Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry :) Bardzo dziękuje za życzenia :) Przyda się każde dobre słowo ;) Dzień imienin minął spokojnie :) Zapraszam na sernik na zimno waniliowy z malinami i borówkami :) I kawę mrożoną :) Rebeko to wcześnie wyprzedaże się kończą....u nas jeszcze długo będą choć ja nic ciekawego nie widziałam....... Pogoda ładna na razie słońce....choć wieczorem pewnie znów opady:( Kaszubko powodzenia w walce z urzędem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - no widzisz jednak tym razem za gesto krople spadaly albo ja za "duza" ;-) jestem... bo zmoklam doszczetnie :-D Hehe, Wesola, mam tak samo : nic mi sie nie podoba i nie powiem co kupilam bo nie bede sie wyrazac :-O... Dzieki za sernik :-) Mrozona kawe sobie zostwie na pozniej ;-)...a teraz sie cieplej napije zeby sie troszke rozgrzac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Do pracy dzis zaspalam :-P...ale juz jestem i kawa na stole czeka... stawiam w termosie bo roznie ostatnio z ta obecnoscia jest :-P Prosze sie meldowac, mile panie :-) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, melduję się i podsyłam trochę humoru;) Blondynka i brunetka pracują razem w laboratorium chemicznym. Blondynka pyta brunetki: -co robisz? -ekstrahuje -ej! to zrób mi ze dwa! Rozmawiają dwie przyjaciółki. Jedna mówi: - Mam wspaniałego męża: nie pije, nie pali, nie zdradza mnie, nie lubi piłki nożnej, a nawet mnie nie bije. Na to druga: - Dawno go sparaliżowało? Japonki to maja super - wstają rano i... znowu w kimono -Co tam, Kasiu u ciebie? -Gardło mnie boli. -Przeziębiłaś się ? -Nie, obtarłam. Klient pyta się sprzedawcy -A ten odkurzacz to mocno ssie? -Panie, aż łzy lecą - z powagą odrzekł sprzedawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj na ta kawke sie pisze dzisiaj!!!! 🖐️ 🌻 Myslalam ze napisalam posta ilka dni temu ale musialam uzyc drugiego laptopa a tamtym to zawsze troche problemow jest. No nic, pisalam ze przefajowa niespodzianke mialas Rebeczko!!! I ze mysle ze ja narazie do ciebie nie przyjade bo wyglada na to ze tylko same laski zapraszasz ;) U mnie wakacje nad Adraitykiem pod znakiem zapytania bo ojczym w szpitalu, w ogole cyrki sie dzieja, biedna ta moja mama :( podejzewaja Alzameir\'a. On sie strasznie postarzal w przeciagu paru lat a ostatnio to naswet z dnia na dzien :o a chlop mlody bo w grudniu 60 mu stuka .... narazie robia mu mase badan tylko cyrki bo on ze szpitala ucieka bo ma jakies paranoje .... naprawde tak mi szkoda mojej mamy, biedulka szczescia to chlopow to ona w tym zyciu nie ma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej... Witam szanowne panie po powrocie:D👄 Ale w tym polskim kraju zimno....:Dhihi...i nie moge sie przyzwiczaić do zimna:( no i snu mi brakuje po powrocie,jechaliśmy z Paryża ,miało byc blisko...jakieś 1380 km.a nasza świetna nawigacja zamiast prowadzić nas przez Belgie i do Berlina pojechała sobie dołem Francji ...a co tam niech sobie dłużej pojadą!😠MM uparł sie ze przejedzie tą droge bez noclegu i było okropnie ,bo okazało sie ze komputer w aucie tez miał świra i pokazywał ze paliwa starczy jeszcze na 100 km (a byliśmy już niedaleko Polski) w pewnym momęcie przeskoczył poziom paliwa i pokazało ze mamy \"0\"paliwa a wiadomo jak jest w Świecku ...jeszcze kupa km.i stacji echo...zwolniliśmy do 50km/h...tiry dostawały szału bo nie mogli nas wyprzedzić a ja włączyłam światła awaryjne i do przodu .Konieec końców byl taki ze na oparach dojechaliśmy do stacji paliw i sie udało,ale te nerwy czy sie uda... Poza tym wakacje były udane ,upalne i ciekawe.W Hiszpanii byliśmy 2 tygodnie,potem w Portugali 3 dni i 2 w Paryżu w tym 1 wieczór u Rebeki:D...ale sie ucieszyłam że udało mi się tą PANIĄ odwiedzić tyle km.od kraju ...hihi... Rebeko👄👄pozdrawiam gorąco ;)Dawid przesuła 👄👄👄dla ALIS!!!! Dojechałam do domu pełna nadziei i troszke podekscytowana ...bo miał być remoncik ,(szpachlowanie i malowanie )a tu \"D\"wściekłość nas ogarneła bo po wejsciu do mieszkania okazalo sie ze jest zrobiony tylko pokuj ,kuchnia bez szpachlowania tylko zamalowana,a reszta nie ruszona,no i terz nie mamy sie gdzie podziać .Szczescie moje ze akurat siorka jest na wakacjach i wprowadzilam sie do piątku do mamy...ale czy \"malarze\" zdążą? nie mam pojecia MM twierdzi ze moszą i nie ma innen opcji bo powiedzial im ze w takim razie nie zaplaci za brak wykonania w terminie. UF...ale nabazgrałam i kto to bedzie czytał...hihi etam jakoś mi lżej jak wyleje to \"na papier\" Narazie tyle jakby co to zdjecia pośle na spokojnie jak juz wroce do domu . 👄 i ❤️dla wszystkich mi miłycg pań...mam nadzieje ze chociaż u WAS jest ładniejsza pogoda ,bo u mnie pada i jest mi zimno:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie i podpisuje liste.... latam dzisiaj znowu ,jak pokopana,skonczyly mi sie zapasy obiadowe i musialam znowu troszke czegos upichcic ,zeby bylo co na ruszt wrzucic...gorzej ze zamrazalnik juz tez pusty:(...ale na szczescie w ogrodku tez byle co rosnie,wiec w razie czego bedziemy na zieleninie,krowy tez bez miesa zyja,to moze i nam nic nie bedzie:D... Rzeno...pełne niespodzianek mieliscie wakacje ,a teraz tez ciekawie ...wakacji pozazdroscic ale tej reszty nie bardzo hi,hi...a jesli idzie o długosc wpisu,to mysle,ze tak jak ja innym dziewczynom tez sie podoba i nie musisz sie martwic czy jestesmy chetne do czytania...jak najbardziej... Rebeko...tez mi sie wydaje,ze jakies geste te wasze deszcze,bo jakos na fotkach nie widze zadnego nadmiaru ciałka... Wesola...ale kusisz,ja uwielbiam serniki,ale z borowkmi jeszcze nie jadłam i dopiero slinka mi leci,a w domu ani okruszka,do cukierni daleko...no coz pozostaje mi tylko wyobraznia :( She...dzieki za dawke humoru...smiech to zdrowie,wiec dzieki Tobie bedziemy dzisiaj w dobrej formie;) Dea...rzeczywiscie nie ciekawie ma ta Twoja mama,a nie ma tam nikogo,kto mogłby jej troszke pomoc,w koncu Ona tez potrzebuje chwili wytchnienia,bo inaczej zabraknie jej sił zeby sie opiekowac ojczymem... Kaszubko...zadzieram kiece i lece na poczte i od razu dziekuje,bo to pewnie cos miłego... nic nie obiecuje,ale postaram sie jeszcze zajrzec na razie miłego dzionka zycze...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie po obiedzie... deser cytrynowy z kokosem Wam przynioslam, mowie Wam niebo na jezyku :-) Dea - rzeczywiscie u Twojej mamy ostatnio niewesolo : jak nie brat to maz :-( ...Duza buzka dla Niej ! A tak na marginesie ;-) ... ja Cie zapraszam juz od dawna, wiec o czyms to swiadczy :-) Rzena 🌻 - Hehe, przez \"Pani\" teraz do mnie bedziesz mowic ? :-D :-D :-D Trzeba bylo zostac we Fr bo u nas jest slicznie :-P ...a w dodatku widze ze ta Wasza nawigacja jakos Was nie lubi ;-)... A malarzom od siedmiu bolesci nie przepusccie, bo to ich psi obowiazek wywiazac sie z umowy !! Buziaki dla Dawidka !! Ide poudawac ze pracuje... bo po tym obiedzie to nic mi sie nie chce :-P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko....no cos cudownego,bardzo,bardzo dziekuje....a teraz lece poszukac chusteczek,bo zaleje klawiature i te starsze dzieci pokażą mi gdzie raki zimuja...jeszcze raz wielki dzieki....🌻 i 👄...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta1985
chcesz szybko zarobić? wystarczy zalogować się na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nowamary i codziennie klikać w 25 reklam . zarobek gwarantowany, a na start dostajesz 6zl. warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Ania 🌻 bo ja na zdjeciach wciagam brzych i co tylko sie da :-D :-D I podpisuje sie obiema recami ;-) pod tym ze nasza Kaszubka to skarb ... i w dodatku o zlotym sercu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ czytam,czytam i zaczynam się rumienić hihihihi Przez ostatnie dwa lata dałyście mi sporo radości i serca... co ja bym bez Was zrobiła :D a że mam dużo czasu robię więc to co potrafię i lubię... i Was bardzo, bardzo lubię 👄 ❤️ Rano pojawiła się Baśka - wylądowaliśmy w ogródku... Patryk bardzo się cieszył, bo jechał z Basią na skuterze... na łepetynce miał wielki czarny kask... a potem dzielnie pomagał Basi w zrywaniu owoców. http://www.garnek.pl/kama13/a Teraz znowu pada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was gorąco kobietki. Mam sporo zaległości i zastanawiam się od czego zacząć. Najpierw zacznę od spóźnionych, ale bardzo serdecznych życzeń dla naszych kochanych solenizantek. Dużo zdrowia, pogodnych dni w życiu, mnóstwo życzliwych osób u swego boku i spełnienia wszystkich marzeń ❤️ 🌻 👄 Teraz dziękuję za miłe słowa po obejrzeniu zdjęć, które za pośrednictwem naszej kochanej Kaszubki do Was dotarły. Otóż rozczaruję Was kwiatuszki - ja też wciągam brzuch do zdjęć i całą resztę :-D ale ostatnio coś coraz ciężej to wykonać :-D Dea 🌻 ja również współczuję Twojej mamie, cały czas coś się dzieje. Życzę, żeby wszystko dobrze się ułożyło. Kochana, co do mojego synka, to skomplikowana sprawa z tą jego tuszą, a raczej jej brakiem :-) Jego trener w czerwcu powiedział, że dobrze by było gdyby Bartek do sierpnia przytył 5 kg. Młody facet z tego trenera, nie ma własnych dzieci i nie ma chłop pojęcia, że przytyć 5 kg w przypadku mojego syna wiąże się z dłuższym czasem oczekiwania (ok.2 lata) :-D Mój synek oczywiście bardzo chciałby przytyć, nawet bardziej niż ja chciałabym schudnąć :-D ale to nie takie proste. Annapo 🌻 wyglądasz pięknie, Twoje dzieciaczki również (syskie cy) :-D maleńki jest słodziutki. Podziwiam Cię kochana, ze tak sobie z wszystkim świetnie radzisz i na wszystko znajdujesz czas. Zajmujesz się domem, maleńkim dzieckiem i tymi troszkę starszymi pewnie też, a do tego znajdujesz czas na robienie przetworów. Chylę czoła. Rebeko 🌻 fajnie, że spotkałyście się z Rzeną. Nie poznałam jej na zdjęciach, które wysłałaś. Twoja Alice jest coraz piękniejsza. A jej czuprynka miodzio. Kaszubko 🌻 masz rację kochana walcz o swoje, podobało mi się jak powiedziałaś, że masz zdjęcia. Dowód rzeczowy chyba najlepszy w takiej sytuacji :-) nieźle Was zalewa, nie pozwól, żeby tak to zostawili, zresztą nie będę uczyć ojca dzieci robić :-D Dziękuję za rozesłanie zdjęć, za chwilę postaram się wysłać jeszcze z wesela i poprawin i może coś z wakacji. She 🌻 Tobie i Kaszubce też zazdroszczę spotkania. Może kiedyś zorganizujemy jedno wielkie spotkanie jak już nasze topikowe maluszki trochę podrosną, no chyba, że urodzą się nowe :-P Rybko 🌻 fajnie, że chociaż co jakiś czas się pojawiasz na króciutko, może w końcu zaczniesz do nas częściej zaglądać? Wesoła 🌻 mi też narobiłaś smaka na serniczek i na borówki :-) Kiedy wybierasz się na urlopik? Rzena 🌻 pewnie było ciężko przyzwyczaić się do takiej pogody po tak długim przebywaniu w tropikach :-D fajne miałaś wakacje. Czekam niecierpliwie na zdjęcia. Rudamaxi 🌻 cieszę się, że z Twoją niunią już jest lepiej. A jak tam w pracy, jakieś nowe, fajne znajomości? Ciekawa jestem ilu facetom już wiruje w głowie ;-P Erato 🌻 gdzie żeś Ty?! czekamy na Ciebie z utęsknieniem. A teraz mały skrócik z minionego weekendu. Na weselu było super. Wybawiłam się za wszystkie czasy. Po dwóch dniach szaleństwa stwierdziłam, że moje kolano jest już wyleczone, po tylu skokach co ono zaliczyło, trochę bałam się że będzie bolało, a tu prawie wcale. W pierwszy dzień byliśmy do ok.2, a na poprawinach prawie do 1. w drugi dzień na poprawinach też był zespół i pod koniec namówiłam ich do czegoś szalonego. Mianowicie poprosiłam, żeby zagrali piosenkę kultu pt. "Do Ani" oni powiedzieli, że uwielbiają ten kawałek, ale nigdy nie grali tego na weselu, no więc ja na to, że kiedyś musi być ten pierwszy raz. Jak zagrali, to wszyscy "młodzi" tak świetni się bawili, że pani i panowie z zespołu zaczęli grać trochę "odważniejsze" kawałki, min. pink floyd, lurid, dżem, itp. Starsi goście mówili, że te głośne gitary były trochę ciężkie do zniesienia, ale jak zobaczyli jak świetnie się przy tym bawimy, to walczyli dzielnie i wytrzymali prawie godzinny koncert :-D W sumie zespół grał do 23:30 i powiedzieli nam, że chyba nigdy nie byli na weselu z taką publicznością :-D W zimie oni organizują różne koncerty na zamku w Bolkowie, wzięli od nas nr tel. i powiedzieli, że jak coś będą organizować, to nas zaproszą. Pojadłam, popiłam, potańczyłam i cały poniedziałek się regenerowałam :-D Teraz muszę się jakoś przestawić na normalny tryb, ale jakoś ciężko. Trochę się rozpisałam, mam nadzieję, że nikogo nie zanudziłam :-) Pozdrawiam wszystkie serdecznie, jak kogoś pominęłam, to przepraszam i posyłam 🌻 i 👄 Może coś jeszcze w domu zrobię, chociaż tak bardzo mi się nie chce (pan Leń chyba się do mnie przyczepił).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem... jutro wracaja moje dzieciaki od babci i pewnie po taaakim poscie od kompa,to ja bede miec marne szanse...;) Goju...rzeczywiscie po takich atrakcjach ,to moze byc trudno przestawic sie na szara rzeczywistosc,ale mysle,ze za długo to Tysie nie bedziesz nudzic,pewnie zowu cos sobie znajdziesz,jakis aerobik z meskimi rodzynkami :)czy tam inny sport ;)... Rebeko...czy jest jeszcze troszke tego deseru,bo u mnie takie pustki ,ze strach,dzieci nie ma,a co za tym idzie to nic slodkiego w domu nie znajde;(...jedynie ze dwa paluszki widziałam w szafce,a ja tak bym zjadla cos słodkiego:(...chyba pojde po dzem do piwnicy.... moja kruszyna zasneła wlasnie mi na rekach,wiec nie bede juz zanudzac tylko ide pod kolderke,bo ostatnio jakos senna jestem;)...ciekawe czemu :p no to 🖐️ slodkich snow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa na stole : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> ... wstawac spioszki kochane :-) U nas zapowiada sie piekny dzien : niebo bezchmurne :-) i ma byc ok 30°C ... czego i Wam zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dosyc ze mi sia kawa rozlala :-D to jeszcze polowe posta mi wcielo :-O... Goja 🌻 - fajne fotki, iwidac ze fajnie sie bawiliscie :-) Narobilas mi ochote na wesele tym opisem ...a tu jeszcze prawie rok nam przyjdzie czekac na jakas impreze tego typu :-(... choc tu akurat nigdy nic nic wiadomo, bo w rodzinie jest pare osob, ze tak powiem "w wieku rozrodczym" :-D :-D Ania 🌻 - specjalnie dla Ciebie dzisiaj tez przyniose deser... ale sama sobie chyba dam spokoj, bo spodnie ktore kupilam na powrot do pracy cos mnie zaczynaja w pasie cisnac... WSZYSTKIE :-O !!!!! I tym optymistycznym akcentem ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rebeko👄 dzieki za kawke:Dnie bede przez "Pani";)to był taki zwrot grzecznosciowy...hihi...chyba masz racje z tą nawigacją,zaczyna nas do szału doprowadzać,jakby życie w nią wstąpiło i stane nam na przekór,ale wsyszałam że są problemy z satelitą GPS i jest możliwość że w pszyszłym roku żadne nie bedą działały i w tedy dopier zacznie sie problem i bedzie trzeba wrócić do mapy:D.Malarze wczoraj zabrali sie do poprawek,bo MM znalazł tyle że zaczynalą prawie od początku,mają czas do piątku (15-00)bo pozniej ja juz musze wrócic do domu nie bede miala gdzie przenocować...no chyba że w "IBIS" Fr.faktycznie jest b.d.i śledze pogode u Ciebie i zazdroszcze ciepełka u mnie niby świeci ale ...mi tam jest zimno:(Dawid wspomina nową ciocie i wszystkim w rodzince opowiada że teraz ma nową ciocie ze granicą...hihi jakto dzieci;) A teraz sprostowanie!!! She👄droga wynikło małe nieporozumienie,a nasze drogie panie odrazu załapały i "nowy dom nowe dzieci"Chodziło mi dokładnie o córeczkę ,którą już masz a w sumie o pannice jaka śliczna z niej wyrosła,jest teraz temat małych berbeci i nikomu nie pszyszło do głowy że ja mogę sie zachwycać taką dużą dziewczynką;)poprostu dostałam zdjęcia gdzie Twoja córka ślicznie wygląda,a że przez wakacje mam opuźnienia w odczytywaniu poczty ...to dla tego. Za pomyłke z dzidzusiami ANNAPO I DEA 👄❤️🌼strasznie was dziewczyny przepraszam:d znowu wyszło na jaw jaka jestem roztrzepana i ze za szybko żyje...Też sie strasznie uśmiałam kiedy na spokojnie dzisiaj od rana poczytałam zaległości:D:D:Dalw wierze że mi wybaczacie i nie bede miała żadnej kary (w stylu-braku kolejnych fotek maluszków)poztaram sie nauczyć na pamięć wasze maleństwa i wiecej nie mylić... Goja👄fotki podeśle juz niebawem jak juz spokojnie zakotwicze sie w domciu,wysyłałm juz z pracy do Rebeki i KASZUBKI ale widać nie doszły,za bardzo nie wiem dlaczego ,moze to wina słabego sygnału w pracy nie wiem;)pozdrawiam Kaszubka❤️ja osobiście nie widze powodu byś się miała rumienić również się podpisuje pod oświadceniem że jesteś bardzo kochana i wiem że nigdy jeszcze nikomu nie odmówiłas super rady,serca,pomocy,pamietasz napewno ile razy mnie przywoływałaś do porządku?!🌼🌼Powiem jeszcze nainny temat-jeżdziłam do Kużnicy przez 3 lata i usilnie z MM szukaliśmy miejsca gdzie przechodzi sie na piechote zatokePucką i bez skutku.Na końcu stwierdziliśmy że to ściema i to ogromna ,a tu nagle wczoraj w wiadomościach pokazują że ta droga istnieje i jest świetna,no tylko ci ormitolodzy troche zniechęcają ,bo o tych ptakach mówią i przyrodzie.Zawsze chcieliśmy przejść tą trase :Dmoże nam sie uda skoro juz wiemy gdzie to jest:d👄pozdrawiam.ps.dzieki ze poczte;)👄 ERATO👄i macham Ci gdziekolwiek jesteś :D❤️ Iwszystkim "PANIOM"na dzisiaj👄i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... Rebeko...ja nawet tej rozlanej kawy troszke pozlizuje,bo ostatnio bardzo mi smakuje,chyba na zasadzie tego ze zakazany owoc lepiej smakuje;)...pije taka bez kofeiny ,ale jakos mi nie smakuje i tesknie za normalna... Rzeno...nawet nie musisz sie pytac,pewnie ,ze nie bedzie zadnej kary i wszystko Ci wybaczymy...sama czasami mam czas tylko zeby oczami przeleciec co dziewczyny napisały i pewnie tez nie raz popełniłam jakas gafe;) u nas tez ladna pogoda,a my dzisiaj idziemy na kontrole do pediatry,a poza tym musze małemu kupic jakis ciuszek na chrzciny...pierwszy raz pojade bez M i ciekawa jestem jak mi pojdzie,co prawda jedzie ze mna tesciow ,ale to juz nie to samo... to na razie tyle,zycze wszystkim miłego dzionka i do kiedys 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Gorąco - w mieszkaniu teraz chłodniej. Dużo się nie rozpiszę - czekam na pewną osobę... już wczoraj była, ale nas nie zastała... to ponoć osoba przysłana z sądu... bo synowa złożyła pozew do sądu o rozwód za porozumieniem stron... a teraz prawdopodobnie musi być zrobiony wywiad... chodzi również o dzieciaki. Denerwuję się... trzymajcie kciuki. Patryk nie chce wracać do swojego domu - chce być u nas aż do końca wakacji... tam poczuł się skrzywdzony i niechciany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadciąga burza... robi się coraz ciemniej i ciszej buuuu a pod wieczór chciałam pojechać do sklepu - jest na samym krańcu miasta. Rzena - wczoraj też oglądałam ten sam program :D nawet nie wiedziałam, że ta droga istnieje. 👄 dla wszystkich - idę na dwór - zaczerpnąć świeżego powietrza - w domu [pomimo wentylatora] jest bardzo duszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Kaszubka🌻 trzymam kciuki by wszystko się ułożyło, pozdrów Patryka od Dawida, nie zdążyli się za bardzo poznać ale i tak wspólny język znaleźli;) A jeśli chodzi o nas- to będziemy musiały umówić się na dłuższe gadanie to wtedy na pewno mnie nie przegadasz:D rzena🌻 prawdę mówiąc ja właśnie zrozumiałam dobrze Ciebie, tak pomyślałam, że piszesz o mojej pannie;) ale dziewczyny mnie wywiodły w pole;) rebeka🌻za granicę kraju jeszcze się nie wypuszczałam z dziećmi to topikowych ciotek ale wszystko przede mną;) ale jeszcze trochę w kraju mi zostało do zwiedzenia:) poczekam aż Twoja mała podrośnie, dam Ci odsapnąć i wtedy zrobię Ci nalot;) co Ty na to?:D Goja🌻 na tym zdjęciu co dodałaś na nk jesteś podobna do tej podróżniczki Beaty Pawlikowskiej;) czy ktoś Ci już to kiedyś mówił? annapo🌻 ja też jestem caly czas pełna podziwu, ze Ty taka pracowita i obrotna dziewczyna jesteś, aż mi żal mojego męża, ze ma mnie za zonę:P wesola🌻a Ty się nie wakacjujesz?;) Dea Erw🌻pozdrowienia:) rybka🌻odezwij się czasem co? erato🌻 rudamaxi🌻 Jeśli pominęłam kogoś to postaram się następnym razem poprawić;) pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111122222222
CHCESZ ZAROBIĆ WYSTARCZY ZALOGOWAĆ SIĘ NA TEJ STRONIE: Link www.polski-bux.pl/?r=nina80 , I CODZIENNIE ODWIEDZIĆ 25 REKLAM, ZAROBEK GWARANTOWANY NA START OTRZYMASZ AŻ 6 ZŁ. GORĄCO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz po wizycie...ogolnie nie bylo tak zle,chociaz pani doktor znowu dala mi do myslenia...chodzi o szczepionki,kiedys za moich poprzednich szczepien nie bylo zadnego wyboru,a teraz mozna szczepic ich szczepionka 3 uklucia,po 6 tygodniu i za darmo ,albo 2 uklucia i za 130 zł jak dziecko skonczy 2 miesiac i oczywiscie po jakims czasie sie je powtarza....chyba sie zdecyduje na te odpłatne....nie lubie takich sytuacji,bo jak sie spytałam czy jest jakas roznica ,np.ze te darmowe sa gorsze gatunkowo,to pani powiedziała :no w sumie to nie...to jak ja mam ,to rozumiec? She...ze mnie wcałe nie jest taka mrowka robotnica,a co do Twojego M,to wydaje mi sie ,ze kazdy ma kogos przeznaczonego ,a gdybys swojemu M nie odpowiadala to pewnie juz dawno dalby Ci to odczuc ... i to tyle ,niestety ja teraz nie do konca dysponuje swoim ciałem ;) :) pozdrawiam i zycze miłego wieczoru ....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam dzis do domu ... a tu mi sie bractwo pospalo : Alice i M smacznie spia ...ja ich budzic napewno nie bede bo mam troche spokoju :-P ... Rzena 🌻 - fotki nie doszly :-(... ale poczekam cierpliwie :-) Trzymie kciuki za remont !! Ania 🌻 - jak tam po kontroli ? Kiedy macie chrzciny ? Kaszubko 🌻 - nie wiem czy na kciuki nie zapozno... ale ja Ci zawsze dobrze zycze, wiec zawsze pozytywne fluidki wysylam 😍 She 🌻 - a ja na to jak na lato :-)...mozesz i dzis nalot robic :-) Lubie gosci ... zwlaszcza milych :-) Tylko musisz sie nastawic ze nic porzadnego do zjedzenia nie dostaniesz chyba ze sama sobie ugotujesz :-D :-D... ale od czego jest pizza na telefon, chinczyk albo "gotowce" :-D No i wina, piwa i wszelakiego innego alkoholu ci u nas dostatek... bo ostatnio cos gosci nie chca pic ;-)... Hehe, ciekawy czy mnie jakas pomarancza od alkoholiczek wyzwie :-D :-D Ide kolacje przygotowac ... bo lada moment bedzie pobudka :-) Zycze milego wieczoru 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam juz odpowiedz na jedno pytanie :-)... aj te szczepionki :-O ... dla mnie tu tylko chodzi o to czy dziecko bedzie klute raz czy 3 razy... U nas nie mialam tego dylematu... na szczescie :-) A teraz juz naprawde spadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie doczekałam się - może będzie jutro - ale nie chcę znów spędzić całego dnia na czekaniu... nie cierpię czekać :D Wieczorem troszkę pojeździłam - było przyjemnie - fajny chłód... nawet nie myślałam o zdjęciach hihihihi Stawiam [już na jutro rano] ogromny termos z kawą... przyda się hihihihi Teraz, gdy jest Patryk dzień mija w zupełnie innym tempie... She - pozdrowienia przekazałam - Patryk zaraz się spytał, kiedy znów się spotkają :D Myśli mi uciekają hihiihhi czas na odpoczynek. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lepiej późno ni wcale :-) Kochane moje jest mi bardzo źle. Przytulcie mnie bo chyba zwariuję. Przepraszam za te słowa ale mam strasznego doła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Goja🌻 - kochana oczywiscie ze Cie przytule 😍 !!! I to bardzo mocno !! I jeszcze 😘 dostaniesz !! Dzisiaj juz jest nowy, lepszy dzien, smutki w kat, skarbie, wszystko bedzie dobrze !! I prosze nie przepraszac, bo my tu od tego tez jestesmy zeby sie mozna bylo wyzalic i nawet czasami wyplakac... oby nie bylo takiej potrzeby zbyt czesto... Kaszubko 🌻 - no to dzisiaj kciuki zaciskam, obowiazkowo :-) !! Kawa jak znalazl, bo ja znow dzisiaj do pracy zaspalam :-O... a w dodatku pracy sporo i jeszcze jeszcze musze wyjsc wczesniej... oj, zle sie dzien zaczyna :-O... Dea, Erato, Wesola, Rudamaxi, Rybko, Isa ... i cala reszta - wpadnijcie choc na dwa slowka brakuje mi Was :-) 😘 Spadam popracowac... intensywnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×