Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Bruce jest na mojej liscie seksownych chlopow ;) Colors of night, chyba nie... musze sprawdzic. Jak mowisz swieze powietrze to ja tez lece!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki !!!! Od kilku miesiecy szukam tego utworu i nie pamietalam kto to wykonywal !!! Masz u mnie duuuuuza butelke Caberneta !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak mowilas, dobrze juz sie znamy ;) ale mam nadzieje, ze nie dzisiaj bedziesz go stawiac? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie spotkamy po Notre Dame :-D. Dzisiaj juz chyba wystarczy... i tak juz mi jest "wesolutko"... dobrze ze chciaz klawiature w miare mam opanowana... ale tylko "w miare" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzies sie to "P" samo ;-) wstawilo... mialo byc DOBRANOC ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spioszki :) zycie sie dzieje :):):):) no i nie dala mi pospac dzis rano, ta moja najslodsza i najdrozsza :o Troszke u nas szaro i buro ale zaraz sie zabieramy do tanczenia z mala to sloneczko w jej smiechu bedzie. Wszystkim duuuuuze 😘 i najkolorowsze 🌻 na dzis i jutro, bo nie wiem czy jescze zagoszcze. Dobrego WE kochane! 🌻🌻🌻❤️❤️❤️😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffffffffff, doczytałam..... A byłam pewna, że jeszcze 300 stronka nie padnie.... atu jeszcze z naddatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kaszubko,no nasze dziewczyny to potrafia zaskakiwac....ale ja juz tez doczytalam.... Dea ....moze podrzucic Ci zapalki....albo przynajmiej kubek pysznej kawy? Kochaniutkie u mnie robota wre....az milo patrzec,ale ja tez mam co robic i moze dopiero wieczorkiem zajrze ....jak dozyje :P Dla wszystkich pan po 👄 i🌻 ....i oczywiscie milego dziona wsiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serduszka 😍 ! Dea 🌻 - i to ty pierwsza dzis na nogach ? No no ! Przydalo by mi sie dzis takie prywatne sloneczko bo u nas tez dzis nieciekawie na dworze... 😘 dla cukiereczka ! Kaszubko 🌻 - faktycznie, sa takie dni ze i jednej stronki nie ma ... no ale to przeciez nie w piatkowy wieczor :-) ! Ania 🌻 - u mnie tez robota wre ... to, troszke mniejsza niz u Was ale zawsze to praca :-). Tyle ze ja juz prawia skonczylam a Wam jeszcze do konca daleko :-(. Trzymaj sie cieplutko ! Dla calego \"skladu\" duzo 😘 i milego dnia zycze :-) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serduszka 😍 ! Dea 🌻 - i to ty pierwsza dzis na nogach ? No no ! Przydalo by mi sie dzis takie prywatne sloneczko bo u nas tez dzis nieciekawie na dworze... 😘 dla cukiereczka ! Kaszubko 🌻 - faktycznie, sa takie dni ze i jednej stronki nie ma ... no ale to przeciez nie w piatkowy wieczor :-) ! Ania 🌻 - u mnie tez robota wre ... to, troszke mniejsza niz u Was ale zawsze to praca :-). Tyle ze ja juz prawia skonczylam a Wam jeszcze do konca daleko :-(. Trzymaj sie cieplutko ! Dla calego \\\"skladu\\\" duzo 😘 i milego dnia zycze :-) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdyby tak udało mi się w jakiś piątkowy wieczór i całą sobotę wyekspediować męża z chałupy ?.... pomarzyć można - to nic nie kosztuje. Dzieciaki dziś spokojniejsze, ładnie się bawią - pokazują się teraz ze swojej prawdziwej strony. Wczoraj widocznie to przez całe zamieszanie ze spaniem u mnie i dłuższym pobytem były takie głosniejsze.... Mi samej też było trudno zaakceptować ten cały wieczorny rozgardiasz. Najtrudniejsze w tym wszystkim jest to, że dzieci raz są, potem długo ich nie ma... zdążę się odzwyczaić... i znów wszystko od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 ...witam wszystkie panie i zycze milego dnia...odezwe sie pozniej bo juz wychodze z domu...jedziemy z dziecmi do Cambridge..na zakupy.. ..dla wszystkich 👄👄👄.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Chiquty Ewanisia mam cala plytke Ramazotiego-kiedys dawno temu dostalam na walentynki;) Dea Erw dziekuje za super dedykacje Ale wczoraj zabalowalyscie ja o 2 to wstalam by niuni dac cycusia:)A za oknem byla porazka,wialo,gwizdalo,lalo i co nieco latalo;) A to ode mnie http://youtube.com/watch?v=i_wPvRozF4s I moj z kilku ulubiencow:D http://youtube.com/watch?v=lU3WvnvrtFA To uwielbiam sluchac gdy mi zle:) http://youtube.com/watch?v=8ncwK7Y1K08&feature=related http://youtube.com/watch?v=99kjFdLFjH4 -ich moge sluchac ciagle tak jak i tych:) http://youtube.com/watch?v=rx1Rmq7ygls jestem leniwa wiec sie powiele z innego topiku Ja dzisiaj bylam na pierwszych zajeciach w tym semestrze,moj promotor zalatwi mi rozmowe i jakies niby zajecia w Zakladzie medycyny sadowej,ale sie ciesze Z ranca znalazlam kierowce ale do domu musialam wracac autobusem jak mialam wsiadac do autobusu to az mnie zamurowalo a ze o kulach to kierowca sie zerwal bo myslal ze ja nie moge wejsc ale siedzialam cicho i pozwolilm prawie sie wniesc do tego autobusu przeciez mu nie powiem ze sie boje jechac autobusem,ale ze kawalek szlam wiec bylam zmeczona i zaraz zasnelam i obudzilam sie przy wjezdzie do miasta wiec nie bylo tak zle.Jutro znowu powtorka z rozrywki,przerypane kulec i chodzic o kulach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kobiety 👄 dla kazdej z osobna i po 🌼 ..jak minal dzionek...mnie bardzo przyjemnie i rodzinnie..zaraz mamy rozgrywki domowe w Fife 2007...HIHI...ze mnie robi sie normalnie chlopaczysko...a co u was dzis slychowac.... Rebeka...wyspalas sie? 🌼 Dea...widze ze niepospalas...a jak tance ...buziaki dla malej ...aha...Richarda Marksa tez lubie🌼 Kaszubko...u mnie wczoraj tak dosyc wialo...i dalej mam taki maly problem z wejsciem na neta 🌼 Annapo...widze ze robota pali sie w rekach..🌼 Rybko...Wszystkiego Najlepszego W Dniu Urodzin...dlaczego sie niechwalisz 🌼 She...gdzie sie podziewasz? 🌼 Wesola Aniu...wcielo Cie...🌼 Kiciulek 🌼 dla reszty skladu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi...najmocniej Cie przepraszam....👄 dla Ciebie..za pominiecie...cholerka balas sie jechac tym autobusem co? ...juz niedlugo bedzie lepiej...Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Rudamaxi..cos nas laczy wspolnego tutaj wszystkie..po czesci sluchamy i robimy rzeczy podobne..hihi...nawet Eros Ramazotti nas laczy..lubie go sluchac...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez 8 godzin nie mogłam wejść na kafe.... był u mnie Piotrek,wspominał o ślubie... zamiast się cieszyć - bo wreszcie związek legalny...... chce mi się płakać..... Możliwe, że te moje nastroje spowodował wiatr.... muszę się z tym przespać Rudamaxi, Ty chociaż chodzisz o kulach - ja przy balkoniku... strach mnie paraliżuje, po tylu męczących miesiącach boję się już ryzykować... Dobranoc wszystkim.... jutro muszę być w lepszym, spokojnym nastroju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...moze ta pogoda Cie przygnebia....poloz sie i wypoczywaj .jutro wstaniesz wypoczeta i inaczej spojrzysz na to wszystko..a juz znacie date slubu? Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem ! Tak szybciutko Wam pomacham 🖐️, mily dzionek spedzilam teraz M w laziecie sie \"pluska\" to korzystam z chwilki wolnosci ;-) :-) Kaszubko 🌻 - za marzenia nie karaja, i cale szczescie bo niektorzy pewno by dozywocie mieli :-D. Wysciskaj mocno wnuki 😘 i duzo cierpliwosci i radosci z tych odwiedzin zycze ! Ewanisia 🌻 - Spalam do 10.00 - wiec nie jest zle. Mnie 7 godzin snu zupelnie wystarcza. A jutro sobie moze troszke dluzej pospie... zadnych planow i zadnych obowiazkow :-). A jak sie Tobie udaly zakupy ? Pochwal sie co kupilas ;-). Rudamaxi 🌻 - u nas takie imprezy prawie co tydzien ;-)... no nie zawsze do 3.00 rano :-O ale my to rozrywkowe babki jestesmy :-D ! A co do Twojej dzisiejszej podrozy... napewno po takim przezyciu lekka trauma zostaje (poczytalam sobie na drugim topiku jak to bylo :-O ) ale wierze bedzie coraz lepiej ... i tego zycze 😘 ! Ania pewno zmeczona po ciezkiej pracy i dlatego juz wieczorem nie zgladnela 😘 A teraz juz szybciutki prysznic i spanko ! DOBRANOC wszystkim 😍 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie bardzo piekne sloneczko,wiec kazdej zWas posylam po kilka promyczkow ,by odegnaly smutki.... Wybieramy sie teraz do rodzicow,wiec moze wieczorkiem napisze cosik wiecej....Milego dzionka wsiem....👄 i 🌼 i :D i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... byłam na długim spacerze i pseudo zakupach - jest ciepło, trochę wiatru.... Kupiłam nasiona rozmaitych kolorowych kwiatów - ale będzie latem uczta dla oczu... już nawet wiem, gdzie, w którym miejscu mąż je posieje. Odezwę się później,[ bo wciąż jeszcze są maluchy ] - wieczorem. jeśli kafe pozwoli... wczoraj nie chciało za dużo pozwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w niedzielne popoludnie 😍. Od razu widac ze WE... :-). U nas tez dzis slicznie, a ja pol dnia przespalam ;-), wiec teraz nadrabiam :-). Zagladne na chwilke wieczorem ... a teraz milego popoludnia zycze. Duza 😘 dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo cieplutko Oj od wczoraj nie moge nakarmic Viki,rosnie mi straszny glodomorek:d Wczoraj dalam jej zupke,wymiotla cala miseczke,a zupka byla gesta,jak sie skonczylo to niunia w placz i z takim wyrzutem sie zaczela na mnie patrzec ze szybko moja mama dawal mi danonka ,zjadla i to i znowu placz ze juz nie ma wiec dalam jej cyca i calego oproznila drugiego jej nie dalam bo juz sie balam.A po chwili bylo takie bekniecie ze az sama zrobila wielkie oczeta "A CO TO?" A dzisiaj jest powtorka z rozrywki ,ciagle by jadla,ja sie ciesze tylko jak tak dalej pojdzie to ja sie pytam kto ja bedzie nosil? Ale przypominam sobie ze Konradek tez mial chyba ze trzy razy takie napady "wielkiego jedzenia" aaaaa i musze wam sie pozalic wczoraj stluklam sobie oba kubki do kawy:( Rozumiem stluc jeden ale zeby az dwa to sie nazywa pech,a tak je lubialam i akurat musialam stluc te,a nie inne 😡 Dzisiaj bylam znowu na uczelni,i nie naleze do odwaznych rano przyjechal taki sam autobus jakim mialam wypadek i...... nie wsiadlam do niego,czekalam 20 minut na nastepny Od jutra koniec feriowego lenistwa Znowu trzeba zorganizowac sobie czas na zaprowadzanie Konradka do szkoly i przyprowadzanie ze szkoly plus jego zbiorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi - to nie pech, to prawa Murfie\'go :-)... ja mam pol szafki zdekompletowanych filizanek, bo zawsze sie stlucze ta na ktorej mi najbardziej zalezy, a te wszystkie inne dalej nietkniete ... Qrde chybe bede musiala je sama wytluc... moze przygotuje i poczekam na jakas pozadniejsza klutnie :-P :-D... tylko ze i na to ostatnio jakis nieurodzaj... no ale akurat z tego powodu nie bede narzekac :-). Widze ze dzis panie porzadnie rodzinami sie zajele :-), wiec nie bede wam tylka zawracac... ide troszke pobuszowac na Klasie... ludzi troche postrasze ;-) :- D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×