Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Iwa, doszly!!!!! :) 😘 wiesz co, moja wyobraznia jakos cie postarzyla, a tu prosze!!! Nie wiem, moze to przez to ze mowilas ze masz syna w wojsku....? A fryzurki mamy calkiem podobne, to na tej kawce to bedziemy na siebie jak w lustro patrzec ;) Cora piekna, przepraszam za nieskromnosc :) ale zrobiona w UK, mowilam niestety bo to by fajnie brzmialo \'made in Italy\'. Bog wie gdzie ja jeszcze los poniesie ❤️ w tym momencie ludzie poprzynosili mase slodyczy - na pocieszenie przeganego meczu z Kroacja, no i Anglia nie przeszla hihihi :p Chyba sie skusze do tej kawki ... :o Rybka!!!!!! 😘🌻 Ciesze sie ze si dobrze idzie i prace lubisz!!!! Ale zagladaj czesciej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak któraś ma moje fotki gdzieś w zasięgu, proszę niech podeśle Ewanisi, Iwie i Rybce :) muszę wybyć na spotkanie, na razie wszystkim i jak wrócę kawki się napijemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, zdjęcia wysłałam - czekam na Twoje. Iwa, o braku słońca pisałam wczoraj - dziś jest ślicznie. Dea, a co z córeczką, jest już zdrowa? Mój chłopak dla mnie jest najśliczniejszy - wiadomo, najmłodszy synek...a dziewczyna szybko go złapała - już od 3 lat jest zajęty. Ewanisia - zaczaruję słonko aby też do Ciebie zajrzało. Agnieszko, ale będziesz miała potem frajdę ogladając syna w filmie, a praca po drugiej stronie kamery - kto wie , czy nie ciekawsza i bardziej interesujaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Dea-a ja sie ciesze ze Anglicy przegrali.....oni od rana w radiu gadaja ze to zaloba dla nich,jak to mozliwe....szkodza ze niewidzicie ich min...takie krolewskie druzyny .....🌼...dobrze im bo w tamtym roku z nas sie smiali.....hihihi....a teraz ja usmiechnieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane, zdjątka doszły ( przepraszam że nie dziękuje imiennie ale zagląDAM tylko do kompa w galopie ). A ja wam nie wyślę, bo wy takie laski a ja :P Popadam w kompleksy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka 🌻 - zdjecia prosze, wysle wieczorkiem, ale ja bym tez chetnie zobaczyla jak Ty wygladasz ...;-) ? Ale nie zmuszam do niczego 😘. Iwa - hihi wypasione autko to nie moje, choc lubie takie :-D. Moje troche mniej wypasione ale i tak sie nim nie pcham do Paryza, bo korki straszne na codzien a teraz przy tych strajkach to juz wogole horror - jezdze codziennie w godzinach szczytu... Dea - no niestety, Anglia nie weszla :-(, ale za to Polacy dobrze sie spisali to bedziesz miala, mimo wszystko, komu kibicowac... Za zdjecia od Kaszubki dziekuje ale Twojej malej dalej nie mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - ty nie uogolniaj bo jeszcze mnie nie widzialas :-P :-D. Nie wyglupiaj sie, nie ma miejsca na kopmleksy na tym topiku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oj..Kaszubko widze ze dobrze czarujesz bo juz przestaje padac....hihihi....👄 ...u mnie dzis i jutro wielkie porzadki...pojutrze mama przyjezdza na 10 dni -(ja sie smieje ze to komisja)......fajnie musze dzieci pogonic z pokojami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, ja tez sie ciesze :) Nie lubie ich arogancji jesli chodzi o pilke nozna, zawsze zanizaja mozliwosci i umiejetnosci innych druzyn... no i przegrywaja. A potem zwalaja wine na menadzera. Lepiej niech cie pilkaze mniej zarabiaja i mniej sie cioraja po najtach to moze zaczna lepiej grac. W pilce noznej to jestem Wloszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak,tak Rybka ...nie badz taka co sie martwisz na tym topiku same laski wiec Ty tez.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Dea-i dobrze im za ta niewyparzona buzke i nabijanie sie ze wszystkiego.....a dlaczego to Ty taka (Wloszka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, moja edukacja pilkarska, poczeta w Pl (kibicowalam Legii :) ) rozwinela sie na dobre we Wloszech, gdzie mieszkalam przez 11 lat. tam tez pokochalam formule 1 i wyscigi motorowe. Teraz, u nas w domu ja jestem ta przyklejona do tv jak pokazuja jakis sport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Dea synek poszedł do szkoły morskiej a nie do wojska ma dopiero 16 lat to może dlatego .Prześle ci foto synka w mundurze ale szkolnym! A włoski na ogół noszę takie któtkie i zawsze rozjaśniam podobno tak lepiej :) a ile myślałaś że mam lat? >Ewa to masz przerąbane bo mamy zawsze coś znajdą :) >Rybka to taki retusz na tych zdięciach nie wygłupiaj się i wysyłaj Ja zakładam się że masz piwne oczy? >Rebeka ja strasznie lubie duże samochody z tą to pytanie:) Ja tylko Polakom kibicuję a jak nie grajż to jeszcze to mam telewizor dla siebie hihiih ale małostkowa jetem trodno!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi z tym pisaniem nie wyszło chodziło mi oto że jak Polska nie gra to mam TV dla siebie bo mój M nie ogląda filmów . Kaszubko to od ciebie dostałam zdięcia Agi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - no tak, we Wloszech mieszkac i F1 nie lubic to prawie przestepstwo ;-). Ja tez F1 uwielbiam i, moze dziwne, ale Ferrari kibicuje a nie Renault... a moj M za McLaren\'em jest... to przynajmniej mamy sie o co poklocic ! Smacznego dla tych co jesc ida ... tak jak ja ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ok zamknę oczy i wyślę ale w wolej chwili czyli nie prędko. Hmmm, wyszly mi strasznie dziwnne pierogi w smaku. Z pieczarkami są oki ale ruskie można określić - oryginalne :P :( qrcze, może dziś uda mi się wreszcie spotkać z moją miłością. A może jutro w nocy. Tęsknię. Moja milość też tęskni, pisała mi :) No cóż znów się zakochałam. Hihi w tym wieku? To nie możliwe :P Ech idę dalej lepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea-to mozesz sobie podac lapke z moja siostra ona juz 12-lat we Wloszech no i teraz mama takze ,siostra jest hajtnieta z wlochem...i chcial niechcial ...na kolacje do baru...bo Roma gra... Iwonusna ja tez poprosze zdjecia syna..... obiade dzis szybki-zupa pomidorowa... Rybka-ale smaka mi narobilas na te pierogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa, ja tez chce zdjęcie Twego syna - mój syn tylko chwile nosił marynarski mundur, za krótko abym nacieszyła sie patrzeniem na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka 😘 za Ferrari Iwo, ale mi sie pomylilo, no tak twoj syn nie moze byc w wojskowym wieku! Dzieki za fotki, jaki on wysoki!!!!! Ewanisia, a gdzie siostra mieszka? kochane, spadam bo czas do domciu wracac i cora sie zajac. Moj M robi z nia poranki a ja popoludnia - eh zycie emigranta, rodzina daleko i jak przyjdzie cos do czego to trudno z pomoca :( ale jest juz coraz lepiej i mam nadzieje ze od przyszlego tygodnia mala wroci do zlobka. A jutro zabieram ja z soba do pracy, ale ubaw bedzie :D 🖐️😘 wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia, to mama mieszka w moich stronach, bo ja w Forli wyroslam (to w strone Rimini) :) A Rzym nauczylam sie kochac, duzo tam jezdzilam sluzbowo. Oki, narazie laseczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może czas na kawę? proponuję kawę i kostkę czekolady z orzechami. Ci Wy na to? ( no i co, że tyyyyle kalorii :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no to już teraz cię zapamiętam jakia fajna młodzież,córcie to na synową bym chciała ładna dziewczyna wyślę ci zdięcie mich chłopaków to może któryż by ci się na zięcia spodabał hihihihihihiihihih. Kaszubko dzięki za pocztę twoje wnusie super dziewczyny no nie powiem masz komu robić prezenty co?Ale rodzina jest najważniejsza ja mam tylko siotrę i jednego szwagra.Za to M ma liczniejszą rodzinę . Rybka co to za kawa bez słodyczy ja się poczęstuje:)dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea-Rzym jest piekny-jezdzilam do nich a w FORLI to moja mama bedzie za trzy miesiace na fiso.....teraz zjezdza na urlop....ogolnie podobalo mi sie we Wloszech.....ale mojemu M nie bo ja bylam wtedy bladynka..wiesz jak wlosi na to ....a w rzymie chodzilam na balety do OF SHOOR czy jakos tak niedaleko Casale Lumbrozo ...i jezdzilam na plaze do Ladispoli... moja siostra pracowala w Rimini niedawno a teraz przeniosla sie blizej mamy do CIVITANOWEJ czy cos w tym stylu ...niewiem jak to sie pisze ..ja niekumata za duzo w tym jezyku...capito...;) 5-lat temu bylam tam ostatni raz ale maz nalegal zebysmy wyjechali,wiec nawe nie popracowalam ,nauczylam sie jedynie paru podstawowych slowek,mialam pracowac w barze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....biore sie za porzadki bo tak nic nie zrobie .....zajrze pozniej na kawke pa,pa..... Rybka wlasnie ja tez lubie slodkie do kawki,to ja po poludniu zapraszam na serniczka na zimno....co wy na to....niemam piekarnika wiec niemoge piec....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - dzieki za kawke, a i czekoladki nie odmowie, bo co mi tam :-D, raz sie zyje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa ja mam czworo dorosłych dzieci i dziewięcioro wnucząt - Wam wysłałam tylko zdjęcia syna i czwórki wnucząt - to nawet nie połowa. Rybka - a do tej super kawy dodaję jeszcze bitą śmietanę i ciastka kokosowe plus ptasie mleczko - wirtualnie nas nie utuczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce czekolady! i kawy! moze humor sie poprawi! rybka i tych pierogow tez chce:) a ja wiem jak wyglada rybka:) i oczywiscie kokietuje Was tutaj:) zobaczycie jak zobaczycie ze kokietuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - ty blondynka bylas ?!?! Zdjecie przyslij bo inaczej nie uwierze ! Kaszubko - a nawet gdyby utuczylo... ? Podobno dla towazystwa to Cygan dal sie powiesic ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Iwa dostalam fotki--nono...jaki mundurowy Ci sie szykuje....i Ty tez dobrze wygladasz dziekuje,......a dla babci -👄 Elisa-🌼 Rebeka-pozniej poszukam to wysle,tak 15 lat bylam bladynka jak wyjechalam z Polski to postanowilam zmienic wszystko,nawet kolor wlosow.....hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×