Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko - i guz :D - wiesz to az jest nie do pomyslenia,wiem o czym mowisz i szczerze podziwiam,musicie byc silni -wlasciwie to syn bo Ty juz swoje w zyciu przeszlas ale moze da mu to cos do myslenia,ciesze sie ze w koncu moga przychodzic i sa zadowolone spedzajac troche czasu z tatem.Pozdrow rodzinke 🌼 - a z Ellisa to rozumie ze byla u Rebeki tak? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - Ellisa i Rebeka od kilku dni sobie randkują :D Pamiętasz - jeszcze nie tak dawno pisałam, że pod koniec września zacznie u mnie zmieniać się na lepsze - chyba ta zmiana już się rozpoczęła. :D Nie chcę dużo chwalić, bo.... licho nie śpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 z calego ❤️ zycze Ci,aby Twoje marzenia sie spelnily,w duchu wiem ze bedzie dobrze.👄 -widzialas wystep tej dziewczynki? po prostu super i to wykonanie ,,mamo,, oh brak slow. -Aaaa nasze kobietki randkuja :D a ja myslalam ze to Wesola jest w tych stronach :D dziewczyny jak spotkanie? 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozno dzisiaj i znow tylko na chwilke :-) ... ale w koncu prawie caly dzien spedzilam poza domem wiec M sie chociaz wieczor nalezy :-P Raz jeszcze dziekuje Wam wszystkie wszystkim za zyczenia, kartki i przesylki... chyba kazdy ma jakies skryte marzenia (i przy takich szczerych zyczeniach napewno mi sie kiedys spelnia :-) )... ale tak naprawde to ja chyba szczesliwa jestem :-) A ja (pomimo tego ze to moje drugie imie) zapomnialam kompletnie ze my mamy u nas chyba dwie \"Malgoski\" ;-)... wiec dla nich rowniez spoznione ale szczere zyczenia : 😍 spelnienia marzen i samych radosnych chwil w zyciu 😍 Isa 🌻 - raz jeszcze dziekuje za bardzo mile spotkania :-) ... i zapraszam znow :-) Kaszubko - caluski dostalam :-)... Trzeciej randki juz chyba tym razem nie bedzie :-(... ale moze kiedys...? Ja nie trace nadziei ze, niekoniecznie razem, ale kiedys z Wami wszystkimi sie spotkam :-); W koncu swiat jest maly :-). A co tych Twoich zmian... zycze zeby ta \"jaskolka\" naprawde Ci wiosne zwiastowala :-) Erato 🌻 - moze nie doslownie byla \"u mnie\" ale spotkalysmy sie :-) : Isa postanowila odwiedzic Paryz .. i przy okazji dac sie poznac :-). Spotkania sie udaly na medal :-) A Tobie dziekuje za ladne fotki ... widac ze humory Wam na tym wypadzie nad morze dopisywaly :-) Dea 🌻 - sliczne serducho :-). Troszke Ci zazdroszcze tego ciepelka na koniec przyszlego tygodnia... ale nie narzekam, bo u nas ostatnio wprawdzie chlodno, ale znow wrocila piekna, sloneczna jesien... oby sie tak utrzymalo jak najdluzej. A co do prezentu... ja bym postawila na jakis \"zloty drobiazg\"... cos co sie nosi na codzien, co pozostania, ale nie wiem co juz Twoja chrzesniacza ma ...? moze do tego jakis ladny album z dedykacja ? Ania 🌻 - z tymi 20-ma latami to swiete slowa... ale chyba kazda \"dziesieciolatka\" ma swoje plusy, no nie :-) ? A tak calkowicie na marginesie : mnie sie wydaje ze na zdjeciach od Ciebie sa 3 kociaki : caly rudy, bialo-rudy i bialo-szary... ale moze sie myle ...? Goja 🌻 - ale mi slodzisz :-)... mow do mnie jeszcze ;-) :-D. Jaki wynik meczu... no i co wazniejsze : jaki by nie byl wynik, mysle ze syn sie spisal na medal ? :-) Izabelka 🌻 teraz dopiero widze ze Cie nawet nie przywitalam z powrotem na lonie ;-)... co niniejszym czynie :-). Podziwiam Cie ;-), ja dla takiego pieknego, mlodego lekarza to.... chociaz moze wolalabym Go na zbyt duze wstrzasy nie narazac :-D ... jeszcze by sie, biedaczek, zrazil do zawodu ;-) :-D :-D :-D. Trzymaj sie cieplutko i do antybiotyku dodaj \"babcine metody\" :-) A teraz juz M z lazienki wyszedl... wiec tez uciekam pod prysznic i ide sie poprzytulac :-P... budzik znow nastawiony na 8.00 na F1... i znow sie nie wyspie do woli :-(, no ale mowi sie trudno i ... kocha sie (F1 ;-) ) dalej :-D MILYCH SNOW KOCHANE !!! 😘 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja moglam o 🌻 dla Kaszubki zapomniec !?!?! Kaszubko - za to teraz dostaniesz caly bukiet :-) : 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A teraz juz naprawde uciekam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie...🌻 Troszke zaniedbałam nasz topik, za co z całego serducha przepraszam,ale niestety zawalona robota byłam a w dodatku jak dzieci w domu ,to i moj dostep do kompa ograniczony:(...dzisiaj tez tylko wpadłam sie przywitac ,bo jade za chwilke na uroczysty obiad do rodzicow ,obchodza dzisiaj 40 rocznice slubu...qrcze tyle lat z jednym chłopem wytrzymac,to nie lada wyczyn:D...naleza sie tej mojej mamie gratulacje ,no nie?... W takim razie zycze wszystkim paniom udanej ,slonecznej niedzieli i posyłam wsiem po 🌻 i 👄....mysle ,ze dopiero w poniedziałek dam rade znowu sie zameldowac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zaglądam do Was czasem, ale na nic nie mam czasu i ochoty. Teraz przez chwilę pobędę tu z Wami. Niestety znów mnie życie nie oszczędza. Życie i śmierć wspólnie. Trochę mi się poplątało i wyjść na prostą ciężko. Mowią że taka jest kolej rzeczy. Chcę żeby ten rok już jak najszybciej się skończył. Może komuś filiżankę małej czarnej? A jesli ktoś woli to kubek tej z mleczkiem? Stawiam wodę właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Tego jeszcze chyba tu nie było hihihihi trzy Anie są - i nikogo więcej :D Annapo - zapomniałaś o mnie - o tym ile ja jestem już latek z tym samym facetem :D medal mi się złoty należy :D Rybka - a znasz kogoś, kogo życie oszczędza? bo ja nie.... życie bywa okrutne. Rebeko - wspomniałaś o prezencie - też myślę, że jakiś taki właśnie drobiazg Dzieciaczków juz nie ma - wypoczywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍 wieczorowa pora ! Ania 🌻 - no pewno ze sie naleza : gratulacje i zloty medal !!! Rybko 🌻 - przykre :-(.. ale jeszcz tylko 2 miesiace z malym hakiem i nadejdzie nowy, lepszy rok... Dla Ciebie klebek \"nici Ariadny\" zebys potrafila wyjsc z labiryntu i duze 😘 ! Wesola 🌻 - 🖐️ Kaszubko 🌻 - da Ciebie tez zloty medal : malzenstwo to szkola kompromisu i wyrozumialosci :-) A podanie jest super :-D :-D My dzisiaj bylismy na obiedzie u rodzicow... bylo tez dobre ciasto z jablkami z kruszonka :-) ... no i oczywiscie zjadlam wiecej niz powinnam ;-)... lakomczuch ze mnie i nic na to nie poradze :-D Teraz jeszcze musze kilka ciuszkow przeprasowac i... zbierac sie do lozeczaka, bo znow caly tydzien pracy przed nami :-O... Nie wiem jak to bedzie jutro w pracy :-O... podobno przychodzi moj zastepca i bede go \"szkolic\" :-P... ale jesli tylko dam rade to postaram sie do Was zagladnac :-) Wszystkim przesympatycznym 30-tkom zycze milego wieczoru i spokojnej nocy... mam nadzieje ze \"do jutra\" !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handra dzien dobry 🌻 Ach, cos tak ten smutek za mna chodzi… caly weekend taki mialam, chyba hormony szaleja :o Nadzieje slonka i ciepla na przyszly weekend juz przewialo, mama powiedziala ze przewiduja mokra jesienna pogode :o Nie ma z czego sie cieszyc. No ale za to mam sloneczko w domu, ktore to bawiac sie swoimi nozyczkami, pomimo ze tepe, zdolala obciac sobie (prawie przy skorze) dobry kawalek wlosow… na szczescie nie widac!!! Mala fryzjerka nam rosnie, oby nie probowala tego samego an innych dzieciach w zlobku… Stawiam herbatke czerwona i zielona, do wyboru 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Typowa jesień przynosi nam zły humorek i zmienne nastroje :D Za dwa miesiące mamy już Boże Narodzenie, potem będzie Sylwester i jeszcze trochę, a zawita wiosna - więc nie jest tak źle :D ❤️ Dea - nożyczki i dziecko hihihhiihi też mam wspomnienia z tym związane.... młodsza córka tak się obcięła, ze nawet fryzjer nic nie mógł pomóc. Na pytanie swego taty "co robisz" odpowiadała "wcinam"... on myślał, że dziecko je śniadanie :D a córka obcinała sobie piękne loczki. Jest u mnie słońce - posyłam je do Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko :D:D:D:D a ile to ja jeszcze bede z nia przechodzila!!! sloneczko dalej nie wychodzi... ja juz naprawde chce do wiosny! Zoladek skreca sie z glodu, apetyt rosnie jak sie robi chlodniej, chyba wyskocze na jakis lunch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam w poniedziałek 🌻 A ja o dziwo mam dobry humor...chociaz nie wiem czemu :(.... Chyba dlatego ,ze tesciowie pojechali na wycieczke i jestem pania na wlosciach :D... Miałam miec pusta chate,ale corka zadzwoniła ze szkoły ,ze bardzo zle sie czuje i wyladowała w łozeczku...mam nadzieje ,ze do jutra jej przejdzie,bo to kłopoty kobiece....z reguły nie ma takich problemow ,ale tym razem bardzo ja przycisło :(... Kaszubko....no pewnie ,ze Ci sie złoty medal nalezy,z reszta chyba kazdej z nas ,bo czasami z tymi panami trudno zyc.....jedno pocieszajace ,ze my tez potrafimy im czasami zalesc za skore ;) Rebeko...ja tez mam nadzieje ,ze kiedys uda nam sie spotkac w wiekszym gronie :)...a kotki rzeczywiscie sa trzy ,tyle ,ze ten szary juz mieszka u nowej rodziny,a te rudzielce jeszcze z nami Rybko...nie bardzo mozemy Ci pomoc,ale pociesz sie ,te złe chwile tez miną...jeszcze troche cierpliwosci,ja sie tez tym pocieszam,takze nie jestes sama... Wesoła ....no!!! juz zaczynałam sie martwic,ale widze ze dajesz znaki zycie ,a na wiecej poczekamy cierpliwie ... She...ja Cie tez serdecznie pozdrawiam,chyba na nude nie narzekasz? Dea...ojoj handra ,to nie dobrze,pogon ja precz ;)...A Myszka to typowa kobieta ,juz zaczyna poprawiac nature...moja cora na dzien przed rozpoczeciem pierwszej klasy wycieła sobie kawałek grzywki zaraz przy skorze,ale chyba nie była zadowolona z efektu ,bo juz wiecej tego nie probowała....natomiast jej kuzynka posłuzyła sie maszynka elektryczna i zrobila sie na Sw.Franciszka i to na poczatku lata ...nic nie pomogło ,mama ogoliła ja na łyso...zrobiłą tej mamie super reklame ,bo jest fryzjerka.... Erato...dziekuje za fotki....wygladacie na szczesliwa rodzinke....jak syn lepiej mu juz?...a U Ciebie ten 21 aktualny...trzymam mocno kciuki ,zeby poszło po Twojej mysli... Ok, reszte składu serdecznie pozdrawiam i mysle ,ze uda mi sie byc na podgladzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i tak szybciutko dzisiaj... Rzeczywiscie mam od dzisiaj na glowie mojego zastepce... a ja jeszcze nie wiem na 100% czy rzeczywiscie odchodze ... rownoczesnie \"wykanczam\" moja robote ... jednym slowem czyste szalenstwo. Posylam po 🌻 i 😘 dla wszystkich milych pan i ... niestety musze sie oddalic :-( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Nowy tydzien,a tak bylo milo i szczerze braklo mi jednego dnia do wypoczecia,dzis moglabym spac do wieczora ale nie moge do tego zimno sie zrobilo,mialam cala noc otwarte okno (tak mocniej) i zmarzlam,brrrr,prosze o slonko 🌼 Rebeko 👄 jak milo ze poznalas Ellise,zycze wiecej takich spotkan i teraz Ty narobilas smaka na ciasto :D 🌼 Kaszubko 👄 slicznie dziekuje za fotki - faktycznie zrobilas z nich cudo,a ja myslalam ze sa takie raczej nijakie,duzy buziak za to 🌼 Dea 👄 hihi wszystkie dzieci to przechodza,pamietam jak moj maly raz wygolil sobie grzywke maszynka do golenia,do dzis ma taki (konski zacech) w tym miejscu i akurat tam wlosy mu sie zaginaja ..mysle ze wiesz jak to wyglada ..buziaki dla Myszki a Tobie zycze poprawy pogody,bedzie dobrze wiesz ze to sie zmienia.🌼 Annapo 👄 oczywiscie ze aktualny,jutro jade razem z M bo musze byc z kims,niewiem czy zajrze bo to zalezy od mojego samopoczucia ale moze chociaz zdolam Wam pomachac ..dziekuje - -moj syn dzis lezy w lozku - jeszcze nie czuje sie za dobrze ale juz lepiej- buziaki dla corci taki okres chyba ze wszystkich lamie🌼 She 👄 🖐️ Wesola 👄 🖐️ Rybko 👄 Powodzenia 🌼 Rudamaxi 👄 trzymam kciuki za jutro 🌼 Goja 👄 - zabieram sie za obiadek,dzis zostaje juz w domku ale nic nie obiecuje bo w kazdej chwili spodziewam sie telefonu,Pozdrawiam wszystkie panie i dzis sle tylko i 🌼 - no to jeszcze kawka..:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i tak szybciutko dzisiaj... Rzeczywiscie mam od dzisiaj na glowie mojego zastepce... a ja jeszcze nie wiem na 100% czy rzeczywiscie odchodze ... rownoczesnie \"wykanczam\" moja robote ... jednym slowem czyste szalenstwo. Posylam po 🌻 i 😘 dla wszystkich milych pan i ... niestety musze sie oddalic :-( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - wiosny to nie wyczaruję, ale poszukam w mich zdjęciach coś wiosennego i Ci wyślę :D Annapo -ta właśnie świadomość, że i ja potrafię mężowi dopiec powoduje, że mam więcej sił do spędzenia z nim następnych lat :D ze mnie też nie zawsze jest aniołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzeba kciuki trzymać i za Erato ❤️ i za Rudą ❤️ a jeszcze mąż ma jutro urodziny - znów będzie o jeden cały rok starszy ode mnie.... jest między nami różnica 6 lat. Rebeko ❤️ nie przemęczaj się.... w razie czego - udaj złe samopoczucie - teraz masz prawo źle się poczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato...to ja jeszcze raz trzymam kciuki ,mam nzdieje,ze bedzie dobrze i odezwij sie jak tylko bedziesz umiała...my tutaj tez sie martwimy;)... Rebeko.....mam nadzieje,ze przynajmiej na obiad dasz rade wyskoczyc...;) Moj niegrzeczny pies😡 zagryzł mi juz dwa kurczaki z tych maluchow co kiedys posłałam na zdjeciach i co mam z nia zrobic?...jak tak dalej pojdzie to mi wszystkie po koleji zlikwiduje....nie wem co jej te kury zrobiły ;(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek juz sie pichci,i jakie zapachy postanowilam zrobic dwie suroweczki ,,marchewke i groszek,, a teraz pijemy kawke :D Kaszubko 👄 dziekuje za kciuki,beda potrzene a TM juz dzis zycze 🌼 Wszystkiego Dobrego 🌼 jutro moge nie dac rady 🌼 Annapo 👄 wiem ze sie martwicie ja tez ale tez jestem dobrej mysli, Aniu -moze ten Twoj pies ma cos z Rottweilera?:D - ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my juz po obiedzie i kawie...teraz tylko trzeba posprzatac i potem mozemy isc do obory pospalac kalorie :).... Erato...ta moja sunia to tylko dla tych kur taka milutka,ale nie tylko ona ponosi za to wine....niedawno na nasze podworko codziennie przychodził kogut od sasiadow i moi tesciowei szczuli go moim psem,a teraz maja do mnie zal ,ze pies atakuje nasze kury....:(... Milego wieczor ,bo ja juz chyba na dzisiaj musze konczyc....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - i tu lezy wina,gdyby psa tego nie uczono to nierobilby tego,oj wspolczuje Ci ..jak nie jedno to drugie ..tzrymam kciuki poradzisz sobie,u mnie jeszcze obiadek sie gotuje,miesko wymaga jeszcze troszke duszenia ..ale poza tym wszystko zrobione,niedlugo wybywam po M ..rowniez zycze udanego wieczoru i Pozdrawiam.🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś dzień mi zleciał na nic nie robieniu :D wypaliłam sporo papierosów, nawet kawy nie ruszyłam... grałam w kulki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Wesoła -❤️ waniliowej kawy to jeszcze nie piłam - muszę spróbować :D A piłaś kawę zmieszaną z kakao ? Jest słonecznie.... od razu jaśniej w mieszkaniu. Trzymam od samego ranka kciuki.... fakt, że tylko w myślach - bo inaczej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×