Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

ale snia mi sie Kaszuby lub Tatry, w ktorych nigdy nie bylam. Ale na gory to musz poczekac az mala troszke podrosnie. Wlasnie M mi powiedzial ze w przyszlym roku chce zebysmy pojechali do Disneyworld na Floryde - a ja mysle, ze najpierw zaliczymy ten pod Paryzem, a Orlando za kilka lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dolaczam Rebeko! Ewanisiu, nie tylko na urlop. Dla nas ciezko by bylo z praca w Hiszpanii, ale w Barcellonie to bym sobie pomieszkala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea...u mnie byly juz plany na ten pod Paryzem..znajomi byli i mowili ze warto jechac...a w sumie niemamy daleko teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierze błaga o pomoc
pomóżcie tym fokom http://www.empatia.pl/ i innym stworom!! pliiiiz!! PROSZE WAS!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas byla mowa o Hiszpanii (oczywiscie Calpe - zawsze tam jezdzimy jak jedziemy do Hiszpanii) albo o Korsyce... a co z tego wyjdzie ...? M dopiero zaczal prace i normalnie przez rok nie ma urlopu :-(... moze w drodze wyjatku choc kilka dni dostanie, ale to wszystko palcem na wodzie pisane :-(. To jak pod Paryzem chyba godzinke na lampke wina pod Notre Dame znajdziecie, co :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jakie to jest wszystko realne ..nie :D ...GORA Z GORA SIE NIEZEJDZIE ALE CZLOWIEK Z CZLOWIEKIEM ZAWSZE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...I TYM MILYM GESTEM 👄 POZEGNAM SIE NA DZIS ....Dobranoc Kobietki ..milych snow..ja juz musze uciekac....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu, bo my juz za bardzo wyspecjalizowani w naszych branzach jestesmy i za "drodzy" jestesmy, a jakos mi sie nie mysli zeby od kelnerowania zaczynac. Juz za wygodna jestem ;) Rebeko, na Ille de Luis zawsze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej Nocki Ewanisia ! A my jeszcze troche eposiedzimy ? Czy tez jue uciekasz, Dea ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, siedzimy Rebeko!!! Wlasnie polalam Bombay Saphire, skusisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne !! Dawno nie pilam !! Juz teraz spokojnie moge siedziec...M zadzwonil ze jutro ok 13 bedzie... do tej godziny juz raczej uda mi sie wstac ! Cos mi si enalezy po baaardzo ciezkim dniu w pracy, no nie ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne Rebeko! Ja tez mialam dosc intensywny tydzien w pracy (i w domu) i psychicznie jestem padnieta. Ty pracujesz w IT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, przepraszam, nie polalam ci :o prosze cie bardzo \_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, jakis ulomny ten kieliszek :o ale to tylko na pozor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie :-D. A co do kieliszka to zdazylam przelac do mojego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mielismy fatalny dzien... wszystko na ostatnia chwile trzeba bylo przygotowac :-O.. ale udalo sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, sprytna dziolcha z ciebie ;) No to troche nieladnie z tym urlopem. Tutaj juz od zaraz daja najmniej 20 dni na rok urlopu.. na ale pochulacie sobie pozniej, no chyba ze dzidzio dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze jeden powod na dzisiejsza imprezke Rebeko! Nalezy ci sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj urolp mozna wziasc dopiero po roku... za poprzedni rok. W stecz to dziala... w zasadzie od maja do maja tzn po 30 maja mozna wziasc to co sie wypracowalo przez poprzedni rok... ale to tylko w zasadzie bo niektore firmy funkcjonuja w systemie grudzien/grudzien... I mamy 5 tygodni na rok plus 6 dni tak zwanych dni do dyspozycji pracodawcy... np na dlugi WE kiedy np.u klienta jest dzien wolny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziel sie muzyczka Rebeko! jakos inspiracja mnie opuscila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z dzidzia to ... co bedzie to bedzie. Na razie bez przesadnych staranek, ale i juz bez "anty"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej firmie jest wlasnie od grudnia do grudnia ale urlop daja od razu. Ja zaczelam w kwietniu, to zamiast 28 dni nalezalo mi sie 19. Jedyne co to troszke moga krecic nosem podczas okresu probnego (od 3 do 6 miesiecy) ale mnie od razu bez problemu dali. Moze to tez dlatego ze moj obecny szef pracowal ze mna tez w mojej bylej firmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze podejscie Rebeko, co bedzie to bedzie, a gdzie milosc i zgoda, tam tez i szczescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×