Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Strasznie ciezko sie tu dostac... :-O. Kafeteria jest ofiara swojego sukcesu :-P Iwa - zdjecia poszly...Hihi, ja sie czasem taka widze w lutrze ;-), przy wieeelkiej depresji...;-). Ale chyba wiekszosc tak ma ...? Kaszubko - wyslalas cos nowego? Bo ja ma tylko te pierwsze 3 zdjecia. Ewanisia - no no, niezle : \"kobieta zyleta\" 😘 ! Dzieki ! Nie bede sie produkowac bo tak nie wiem czy pojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam dziś wieczorem nowe inne zdjęcia wszystkim, których miałam adresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - nie, tylko Iwa wczesniej nie dostala, nie wiem jak sie to stalo :-( Kaszubko, ja nic nie mam :-(, sprawdze jeszcze na sluzbowej skrzynce ale watpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierzę, jestem na kafe :) drugi wpis, bo pierwszy, a jakże - wcięlo :( Rebeka, pokazują u nas wasze problemy, Ty pomyśl o kierowcy przychylnie i nie kawa tylko może jakaś kolacja mu się należy ;) Iwa, mylisz mnie z Anią, nie wiem którą ale wybaczam :)szczepienia takie robię raz w roku - to taki zestaw wścieklizna i reszta, mówiłam Wam, że u syna w szkole kręcili dziś nowy serial dla tvn i załapał się na kluczową rolę zbiegającego po schodach i mimo wprawy ( w końcu chodzi do szkoły ładnych parę lat ) powtarzał ujęcie 12 razy :), zagrał też scenę obłapiania koleżanki na szkolnym korytarzu ale raczej jako tło dla głównej aktorki - przeżywał caly dzień :) 35, wytrzymałam 6 min :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was i zaparzam kawusie kto mo ochotę. >Aga to wszystko przez to że nie wiem jak wyglądasz.Może jakąś fotkę wyślesz to zapamiętam utrwalisz mi się,bo ja jak facet wzrokowcem jestem hihihih .Sorki i😘 na zgodę A reszta co nie wyspana i nie ma nikogo? >Rybka najlepiej rano wchodzi się na kafe napoisz co u ciebie bo się nie rozpisałaś przy ostatnim wpisie. :>Bez torebki a co tam u ciebie? tak malutko piszesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....dzien dobry wszystkim ....to chetnie na ta kawke..... Iwonusna-pyszna 🌼-a ja juz spozniona... Annapo-👄 Agnieszk_a-🌼-ja mam meila od Ciebie ale on byl pusty,wczoraj zauwazylam wiec kto mi podesle Twoje fotki.... Rebeka -nikogo juz niebylo......ale dzis bedziemy......to do pozniej... 🌼-milego dnia babeczki.....u mnie pada ale jest bardzo cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej... I ja dziś szybciej... to chyba zapach kawy mnie obudził. U mnie dziś słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje obecnosc, kochniutkie 😘😍 ! Agnieszko 🌻- zebys ty wiedziala jak ja przychylnie o kierowcy mysle ;-). Tyle tylko ze z kolacja bedzie ciezko bo ostatnio to nawet kawy nie moglam mu postawic... \"Zwykle dziekuje wystarczy\" - taka uslyszalam odpowiedz... Ale napewno znajde jakas forme zeby mu sie odwdieczyc, w koncu pracujemy razem, jakas okazja napewno sie trafi. A Twoj syn ma profil niezlego \"amanta\" (w pozytywnym sensie!) ... moze jakis producent go zauwazy i kariere zrobi ;-) Iwa 🌻 - kawka ? Chetnie, dziekuje ! Annapo 🌻 - czekamy ! Ewanisia 🌻- nie mam w pracy zdjec Agnieszki... wsadzilam je do domowego kompa :-( Kaszubko 🌻 - u mnie tez pieknie... Milego dnia zycze, musze troche popracowac ale jestem na podgladzie... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻🌻🌻 przesylam bukiet bo cos ponuro za oknem sie zrobilo Dzieki za fotki - Ewanisia, ostra z ciebie dziolcha no i niezla figurka!!! Nie ma potrzeby na zadne fitnesy!!! Kaszubko, tyle szczescia plynie z oczu twej rodziny!!! Na pewno jestes tez tego przyczyna ❤️ A synek niezle ciacho ;) !!! Iwo, Iwo - przeslij fotki bo jak bede w Oliwie to jak ja cie poznam??? A co do drugiej fotki ktora ja przeslalam to mojej cory, ale zaraz przesle zeby nie bylo ze mam preferencje ;) 35tka, qrka twoja doba to ile ma godzin? Przed ciaza (i przez pierwsze 8 tyg ciazy, zanim sie dowiedzialam) chodzilam na fitness codziennie w przerwie obiadowej. Z doswiadczenia wiem ze jak bym miala chodzic blisko domu to bym nigdy nie poszla. Teraz jakos jeszcze nie moge sie pozbierac, ale to wszystko sprawa zorganizowania sie, i znow sie zapisuje na fitness, mam do wyboru az trzy miejsca blisko pracy a i firma daje nam pewna kwote raz na rok do wykorzystania na \'well being\'. Ja lubie spinning, lubie szybkie sporty i lubie sie pocic :) Uprawialam tez sport druzynowy i mala nawet grala ze mna w jednym turnieju, moim ostatnim, bo po powrocie z Wloch zrobilam test i wyszlo wszystko na jaw... :) Stawiam druga, lub trzecia juz kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - to Twoja mala jest \"made in Italy\", hihi ? Moge prosic o przeslanie zdjec Kaszubki ... please !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to wrocilam.....pije kawke....czy ktos dolaczy do nastepnej..... Kaszubko-👄-dzis to ja potrzebuje sloneczka.....wciaz pada.... Agnieszko-👄-a moze jakis aktor z niego bedzie kiedys...?...👄 dla syna/// Rebeka -👄-jak znajdziesz chwilke w domu to ja poprosze te fotki .... Dea-👄-te fotki byly robione bo potrzebowali mnie zobaczyc do nowej pracy....wiec to jeszcze nie to ....a wiecie jak to jest jak pozujesz to nie wyjdzie,zreszta ja i tak niefotogeniczna jestem..🌼 milego dnia.....idziemy na taras .....Rebeka......halo..../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--Dea-dzieki za fotke tej drugiej niemialam ....jaka ona fajniusia....👄 dla malej....🌼 Rebeka -to ja Cie wolalam....hihihi....to nic dawaj ,dawaj....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Ale niestety znowu tylko na jeden wpis ,bo musze wyjechac,obiecuje sie poprawic Kaszubko i Ewanisiu bardzo Wam dziekuje za fotki,doszły i sprawiły jak zwykle sporo radochy.. Iwo od Ciebie jeszcze tez nie mam zadnej fotki,wiec niesmialo sie upominam...A wracajac do rudzielcow,to ja sie nie gniewam bo i nie mam o co...A nawet po Twoim wpisie to doszłam do wniosku ,ze ta opinia to w duzej mierze powstała przez te farbowane -rude hi,hi,hi:P Wczoraj zaraz po porannym karmieniu zwierzakow ,kapieli ,wsiadłam w autko i pojechałam pa-pa..Wybieramy sie na andrzejkowa zabawe a moje włosy aż sie prosiły o fryzjera..A to troszke trwa,zeby znowu jakos wygladac...Odnowiłam balejaz,i troszke skrocilam,niby nic takiego,ale zaraz lepiej... Jak przyjechałam do domu to moje głodomory juz na mnie czekały,wiec trzeba było zakasac rekawy i zrobic jakies jedzonko ,potem posprzatac,kawę z mężem wypic i znowu do obory ,a potem kapiel ,kolacja a potem nawaliło kafe i poszlam na mecz... Dzisiaj wybieramy sie z mezem na zakupy,mamy zamiar wymienic podłogi i pomalowac pokoje od dzieci,wiec trzeba sie obejrzec za farba ,tapetami itp. Jak sie potem uda dostac ,to napewno jeszcze do Was zajrze,bawcie sie teraz dobrze i wszystjim miłego dzionka ....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aniu kawka dla ciebie i🌻 Ewanisia to niezła dżaga jak to mój kumpel mówi:) DEa ja do ciebie słałam foto a co nic nie doszło?Rebeka mówiła coś o limicie poczty to może jaszcze raz poślę ale pojedyńczo? kaszubka jak to u mnie nie ma słońca? Anapo czytałaś moj post? Buziaki dla reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia 😘 - wybacz prosze ! Kaszubko 😘 - znalazlam zdjecia ... - antywirus do SPAM\'ow mi go wrzucil ! Jak on smial 😠! Ale juz poprawilam i teraz wszystkie Wasze adresy sa \"przyjacielskie\" ... :-D. Oba adresy sa do Waszej dyspozycji. A od naszej \"JO\" dalej nic... :-( Ania 🌻 - ja przy drugiej jestem to pijemy razem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola, nie masz bo mi twoja poczta \'odbija\' moje maile - nie wiem czemu. Bede probowac z domu. A co do rudych wlosow - jak bylam nastolatka to marzylam o rudych wlosach i piegowatej twarzy :) bo to wg mnie tak odmienne i indywidualne. Jak podroslam to zafarbowalam wlosy i wyszla marchewka :D ale i tak sie dobrze czulam. Przy rudych (ciemno czy jasno) wlosach cera robi mi sie taka \'zdrowa brzoskwinka\' i oczy zielenieja. Ale po czasie wracam do bladu, bo jak mowi moja mama, Matka Natura zadko sie myli ;) Rebeko, corka \'Made in Wanstead\' niestety - a we Wloszech bylysmy na turnieju :) po powrocie z ktorego okazalo sie ze bede mama. No i strach bo na takich turniejach to my zawsze hulalismy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej 🖐️ ze sonecznego Wrocławia iwonusna 🌻 ojej, ojej, ojej na nic czasu nie mam, żyję na 3 biegu. Praca ok tylko kierowniczka :P Jak jej nie ma to i praca nam lepiej idzie. Zespół maly, zgrany. Dziś mam wolne i prace domowe w takim razie. Czy ktoś mówił o zdjęciach. A ja? Może i mi? podaję adres anna_i_agata@o2.pl proszę, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim🌼, Kaszubko mam fotki :) Ewanisia - dzięki za zdjęcia :) z taką figurą to Ty spokojnie możesz jadać słodkości:), nie wysyłałam żadnych nowych zdjęć a stare masz na pewno:) Iwa, prześlę Ci fotki ale dopiero wieczorem z domu, bo dziś pracuję na innym sprzęcie i tu ich nie mam, chyba żeby wysłała Ci któraś z dziewczyn:) i czekam na Twoje; Rebeka, aktorstwo nie bardzo interesuje mojego syna, bardziej druga strona kamery;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEa wysłałam fotki daj znać jak dojdą:)No i jakie niestety masz śluczniutką dzidzie !!!!!!!! Anapo to super tak trzymaj tobie też się coś należ.W co się ubierzesz? Rebeka no no troszkę inaczej sobie ciebi narysowałam ,nie jesteś duża ani gruba ani......... i do tego jaki M :-P. A tym wypasionym autkiem czemu do pracy nie jaździsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka-ja mam ale pustego meila Twoje fotki sie niezaladowaly.... Iwonusna-Twoje rowniez puste........ Rybka69-zaraz Ci posle.....i licze na Twoje..... .......a ja dalej pije ta kawke juz troche wystygla......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×