Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Jest coś o czym wszystkie zapomniałyśmy - dzisiaj rozpoczął się PIĄTY miesiąc naszego topiku.... ale ten czas szybko zleciał. Dea, ja jestem z tych, co mówią, że szklanka jest do połowy pełna..... a nie mówię, że do połowy pusta.. Już dawno przestałam się długo czymkolwiek zamartwiać... szkoda na to czasu i życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az sie wierzyc nie chce ze to juz 5 miesiecy :-)... Szkoda ze tak duzo pan ubylo :-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam serduszka 😍!! Nic nie obiecuje ;-)... zycze milego wieczoru dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, miejmy nadzieję, że jednak albo powrócą....albo dołączą się do nas nowe dziewczyny. Tu są takie topiki na których piszą 2-4 osoby... a mimo to trwaja...u nas aż tak źle nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze mamy imprezke dzisiaj ;) ja juz w plaszczu i tez nic nie obiecuje (przede wszystkim nie zdjec) czyli do potem 🖐️ i udanego wieczorku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi,hi to pora zacząć świętowanie :D:D:D:D:D:D:D Mam parę butelek bąbli.....każda coś doniesie i będzie bibka składkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Anka... to kielichy w górę..... dokładam kilka następnych szampanów... hihihiihi.... wirtualne nic nie kosztuję, więc żałować nie będę... a i kaca po tym nie ma... na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czesc po pracy ludziom pracy i nie tylko.....oczywiscie wrocilam wstawilam obiadek i juz zmeczona jestem ....wiem wiem ze niepowinnam tyle pracowac ale musze ......nic nieobiecuje i zycze milego wieczoru...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisio, pamiętaj jednak aby się zbytnio nie przemęczyc .. w razie złego samopoczucia - zastopuj... kasa ważna, lecz zdrowie ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko -👄...zgadzam sie z Toba i z Wami wszystkimi ...ale musze a nikt pozamna tego nie zrobi......przyznam sie wam ze jest to raczej praca meska ....wlasciwie jest nie raczej ...ale coz M pracuje i nikt mi niemoze pomoc.....a obiecalam i dotrzymuje slowa....w sobote bedzie koniec ..bo juz wszyscy mi pomoga ....mysle ze od poniedzialku bedzie luzniej ....albo w najgorszym wypadku od wtorku.....jeszcze tylko ze dwie godzinki na dzis pracy domowej i spac,spac...bo chodze na rzesach..... aha.....BT-👄..jeszcze jedno pytanie bom tez ciekawska kobieta o kim myslalas zadajac takie pytania ......bo mi sie nasuwaja od razu inne.....wiesz ja jestem ciezka osoba do zrozumienia i jak sie niedowiem to wierce dziury......o widzisz juz mialabym kilka pytan....i odpowiedzi..... dobra lece buzka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Beztorebkowa 😘 dzięki. Nic nie mówię, by nie zapeszyć. I jeszcze jedno, juz nauczylam się że tu ( ogólnie na forum ) nie należy poruszać drażliwych i poważnych tym samym tematów. Mnie to duzo kosztowało, oj dużo. Resztę składu dzis tylko pozdrawiam i zmykam, bo muszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już niedługo opowiem Wam historię rodem z Katowickiego dworca . Jeszcze są Ludzie przez wielkie L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - masz wielką , potężną rację. Niech ten topik jest dla nas odskocznią od życia codziennego, relaksem.... idę spać..... dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to dobrze ze nic nie obiecywalam... ;-) Tylko Wam wszystkim \"dobranoc\" szepne i uciekam... 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa już jest dzięki ewanisia :) a za oknem szaro-buro i ponuro i pada brrrrr...........i jak zmusić się do wyjścia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki 🌼, wczoraj kafe mnie znowu olało :( ale dziś widzę, już ma lepiej - piwo stawia i to w różnych kolorach ;) Wesoła Aniu, paskudna u nas ta pogoda a chciałam na lodowisko się wybrać :( 5 miesięcy...jak szybko zleciało, no ale jak jest fajnie to czas umyka nie wiadomo kiedy :) Rebeka, teraz są eliminacje do olimpiady w Pekinie i nasze dziewczyny wygrały z Niemkami w siatkę, a cieszyłam się bo łatwo nie bylo :) a dziś gramy z Turczynkami. A i jeszcze co do Naszej klasy, ja jak Rebeka, jak najmniej danych, bo Ci z którymi utrzymuję kontakt, wiedzą to co wiedzieć mają, a reszcie nic do tego. Niektórzy zrobili z tego swoiste targowisko próżności nie do końca myśląc o konsekwencjach. Przy takiej pogodzie to niejedna kawa dziś przede mną ;) Milego dnia wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem babeczki 😍 ! W ostatniej chwili przed deszczem zdazylam :-), i na kawke sie w dodatku zalapalam :-)... Dzieki za wyjasnienie, Agnieszko, strasznie \"do tylu\" jestesmy jesli chodzi o te sprawy... tutejsza telewizja widzi tylko koniec wlasnego nosa i jesli chodzi o sport to podaja tylko informacje o swoich ekipach i zawodnikach. Jedyny kontakt z Polska mamy u rodzicow bo oni maja satelite... tyle ze u nich jstesmy w najlepszym wypadku raz na tydzien :-(... Na druga kawe zapraszam do mnie... expresso, cappuccino, mocchiato... do wyboru ;-) Milego dnia zycze wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, mam pytanko, czy widziałaś już nowego Asterixa na olimpiadzie czy jakoś tak ? jak tak, napisz czy fajny, bo u nas wchodzi do kin :) a i poproszę mocchiato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - Jest mocchiato : \_/ \_/ \_/ \_/ :-D. Asterixa nie widzialam wiec nic Ci nie moge powiedziec:-(, niestety. Ale za to polecam film " Wojna Charliego Wilsona" (czy cos w tym stylu ;-) ) Z Tom'em Hanks'em i Julia Roberts...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje jeszcze raz bo z tamych kubkow wszystko sie wylalo :-D :-D : \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... pogoda deszczowa, szaro, buro... ale co tam.... kawa jest ,fajne dziewczyny też są... można mieć zatem dobry humorek. Rebeka - przerwa na papieroska... Dea, Ewanisia - dołączcie się do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - z przyjemnoscia ! Tylko dzis nie na tarasiku bo pada ... zjade na parter, to tam sie spotkamy ;-) :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już lecę [ choc skrzydeł nie mam] - do tego z piosenką: Pada deszczyk, pada od samego rana. Pada deszczyk, pada, zmoczył nam ubrania. Przestań wreszcie płakać chmurko nadąsana, baw się razem z nami - hopsa, hopsa, dana. Chmurka posłuchała, deszczyk już nie kapie tylko krople z drzewa lecą, kto je złapie? Złapię kroplę, złapię, klasnę w dłonie obie, Wkoło się obrócę i podskoczę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde, po poludniu mam zebranie... i to na drugim koncu miasta :-O... Jedyny plus to to ze blizej domu bede, wiec jak sie skonczy wczesnie...;-) :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na papieroska sie spoznilam? to na dzien dobry 😘 i 🌻 od spoznialskiej ;) Ale powiedzcie mi, czy jak przesylam wiadomosci z moimy znajomymi na naszej klasie, i tam mniej wiecej mowimy o naszych osobistych sprawach, czy te informacje sa tez zagrozone czy nie? Coz ten portal taki niestrzezony? okej, zobacze czy wyciagne kumpele na papieroska - u nas tez pada :( to na rozweselenie stawiam goraca czekolade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×