Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

A mozesz wziasc ten urlop natychmiast ? Jak zaczynasz w np w maju to mozesz wziasc urlop w sierpniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam, ze U2 tez zawita, czarodziejka jestem czy co???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Rebeko, ja zaczelam w kwietniu, i juz w maju wzielam dwa dni, a potem tydzien w czerwcu, ktory przksztalcil sie w dwa bo mama M byla w szpitalu (ten drugi tydzien zaliczili joko rodzinne, za dyskrecja menagera). Musze powiedziec, ze dobrze trafilam z moja firma, zupelnie inaczej niz z poprzednia. No ale i firma mniejsza, czyli bardziej ludzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie literki przekrecaja.... :o czyzbym za duzo wypila? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja firma mala nie jest, ale w porownaniu do poprzedniej, ExxonMobil, to malusienka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Rebeko, jestem tam gdzie wiecej wg mnie jest akcji ;) w exploracji, produkcji i sprzedazy do npower. Widze, ze znasz sie na rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, nie bede udawac madrzejszej niz jestem, gogle sie klaniaja :-). Juz mowilam ze jak mnie cos (ktos ;-) ) zainteresuje to pamietam duzo rzeczy :-) No tak, to prawdziwy krol ! A jaki drugi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche indie ale zawsze ten tytul maja ;) zaszczycona jestem, Rebeko, twoim zainteresowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znalam, ale muzyczka niezla :-)... gdzies mnie wraca kilkanascie lat wstecz... jakos mi pasuje do moich mlodzienczych lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D dobrze ze wlasnie z lazienki wrocilam, bo mowie ci, na pewno by mi polecialo po nogach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mrumrur'si" sa THE BEST !! Pomoz mi moja Grand Reserva oproznic, bo jutro bede miala ciezkiego kaca :-) ... i nici z gimnastyki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, ja juz mam slabe kolana po tym calym Bombaju :o co tam gimnastyka, przeciez nie zajac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku, zebralo mi sie na sentymentalizm.. ale Rebeko, zycze ci jak najserdeczniej tego dzidziusia, bo takiej milosci to jeszcze na pewno nie zaznalas ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Steven ma niesamowity glos, nie sposob go pomylic z kimkolwiek... I bardzo lubie tez film... ale to chyba dlatego ze lubie B.Willis'a. Widzialas "Colors Of Night" ? Niesamowity film !!! Ale moj ulubiony zespol to... no nie bede sie powtarzac :-P Ja tez tak mowie : co sie odwlecze ... :-D. A jak sie dluzej czeka to lepiej smakuje ;-) :-D. Qrde, musze zapalic... troche "swiezego powietrza" mi potrzeba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, pewnie zasnelas przy tej muzyce i butelce, eh? no to pewnie juz czas isc do lozka. M chrapie ze sciany sie trzesa, chyba nie bede mogla zasnac.... albo on bedzie mial jutro duzo siniakow na nogach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×