Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Aniu 🌻 ja Strzelec jestem ale cos tam moze z lwa, a raczej z lwicy, w sobie mam? Rebeko 🌻 a czego mam nie robic? Chorowac czy marudzic? Lepiej ani tego ani tego, co? She 🌻 ja chetnie do zielonej herbatki wroce! Ponoc pomaga schudnac :) Nie obiecuje, zle moze wpadne dzis wieczorem. Po poludniu ide zas do fryzjera na blondyne sie zrobic bo cos odroslam ….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie , prosze to \"zdaRzylam\" :-O ... dopiero teraz zauwazylam i az mnie zeby zabolaly :-O :-O She - sama nie lubie :-P :-D Rybko - milego popoludnia :-) Dea - nie znikaj :-D. No i oczywiscie nie choruj tez :-) Marudzic mozesz, po to, miedzy innymi, jest ten topik :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Kaszubke wcielo ;-) :-D... A i Ania podobno miala byc na podgladzie :-P ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - ja tez na podgladzie... wiecej dzisiaj patrze na zegarek niz na ekran :-P :-D no i jak ? Smakuje moja kawa ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja wiem ze do Twojej w wiadrze sie nawet nie umywa, ale ... :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, tak latwo sie mnie nie pozbedziecie :p ale teraz to juz musze isc, czekaja mnie 2 i pol godziny relaxu u fryzjerki :D:D:D do potem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...No i Ania jest na podgladzie :P...tyle ,ze jak podglada to nikogo nie było i poszła do kuchni zrobic obiadek,potem go zjesc,a teraz jeszcze trzeba posprzatac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co znowu nikogo:(...to ide sobie Musze sie na chwilke połozyc ,bo cos mi głowa nawala...moze jak poleze to przestanie:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - zrob sie na bostwo i zagladnij wieczorem :-) Ania - tym Twoim obiadkiem to mi smaka narobilas strasznego :-) !!! Nie wiem czy moj kucharz bedzie umial cos takiego zrobic :-P ale chyba go namowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, popracowalam uczciwie ;-) teraz do domu uciekam :-) Nie wiem o ktorej, ale postaram sie zagladnac... 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadam,tadam...........to ja :) jak w życiu ,jak któraś jest, to innych brak ;) ja trochę postraszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyszne te ogórki, ale co za dużo to .... Ależ jestem zmęczona i to po 4 godzinach pracy. A od poniedziałku 8 + dojazd na koniec Wrocławia. Nic mi się już nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesoła🌻 no to zdrowko\_/ Rybka🌻 to powiesz mi czym interesi sie Twoje młodsze dziewcze? Dla Ciebie też drineczek\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwczoraj kupiłam komodę w Ikei dla moich dzieci na bielizne i nie tylko, dzisiaj podreczniki dla Dawida no i jestem biedniejsza o jakieś 600 zł, a jeszcze czeka mnie cała wyprawka do szkoly i plecak dla młodego:P Kiedy oni skończa sie uczyć:P Chyba pogonie ich by sie lepiej uczyli i o stypendium siestarali:D No to na drugą nóżkę \_/ \_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna, jeszcze tak duzo nie wypiłam a sie wylewają:P nie wiem czemu tak sie robi, z gwinta będziemy pić, i już:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×