Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witajcie... Annapo - z wielką chęcią wypiję kawę.... pogoda u mnie znów do chrzanu - to świeci słońce, to pada. Kilka rannych godzin spędziłam na strasznych pogaduszkach z mężem... trudno wytłumaczyć skacowanemu facetowi, że ma nastąpić koniec z %. Zastanawiam się co się dzieje z Ewanisią.... już drugi dzień jej u nas nie ma - to do niej niepodobne. Mam też w domu kwiat z gatunku dracen - jest on wielkim przysmakiem dla mojej kotki - wszystkie nowe pędy małpiszona zjada... nie sposób jej dopilnować - i dlatego nie mogę uzyskać żadnej nowej odsadki. siałam dla niej specjalną trawę dla kotów, ale to jej nie smakuje. Latem z podwórka lub z ogrodu przynoszę jej rozmaite zielska i wtedy ona coś tam dla siebie smacznego wynajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tatara dzisiaj nie bylo :-( ... ale za to dobra rybka ;-) :-) . Spoznilam sie na kawe ? Kaszubko 🌻 - masz racje, to do Ewanisi niepodobne ...? I ciekawe gdzie sie reszta pan podziewa :-( ? Takie zabiegane :-( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, ale mnie wyczułaś - chciałam buziaka, więc wysłałam różyczkę ... hihihihihihi. Nie ma to jak nasz topik - od razu humor się poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj tylko na podgladzie bylam, rano u klientow ok 100km za Londynem a po poludniu zawalona praca :( Na dodatek rozbolalo mnie tak paskudnie gardlo ze dzisiaj nawet nie rozmawiam, bo tak boli :o Ruda, przefajowy wierszyk i strasznie prawdziwy! Matka to najsilniejsza kreatura na swiecie ;) Kiciulku, no to bedziesz z nami imprezowac? Kaszubko, no to masz buziaczka ale takiego z daleka, bo nie chce zeby jakies zarazki przeszly 😘 Annapo, oh ja tez lubie tartara, takiego z koniny. Ale tu zeby konine kupic.... z wolowego jeszcze nie robilam, trza sprobowac! Rebeko, dzieki za maile! Jak zwykle poprawiaja humor! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - znaczy na cos sie przydaje :-). Dobra Kochane, mam 15 minut spokoju, robota sama sie robi :-D, to na tarasik zapraszam :-) Kaszubko, Dea ...? Co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz do domu uciekam :-). Dziekuje za mile towarzystwo 😘 Nie jestem pewna czy zagladne wieczorem ( wiadomo \"godzenie :-P :-D), wiec zycze wszystkim 😍 MILEGO WIECZORU I SPOKOJNEJ NOCY 😍!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj nie pale 😭 malo mowie, duzo plynow pije... oby tylko przeszlo :o narazie kochane, cos mi mowi ze dopiero jutro zajze.... 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciagnelo mnie zycie rodzinne na cale popoludnie i dopiero teraz pusciło,ale za to łaciate sie juz o mnie upominaja...:P Normalnie chwili spokoju !!!! Moja ekipa juz dobrala sie do domu i nawet dzisiaj mi przez okienko zagladali do talerza hi,hi... Kaszubko ja Cie i tak podziwiam za sama probe wytlumaczenia czegokolwiek skacowanemu facetowi ::D ja juz nie probuje...przestalam wierzyc ,ze to cokolwiek da...🌻 Dea...🌻 i 👄,u mnie taki bol gardla doprowadzil do tego ,ze rzucilam palenie...Zycze powrotu do dobrej formy....Konine to ja tez lubie ,ale u nas to juz daaaawno nie widzialam....A poza tym chyba by mnie corka przeswiecila jakby sie dowiedziala ,ze jadlam konia....ona b.lubi konie,nawet kiedys sporo jezdzila konno ,ale teraz jej przeszlo,chociaz milosc do koni została... Rebeko ....owocnego godzenia...:P Ok dziewczyny na mnie juz pora...Milego wieczoru i do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, ja przez prawie wszystkie lata małżeństwa próbuję - jak nie w ten, to w inny sposób. Teraz głównie walczę o swój spokój i swoje prawa w małżenstwie. Wciąż ostatnio przypominam mężowi, że nie jestem tylko dodatkiem. Skoro on ma swoje kaprysy i zachcianki - niech toleruje również moje. To walka z wiatrakiem -ale czasem udaje się chociaż na pewien czas. A czasem przymykam na głupie [ wręcz dziecinne] wybryki oczy i milczę... zamykam się w sobie. W małżeństwie różnie bywa... ja już marzę tylko o spokojnym życiu, takim bez przykrych niespodzianek... Kiculek, to nareszcie będziesz tu zaglądać w innych godzinach - fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołej Anki też ostatnio nie widać.... nie ma kogo gonić.... Po moim wielkim i głośnym gadaniu mój facecik skruszał - jutro kaca nie będzie.... chyba jednak jeszcze potrafi myśleć i widocznie nie lubi jak za bardzo się gniewam - bo też wtedy wyłazi ze mnie jędza. wiatr jest u mnie dość paskudny - nawet prąd był wyłączony... Dobrej nocki dziewczynki. Na Wojtusia z popielnika Iskiereczka mruga - Chodź opowiem ci bajeczkę, Bajka będzie długa. Była sobie raz królewna, Pokochała grajka, Król wyprawił im wesele... I skończona bajka. Była sobie Baba Jaga, Miała chatkę z masła, A w tej chatce same dziwy... Cyt! iskierka zgasła. Patrzy Wojtuś, patrzy, duma, Zaszły łzą oczęta. Czemuś mnie tak okłamała? Wojtuś zapamięta. Już ci nigdy nie uwierzę Iskiereczko mała. Najpierw błyśniesz, potem gaśniesz, Ot i bajka cała. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, witam o poranku. Nawet dzisiaj jest dosyć jasno, chociaż słońce raczej za chmurkami 🌻 Woczoraj testowałam nasz internet, ale jeszcze były jakieś niedociągnięcia w ustawieniach i przez pewien czas nie mozna było złapać połączenia, ale już chyba będzie dobrze. Z drugiej strony może to i dobrze, bo przynajmniej mogłam kartki powyszywać- mam już prawie jedenaście, zostało mi jeszcze pięć do zrobienia, więc mam nadzieję, że zdążę. :) A zapomniałabym kawka i herbatka gotowa jak zwykle w termosiku, żeby nie ostygło, aż wszystkie śpioszki wstaną :D Dla każdej po ❤️-uszku i 👄-sku i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍 DZIEN DOBRY 😍 Kiciulek 🌻 - dzieki za kawe ! Fajnie ze juz masz normalny internet ! Tylko uwazaj bo Kafe to strszliwy zlodziej czasu ! No i pamietaj ze czekam na zdjecia jak juz skonczysz Twoje \"wyszywanki\" ! Wszystkim milym paniom sle po 🌻 i 😘... Narazie tyle bo mam pilne rzeczy do zrobienia i jak zwykle potrzebne to jest \"na wczoraj\" ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 Witam wszystkie panie bez wyjatku i dla kazdej z osobna przesylam 👄 i po 🌼... widze ze martwilyscie sie moja nieobecnoscia...jestem juz i melduje sie....sorki ale moj komputer byl na serwisie i wymienili mi na nowy ...dwa dni odcieta od was...ale juz na torach....zreszta nawet dobrze ze to teraz bo i tak niemialabym czasu na kafe .... moj zakup juz w domu....hihi...ciesze sie jak male dziecko...teraz moge wam powiedziec ...zmienilismy auto...i wiadomo wczorajszy dzien spedzilismy poza domem...dzis sama testuje krowesie.... zycze wszystkim milego dnia i zapraszam na kawke..... Annapo 👄...jak Twoj remoncik przebiega ..juz blizej konca? 🌼 Rebeka 👄 pogodzona? 🌼 Dea 👄 jak gardelko? a jak niunia?🌼 Kaszubko 👄 dziekuje bardzo za troske 🌼 She 👄 jak w szkole kiedy zaczynasz? 🌼 Kiciulek 👄..swietnie ze masz juz dostep do nas 🌼 Rybko 👄...a jak u Ciebie? 🌼 Wesola Aniu 👄..slysze ze Ciebie tez niema...🌼 Rudamaxi-👄...gdzie sie podziewasz? i jak sie czujesz?🌼 dla wszystkich niewymienionych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka_ziemniaczana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia🌻5 semestr zaczynam w sobotę;)zrelaksowałam sie juz wystarczająco;) Pozdrawiam dziewczyny🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ dzien dobry!!!! i ja tez sie dolaczam do tradycyjnych porannych 😘 dla wszystkich i kazdej z osobna :) !!! U nas dzisiaj bezslonecznie i zimno :( no ale juz coraz blizej WE :) Dzis wieczorem odwiedza nas nasza byla niania, ciekawe czy mala ja pozna? A Mysz czuje sie juz o wiele lepiej, raczej b. dobrze, dziekuje. U mnie gardlo tez lepiej, ale jeszcze nie na 100%. Kaszubko, moja ulubiona kolysanka, ale ja to spiewam mojej \'a krol kazal grajka zabic....\' nie wiem czemu, moze podswiadomie nie podoba mi sie ten mezalians ;) Ewanisiu, pochwal sie jaki masz samochod!!!! Rebeko, nie pozwol sie zawalic i zerkaj do nas!!!! choc i ja zapracowana dzisiaj jestem Kiciulek, tak, wlasnie, internet zzeracz czasu! Takie male okienko na swiat z wielka sila przyciagania ;) ale fajnie ze na jutrzejszej bibie bedziesz! Annapo, no to widac ze ta ekipa chce skonczyc przed swietami! Trzymam kciuki oby tak bylo. A ze zagladaja do talerza to jeszcze nie problem, zaczekaj jak nie bedziesz mogla isc do kibelka bo ci bedzie jakas glowka tam tez zagladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...obejrzalam teraz Milczenie Owoec i moge sie wziasc za obiadek... She...to juz niedlugo znowu na zapalkach bedziesz chodzic...a ile jeszcze Ci zostalo? 🌼 Dea..o jaka Mysz chodzi bo nic nie kumam z tego...a pytasz o autko ..hm.. Audi A6 SE...mielismy brac Chryslera ale niechcieli dolozyc kredytu...wiec splaty mamy wiecej tylko przez 4 m-ce...dogodne warunki i auto lepsze ale benzyna...🌼 Dea..milego popoludnia z niania...i buziaczki dla malej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dość dugiej przerwie ( jak na mnie) ewanisia 😘 dziękuję za życzenia. A czym tu się chwalić? W związku z czym, u mnie baaardzo po staremu :) Ot błyśnięcie konkursową inteligencją z tą babką. To niestety ja. Nie tak chciałam, nie tu wpisałam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Oj dopiero teraz ,ale od rana wszystko jakos poprzewracane i jeszcze jakbym miala malo to na posprzatana kuchnie wylalam sobie kubek slodkiej herbaty i znowu od poczatku musialam sprzatac...😠 Ewanisiu...fajnie ,ze juz znowu jestes i w dodatku z nowa bryka :D...Mam nadzieje ,ze drogi pecherzyk juz tez Ci przestal dokuczac... Dea....Widze ,ze idzie ku lepszemu z gardelkiem i tego zycze...Niedlugo piatek,imprezka ,wiec musisz byc w formie :P W kibelku to juz caly tydzien mam spuszczona zaluzje i nikt mi nie zaglada ,tyle ,ze nie wiem jak moje kwiaty to przezyja...A poza tym mam jeszcze na dworze taki awaryjny kibelek,a tam nie bedzie remontu :p Kaszubko....Znam te walke z wiatrakami i ciesze sie ze tym razem wygralas.... Kiciulku ....ja tego pana tez chetnie slucham,ale nie przy dzieciach ,dla nich to obciach... She....zazdroszcze Ci tego ,ze sie zrelaksowalas wystarczajaco :P Rebeko....jak tam godzenie? Owocne ? :P I nie przemeczaj sie za bardzo ...Robota nie zajac... Ok bede na podgladzie i zycze milego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ....witam!po przerwie ....co porabialas ,ze nas tak oglogiem zostawilas:O :D Chyba robilas babke ziemniaczana...ale tyle czasu? hi,hi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko....Oczywiscie mialo byc" odlogiem" nie tylko z Twoja inteligencja cos nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko 😘 wrocialas :) Ewanisiu, Mysz to moja mala, tak na nia i do niej od zawsze mowimy :) mmmm Audi A6 - ulubiona marka M!!!! Pytam sie tylko bo my bedziemy kupowac chyba na lato (jesli zdaze prawko zrobic) ale jakos pomyslow nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 🌻 chyba mnie wiosna pochłonęła i leń ogarnął. I standard, dom, praca, dom, praca ..... W międzyczasie kilka innych przygód, np: mąż odwiedził szpital w niedzielę ( jakby innych ciekawszych miejsc nie było, prawda? ) I to sobie wybrał środek lokomocji że chiech go drzwi - autko z kogucikami, z doborowym towarzystwem panów w czerwonych ubrankach. W końcu bardzo fajne chłopaki, bardzo weseli. Też chcę :D ( bardzo prawdopodobne z lasującym się piaseczkiem w nereczkach ) dea 🌻 jakie miłe spotkanie po latach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko....Ty tak wesolo ....ale M to chyba nie do śmiechu...u mnie piasku tez nadmiar, ale na szczescie nie w nerkach hi,hi:p OJ a ten standart to wszystkie mamy...tyle ze czasami on wygrywa a czasami uda sie troszke dla siebie czasu skubnac :) M przekaz pozdrowienia i zyczenia zdrowka ,w koncu z chlopem źle, ale bez jeszcze gorzej ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko...no to zeszlo nam sie dzis razem 🌼 Annapo...ja tez mam dzis troszke do zrobienia w domku i tak naprawde to niechce mi sie ....a u Ciebie juz chyba bardziej przy koncu co? 🌼 Dea...tak ma racje Twoj M ..niezle sie spisuje autko ..ale nam trafilo sie naprawde niezle wypasione jeszcze niemoge sie polapac calkiem do konca z tym srodkiem ale komfort ...jednym slowem super i polecam ..zrobie fotki to wam pokaze...a co do Myszki to tak jest fajnie pieszczotliwie nazywac malego brzdaca tak....🌼 Rebeka,Kaszubka...my juz w komlecie czekamy na wyjscie na tarasik..a wy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×