Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Oj, z robieniem zdjęć niektórym osobom z rodzinki to koszmar [ ja sama też nie znoszę pozowania, zawsze wtedy źle wyglądam]. Synom, córkom i mężowi robię zdjęcia przez zaskoczenie - reszta jakoś pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem narzekacie ze,trudno wejsc ale moze sie uda ,... Panele rzeczywiscie na podłoge,najgorsze ze ja sama nie wiem co bym chciała... Ale mamy teraz wykładziny i juz mi sie opatrzyły a na parkiet mnie nie stac ,wiec beda panele,ale juz sie boje jak maz je bedzie kład bo on wtedy bardzo nerwowy... Oboje nie lubimyremontow ,ale co zrobic,czasami trzeba... Iwa ja sie dalej grzecznie upominam o fotke ... Jakby która nie jadła to na stole gyros ...prosze sie czestowac... A pierogi robiłam kiedys raz w miesiacu jak tata przynosił wypłate,bo tylko wtedy umial nas zagonic do lepienia,ale razem z mama jak juz sie dałyśmy do pracy to ok200 sie robiło...Bo my pierogi mozemy jadac na okragło... A teraz mi sie nie chce lepic i kupuje z takiej zaprzyjaznionej kawiarenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Rebeko z tą namiętnością to się gada, gada, gada przy piwie :D No i mam! Może nie aż tak wyjątkowe, ale dawno nie kupowałam ---- wafelki w czekoladzie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze do Was juz 4 raz ,naprawde trzeba miec anielską cierpliwosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio tęskniłam za ogórkową... i wiadomo co dziś na obiad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba sie odblokowało ...nareszcie W miedzy czasie obiad zjedzony,ale troszke zostalo takze jak ,ktora głodna to zapraszam na gyrosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ja i aniłek hi hi ,no chyba ze z takimi małymi różkami...Całuski dla małej,lepiej jej już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko nie gniewaj sie ,ale Ciebie tez oczywiscie z całego serca witamy ponownie..Mnie naprawde tak ten topik wciagnąl ,i macie wszystkie taki specjalne miejsce u mnie w ❤️...wiec nawet jesli nie mozecie przez chwilke nas odwiedzac to w moim i chyba pozostałych dziewczyn imieniu,prosze nie zapominajcie o nas i wracajcie... Iwo ,ja cierpliwie czekam na fotki....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no tu sie dostac to makabra ....]Annapo ja na gyros... sluchajcie mamy tu kogos kto mi cos wytlumaczy...? moj syn wrocil od lekarza,dostal jakas wysypke na ciele ale leczenie trwa juz 3 m-ce...i co ma wspolnego wysypka z astma....P.doktor zapytala sie go czy ktos byl u nas chory na astme....ja dalej tego nierozumie,moze wy cos wiecie na ten temat....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na papieroska chcialam Was zawolac, ale nie slyszalyscie... Annapo - ja juz nic nie zmieszcze, bo obiadek zjadlam spory... :-O Dea - zaloze sie ze mala zrobi furore jutro w Twojej pracy ! Do kina mnie ciagna... podobno jakis nowy film z Redford\'em wyszedl... ide poptrzec jaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ,balejaz to kilka kolorów na głowie Takie rozno kolorowe pasemka...Ja mam teraz blond,moj rudy,jakies takie brazy i zimny kasztan... Tak to nazywa moja szwagierka,a mnie sie to podoba i juz 1,5 roku nosze cos takiego na głowie Kiedys farbowalam na blond,ale juz po miesiacu bylo widac odrosty i dlatego moja szwagierka zaproponowala mi balejaz i teraz wystarczy tak raz na 2,3 miesiace \"poprawic\'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, no wlasnie o takim Aniolku mowilam :p ;) A mala, dzieki, troszke jej sie apetyt polepszyl i jak narazie dzisiaj z rozwolnieniem spokoj. Odpukac, mam nadzieje ze do poniedzialku wszystko wroci do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu,od mojej przyjaciolki cora tez leczy sie na astme i jak zaczela to najpierw jej robili badania na co jest uczulona...moze cos u niego wywoluje uczulenie ,ktore objawia sie wysypka i wlasnie powoduje astme...Jej corka jak zaczela unikac tych prodoktow to i ataki astmy sie zmiejszyly...nie wiem czy cos Ci to pomoze,ale wiecej nie wiem... Rybko dzieki za wafelek ,ja nigdy slodkości nie odmawiam...I to widac..hi hi, Rebeko sama pojdziesz na ten film...czy moze z kierowca...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, no to teraz juz wiem. Ale te pasemka to takie cieniutenkie czy grubsze sa? Bo jak ja robie pasemka to tez uzywaja trzech kolorow (trzy odcienie blondu) ale to raczej niezauwazalne i ma sprawiac taki \"naturalny blond\" efekt. Ewanisia, moja cora od czasu do czasu ma wysypki egzmy. Ostatnio jak przez ponad miesiac nie mogla sie pozbyc kaszlu pani doktor powiedziala ze to moze byc astma, bo te dwie rzeczy czasami w parze ida. Astma tez czesto jest dziedziczna ale bezobjawowa. Ale tu sie konczy moja mlenka wiedza na ten temat. Rebeka, szef mojego nieobecnego dzis szefa troche sie sprzeciwil bo wyjezdza do Rzymu w sobote i nie chce sie zarazic.... Czyli albo siedze w domciu albo.... siedze w domciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, to dobrze, że z małą w porządku:) Rebeka, idź - ja się też wybieram, powiesz czy warto :) do domku idę - u mnie dzisiaj zupa grzybowa i indyk w warzywach , mogę poczęstować:) do zobaczenia wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe dziewczyny, toz wy same pysznosci gotujecie!!!! No to ja chyba tez sie jakos zmusze i cos dobrego upichcze dla M. Moze pieczarkowa? oj, musze spadac bo mala na spacerek chce :) pa pa, narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea a ja tu specjalnie długie włosy nosze ,zeby tych różków nie było widac,a Ty jej z tak daleka wyczuwasz...Oj musze sie lepiej maskowac... Nie wiem czy znasz taki lek nifuroksazyd,u nas tylko na recepte...Ale jakbys byla w Polsce to moze przez rodzinke udalo by Ci sie go załatwic.Ja go stosowałam u moich dzieci ,jest bardzo skuteczny przy biegunce i łagodny.Poprawia tzw.flore bakteryjna w brzuszku Moj syn majac ok pol roku ,mial wlasnie ostra biegunke i bardzo szybko sie odwodnil,mial potem podawaną kroplowke i długo do siebie dochodzil i wtedy lekarz przepisal mi ten lek ,zeby szybko interweniowac...Twoja corcia juz wieksza ,ale u dzieci biegunka to naprawde niebezpieczne i mikomu nie zycze tego co ja wtedy z nim przeszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, mój 4 letni wnuk miał wciąż powtarzający się kaszel - leczono go nawet na astmę - dopiero w tym roku jeden z lekarzy stwierdził, ze przyczyną tego są migdałki - migdałki są juz wycięte i na razie jest spokój. A biegunki zdarzają się również na tle alergicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzieki dziewczyny on nie jest chory na astme ma wysypke probuje juz od miesiaca wykluczyc cos na co jest uczulony bez rezultatu..ja tylko sie zastanawiam skad doktorka wziela to pytanie czy ktos z rodziny byl chory na to,ale moze ma to jakis zwiazek ...z tym ze nikt na to nie chorowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea te moje kolorki to troszke grubsze i raczej jeden kolor od drugiego sie da odróznic...Milego spaceru...a u nas juz ciemno nie boisz sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem... \"Lwy i owce\"... czy jakos tak, przynajmniej tu pod takim tytulem wychodzi. Annapo - kilka osob sie wybiera... moj kierowca do swojej rodzinki wraca prosto po pracy, ale sa inni... powinnam do domu dotrzec. Moze faktycznie dam mu dzisiaj luz ;-) :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie przyszedl moj maz i syn i wyrzucaja mnie z kompuyera,ja sie opieram ,ale te chlopy jakies silniejsze to na razie 🖐️ do wieczorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bromba 🌻 - dzieki !!! Brunetka, tak jak myslalam, ale uszy masz normalne ;-) 😘 No to ja uciekam panienki... milego wieczorku Wam wszystkim zycze i jak wroce do domciu to zagladne... jak sie uda :-O 😘 😍 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×