Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam serdecznie 😍 Kaszubko 🌻 - u nas mowia : \"Jakis przes Wigiliz takis caly rok\" i \"Jaki Nowy rok, taki caly rok\"... wiec w te dwa dni staram sie byc grzeczna ;-) :-P Erato 🌻 - kazdy ma prawo do bledu, najwazniejsze zebyscie stali za nim murem; Ty, M i jego brat.... Zycze pomyslnego rowiazania sprawy !!! Goja 🌻 - Znow mnie wyprzedzilas ;-)... dzieki za kawke :-) Jak tam samopoczucie dzisiaj ? Uszka do gory ;-) !!! Jesli jeden \"przebimbany\" dzien nie wystarczyl na poprawianie Ci humoru to zafunduj sobie jeszcze jeden :-) Wesola (kwiat] - jeszcze tylko 3 miesiace i przyjdzie wiosna :-D Nie zagladalam do was bo u mnie WE pod znakiem klotni z M :-( ... Cala sobota i niedziela do d..py :-O, nie cierpie tracic czasu na glupie klotnie... Teraz juz jest dobrze ale niesmak zostal :-(... Ach, te chlopy, oni naprawde nie sa z naszej planety :-O !!! Dobra wiadomosc to to ze juz nam dnia przybywa :-) !!! Cos mi sie wydaje ze wiekszosc naszych pan ma wolne, wiec nie oczekuje dzisiaj duzego ruchu na topiku... ale wierze ze nasze kilka osob sie pojawi ;-)... Na dobry humor na dzisiejszy dzien po buziaku 😘 i piosenke posylam : http://www.youtube.com/watch?v=swGOQI7dqHU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Całą noc padał deszcz... o 7 rano otworzyłam oczy, lecz słysząc deszcz bębniący o parapet... szybciutko przytuliłam do siebie Psotkę i dalej zabrałam się za spanie :D Choinka już od wczoraj stoi w pokoju - jak zwykle śliczna :D Dziś jeszcze mam czas dla siebie.... a jutro... sałatka śledziowa i jarzynowa... te zabiorą najwięcej czasu... potem... może w środę rano - muszę zrobić krem do tortu kokosowego... i jeszcze parę innych rzeczy, które sama muszę wykonać :D Muszę tez zrobić porządek obok siebie - na stoliku mam jak zwykle niesamowity bałagan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hmm, ja jeszcze w pracy :o ale za to jem przepysznego torta z jagodami!!! nie dziele sie bo prawie skonczylam :p Erato, to sa wlasnie momenty kiedy trzeba dzieci jeszcze bardziej kochac! Zycze pomyslego zakonczenia sprawy! Pochwale sie, wczoraj przygotowalam po raz pierwszy w zyciu 88 pierogow z kapusta i grzybami!!! 20 poszlo od razu do brzuszka M i mojego MNIAM!, reszta w zamrazalniku do Swiat :) tylko makowiec mi nie wyszedl, no ale w zyciu trzeba tez robic poswiecenia. Wszystkim zycze udanego dnia ❤️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 jak znajdziesz wolną chwilę, to bardzo Cię proszę o przepis na sałatkę śledziową. Mój tato wczoraj wspominał sobie pyszne sałatki śledziowe, które kiedyś się robiło i tak sobie pomyślałam, że zrobię mu niespodziankę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Czesc Kobietki mam dzis dobry humorek,moje sprawy sie prostuja a z synem wszystko wporzadku,po kim on to ma ze kryje d... innym (sorki) za wyrazenie,ale na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze i bez zadnych konsekwencji,wlasciwie to postapil dobrze i bardzo fajnie z tego wybrnal,az sama jestem w szoku bo niejeden dorosly mialby klopoty. - ale ok jak ida przygotowania do swiat moje panie? ja dzis bede gotowac bigos i kilka innych rzeczy,kilka dni temu byla corka M i przyniosla mi prezent imieninowy i pod choinke,nasze stosunki troszke sie poprawily i dobrze oby juz na dobre. Jeszcze zostalo mi lekko posprzatac mieszkanie i juz z banieczki aaa i jak to Kaszubka mowi u mnie tez maly balaganik na stoliczku,ah te baby hihi :D She 👄 wreszcie jakies perspektywy na mieszkanko-zycze powodzenia niezaleznie od decyzji,chociaz przyznam ze to dlugo 🌼 Goju 👄 musze Ci powiedziec ze niezaleznie od tego co dzieci zrobia musza wiedziec ze zawsze moga przyjsc do mnie po pomoc,sama bylam mloda i wiem jak to jest,my niestety tez popelniamy bledy,a z pomoca nikt nam nie spieszy dlatego ja jakos inaczej staram sie wychowywac dzieci i jak na razie nie mam zbytnio wiekszych problemow jesli chodzi o dzieci...a swoim humorkiem sie nie przejmuj - kazda z nas ma jakies zalamanie ja ostatnio kilka dni chodzilam na przemian plakalam i sie smialam...bedzie dobrze 🌼 Kaszubko 👄 jakie pysznosci robisz na swieta,az mi sie nie chce jak pomysle ze juz czas zaczac przygotowania - u mnie jak na razie tylko choinka stoi ubrana i male zakupy juz w lodowce.🌼 Rebeko 👄 a po nocy przychodzi dzien- najwazniejsze ze juz po klotni,dzis zaswieci sloneczko,a Ty sie tak nie denerwuj zlosc pieknosci szkodzi i malenstwu Buziaki 🌼 Aniu 👄 ciesze sie ze u Ciebie dobrze i trzymam kciuki 🌼 Dea 👄 lal mniam,mniam moze teraz do mnie przyjedz i zrob troszke/ hihi zartuje - ciastem sie nie przejmuj ja tylko pieke murzynka i sernika z brzoskwiniami a reszta kupna makowiec tez, buziaki dla Myszki.🌼 Wesola 🖐️ - a teraz zycze Milego Dnia wszystkim a ja jeszcze musze jechac do miasta bo zamowilam kilka rzeczy w sklepie i na dzis bedzie koniec -jeszcze dwa dni i troszke odpoczniemy. Kazdej z pan posylam slonko i 👄 na mily poczatek dnia. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 🌻 z Ciebie to mądra kobitka:-D a jak mama mądra, to dzieci też. Cieszę się, że wszystko już się wyjaśniło. To miłe jak się ma takie rozsądne dzieci. Dea 🌻 Ty to dopiero pracuś jesteś :-D narobiłaś mi smaka na te pierożki. Ja nie mam pojęcia kiedy wszystko zrobię. Co prawda idę na wigilię do moich rodziców, ale w drugi dzień świąt będę miała gości (13sztuk :-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ❤️ ja tylko 1-2 razy robiłam pierogi - już za żadne skarby robić tego nie będę :D jakoś mi nie wychodzi - już wolę kupić. Erato ❤️ cieszę się, że z synem wszystko ok. Z moim Piotrkiem miałam podobnie... :D Goja ❤️ ta sałatka śledziowa - ja to nazywam sałatką... krajam w kostkę wymoczone, solone płaty śledziowe [czasem - przed krajaniem - najpierw wrzucam je na jedną noc w zalewę octową] dodaję [również pokrojone] ogórki kiszone lub konserwowe lub pół na pół... cebulę, trochę jabłek... również pieprz naturalny lub ziołowy i całość zalewam kwaśną śmietaną.... można to jeść również z pieczywem... ja mam to na obiad w Wigilię razem z ziemniakami w mundurkach. Najlepsze - dzień po zrobieniu.... tylko trzeba to ukryć przed domownikami hiihihi Erato - sprawy kuchenne [tym razem] w większości zostawiam moim facetom - potrafią dobrze gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌻 - wzajemnie :-) Kaszubko 🌻 - ja dzisaj bede choinke ubierac :-)... pod warunkiem ze M kupi ;-) Dea 🌻 - prawdziwa gospodyni z Ciebie :-) !!! Wnioskuje ze samopoczucie u Ciebie dobre ...? Caluski dla brzuszka 😘 ... a tak wogole to kiedy masz drugie USG ? Goja 🌻 - ja nie mam w zasadzie nic do roboty w kuchni bo jade prawie na gotowe i zajmuje sie tylko dekoracja i ostatnimi przygotowaniami ;-) to moge Ci pomoc .... Erato 🌻 - wszystko dobre co sie dobrze konczy :-) .. spokojne Swieta przed Wami :-) Ide po soczek ... przyniesc komus ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki ❤️ Wrocilam :D zakupy zrobione juz na swieta jeszcze tylko takie duperelki zostaly a teraz zabieram sie za obiadek,na ulicach ruch wzmozony nawet auta nie ma gdzie zaparkowac,ale wiadomo Swieta. Goju - nierozsadne bylo to co zrobil,bo przez przypadek mogl sobie nabazgrac w papierach ale juz jest ok,ja tego nie neguje ani nie popieram ale zawsze sluza dobra rada i pomoca.🌼 Kaszubko - fajnie masz ja musze sama gotowac bo w tych sprawach to u mnie nikt dobrze tego nie zrobi,a najwiekszy balagan zostawia mi na pozniej,wiec wole sama.🌼 Rebeko - tak spokojne Swiata przed nami,a ja poprosze ten soczek jesli jesli jeszcze jest.🌼 - a teraz ide gotowac obiadek.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choinka w domu juz stoi !!! Wlasnie dostalam zdjecie :-) ... czyli wieczorem czeka mnie ubieranie :-P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i chyba nie bede dluzej czekac tylko bieeeegne ;-) :-D :-D :-D :-D Narazie slonka 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato, najwazniejsze ze juz po wszystkim! ja chetnie bym kupila gotowy makowiec ale nie wiem czy dostane w polskim sklepie - jak nie to mam nadzieje ze tam wlasnie kupie zywe drozdze, to wtedy sama upieke! Kaszubko, narobilas mi smaka na salatke sledziowa, mialo nie byc, ale teraz bede musiala zrobic! Ja robie troszeke inaczej, bo z matjasow. Mieszam z gotowanymi i pokrojonymi w kosteczke ziemniakami, cebulka, czasem jeszcze fasolki dodam i troszke oliwy. Rebeko, nie przemeczaj sie tylko przy ubieraniu tej choiny ;) :p ja mam nastepne usg dopiero 4go lutego. Tutaj tak jest, tylko dwa mi zrobia, jak bede miala szczecie to jeszcze przed porodem mi zrobia by sprawdzic ulozenie dziecka (tamtym razem nie zrobili i byla tragedia!). Ah, juz nie chce za duzo narzekac na tutejsza sluzbe zdrowia, bo i dzisiaj si musialam powydzwaniac. W ogole jeszcze ginekologa nie widzialam ... No ale najwazniejsze ze dobrze sie czuje i nic mnie nie pobolewa! Ale juz sie nie moge doczekac zeby zobaczyc plec, tym razem chcemy wiedziec :) goja, to bys tacie niespodzianke zrobila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ byłam zajęta buuuu no, ale następnym razem załapię się na soczek :D Choineczkę zobaczyłam - świetna - ja mam od wielu lat sztuczną - mieszkanie jest małe - a lubię długo trzymać choinkę w pokoju :D Dea ❤️ z matiasów też czasem robię .... i jeszcze coś - wystarczy do sałatki ziemniaczanej wrzucić śledzie - i jest też śledziowa :D Ten śnieg był w listopadzie... ale dopiero dzisiaj dałam do garnka... i trochę upiększyłam :D http://www.garnek.pl/kama13/3926234 Wystarczy nacisnąć na renifery - zmieni się muzyczka :D http://humor.urbanski.org/images/stories/swieta/0001.swf http://humor.urbanski.org/images/stories/swieta/0003.swf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ byłam dzisiaj na badaniach usg i na razie pani doktor twierdzi ,ze jest wszystko ok,to takie troszke dokładniejsze usg gdzie juz widac czy sa jakies wady rozwojowe,pobrali mi tez krew i kazali czekac na wyniki ok 2 tygodni...tzn jesli do 2 tygodni nie zadzwonia tzn,ze nie ma wad ... Juz widze jak na kazdy telefon mi cisnienie podskakuje,ale mysle ze jednak nie zadzwonia... W tej placowce same podobne przypadki i niestety niektore panie wychodziły z gabinetu zapłakane....och zycie! Jak na mnie to chyba duzo naklikałam teraz pedze do łóżeczka ,bo dzisiaj cały dzien w samochodzie ,takze miska w dłon i naprzod... Mam nadzieje,ze dam rade jeszcze przed swietami zajrzec a dzisiaj pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i prosze trzymajcie kciuki zebym nie dostała zadnego przykrego telefonu.... moc całuskow ode mnie i \"drobinki\".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem :-) Choinka ubrana czyli zaczynamy Swieta :-) Erato - widzisz, sama soczek wypilam ... taka \"zolza\" ze mnie :-P, ale caly czas nad soba pracuje :-D :-D Dea - do lutego niedaleko, czas szybko przeleci i bedziecie wiedzieli czy trzeba wszystko od nowa kupowac czy jednak kilka ciuszkow sie przyda ;-) ... Mysle ze Wasze Swieta beda w tym roku wyjatkowo radosne : nowy dom, oczekiwanie na nowego czlonka rodziny 😘 ... tylko i wylacznie powody do radosci :-) A z tymi badaniami... no coz, co kraj to obyczaj... u nas z kolei 3 USG i comiesieczne wizyty kontrolne sa obowiazkowe... Kaszubko - jutro tez bedzie soczek ... to chetnie poczestuje :-). My przez wiele lat mieszkalismy w 20 metrowej kawalerce i nie mielismy wogole choinki :-( tylko stroik, wiec teraz sobie \"odbijamy\" te wszystkie lata :-D ... choc musze przyznac ze ceny za choinki maja tutaj \"z ksiezyca\" :-O... jak sobie pomysle ile moglabym za to kupic rzeczy dla malej to troche zal ... no ale ale Swieta sa tylko raz w roku :-)... no i mam nadzieje ze choinka postoi przynajmniej 3 tygodnie... :-); Renifery sa zajefajne :-D :-D !!! Ania 😍 - dobre wiadomosci nam przynosisz :-) !! Kciuki zaciskam oczywicie baaaaardzo mocno, ale o wynikach nie mysl, napewno wszystko bedzie w porzadku...sila pozytywnego myslenia :-) A jesli to jest to badanie krwi ktore ja mialam, to te wyniki i tak sa tylko statystyczne, wiec nie zawracaj sobie slicznej glowki niepokojnymi myslami i korzystaj z tego Swiatecznego okresu, wypoczywaj... mam tylko nadzieje odstawisz choc na chwile miske ;-) i ze dasz rade choc troszke poprobowac swiatecznych smakolykow :-). Duza buzka dla Was obu 😘 :-) !! Zycze milego wieczoru ... ide zagladnac co slychac w okienku ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na sekundke :o bo zaraz M z puby przyjdzie i trzeba cos mu do brzucha wrzucic. Aniu, to ze pani doktor mowi ze wszystko ok jest chyba najlepsza nowina! Oni maja bardzo dobre i wyrobione oko na usg i z tego juz widza czy sa prawdopodobienstwa wad czy nie. Ja mam wlasnie spotakanie na omowienie wynikow krwi na nastepny wtorek, ale i tak juz wiem, ze wad raczej nie ma. A reszta, tak jak mowi Rebeka to statystyka. Zycze zero telefonow przez nastepne dwa tygodnie! ;) I zaciskam mocno kciuki ale i tak jestem przekonana, ze wszystko jest tak jak trzeba :) 😘 Rebeczko, choinka fajna upasiona, czekam na fotke jak bedzie ubrana :) Kaszubko, jakos nie mam nawet sily myslec o jutrzejszym gotowaniu, no ale na pewno jutro dojdzie mi ochota :) renifery wspaniale! A teraz wszystkim caluski, pa pa 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisalam wczesniej bo od 12 do 21:35 nie mielismy pradu jakas mega awaria tylko przez ta mega awarie ja jestem w plecy nic nie zrobione co na dzisiaj zaplanowane. Masakra jak nie ma pradu,nic nie mozna zrobic po chwili od wylaczenia pradu nie bylo i wody. Dzisiaj bylam u pierwszego lekarza,jutro drugi I dzieki Bogu moge sie cieszyc swietami Moj gratis w glowce mi nie urosnie bo jest juz z oznakami zwapnienia czyli napewno nie ma juz wody w sobie a to oznacza ze nie grozi mi jego pekniecie i nic mi nie zaleje mozgu.Ufffff tak to ja sie jeszcze w zyciu nie balam,nawet w czasie wypadku.Heh ale poprawki w testamencie juz sa Kurna lebela nawet nie wiecie jak sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ❤️ oczom własnym nie wierzę!!!! O niczym nie wiedziałam, czekałam kiedy się pojawisz i zastanawiałam się co to za wstrętne choróbsko, że tak długo się męczysz, a tu proszę. Serdeczne gratulacje i w 100% popieram zdanie Dei, jeśli pani doktor mówi, że jest dobrze, to na pewno tak jest. Ja również życzę jak najmniej telefonów przez najbliżysz czas i oczywiście tylko samych radosnych rozmów. Dea i Kaszubko dziękuję Wam za przepisy na sałatkę. Postanowiłam je połączyć, tzn. do przepisu Kaszubki dołożę ziemniaki z przepisu Dei i będzie pyszna :-D Ruda 🌻 wspaniałe wiadomości!!! Cieszę się razem z Tobą, mam nadzieję, że jutro u lekarza też wszystko będzie ok. ❤️ Rebeko 🌻 ja co roku przed świętami jak ludzie zaczynają kupować choinki, mam przed oczami fragment filmu \"Miś\" jak panowie przewozili choinki i ta syrenka z choinką na dachu uciekająca przed policją :-D Uciekam kochane, bo u mnie w domu jakaś napięta atmosfera, M nie do zniesienia, zresztą wszyscy i wszystko wkoło mnie zrobiło się jakieś nie do zniesienia. Dzisiaj trochę sobie popłakałam i mam strasznego doła, różne dziwne myśli przychodzą mi do głowy, modlę się, żeby do świąt mi przeszło. Dobrej nocy wszystkim życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien DOBRY !! Napewno bedzie dobry... bo musi :-) !! Goja 🌻 - tak jak mowilam : epidemia na topiku :-) ... Wprawdzie nie wiedzialam ze to jest zarazliwe :-D ale az ciekawa jestem ktora bedzie nastepna ;-) :-D ...? Glowa do gory, kochana 😘, wierze ze wyjdziesz z dolka ... zobaczysz, Swieta to taki magiczny czas ze wszystko sie uspokaja i nadchodzi WIELKI SPOKOJ... czego zycze !! Rudamaxi 🌻 - SUPER !!! Teraz juz reszta tez sie dobrze ulozy :-) Dea 🌻 - zrobie fotke wieczorem :-) ... szkoda tylko ze nie moge Wam poslac zapachu :-). Mam do Ciebie pytanko ...ale tez i do pan ktore niedawno mialy male dzieci... zaczynam powoli myslec o zakupach i musze kupic miedzy innymi butelki i zastanawiam sie jakie... myslalam o AVENT... Jakie Ty maials ? No i ile tego mam kupic ... myslisz ze 4 duze i 2 male wystarcza ? Do tego podgrzewacz ? Jest potrzebny czy to raczej gadzet ? Goraca kawe stawiam : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ...i wracam do pracy, bo troszke tego dzisiaj mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Rebeko 🌻 dziękuję. Dzisiaj chyba jest trochę lepiej. Zakupy porobiłam, do sałatki śledziowej kupiłam wszystko oprócz... śledzi :-D Zostało mi jeszcze kilka rzeczy do kupienia, ale już niedużo. Wszystkim życzę miłego dnia, jutro u nas podobno ma padać śnieg i tak przez całe święta. Fajnie by było gdyby prognozy się sprawdziły. Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Coś czas dziś za szybko ucieka :D Goja 👄 czytając Twój wieczorny wpis miałam ochotę widzieć wtedy Twoją minkę... :D Ruda 👄 cieszę się razem z Tobą 🌼 A wiecie - kiedyś w Wigilię byłam bez prądu - i to przez wiele godzin. :D Rebeko 👄 masz rację - Święta, to magiczny czas. 🌼 A u mnie nie ma śniegu i raczej nie będzie buuuuu... jest słonecznie, ale zimno i duży wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wtorkowo ❤️ Deszcz pada ale na termometrze +10 stopni,fajnie i jutro juz swieta,nareszcie wolne. Dea 👄 swietnie ze dobrze sie czujesz,to najwazniejsze - a wiesz mam znajoma ktora m-c temu tutaj urodzila i az zdziwiona bylam ze ani razu nie widziala ginekologa,w P to normalne a tutaj do konca prowadzi Cie polozna,w zasadzie te kobiety nic nie wiedza o przebiegu ciazy- no ale chyba to nie jest zle skoro tyle kobiet ma dzidziusie - buziaki dla Myszki i Ciebie abys dala rade kupic tego makowca.🌼 Kaszubko 👄 sliczne te reniferki,ale sie usmialam i fotki rowniez sliczne,aaa mam prosbe kiedys podawalas przepis na ciasto z kaszy mannej,czy masz go jeszcze? bylabym wdzieczna🌼 Annapo 👄 trzymam kciuki aby telefonu nie bylo i juz sie ciesze na mile wiadomosci,zycze Ci zdrowka i oby wszystko skonczylo sie dobrze-musi byc dobrze...buziaki dla ,,drobinki,,🌼 Rudamaxi 👄 ciesze sie ze wszystko sie powoli uklada u Ciebie i tak trzymaj - ja w dalszym ciagu trzymam kciuki i buziaki dla dzieci 🌼 Rebeko 👄 prosze jak ladnie choineczka juz ubrana,soczek wypity-dobrze jest.tylko troszke wyluzuj tak nie mozna :D dzieki za kawke 🌼 Goju 👄 noooo ciesze sie ze humorek masz troszke lepszy,nie zalamuj sie - juz jutro powinno byc dobrze,trzymam mocno kciuki🌼 -a teraz dziewczyny powiem Wam krotka historyjke z mojego poranka mianowicie: znalazlam dzisiaj torbe z nowym laptopem i portfel z pieniedzmi zgadnijcie co zrobilam? - a powiem Wam,pojechalam na policje oddac glupia jestem co? - jesli nikt sie nie zglosi przez 30 dni to wszystko jest moje,ale nie staram sie tak myslec o tym - zrobilam z zalem dobry uczynek,po m-cu moze byc moje i to z papierem ze ja znalazlam :D ciekawy mialabym prezent na swieta. a teraz zycze wszystkim Milego Dnia a ja znowu do kuchni posylam 👄 dla kazdej z pan i po 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis miałam w kompie - na szczęście, bo dziś mam bardzo zajęte ręce hiihihihi Szarlotka sypana [to łatwe do wykonania ciasto] 1 szklanka kaszy manny 1 szklanka cukru 1 szklanka mąki 1 mały proszek do pieczenia 1 kg jabłek 3 łyżki cukru do jabłek 1 cukier waniliowy 0,5 kostki margaryny Wszystkie sypkie składniki [kasza, mąka, proszek i cukier] wymieszać. Jabłka utrzeć na grubej tarce, dodać do nich 3 łyżki cukru i cukier waniliowy. Tortownicę wysmarować tłuszczem, obsypać tartą bułką po czym wysypać 1/3 mieszaniny [tych sypkich składników] równą warstwą na dno tortownicy, na to położyć połowę startych jabłek, znów wysypać 1/3 mieszaniny i przykryć resztą jabłek. Ostatnią warstwę stanowi sypka mieszanina, na którą rozkładamy płatki margaryny. Wstawić do niezbyt gorącego piekarnika [200st C] i piec 45-50 minut. Po upieczeniu posypać cukrem pudrem wymieszanym z cukrem waniliowym. Szkoda, że oczami pisać nie można :D a przydałoby się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 dziekuje Kochana jestes,jeszcze wymieszam budyn z jablkami i bedzie pycha...jak Twoje salatki? juz skonczone?🌼 Wesola 🖐️ oj Swiatecznie juz Swiatecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Z kredytem czekamy do Nowego Roku i idziemy na negocjacje:P tyle sie teraz słyszy o firmach które nie mają pieniędzy by dokończyć budowe:) może najpierw weźmiemy telewizor plazmowy na kredyt by być bardziej wiarygodni dla banków:P bo przecież nigdy nic na kredyt nie braliśmy więc podejrzani jesteśmy:P Chciałam sie Wam dzisiaj pochwalić że bardzo miło mi się zrobiło bo moja dyrektorka powiedziała że dostane podwyżkę i nagrodę roczną( dodam że dyrektorkę mam nową od kwietnia)Nie wiem ile to będzie ale samo wyróżnienie już na mnie mobilizacyjnie działa i czuję się doceniona:D A teraz zmykam na halę targową po resztę zakupów bo jutro jeszcze do pracy,papa Chciałam wam powiedzieć ze Was kocham:P ale troszkę bym przesadziła:P Po prostu cieszę się ze Was mam i znam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczylam !!!! Zastanawiam sie tylko czy mi sie przypadkiem mozg nie przegrzal ;-) :-D :-D Wybaczcie moje mile ale tearz juz uciekam... jeszcze po ostatnie zakupy musze wstapic... ale wieczorkiem do Was napewno zagladne... i wtedy sobie poczytam i popisze ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo, a ja dopiero teraz na pupie siasam i do Was zagladam! Od samego rana po sklepach laze i nawet zywych drozdzy nie kupilam i barszczu czerwonego zapomnialam :o no ale bigos juz sie gotuje, warzywa na salatke tez, zaraz zaczynam kroic matjasy, a do makowca uzyje drozdzy w proszku, a co? ;) Erato, ja mysle ze dobrze zrobilas, bo dla ciebie mogl by to byc fajny prezent na Swieta ale dla kogos innego moze wielka strata i smutek na Swieta? A jesli ten ktos nie bedzie szukal, to i tak bedzie twoja, ja mysle ze w zyciu uczciwosc zawsze poplaca, wierze w karme ;) 😘 Ruda!!!!! Wspaniale wiadomosci!!!! Goja, a ja mowie, ze ty musisz troszke uwazac, bo sie jeszcze od nas trzech "zarazisz" ;) :p Rebeko, wiec nastawiasz sie do karmienia z butelki, prawda? ja coprawda karmilam piersia, ale mialam tez butelki aventa. Jak mala mnie odstawila po szesciu miesiacach to wiesz z jakiej butelki tylko chciala pic? z najtanszej, takiej w starym stylu z tesco! Widac taka wlasnie byla najbardziej podobna to cyca mamusi ;) ale smoczki tylko aventa brala. Co do podgrzewacza to mysle ze to niepotrzebny gadzet, mozna uzywac mikofali, albo ostudzonej wody z czajnika. pozatym powiem ci ze dzici potrzebuja jedna czwarta tego co maszyna marketingowa ci podpowiada... acha, starylizator mialam aventa i bardzo sie sprawdzil. jak sobie jeszcze przypomne to ci powiem jeszcze, acha, mam gdzies liste sprzed urodzenia Myszy, rzeczy potrzebnych i raczej nie. przesle pozniej. Ide pomieszac bigos bo cos za bardzo pachnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×