Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

NIe ma problemu Kaszubko, my wszystko przetrzymamy :-D !!! Moze chociaz przeczytac bedziesz mogla ....? To napisze duzymi literami ;-) : NA TARASIK ZAPRASZAM !!! Reszta pan tez mile widziana :-) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ...Witam wieczorkiem kobietki..... ..caly dzien kafe mnie wpuscic... ..wrocilam z wywiadowki i jestem mile zaskoczona...zadnych ale a same superlatywy....moje dziecko radzi sobie niezle i musze powiedziec ze rozmawia bardzo dobrze po angielsku i po francusku...hihi.. jestem zadowolona...... Wesola Aniu....to lampeczka wieczorna? 🌼 Pozdrawiam wszystkie panie i zycze milego wieczoru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu to super,miło pójść na wywiadówkę i usłyszeć,że dziecko sobie radzi :) Tak wieczorem dla zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola Aniu ..jasne ze milo...juz chce mi sie isc kolejny raz....Aniu zdroweczko wirtualne...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna, czy uda mi się wejść, ale i tak wołam: Dobrej nocy wszystkim. Ile to ja dziś razy nie miałam internetu - nigdy wcześniej tego nie było... na kafe wejść mogłam - natomiast wpisać się - nie. Rebeko, ale na pocztę udało mi się wejść i pobrać - dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( No to w takim razie DOBRANOC... 😍 PS : Zdaje sie ze jutro 300-tna stronka "peknie" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczęta Dzionek pochmurny, a ja od wczoraj nie najle[piej się czuję. Skacze mi cisnienie i mam w sobie wewnętrzny niepokój, chyba zwolnie się na chwilę z pracy o skoczę do lekarza :( Właściwie cały późny wieczór przedrzemałam i jestem nie do życia. Ale co tam, zapraszam na kawkę, herbatkę i kanapki z własnoręcznie robioną pastą rybną (pychotka) Życzę miłego dnia, odezwę się jak wróce od lekarza Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 ..wczoraj mialam caly czas problem z kafe i internetem ...ale moze to bylo spowodowane tym zestrzeleniem satelity... Wesola Aniu...ja nieucieklam wczoraj ja niemoglam wejsc....sorki..🌼 Rebeka ...zapomnialam CI powiedziec ze podpasowalas moim dzieciom ta pilka uliczna...chodzi o filmik...i dzieki za wczorajsze..🌼 Kiciulek ...masz problemy z cisnieniem? ...niedenerwuj sie i czekamy po lekarzu 🌼 Kaszubko 🌼 Annapo 🌼 Dea 🌼 Rybka 🌼 She 🌼 Rudamaxi 🌼 ...zycze wszystkim milego dnia .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ potrojna kawke musze ... jestem nieprzytomna 😴 dziwne ze nie zasnelam w metrze ale moja wina, chcialam skonczyc ksiazke to skonczylam.... moze jutro dziecko da mi troche pospac???? wszystkim rozbudzonym i tym spiacym skowronkom duze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry mile panie 😍 ! Rybko 🌻 - cos Ci wczoraj bezsennosc dokuczala :-(... Jak samopoczucie dzisiaj ? Kiciulek 🌻 - u mnie tez szaro, buro i ponuro :-(, byle do wieczora :-) Ewanisia 🌻 - ciag dalszy nastapi ;-) Dea 🌻 - czy to znaczy ze z nocnych polakow rozmow dzis nici :-( Dla reszty pan po 🌻, duza 😘 na zachete .... i MILEGO DNIA 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia🌻 wczoraj dostałam kopa i było lepiej. Mąż dziś wraca i nie wiem jak będzie, bo milczymy. 0 kontaktu od wczoraj a to nie jest normalne u mnie :D Zawsze kilkadziesiąt SMSów i długie rozmowy. rebeko 🌻 wczoraj dałyśmy do wiwatu ze szwagierką, dziś jeszcze czuję skutki picia ..... Posiedziałam przy kompie gdy ona już poszła lulu. Dziś powiedziałyśmy że będziemy grzeczne i po jednym piwku wieczorkiem..... na początek :D Ale wraca Krzyś to trza jakoś uczcić, stwierdziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ojej przyjechala ekipa i dala sie solidnie do pracy....niestety zaczeli prace od podworka,takze wszystko wskazuje ze na swieta beda robic wewnatrz ....:O Ale dobrze ,ze juz sie ruszylo.... Dziewczyny dzisiaj mam duzo na glowie ,wiec chyba zajrze dopiero wieczorkiem.... Dla kazdej z Was 🌻 i 👄....Milego dzionka zycze Rebeko fotki kremu nie bedzie ,wczoraj co prawda zrobilam ,ale moja rodzinka byla ode mnie szybsza i zanim zrobilam zdjecie to zostala pusta miska :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez wczoraj mialam problemy z kafee:( ewanisia gratulacje ze zdolnej latorosli.Oby tak dalej:D kiciulek fluidki zdrowotne tu tez sie pochwale moja corcia wczoraj pierwszy raz stala przy krzesle i miala straszny ubaw przy tym,a deraz wisi przy cycusiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, no to widac ze krem musi byc po prostu pycha!!!! Ewanisiu, jak tam zdrowko? Bylas u lekarza? Dostalas jakies lekarstwo? Rebeko, ja nie mowilam ze ide wczesniej spac, ale ze mam nadzieje dluzej rano pospac ;) Rybko, hihhi, niezla z ciebie lobuziara, i z twojej szwagierki tez :) Kiciulek, prosze isc do lekarza! Jeszcze za mlode jestesmy na problemy z cisnieniem! Chociaz ja tez takowe mialam w 2000 roku, spowodowane stresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - podobno na kaca najlepsza jest praca ;-)... ale ja sie z tym nie zgadzam :-P Ania 🌻- Mowi sie trudno :-(, moze nastepnym razem. A do Swiat jeszcze troche czasu to moze jeszcze zdarza...:-) ? Ide na sluzbowy obiad... znow ze 2 godziny zejda, a tu dzis jak na zlosc tyyyyyyle roboty :-O.Znow bede do pozna siedziec :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja juz po zakupach...obiadek nastawiony ...rachunki poplacone i przelewy zrobione...a wszystko dlatego ze dzis sie niepolozylam spac....hihi..jak to fajnie i weekend sie zaczyna do tego...zycze wam milego dnia i wieczoru.... Rebeka...z niecierpliwoscia czekamy na ciag dalszy 🌼 Dea...jak mi Ciebie szkoda bidulko ..kiedy Ty sie wyspisz? moj M cos przebakiwal ze moze mi zrobic taka malutka niunie ...ale ja juz bardziej taka zestresowana jestem tym faktem...z jednej strony moze bym chciala ..ale z drugiej zostaja same pytania....czy ja naprawde tego jeszcze chce.....🌼...stawiam Ci za to szatana na rozbudzenie... Rybko...chyba kiepska forma dzis co?...i jeszcze po poludniu do pracy....wspolczuje Ci ...wieczorkiem bedzie lepiej...i zycze pogodzenia...Powodzenia trzymam kciuki 🌼 Annapo...najwazniejsze ze juz zaczeli,...teraz troszke sie pomeczysz i juz po klopocie ....ale szczerze Ci rowniez wspolczuje ..bo wiem co tam musisz teraz miec...Pomyslnosci 🌼 Kaszubko...dzieki za wierszyki....dobre...i moi chlopcy tez je znaja ...zobacz jak to jest miedzy dziecmi...hihi..🌼 a gdzie reszta pan sie podziewa? ...zapraszam na tarasik.....kubeczki w gore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ,...niebylam u lekarza...tylko prosze nie krzyczec...hihi...zaopatrzylam sie za to w witamine c i herbatke z zurawiny...do tego stosujac moje kapiele ...musze przyznac ze lepiej sie czuje ...bol zelzal troszeczke....i oczywiscie bede ostrozniejsza .....dzieki za pamiec....a jak malutka sie czuje ..jak zabki u niej ...i buziaki posylam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja musz wyjsc to Wy sie wszystkie rozpisujecie :-O ... tak szybciutko, bo juz musze leciec... Rudamaxi 🌻 - dzielna dziewczyna 😘 !! Dea - no bo juz sie martwilam ;-) Ewanisia - to moze wpadnij mi troszke pomoc...? Starsznie mi ostatnio czasu na wszystko brakuje :-O. I gdzie tu jeszcze dzidzie upchnac ;-) ? Sorki, ale na tarasik dopiero po obiedzie wyskocze... jak sie uda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko żebyś wiedziała i to taki zapiernicz fizyczny. ewanisia 🌻 oj fatalna. Mąż wraca dopiero wieczorem a ja już doczekać się nie mogę. Chyba napiszę do niego, nie wytrzymam. czas na kawkę i jakąś kanapkę ( fuj, jedzenie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ...wlasnie z ta dzidzia to masz racje...ale ze Ty to mowisz? ;) ..to do zobaczenia na tarasie pozniej oczywiscie bo tak na glodniaka niesmialabym Cie prosic....Smacznego i wracaj szybko opowiadac co dzis skosztowalas....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi...niewidzialam Twojego wpisu....ale cos mi Rebeki wpis niepasowal i dobrze ze sie cofnelam....Gratulacje i buziak dla malej👄 ..a z ta wywiadowka to powiem Ci ze bylam w szoku ..moj syn sam mnie umowil z nauczycielami ...ale on sie zachowywal tak jak prowadzacy to spotkanie....ja tam w sumie bylam potrzebna do tego zeby podpisac liste...hihi...ale to jest kolejny dowod na to ze moge byc spokojna o moje dzieci....daja sobie rade a to jest najwazniejsze....czasami to ja sie pytam o przetlumaczenie mi czegos czego nierozumiem ...ale oni jak to bywa z kolegami i stycznoscia z jezykiem sa bardziej obyci juz nawet jezeli chodzi o slang...dobra starczy tego bo jeszcze przechwale i bede zalowac.... zycze Ci rowniez pociechy z dzieci bo sa Twoje skarby i przyszlosc...👄 a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam od lekarza, zmierzyła ciśnienie i tętno, zrobiła EKG, skierowała mnie na badanie krwi, dała mi tabletkę pod język (czułam się jak przedzawałowiec), przepisała lekarstwa, zaleciła mniej soli, więcej ruchu i ...schudnąć, stwierdziła, że widocznie to nadciśnienie gdzieś w genach czychało i teraz wyszło... Dosyć gadania, biorę się do roboty Na razie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ...widze ze dzielna jestes i to co postanowisz tak jest...nawet w Twoim zyciu....nic sie martw dasz sobie rade....i pisz juz sms-ka bo jak to weekend w niezgodzie....nie ...Powodzonka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu, za pamiecia, bo z nia u mnie dzisiaj jakos nie tak, gratulacje dumy z syna! I wspaniale ze zaczynasz sie lepiej czuc! Krzyczec nie bede ;) A moja mala z zabkami juz sobie lepiej radzi, ale wyszly jej dwie chrosteczki na jezyku i od czasu do czasu, przewaznie przy jedzeniu, krzyczy, bo pewnie ja szczypie :o A ona spi cala noc, od 20ej do 8ej rano, przewaznie. Tylko ja taki nocny marek jestem, najpierw zagapilam sie w film do 23ej a potem musialam skonczyc ksiazke ... no i tak zeszlo do 1ej :o Ruda, oj rosnie pociecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×