Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Zaczynam się domyślać - Rebeko - jesteś spod znaku Wagi - czy dziś są Twoje urodzinki ????? jeśli dobrze pomyślałam, to: 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 W dniu tak pięknym i radosnym, niczym kwiat w promieniach wiosny, życzę Ci dużo szczęścia i radości. W każdej chwili codzienności bądź szczęśliwa i radosna! Jak ptak śpiewający o mgły błękicie, jak kwiat, w którym nagle budzi się życie, jak złote marzenie co nie chce się spełnić, jak kolorowanka, którą trzeba zapełnić, jak różowy pokoik, którego słońce opromienia, tak ja ślę ci najlepsze życzenia 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Rebeko,ja tez o tym pomyslałam ,ale jakos znowu mi uleciało z glowy 😠...takze teraz zostaje mi tylko dołaczyc do moich kolezanek i tez z całego serca zyczyc wszystkiego,wszystkiego najlepszego,100lat w zdrowiu i dobrobycie,pogody ducha,wielu powodow do usmiechu jak najmiej kłopotow i czego tam sobie pocichutku zyczysz y Ci sie spełniało... Pogoda taka ,ze maz mi sie po domu pałeta i zaglada przez ramie ,dlatego nie za duzo moge napisac....:( Dea...Ja sie na niedziele tez do mamy wybieram ,ale na pewno nie bede miała takiego ciepełka....wygrzej pozadne kosteczki ,bo u Ciebie raczej nie ma na to szans ....caluski dla Myszki... Erato....no to czekam do wieczora...i 👄 za wnioski... Kaszubko...widziałam cosik na poczcie od Ciebie ,ale nie zdarzyłam obejrzec,zaraz sie poprawie :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...wielkie dzieki..na tych Twoich przerobkach to chyba nawet lepiej niz w rzeczywistosci wygladam :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - ja nie upiększałam - tylko starałam się pokazać to, co ładne... wydobyć to, co zostało ukryte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba juz Rebeka stwierdziła ze z Ciebie robi sie ekspert w tej dziedzinie...to sie nie bede powtarzac tylko sie z tym zgodze ;) Mnie sie tak podoba ze sobie wydrukuje i włoze do portmonetki i jak bede wydawac pieniazki to mi bedzie przypominac o Tobie ,a co za tym idzie i reszcie dziewczyn ....przynajmiej oslodze sobie te przykra czynnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Melduje sie w przerwie obiadowej,mam niecala godzinke i jestem na podgladzie,ktos chetny na tarasik? a gdzie nasza solenizantka? -dzieki dziweczyny za te buziaczki ale fotki posle wieczorem bo teraz samo w kuchni sie nie zrobi ;) -cos dla ucha na zblizajacy sie weekend; .http://www.youtube.com/watch?v=82sW9DC81no ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - aż się zaczerwieniłam :D muszę przecież jakoś słodzić Twoje życie :D Erato - to biegnę na tarasik :D Mąż mi dał w tej chwili pizzę - poczęstuję Was również ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz pijemy kawę :D Nie lubię wymyślnych potraw.... zadowolę się nawet rosołem z kurczaka.... aby tylko nie był tłusty :D Trochę latem zjechałam na wadze.... ale przy mężowskiej kuchni i tak znów doszły następne kg. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - a ja wrecz przeciwnie lubie takie potrawy a na wadze wcale mi nie ubywa,coz widocznie starzeje sie hihi...musze Cie juz zostawic bo zmykam,najpierw po M a pozniej do pracy,milej reszty dnia pa,pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja 🖐️ Rebeko🌻 gorące życzenia urodzinowe! Dużo zdrowia, spełnienia wszystkich marzeń, wokół siebie samych życzliwych przyjaciół, szczęśliwego rozwiązania, co najmniej tak jak Ty pięknego dzieciaczka, mało pracy, a co za tym idzie dużo pieniędzy:-) i samych pogodnych dni w życiu 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Erato 🌻 usmilialam to tak z rosyjskiego zaciągnęłaś? :-D Dea 🌻 przywieź trochę słońca dla nas. Kaszubko 🌻 ale mi smaka narobiłaś tą pizzą, ale jest już za późno, żeby się tak opychać, więc zadowolę się jakąś rybką, co na mnie z lodówki zerka. Annapo 🌻 u mnie też dzisiaj zimno i mokro, chociaż do domu dotarłam ok.17, ale zdążyłam zauważyć, że aura nie dopisała dzisiaj. Jutro idę na 2 mecze. Rano gra mój syn, a wieczorem seniorzy (ci dwudziestoparoletni) Rzena 👄 Rybka 👄 She 👄 Ellisa 👄 Wesoła 👄 Amarylis 👄 Rudamaxi 👄 Wszystkim których nie wymieniłam przesyłam 👄 i 🌻 Pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko przybiegłam dołączyć do życzeń urodzinowych dla rebeki 🌻 chociaz zlozylam jej dzis osobiscie:D cudna dziewczyna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - juz późno - to tylko dla Was 👄 👄 👄 i wołam Dobranoc... do jutra 🌼 Ellisa - a zdjęcia będą????? Goja - jutro napisze i narobię "smaka" na śledzie marynowane.... ale według mojego sposobu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iżabelkaaaa
Witam !!!! Oj i ja też życzę Rebece wszystkiego naj naj :) lepszejszego Opowiem Wam kobitki, co to u mnie słychać. A więc wczoraj byliśmy na takiej fajnej imprezce z okazji dnia nauczyciela. Zorganizowano nam autobusy i pojechaliśmy do restauracji położonej troszkę dalej od miejscowości, w której jest nasza szkoła. No i był smaczny obiadek, kawka , ciasto, winko, i potem dyrektor powiedział, że na toast winko jest - a reszta w barze. :) Nigdy nie byliśmy na takiej imprezie - oczywiście każdy wypił , i zaczęły się tańce. Dobrze, że mamy kilku nauczycieli płci męskiej. Ale była impra kobitki :D normalnie każdy był zachwycony:) Dziś wolne nam zrobili - jakoś to wszystko musiało być zaplanowane...tak sądzę. No ale musiałam dzisiaj odwiedzić lekarza, bo wyszły mi takie bolące guzioły w gardle, więc pomyślałam - angina - trza zorganizować antybiotyk...wchodzę do lekarza...a tam jaki OKAAAAZ! piękny młody lekarz...:) i mówi do mnie, że mam rozebrać się do pasa...myślę sobie...hmmm mówię, że gardło boli a on mi każe do pasa się rozebrać :> I nie rozebrałam się!! a co ! poprosił bym podniosła bluzeczkę i z tyłu mnie troszkę osłuchał :) Osłuchowo wszystko ok, ale gardło oczywiście zaanginowane... Mam nadzieję, że Wy wszystkie zdrowe....chociaz chora ale pozdrawiam cieplutko :) buzialki dla Kaszybki...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iżabelkaaaa
Dla Kaszubki oczywiście...:) przepraszam za błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej noca! Dzis poslalam tylko obiecane fotki oczywiscie jesli ktos nie dostal lapka w gore i dalej przypominam ze nie mam wszystkich adresow,prosze o email to wysle. Dzionek dlugi wrocilam przed 11-sta i troszke rozmowy w domku a tu juz noc ..ale jutro sobota ..spie do woli jak mowilam. 🌼 Dobranoc 🌼 Iza 👄 wiecej takich opowiadan prosze,usmialam sie i tego mi trzeba ..lubie tak pisane opowiesci.Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko - jedno zdjecie jest:) jak przeskoczy z aparatu do kompa posle:) milego weekendu wszystkim!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry sobotnio ❤️ Nie pospalam a wlasciwie juz mi sie nie chce spac,sloneczko sie przedziera zza chmur i wieje chlodnym wiatrem. Posylam 👄 na nowy dzien i stawiam kawke dla rannych ptaszkow 🌼 Ellisa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na dwa slowka 😘 Widze ze mnie Iza 😘 uprzedzila : wczoraj zniknelam bez pozegnania bo mialam \"randke w ciemno\" ;-) :-D... i randka sie udala : fantastyczna osobka z naszej Izy !! A moze bedzie i bis ...? ;-). No, zobaczymy :-). W kazdym razie wieczorkiem juz nawet kompa nie wlaczalam... w koncu M tez sie cos nalezy :-) Bardzo Wam dziekuje ze zyczenia i wszystkie przesylki !!! ... nie chcialam sie napraszac ale glupio mi bylo nic nie wspomniec, bo kto to wie... zreszta w pracy sobie przypomnieli dzien wczesniej i musialam wczoraj przyjsc z croissantami, buleczkami i paczkami... i glupio mi bylo Was nie poczestowac :-D. Dzisiaj M ugrzazl znow w lazience... robi ostatnie porawki, przekreca armatury... wiec zostawiam go w spokoju, nie bede sie chlopu pod nogami platac :-P i lece na zakupy ... Moze pozniej bede troszka \"luzniejsza\" to napisze cos wiecej. MILEGO DNIA 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- wiecie co- dopiero dzis przejrzalam poczte i widzialam wszystkie fotki za ktore serdecznie dziekuje Rebeko - ta kompilacja tych fotek jest swietna,ciekawe rzeczy ludzie potrafia zrobic,dzieki 🌼 Kaszubko - Tobie rowniez dziekuje za fotki,mistrzuniu 🌼 Goju - tak zaciagnelam-jak widac :D 🌼 Annapo - jak dla mnie oba kotki sa ladne,zreszta jak ktos lubi zwierzeta to wszystko co sie rusza i jest mile tak w skrocie jest cudowne,no wiesz o co chodzi 🌼 Dea - wypocznij za nas wszystkich i udanego weekendu zycze 🌼 - a teraz biore sie za porzadki bo odkladalam na dzis kilka rzeczy,na dworze dalej dosc zimno,ale juz slonecznie. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Wieczorem [jak zwykle] miałam net słabiuśki, ale zdążyłam jeszcze poczytać :D Goja - teraz to i ja mam ochotę na rybkę - marynowany śledź.... ale solony -z beczki] dobrze wymoczony, do tego cebula, ogórek kiszony, liść laurowy, ziele angielskie + oczywiście zalewa octowa.... najlepszy jest następnego dnia po zrobieniu.... i takie coś lubię jeść z ziemniakami w mundurkach czyli po naszemu z "pulkami" można również odsączyć z zalewy octowej i całość zalać kwaśną [najlepiej gęstą] śmietaną - pycha :D Izabela - [jeśli dobrze odczytałam, bo przy "iżabelkaaaa" język mi odmawia posłuszeństwa hihiihihi] miałam takiego lekarza,który, gdy byłam młoda - żądał zdejmowania stanika - nawet przy anginie... a gdy lat mi przybyło - to tylko bluzkę do góry wystarczyło podciągnąć.... chodziłam jednak do niego, bo zawsze, gdy tego potrzebowałam - wypisywał mi zwolnienie z pracy :D Erato - zdjęcia doszły... ściągnę je trochę później, bo dziś będzie u mnie trójka młodszych wnucząt... 3 letniej Martynki nie widziałam już pół roku.... a dziś będzie ze swymi braćmi. :D Ellisa, Rebeka - już czekam na Wasze zdjęcie :D Dla wszystkich 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 i dzielę się z Wami słoneczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że z dzisiejszej randki będzie następna fotka :D Dla wszystkich lubiących piec ciasta...... może się przydać :D http://www.ciasta.org/ Dzieci się bawią, a ja mam chwilę dla siebie :D chyba już się przyzwyczaiły, że dwa dni w tygodniu są tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Bylismy na spacerku,ale juz zimno sie zrobilo,moj starszy syn teraz ma grype ..meczy sie biedaczek ale juz dalam mu lekarstwa i lezy w lozeczku (o dziwo bez gderania),dzionek minal dosc szybko i juz wieczor,dziewczyny dzisiaj imprezuja? Kaszubko 👄 dzieki bardzo za stronke,bardzo przydatna i ucaluj maluchy 👄 a zostaja u Ciebie na noc czy nie.Pozdrawiam 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - dwójka miała zostać... teraz syn z całą trójką poszedł zaprowadzić jedno z nich - które wrócą i czy jakieś wróci - zobaczymy.... dzieciaki są przyzwyczajone, ze robią to co maa w danej chwili ochotę - zasypiają dopiero, gdy już sen mocno ich przydusi.... a u mnie tego nie ma - obowiązują pewne zasady - tzn i jedzenie w odpowiedniej porze i słodycze są wydzielane i zabawki muszą po skończonej zabawie chować.... no i spanie - znacznie szybciej niż u ich mamy i drugich dziadków.... najpóźniej o 21 muszą już leżeć. Bawię się Twoimi zdjęciami :D może jutro będą gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 dzieki,dzieki za fotki oczywiscie a co do dzieci to niektorzy rodzice nie zwracaja na to uwagi myslac ze to jest dobre ale w przyszlosci moze miec to inny rezultat,brawo za wypowiedz i duza buzka dla Ciebie ..a my sobie siedzimy z M popijajac drineczka i czekajac na ,,Mam Talent,, ciekawa jestem kto wygra bo podoba mi sie glos jednej dziewczyny ale to dopiero polfinal. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po randce:) cala i zdrowa dotarlam do hotelu:) Rebeka jest fantastyczna:) zdjecia mamy juz dwa:) musze sie teraz mezem zajac ktory pracowal dzis za mnie i za siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - dwoje wróciło - najstarszy - Patryk i najmłodsze - Martynka..... jej matka była zaskoczona, bo dziewczynka koniecznie chciała do nas i do swojego taty wrócić :D mała wciąż tuli się do taty i gada, śpiewa mu piosenki - a on po kryjomu ociera łzy [ łzy radości].... małej przecież tak długo nie miał :D Też czekam na "Mam talent" Ellisa - ucałuj Rebekę od nas... chociaż raz dostanie buziaki, które nie będą [od nas] wirtualne. :D i chyba będą jutro następne fotki hihiihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×