Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rybka - w XXI wieku to wszystko jest mozliwe ! Isa - dawno Cie nie bylo, milo ze wpadlas na kawke ! A co do Rybki to tak przypuszczam... ale i tak kompleksow miec nie mam zamiaru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>ellisa dawno cię nie było, to może pomożesz rybce wybrać jedno zdięcie to nam wystarczy bo ona ma jakiś problem chyba że do fryzjera musi najpierw pójść hihihi to do śmiechu :) >Kaszubko domyśliłam się że to część jak to się mówi reprezentacyjna ,? A u mnie dalej słonka nie ma i chyba już nie będzie ? Kawkę stawiam bo dzisiaj spada ciśnienie wiecie ile jest 1004 hPa . Aga doszły foto moich synków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa ;) pierogi też masz, zrobiłam całą michę a teraz Avanti, czas na zakupy :) Mam ochotę na coś wyjątkowego, czego dawno nie nabywałam, nie wiem co to ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - dzieki : cukiereczek !!! Iwa - ja bym tez chcial zobaczyc ... :-( Rybka - jakas fajna bielizna, bo jak chlop na horyzoncie... :-D. Udanych zakupow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa, aż tak źle nie jest - wnuczka tak po trochu przysyła mi zdjęcia...dla mnie wszystkie moje diablątka są śliczne, a te najmłodsze ze swoimi minkami są przeurocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ,znowu jestem i nawet po łebkach poczytałam.... Wiecie co , jak ja nie cierpie zakupow😠 niby wszystko jest , ale jak sie szuka to akurat nie ma tego co by sie podobało... A jeszcze niekiedy ta obsługa taka jakaś niemiła... Ale remont nadal aktualny tyle ,ze, maz zobowiazał sie sam panele położyć ,wiec bedzie troszke dłużej trwal,ale za zaoszczedzone pieniądze mozemy kupic coś na sciany... Ide postawic jakis obiadek ,ale bede na podgladzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i nawet obiad udało mi się zjeść :) teraz mogę kawy się napić, Iwa zaraz przejrzę pocztę :) o i Elisa się pokazała 🌼 Annapo, ja mam stale ten problem - pełne sklepy ale jak dla mnie wszystkie ciuchy jakieś podobne do siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ja w tym względzie że nie wszyscy lubią sie fotografować i w żaden sposób nie można ich namówić .Tak jest z moim śirednim synkiem. Rebeko a co ty też chcesz zobaczyć? Anapo to czeka cię ciężki czas bo to nie uniknione przy remoncie. Ale potem jak milutko w czyściutkim pokoiku. Rybka pierogi to ja kleję tylko na święta ale wtedy pomaga mi mama bo jast ich ze 100 lub więcej nigdy nie liczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i nawet obiad udało mi się zjeść :) teraz mogę kawy się napić, Iwa zaraz przejrzę pocztę :) o i Elisa się pokazała 🌼 Annapo, ja mam stale ten problem - pełne sklepy ale jak dla mnie wszystkie ciuchy jakieś podobne do siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie bo miałam urlop!! i to od wszystkiego:) a teraz miałam sprzątnąc chate ale sie najwyrazniej nie da:P ale co tam ... podobno pająki przynoszą szczęście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna się hej Aniu Iwa, fajne chłopaki:), z tymi swatami - może kiedyś, kto wie;)ale Twoich zdjęć nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ja w tym względzie że nie wszyscy lubią sie fotografować i w żaden sposób nie można ich namówić .Tak jest z moim śirednim synkiem. Rebeko a co ty też chcesz zobaczyć? Anapo to czeka cię ciężki czas bo to nie uniknione przy remoncie. Ale potem jak milutko w czyściutkim pokoiku. Rybka pierogi to ja kleję tylko na święta ale wtedy pomaga mi mama bo jast ich ze 100 lub więcej nigdy nie liczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - ja tez zakupow za bardzo nie lubie...:-O. A juz takich \"grubych\" to wogole... a tu moja lazienka juz wielkim glosem krzyczy o remont. No ale nie chcialo sie nam od razu porzadnie zrobic to teraz mamy :-P. Te panele to na podloge ? Iwa - no Twojego mundurowego ! Isa - Karaiby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie zazdroszczę, najchętniej bym się odwróciła na pięcie i pojechała z powrotem... dobra idę do tych moich pająków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka - Karaiby pozostaną dalej w sferze marzeń , zdaje się ze tam wiza USA potrzebna;) ale moze sie myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:P ale tylko się podpisuję:( miłego dzionka wszystkim na fotki juz zalozylam stronke na fotosiku, / nick jotelka /może jutro uda mi sie coś podrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, to jest ta, która ma pluszaczka w ręku. Znów ciężko wejść na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa - no ale na Dominikane albi Kube juz nie... :-P a to prawie to samo .... I daj dziewczyno spokoj tym pajakom co one biedne Ci zrobily ;-). Ania - ja tez sie prosze, ale ja bym chciala zeby to sie odbylo bez mojego udzialu :-O Kaszubko - znaczy Kasia...:-) to specjalna 😘 dla niej od ciotki Rebeki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×