Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Szmpana to i ja sie napije a co najwyzej Viki bedzie spiewala po mamuni mleczku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde, poszlam wino otworzyc, na oslep do szafki siegnelam i zamiast "Reserva" otwarlam "Gran Reserva" :-). Ale co mi tam, dla Was nie bede zalowac :-D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko przyslalo ,ze mam od Ciebie wiadomosc ale cos mi blokuje poczte i nie umiem w ogole wejsc :O teraz juz nie bede sie tym meczyc ,moze rano cosik sie odmieni...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak przezyjecie horror po obejrzeniu rudej -To wasza wina bo same chcialyscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW, RUDA, TOS TY NAPRAWDE RUDA !! Qrde, i ty mowisz ze nikt nie zechce !?!? I Ty nasz dwojke dzieci ?! Ja sie jeszcze wiekszych kompleksow nabawie, bo juz kilka zdjatek tu na naszym topiku widzielam takich ze az stoperak z szafy wyjelam :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, ty to sobie chyba zartujesz!!!! Jestes SUPER laska!!!! Bosko wygladasz!!! poczekaj no, moze to ja patrze na twoja mlodsza siostre???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE, to ty!!! Wiesz co? Ruda i z zielonymi oczami? Rebeko, ja tez sie zakompleksiam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jejku,jejku...a ja znowu nie w temacie i na spolke z komputerem..nagle drugi za wolny...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, puszczamy muzyke? jakos przy tym szampanie i Gran Reserva tanczyc mi sie zachcialo... Annapo, czy ktos cie juz zaciagnal na 'dopychanie'? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..poczta.... Rudamaxi ,..sorki ..ale Twojego adki resu niema w stopce...a fotki zobacze jutro bo dzis i tak mam problem 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no co jest !!! Tak sie na zdjecia zapatrzyly ze o Bozym swieci zapomnialy :-) ? No ale przyznaje ze jest na co popatrzec ;-) :-). To ja w takim razie na balkon wyskocze... bo winko lubi dym ;-D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze caly czas na posterunku,moj dopychac teraz chyba pije piwo....:P Rudamaxi....ja sie podpisuje pod komentarzami dziewczyn....Fajna z Ciebie babeczka i na pewno kiedys Ci sie wszystko pouklada....W koncu ,kto to widzial zeby takie cialko odlogiem lezalo:P No na te stronke to i ja sie napije....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Ewanisiu, piosenka moich mlodych wloskich lat :D:D:D Annapo, moj wlasnie z posiedzenia w piwiarni wrocil.... a tak dobrze mi bylo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ewanisia -ty mi takich rzeczy nie podstawiaj... bo mi sie stare lata przypominaja :-)... i skonczylo sie... Zartuje ! Bardzo lubie ta piosenke, tylko cofnelam sie w czasie o jakies... 12 lat ;-)... Qrde, ale ten czas leci :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea nie narzekaj ,Ty juz przynajmiej wiesz w jakim jest stanie ,a ja dopiero musze poczekac ...ale nasza ekipa zapowiedziala ,ze od rana chca jutro pracowac ,wiec jestem dobrej mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hihi...swietnie ...lubie wiekszosc jego utworow...wlasciwie to ten jezyk mi sie podoba...tak samo jak hiszpanski....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - do gry M posadz, bedzie Ci jeszcze na chwile fajnie... albo pod kolderke Go zaciagnij to Ci bedzie jeszcze lepiej ;-) :-D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×