Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Czasem marzę o tym, aby choć chwilę, kilka godzin być sama - ale jeśli już do tego dochodzi, to mi "palma odbija" i gadam wtedy chociaz z psiakiem i kotem. Nie potrafię jednak być, a co dopiero mieszkać sama. Papierosy mogę palić bez obawy o duże wydatki [ a rzucić palenia nie mam ochoty] - kupuję tytoń i gilzy, średnio miesięcznie wydaję na to 60 zł - więc hulaj dusza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam kolegę z pracy wowowowowo-aż zajrzał do mnie własnie kawe mu robie , nawet mi film przyniósł żebym sie nie nudziła........ heh znikam na dziś bo głupio tak...... Pa! do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Traz wszyscy uciekli to sama do siebie gadac nie bede... :-( zagladne pozniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze zwierzaczkami często rozmawiam, wydaje mi sie, że one wszystko pojmują [ szkoda tylko że ja ich nie zawsze rozumiem]. Teraz też psinka leży tuz obok mnie, a kotka ciut dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wieczorkiem, ja dopiero w domu - zwierzaki poszczepić musiałam, wydam rodzinie kolację i zajrzę, jak oczywiście kafe pozwoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wróciłam z wywiadówki I małolata póściła mnie na kompa Magda to może dobry materiał ci się trafił?powodzenia:) Ania a na co szczepiłaś te twoje zwierzaczki? Kaszubko dlaczego sobie mnie tak wyobrażałaś !To jesteś już trzecia? Bo ja to taka przeciętna jestem ale jak się zrobie to tak jak 35 nie do poznania .No trudno nie wszystkie mogą być rusałkami . Rebeko a do mnie nic jeszcze nie doszło i dalej nie wiem z kim rozmawiam A może ty jesteś wielka gruba i brzydka hihiihihih to taki żarcik .!!!!!!! Czekam :classic_cool: Małolata nie wygania chyba sobie nie popisze papa.do jutra!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojdzie - nie dojdzie... na dwoje babka wróżyła. Zajrzyjcie na pocztę, może udało mi sie wysłac i doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuchy rebeka 😘 dzięki za pozdrowienia :) she 😘 i 😘 😘 dla całej ekipy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×