Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

A co mi tam leje....ile tylko dusza zapragnie... A tak a propo gorzolki ,to szukajac przepisu na krem znalazlam przepis na likier czekoladowy i dzisiaj kupilam juz potrzebne sladniki i jutro bede robic ...jak bedzie dobry to dam znac... A Rebeki jeszcze nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ma sie zjawic za DWIE minuty ;) ciekawe czy punktualna z niej dziewczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea o to ,ze ja przydusze to ja sie nie martwilam,bo przy moim rozmiarze biustu to nie grozilo...:P Zawsze moj M sie smial ,ze mam sportowa jedynke....Ale ta sportowa jedynka wykarmila 2 dzieci to chyba nie najgorzej ,no nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D zawsze chcialam miec mniejszy biust :( no wlasnie, do karmienia rozmiar nie ma znaczenia, a nawet, im mniejsze to lepsze bo potem nie zwisaja do kolan tak jak teraz mnie :o :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea moja szwagierka po synach to smieje sie ,ze zeby biust umiescic w staniku musi go najpierw zrulowac....:P A moj zrobil sie zdziebko wiekszy i jak kiedys nie musialam nosic cyckonosza tak teraz niestety musze .... Rudamaxi nie kus mnie kuchnia,ja dzisiaj uzupelnilam zapasy ....ale to nie znaczy ,ze musze juz je uszczuplac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :-), ale jeszcze musze Was poczytac bo nie jestem w temacie :-D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam musli egzotyczne z jogurcikiem ale cos bym chyba jeszcze zjadla rebeka🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, Rebeko, osiemnascie minut spoznienia... nonono :p ale i tak cie kocham! A co do spoznialskich, podczas studiow z jedna z moich kolezanek specjalnie umawialam sie na godzine wczesniej bo ona zawsze spozniala sie minimum o godzine!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, co to za mysli egzotyczne z jogurtem???? Swintuszko :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D MUSLI!!!! myslalam ze literowke zrobilas :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta punktualnoscia to roznie bywa, Dea ;-)... byla byma na czas tylko wszapilam (na moje nieszczescie) po pizze i straaaaaasznie sie z nia guzdrali... takie sa skutki lenistwa :-P. A z pracy dopiero prze 20.00 wyszlam... wiec same rozumiecie... ;-). No to co ... WYBACZYCIE ;-) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko🖐️ fajnie ,ze juz jestes... Rudamaxi...jogurcik mniam ,ale takie jedzenie to ja lubie na sniadanie a czym pozniej to wole konkrety....niestety Moj syn przyszedl i mi nadaje ....nie chce isc spac i musze miec podzielna uwage...tak ze jak bede pisc cos nie w temacie to wybaczcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ale sie usmialam z tych mysli egzotycznych ale wiesz u mnie moze byc rznie bo ja cierpie na Z.O. N. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - nawzajem ;-). Tak sie zastanawiam jak ja kiedys zylam bez kafe... i bez Was 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi - glodnemu...i tak dalej :-D. Cos mi sie widzi ze takie niesmiale zaczatki mitomanek sie tu placza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M to tez taki wieczny spoznialski ....pewnie i na wlasny slub by sie spoznil ,ale moja mama namowila mnie zebym mu co chwilke mowila ze mamy slub godz.wczesniej niz w rzeczywistosci(mimo ,ze on go byl ze mna zalatwic) i chlopak dal sie przekonac,a reszty dopilnowala tesciowa i ten jeden raz sie nie spoznil....oj nawet na randke ze mna potrafil przyjsc po 2 godzinach.....i teraz tak przyszlo mi do glowy ,ze ja to jednak glupia bylam,ze tak czekalam i nawet Go nie opierdzielilam jak juz przyszedl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, Z.O.N.??? z czym sie to je? no nie mow tylko ze z jogurtem ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - jak chcesz zakaske to zostaly mi 2 kawalki pizzy hawajskiej...no i polewam chilijskiego Caberneta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko dzisiaj mam sesje z gazetka...tzn syn usiadl kolo mnie i czyta mi to co mu sie podoba....a ja musze udawac ,ze slucham :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - bo jak juz przyszedl to calal w skowronkach ze wogole jest... znam to z autopsii :-), chociaz moj M raczej byl punktualny, chyba ze mu cos wypadlo... a w tamtych czasach komorek jeszcze nie bylo... nawet o normalny telefon bylo ciezko sie doprosic... Qrde, to byly czasy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, dzieki, ale u mnie tez pizza dzisiaj :) VIVA lenistwo!!!! :) Moja z grzybami i mascarpone, mala az palce lizala :) hihihi Annapo, no to chociaz ten jeden najwazniejszy raz sie nie spoznil :) A czekalabys przed oltarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! 🌼 ...a coz to konkurs -Biustow-?...hihihi...co swietujemy? 🌼 ...jestem spozniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia 🖐️ - narazie poczatek WE... a za chwile pewno 300-tna stronke !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda :D:D:D lubie to Z.O.N. - ostatnio tez na to cierpie, bo M zakupil sobie nowa gre i calymi wieczorami go nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×