny miesiac ,trzeba by wieczorkiem cosik procentowego łyknac z tej okazji...no to ide jakies piwko,czy szampana do lodowki zapakowac...na wieczor bedzie jak znalazł... A teraz zycze miłego dzionka i ide popracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×