Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

wszystkie was pozdrawiam Dla Aneczek naszych drogich by wciaz byly usmiechniete i radosne i by spelnily sie te marzenia o ktorych nie wszyscy wiedza:)🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w ogródku :D ale dojazd miałam z przygodami.... przez ulicę przejechac - było bardzo trudno - jeden samochód za drugim.... zwariowac można było.... wreszcie udało się i..... już po drugiej stronie ulicy - tuż przy chodniku - rozwaliło się przednie kółko od wózka.... buuuuu Mąż ulokował mnie w cieniu, a sam szybko wrócił do domu po zapasowe kółko. :D Rozmawiałam przed chwilą z synem.... w Trójmieście są niesamowite korki.... trudno dojechac i na półwysep i w kierunku Gdańska. A teraz stawiam kawę i dużo sezonowych owoców... czyli między innymi agrest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla naszych kochanych Aneczek, pogody ducha, zdrowia z zelaza, malo stresu, pieniazkow w dostatku, milosci jak najwiecej! Wszystkiego najlepszego 🌻😘🌻😘🌻 u nas tez ladnie i cieplo cieplo :) duzo roboty mamy wiec tylko przelotem jestem, a jaka szkoda, bo chetnie bym sie zalapala na grilla u Wesolej!!!! duze buzki dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......przyłączam sie do życzeń...🌼 (.jeszcze do niedawna obchodziłam imieniny w tym dniu:D........) Dziekuję wszystkim którzy do mnie piszą :D......... Juz niedługo wracam do Was....buziory.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w przelocie ;-) ... Dla wszystkich naszych Anek, Aneczek, Ann ,Anusiek i Anulek : szczescia, radsci, spelnienia marzen, nieustajacej milosci i czerpania z zycia pelnymi garsciami :-) !! Annapo - 😘 🌻 ♪♫♪ STO LAT ♪♫♪ 🌻 😘 Wesola - 😘🌻 ♪♫♪ STO LAT ♪♫♪ 🌻 😘 Rybka - 😘 🌻 ♪♫♪ STO LAT ♪♫♪ 🌻 😘 She - 😘 🌻 ♪♫♪ STO LAT ♪♫♪ 🌻 😘 Chyba wiecej u nas nie ma... ? Aaaa, no i oczywiscie serdeczne zyczenia rowniez dla wszystkich An z Waszych rodzin... u nas jakos nieurodzaj... :-P Zabiagana jestem strasznie :-(, istne urwanie glowy mam :-O, ale zyczenia musialam wpasc zlozyc :-) Myslami z wami, cialo leci do dalszych zadan ... :-D MILEGO WIECZORU Kochane !!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ .......................................🌼.................................... .Drogie Anie Życzę Wam: Dużo zdrowia - \"aż do bólu\", słodkiego życia jak truteń w ulu, samych pomyślnych w życiu zdarzeń, realizacji wszystkich skrytych marzeń. Oraz: W dążeniu do celu wytrwałości, a od najbliższych dużo miłości. ......................................🌼..................................... .. Drogie panie u mnie imprezki ciag dalszy ..wczoraj siedzielismy na ogrodzie do 3-ej w nocy a dzis juz bylam na sloncu 3 godzinki ..troszke sie przysmarzylam ..a teraz goscie znowu sie zjechali..zycze wszystkim milego wieczoru .. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedziele 🖐️ ! Nie bede was budzic bo pewno jeszcze po imprezach spicie ;-)... My mamy dzisiaj gosci na obiad... ale nie ja gotuje :-) wiec bede z tego miala czysta, niczym nie zmacona przyjemnosc :-P :-D :-D :-D Tak po cichutku i na paluszkach kawe stawiam na \"dzien dobry\" :-) i zycze milego dnia kochane 😍... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Rebeko 👄 to ja tak po cichutku lapie kawe i wpadne pozniej ..milej imprezki obiadowej zycze..🌼 Wszystkim paniom milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Jest bardzo gorąco - rano o ósmej w mieszkaniu było 27 st..... teraz o wiele więcej. Za oknem doszło do 30 st :D Wolę siedziec w domu - tu jednak można złapac trochę ochłody. Mam nadzieję, że spadnie mi parę kg :D :D :D w takim upale mało jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad 32 st i na dworze i w mieszkaniu.... zimno źle, gorąco też źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziękuję bardzo wszystkim za życzenia, jesteście kochane, miło tak otrzymywać z roznych stron i rożnymi połączeniami życzenia:) Ja jestem padnięta, weekend bardzo przepelniony roznego rodzaju wrażeniami tak więc teraz wypije jeszcze tylko redsika i idę spać;) Jutro opiszę co sie działo;)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Witam po weekendzie i stawiam raczej mrozona herbatke..u mnie juz 26 stopni ..a dzis ma byc ukrop ..wole jednak lato .. zabieram sie zaraz za porzadki bo dzis chce troszke polezec na ogrodzie.. zycze wszystkim milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i podpisuje liste :-) Ewanisia 🌻 - mrozona herbata bardzo sie przyda, bo u nas tez juz teraz 29°C, a zapowiadaja na dzisiaj 33°C... i tak ma byc przez caly tydzien... no ale nie bede przeciez narzeka ze wreszcie lato przyszlo ;-) :-D Wszystkim zycze milego dnia i po 😘 posylam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Witajcie - te buziaki są dla Was. Poniedziałek – pierwszy dzień tygodnia. W tradycji biblijnej – chrześcijańskiej i żydowskiej, gdzie za pierwszy dzień tygodnia uznawana jest niedziela, poniedziałek jest dniem drugim. Znajduje to odzwierciedlenie m.in. w portugalskim: segunda-feira ‛drugi targ’ i greckim: δευτέρα (deftera) od δεύτερος ‛drugi’. Polska nazwa dnia określa jego następstwo po niedzieli – dniu odpoczynku: poniedziałek < po niedzieli. Nazwę tę dzielą wszystkie języki słowiańskie: np. czes. pondělí, ros. понедельник (poniedielnik), chorw. ponedjeljak. Łacińska nazwa dies Lunæ ‛dzień Księżyca’ wpłynęła na nazewnictwo innych języków europejskich, np. hiszp. lunes, franc. lundi, ang. Monday (od moon ‛Księżyc’), niem. Montag. Również japońska nazwa poniedziałku 月曜日, wiąże się z księżycem (月 – tsuki ‛Księżyc’). Hihihihihi :D i to tyle o poniedziałku :D Stawiam kompot agrestowy i kawę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Hi,hi,hi......ja przez dwa dni świętowałam-grillowałam :) Za życzenia dziękuje w tym roku obrodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje liste 🌻 u nas bylo wspaniale wczoraj, spedzilam calusienki dzien poza domem, w parku i na farmie miejskiej (takie miejsce gdzie dzieci urodzone w miescie moga sobie pobiegac za gaskami, kroliczkami, kozkami, krowkami itp. z kolezanka i naszymi dziecmi. Potem na obiadek do jej ogrodu, dzieci sie pluskaly w baseniku a my sie naklachalysmy do woli. Wiecej takich dni potrzebuje! u nas tez dzisiaj ma byc ok 30 stopni, ale juz od jutra ponoc ma sie ochlodzic, az do 23 stopni.... pozyjemy zobaczymy :) czerwoana herbatka u mnie stoi, zycze przyjemnego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 serdecznie dziekuje ,za wszystkie zyczenia 🌻... Oj,widze ,ze lato juz u wszystkich sie rozszalało... u mnie na szczescie jeszcze kilka chmurek czasami na niebie sie pokazuje,a jak slonko sie za nie schowa to mozna odpoczac :).... do tych waszych napoji dokładam herbate mietowa ...w moim wypadku skutecznie gasi pragnienie i o dziwo pije ja ciepła...:)... no to pedze teraz dalej popracowac....mysle jednak ze bede podgadac co porabiacie :)....posyłam moc 🌻 i 👄.... A Rybki dalej nie ma ....:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - bo mięta własnie jest bardzo dobra na te upały i do tego po wypiciu redukuje pocenie się 🌼 Rybka 🌼 pokaż się !!!!!! proszę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...ja te miete to pamietam jeszcze od babci...u nich zawsze na piecu stał jeden garnek z mieta ,a drugi z kawa zbozowa...a jak babcia szla na pole to brała sobie tez butelke ciemnego piwa...nie było to czesto ,ale po ciezkiej pracy smakowało wysmienicie.... Natomiast moj tesciu,przejal od ojca tradycje sadzenia owocowych drzew na groblach,np jabloni,grusz,...kiedys sie wiecej czasu spedzało z cala rodzina na polu i zawsze sie miało swieze owoce...a ze czasami z robaczkami:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - jak sięgne pamięcią - to u nas w domu zawsze było ciemne piwo - dom rodzinny zawsze z tym mi sie kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po obiadku :-) Kaszubko 🌻 - kompot agrestowy teraz po obiedzie chetnie wypije.. jesli jeszcze zostalo :-) Wesola 🌻 - dobbrze ze pogoda dopisala :-) Dea 🌻 - no to zycze wiecej takich dni :-) Ania 🌻 - widzialam ze w piatek nie malas z kim pogadac ... :-( jeszcze troszke i wakacje sie skoncza, wiecej czasu bedziemy spedzac w domach... A moj sawagier w piatek wieczorem wyjezdza wiec bede miala latwiejszy dostep do kompa :-) A ja teraz kawe stawiam i na taras zapraszam... ostatni moment, bo zostal jeszcze maly kawalek cienia ; za pol godziny bedzie patelnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam znów odwiedziny - tym razem Kasia, Basia i Małgosia. Dziewczęta juz pojechały :D ale wczesniej było dużo hałasu, smiechu - słowem wesoło. Rebeko - czas równiez na odpoczynek - dziewczęta - tarasik woła :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecałam zagladac,ale przy okazji rozne rzeczy sie robi i teraz dopiero mam chwilke...:( Rebeko...co do piatku ,to nic sie nie stało...beda kolejne :)...na taras sie spozniłam :(... Wiecie ,ze ja juz troszke sie za tymi moimi dzieciakami steskniłam,wczoraj chwilke gadalismy ,ale to nie to samo...jak sa ,to człowiek marzy o chwili spokoju ,a jak ich nie ma to znowu brakuje hałasu...nie idzie mi dogodzic...;P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - co innego chwila spokoju a co innego taka dluga nieobecnosc ... Zawsze sie teskni za tym czego sie nie ma ;-) :-) Kaszubko - u nas zapowiadaja na wieczor gwaltowne burze... i wyraznie czuc to w powietrzu... doslownie nie ma czym oddychac :-O Lece do moich facetow :-) Wszystkim zycze milego wieczoru 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌼 ciekawa jestem, czy była faktycznie u Ciebie burza????? Ja dziś piję i piję.... nawet mając kaca nigdy tyle nie piłam żadnych płynów hihihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Jest w dalszym ciągu gorąco, lecz na niebie pojawiły się chmury. Sporo tygodni temu pisałam Wam o remoncie przeprowadzanym w sąsiednim mieszkaniu - jeszcze trwa.... a ludzie cierpliwie czekają, aż robotnicy skończą - parodia..... To jest mieszkanie z kwaterunku - przydzielono je małżeństwu z dwójką dzieci.... Dziś wyruszam na zakupy - póki jeszcze nie aż tak gorąco.... :D Dla chętnych stawiam i napar z mięty i kawę.... a do tego jogurty z truskawkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja wtorkowo 😍 ! Kaszubko 🌻 - burza byla PIEKNA :-) !! Lazila nad nami ponad 1.5 godziny ... W rezutacie w mieszkaniu mielismy ponad 30°C a na dworze niecale 20°C i stalismy przy oknach marzac o tym zeby mozna bylo wreszcie je otworzyc :-O. W nocy juz bylo bardzo przyjemnnie :-). Udanych zakupow zycze ! Wesola 🌻 - 🖐️ She 🌻 - mialas napisac jak bylo ;-)... ? Milego dzionka slonka 😘 ... hihi, nawet mi dzisiaj rymy wychodza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×