Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Ewanisia...🖐️ siadaj kobietko... Rudamaxi....wyrazy wspolczucia ,a nie umiesz znalezc jakiegos leku na to niedopchniecie? Dea czekac to chyba bym jednak czekala....ale potem chyba z noca poslubna to On by sobie poczekal...:P Rebeko ja nie wiem czy on zaliczyl chociaz jedna randke bez spoznienia,ale potem juz nawet nie umawialismy sie na konkretna godzine ,bo i tak to nie mialo sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - i tys na ten zakup pozwolila !!?? Przeciez mieliscie zaczac staranka !? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiedzialam ze kupil Rebeko! No ale my te staranka jakos chyba na wiosne moze zaczniemy, jesli w ogole ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda....a nie orientujesz sie czy jest cos odwrotnego do Z.O.N ,bo ja chyba mam raczej te druga przypadlosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ,ja nie buszuje....a dzisiaj nawet nie mam co na 24 czekac ,bo na kaloryferku nie ma kielbaski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wiosny jeszcze miesiac... moze sie mu gra znudzi ;-). Tylko szkoda ze jest to "jesli w ogole" :-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea...jaka gre zakupil? 🌼 Rebeka...no to -zdrowesio-...hihi...🌼 ..momentami uzywam komputer dzis z M ..on obrabia muzyke...musze czekac i dluzy mi sie ..;) Annapo 👄...jeszcze niedoczytalam nic ...i nic niemowie ...hihi...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anie - no to jak to ... ja myslalam ze poczestujesz po polnocy :-). Szajza juz pewno tez zniknela, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ja wiem ze napisalam w przepisie ,ze to szajsa,ale to jest szpajza....bo szajsa to u nas mowi sie na (sorki) gowienko....A tego kremu do szajsy nie da sie porownac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm to chyba bedzie Z-zespol z-zbyt o-ostrego badz CZ-czestego(niewlasciwe skreslic) d-dopchniecia:P Ja buszuje po alegro,ogladam dekoracje na urodziny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Ania, no tak to juz ze mna jest... wiem ze gdzies cos piszczy, ale co gdzie to juz nie bardzo :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..HIHIHI! ...normalnie niemoge dzis za Wami nadazyc... Rebeko..ja slucham tej gitary codziennie ...i musze przyznac ze moj M jest bardzo zadowolony..i wrecz jest zakochany w tym sprzecie...-Muzyka To Jego Pasja-...ale rockowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebeka nie pluj monitora;) Annapo a kto by zechcial matke z dwojka dzieci i do tego jesze kuśtyczke?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewaniusiu, nie mam pojecia. Wygodnie mi nawet bylo, bo czytalam ksiazke od ktorej nie moglam sie oderwac. Ale jz wczoraj o 1ej rano skonczylam :( Annapo, ty cierpisz na nadmiar seksu? nie marudz, bo jak susza przyjdzie to ci bedzie zal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda:D(przepraszam) a podeslij no nam fotke...hihi..zartuje:D Rudamaxi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi, kazda potwora ma swojego zmora! albo, kazdy garnek ma swoja pokrywke :) Rebeko, to 'w ogole' to bardziej sie odnosi do jeszcze jednego dzidzia niz do 'probowania'. W tym momencie jestem jakos wyczerpana emocjonalnie i nie wiem czy mialabym choc odrobine milosci dla jeszcze jednego potworka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamxi - o nie wierze ze nikt !! Przeciez nikt Ci nie kaze od razu z nim mieszkac... a troche rozrywki od czasu do czasu ;-)., dobrze robi na samopoczucie :-D. Taki "na doskok" to nawet lepszy ! Niektorzy nawet mowia ze "chlop w chalupie to jak wrzod na d...pie" :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak Ruda, fotka na wpisowe :p ;) bo my sie juz wszystkie (lub prawie) widzialysmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi....no to jak moj sie jutro rano obudzi to mu powiem ,ze cierpie na Z.Z.CD i niech sobie glowkuje ,co mi jest hi,hi....:p A o to sie nie martw ,na pewno jest ktos kto by chcial tyle ,ze jeszce nie znalazl sie w poblizu....A kustykanie to po wypadku? Oj tak jakos glupio mi wyszlo z tym pytaniem....sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi..Mysl Pozytywnie...ja tez bylam z dwojka dzieci i znalazlam swoje szczescie..🌼 Dea..ciekawa ta ksiazka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja teraz kompa oplulam :D:D:D dobre Rebeko, swinta prowda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ja po prostu mam mniejsze wymagania niz moj M....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - moze teraz jestes troszke "nie w formie", wiec to faktycznie nic na sile... Mala ostatnio chyba dosyc czesto choruje, wiec rozumiem Twoje obawy... ale jestem przekonana ze milosci bys w sobie znalazla baardzo duzo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj syn dzisiaj mowil ze kuśtykam:P ale to prawda kustykam po wypadku wiec to chwilowe zaraz wam podam linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu, ksiazka przebardzo ciekawa! polecam! "Perfect Match" autorka Jodi Picoult

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, lece po szampana bo za kilka wpisow 300tna stronka sie otwiera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ja to wszystko wiem i najbardziej to sie chyba boje ze mnie wkoncu zdeklasuja do gorszej klasy;) Bo kobieta to tak jak ziemia za dlugo odlogiem lezec nie moze bo wyjalowieje i straci swoja klase i na wartosci;) Tu moj synek i ja (to zdjecia z poczatku ciazy) http://rudamaxii.fotosik.pl/albumy/222488.html a tu wszystkie moje zdjecia http://rudamaxii.fotosik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, moze to i tak jak ty mowisz. Ale tez sie boje ze mala bylaby bardzo zazdrosna... zobaczymy na wiosne, moze i w koncu to moje libido sie rozbudzi? Przed mala to i trzy cztery razy dziennie potrafilismy, teraz ... oj, nawet wstyd powiedziec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×