Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ania - przynajmniej wiesz gdzie jest i z kim ... A jak tam Wasze prace? Postepuja ? Pewno jeszcze duzo zostalo, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zwiazku z ta ekipa to wlasnie sobie przypomnialam ,ze ja jutro tez rano mam pobudke.....I mimo najszczerszych checi by z Wami jeszcze posiedziec musze isc do lozeczka :O Oj czy ja kiedys jeszcze nie bede musiala rano wstac....chyba w trumnie to mnie juz zostawia w spokoju Hi,hi I tym optymistycznym akcentem pozegnam sie z Wami na dzis 🖐️ DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ojej ..Annapo..czy Wy kiedys troszke dluzej spicie? ... ....Dobranoc Kochana....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, oj jeszcze sobie odpoczniemy, tak jak mowisz w trumnie ;) Dobranoc i dobrej pracy jutro 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea.....zgadzam sie....zgadzam..i przyznam ze moglabym i z mila checia nauczylabym sie ich...tylko niewiem jak z francuskim ..bo niemialam stycznosci....🌼 Rebeka co Ty na to? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Ewanisiu, na pewno mialas stycznosc z francuzkim .... pocalunkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam wloski... sluchac, bo udalo mi sie nauczyc tylko kilka slow... niekoniecznie do publicznego powtarzania ;-). Ale moze jeszcze kiedys do tego jezyka wroce. Francuski tez mi sie bardzo podoba.. w zasadzie to dlatego wyjechalam do Francji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze jezyk hiszpanski jest najbardziej "mowiony" na swiecie? Nawet chinczycy nie moga ich dogonic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, jest mi latwiej zrozumiec kanadyjski francuski. Slucham piosenki a M mi mowi "o, Celine Dion i Garou" - szczeka mi opdala .... bo on taki tylko na rock'a nastawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra mieszka we Wloszech juz 12 lat ..jest mezatka z Wlochem ..nauczyla mnie kilku slow..wlasciwie to pisala mi kartki..pracowalam z nia w barze ale niedlugo...M chcial zmienic kraj....:D Francuski-ladnie i milo sie go slucha... Hiszpanski- mam na codzien do czynienia z Hiszpanami i rowniez milo ich odbieram....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kuzynke w hiszpanii... na meza hiszpana z glosem Garou... niezle to brzmi ;-)... A po hiszpansku umiem powiedziec "una Cerveza por favor" :-D... to i takl niezle i w zasadzie na wakacje to najzupelniej wystarcza, bo te piwo mozna po jednym zamawiac :-D :-D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - tez lubie France Gall.. Dea - comme quoi ;-)... czasami mozna miec niespodzianke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ..por fawour una botella de wina...dokladnie niewiem jak sie pisze ale to zamowilabym ...hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - dobrze ze M nie ma bo by pomyslal ze calkiem juz mi odbilo :-D :-D :-D :-D :-D. Rozesmialam sie w glos !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ..a tego pamietam polska wersje z obozow i biwakow w czasach szkolnych...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi, no to spragnione w Hiszpanii chodzic nie bedziemy ;) wloski jest bardzo latwy, szybko byscie sie go nauczyly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja tez sie rozesmialam ...i nikt niewie o co chodzi...patrza sie na mnie jak na.....? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sdi kiedys smialam ze hiszpanski jest latwy... wystarczy do wszystkich slow dodawac "os" : fotelos, kanapos, butelos, herbatos... :-D :-D. Moj szwagier byl poplakany ze smiechu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez sie prawie posikalam :D:D:D:D:D:D:D i ten jezyczek... macho latino :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a jakie macie plany urlopowe? ..bo u mnie z regoly zostaje na planach..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebeko, litosci, juz mi po nogach leci!!!!!!! Kanapos..... :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my wlasnie myslimy zeby do Hiszpanii... :D:D:D:D:D na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - ja te ...nascie lat temu nawet duzo rozumialam, ale nie moglam sie jakos przemoc do mowienia... nie chcialam sie wyglupiac, a teraz zaluje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×