Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dea..ja myslalam ze Ty masz prawo jazdy...ale nic sie nieboj idz i zdasz bo jest proste...nieczekaj zbyt dlugo bo im jestes starsza tym mniej odwazna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecie wrocilo ,ze szkoly i musze je dopuscic do kompa,takze na razie znikam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu, no wlasnie, o to sie martwie ;) Ja juz zdawalam prawko 20 lat temu (oh, tak to dziwnie wyglada napisane...) ale w dniu egzaminu z jazdy prawie spowodowalam wypadek i mi prawka nie dali :( ale to i moze lepiej, bo zupelnie nie mialam poczucia niebezpieczenstwa, dawalam gazu w miescie itp. Moj ojciec nie chcial ze mna jezdzic i mowil ze do grobu mu sie nie spieszy... Rybko, ale M juz lepiej? no to zyczonka dobrego zdrowka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo, jakie masz kwiatki w WC? Ja chce paprotke ale tu za kija nie moge znalezc! Ewanisiu, czy widzialas moze jakies paprotki tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, myślałam, że od rana już będę na topiku..... ale jak zwykle moje plany i zamiary uciekły hen, hen. Mały książę przyszedł w odwiedziny - Maciek jest ważniejszy.... Dziewczynki, stawiam kawę i na tarasik zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia 🌻 przyznam, że nie nadrabiałam czytania. Niew wiedziałam , że nie było Cię tyle lat :D Aniu jestem typem drawiącym ze wzszystkiego, kpiącym. Na zewnątrz a co się dzieje we mnie w środku to tylko ja wiem i niech tak pozostanie. Mąz też nie wie kiedy żartuję a kiedy mówię szczerze ,a kiedy znów zmyślam ( ładne określenie :P )i też niech tak zostanie ( może nawet wygodniej ). No a teraz zara do pracy Postaram się Was odwiedzić wieczorkiem. Tak się wpraszam a nawet nie zapytałam czy mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - to ostatnie zdanie to żart ?... hihihiihhi.... bo przecież wiadomo, jaka jest nasza dewiza " im nas więcej, tym lepiej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, skonczylam ! I nawet obiad zjadlam wiec teraz bede mogla juz byc z Wami nie tylko myslami ale i slowem 😘 Ewanisia 🌻 - Wow, super, gratuluje zakupu !! Swiety Mikolaj u Was dopiero teraz chodzil ? :-D :-D :-D. Qrde, nam sie tez A6 marzy :-)... za rok bedziemy auto zmieniac to kto wie ;-)... mielismy juz 2 Audi i bylismy z nich baaaaaardzo zadowoleni. She 🌻 - Dea 🌻 - od razu widac ze Ci lepiej bo gadasz az milo poczytac :-) ! Ja czasami lubie takie intensywne dni... Rybko 🌻 - witaj z powrotem \"na lonie\" :-). Mam nadzieje ze z M to nic powaznego :-( ...? Kaszubko No, skonczylam ! I nawet obiad zjadlam wiec teraz bede mogla juz byc z Wami nie tylko myslami ale i slowem 😘 Ewanisia 🌻 - Wow, super, gratuluje zakupu !! Swiety Mikolaj u Was dopiero teraz chodzil ? :-D :-D :-D. Qrde, nam sie tez A6 marzy :-)... za rok bedziemy auto zmieniac to kto wie ;-)... mielismy juz 2 Audi i bylismy z nich baaaaaardzo zadowoleni. She 🌻 - Dea 🌻 - od razu widac ze Ci lepiej bo gadasz az milo poczytac :-) ! Ja czasami lubie takie intensywne dni... Rybko 🌻 - witaj z powrotem \"na lonie\" :-). Mam nadzieje ze z M to nic powaznego :-( ...? Ania 🌻 - Nie pamietam kto to spiewal ale byla taka piosenka \"Sa takie dnia w tygodniu, gdy niec lmi sie nie uklada... \" ... usmiechne sie do Kaszubki 😘 :-) to napewno nam znajdziei pelny tekst i wykonawce. A my pogodzilismy sie godnie ;-) :-D Kaszubko - Wiadomo : \"Krol Macius Pierwszy\" :-) Szkoda ze na kawe i na taras sie spoznilam :-(. Musze jeszcze troche poudawac ze pracuje ;-)... tak do 17h00... a pozniej do kina ide :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko...tak,tak, Kaszubka ma racje im nas wiecej tym lepiej 🌼 Annapo...nawet przy komputerze niemozesz posiedziec...hihi...zartuje...wpadnij pozniej na ciasto ..zrobilam sernika na zimno oczywiscie....🌼 Dea ...nie,niewidzialam zadnych paprotek tutaj...u mnie na razie etap cytrynkowy i draceny ...i wspomne rowniez o fikusach...🌼 Kaszubko..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tekst piosenki Są Takie Dni W Tygodniu - Urszula Sipińska Są takie dni w tygodniu gdy nic mi się nie układa i jak na złość wypada wszystko z rąk. Zasłaniam wtedy okna w najdalszym kącie siadam i sama z sobą chcę do ładu dojść Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz nie mówię wtedy nic telefon milczy też. Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie. Są takie dni w tygodniu gdy Bóg wie na co czekam a każdy szelest spędza z oczu sen. Za drzwiami nocny program miękko się sączy w ciemność i niby wiem i nie wiem czego chcę Bo są dni gdy w ciszy tonie dom i miejsca sobie w nim nie mogę znaleźć dość. Bo są dni gdy ciągle pada deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie! Są takie dni w tygodniu gdy nic mi się nie układa i jak na złość wypada wszystko z rąk. Zasłaniam wtedy okna w najdalszym kącie siadam i sama z sobą chcę do ładu dojść Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz nie mówię wtedy nic telefon milczy też. Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie. Są takie dni w tygodniu gdy Bóg wie na co czekam a każdy szelest spędza z oczu sen. Za drzwiami nocny program miękko się sączy w ciemność i niby wiem i nie wiem czego chcę Bo są dni gdy w ciszy tonie dom i miejsca sobie w nim nie mogę znaleźć dość. Bo są dni gdy ciągle pada deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są Takie Dni W Tygodniu - Urszula Sipińska Są takie dni w tygodniu gdy nic mi się nie układa i jak na złość wypada wszystko z rąk. Zasłaniam wtedy okna w najdalszym kącie siadam i sama z sobą chcę do ładu dojść Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz nie mówię wtedy nic telefon milczy też. Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie. Są takie dni w tygodniu gdy Bóg wie na co czekam a każdy szelest spędza z oczu sen. Za drzwiami nocny program miękko się sączy w ciemność i niby wiem i nie wiem czego chcę Bo są dni gdy w ciszy tonie dom i miejsca sobie w nim nie mogę znaleźć dość. Bo są dni gdy ciągle pada deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie! Są takie dni w tygodniu gdy nic mi się nie układa i jak na złość wypada wszystko z rąk. Zasłaniam wtedy okna w najdalszym kącie siadam i sama z sobą chcę do ładu dojść Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz nie mówię wtedy nic telefon milczy też. Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie. Są takie dni w tygodniu gdy Bóg wie na co czekam a każdy szelest spędza z oczu sen. Za drzwiami nocny program miękko się sączy w ciemność i niby wiem i nie wiem czego chcę Bo są dni gdy w ciszy tonie dom i miejsca sobie w nim nie mogę znaleźć dość. Bo są dni gdy ciągle pada deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie! Do mnie też ta piosenka w niektóre dni pasuje !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka🌻bo my z jednego fyrtla jesteśmy;) Rebeka🌻mówisz-masz:D Rybka🌻bo każdy jest jaki jest a jak komus sie nie podoba to juzjego problem;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze zawody jakies...hihi...a ktoz to ma taki dzien w tygodniu? Aniu...dziekuje ...z tego co widze,to jeszcze duzo pracy macie 🌼 Dea...spiesz sie z tym bo znowu nowe przepisy wchodza i bedziesz musiala 500 h wyjezdzic...niewspomne o majatku jaki wydasz 🌼 Rebeka...kupcie to autko a niebedziecie zalowac..zreszta mieliscie to wiecie...jeszcze raz i ostatni powiem ze super..🌼 Kaszubko...buziaki dla Maciusia 👄 i dla Ciebie 🌼 She ..a kiedy masz wogole koniec tej nauki? 🌼 Rybko...czyzby Twoj M byl chory? ..bo chyba cos ominelam..🌼 Kiciulek ...zapracowana? 🌼 ..zmykam do kuchni bo gotuje szpinak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - wiadomo - Pomorze. Ewanisia - takie dni czasem ma każda z nas... oby ich było jak najmniej. Rebeka i reszta palaczek - na papierosa czas. Dla niepalących też znajdzie się miły kącik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka🌻to ja idedo kąta bo nie palę:P Ewanisia🌻jeszcze trzy semestry czyli 1,5 roku a potem moze jeszcze 1,5 roku magisterki ale jeszcze nie wiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, a w tym kąciku czekają niespodzianki i w wazoniku róże herbaciane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu, no co ty? Qrka, od kiedy te przepisy sie zmieniaja? Jasne ze musze przed zdazyc!!!! A szpinak gotuje sie w 2 min, to zaraz bedziesz ;) bylismy na urodzinowym obiedzie kolezanki, wypilam 2 lampki bialego i teraz najchetniej bym sie schowala pod biurko! Oby tylko szef sie nie zorientowal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde, no i zostawic Was na chwile to juz pozniej zdazyc za Wami ni idzie ! She - tos ty i slodycze i papierosy odstawila ? Wydawalo mi sie zes Ty palaca byla ...? Co to znaczy "jeszcze nie wiem" ?! Do konca dziewczyno ciagnij !!! No wiem ze to nie tylko od Twoich checi zalezy ale ucz sie ile tylko mozesz !! Dea - hihi, no ladnie ! Na taras juz lece !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, w takim przypadku wyśmienicie pomaga i działa cuda liść laurowy - wystarczy trochę go pożuć - usuwa zapach alkoholu i prawdopodobnie nawet %. natka zielona pietruszki usuwa również zapach, a kwasek cytrynowy [ 1 łyżeczka ] również %...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko..zgadzam sie z pietruszka i lisciem laurowym..ja jeszcze wiem o czekoladzie..🌼 She..nawet niemysl o przerwaniu,..ciagnij to poki mozesz ...czekamy na P.Mgr. She...to juz ladnie ...🌼 Rebeka...oby malo bylo tych dni..(niedobrych) Dea...jak sie niemyle to za 3 m-ce ale wejdz na strone DVLA.gov.uk znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje..a napisz mi jeszcze czy bedziesz zdawac w polskim jezyku czy w angielskim? ....szpinak pycha ..ale zatrzymal mnie telefon od M mamy darmowe numery do siebie wiec wisimy na lini....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich 🌼..niewiem dlaczego bzdurki wyszly..hihi...niewidzialam was na tarasie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, swietne rady! 😘 Ja rzadko pozwalam sobie na % wciagu dnia pracy, bardziej z powodu pozniejszego 'rozluznienia' niz ze strachu przed szefem ;) Az tak zle nie jest, przymykaja oko jak trzeba :) Tylko ze ja nie potrafie pozniej pracowac, raczej pozostalabym w knajpie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu, ale ja bede tu zdawac, czyli w jez. angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - to nie ja mam zly dzien, tylko Ania pisala ze nie dosc ze ma tyle pracy to jeszcze sobie herbate wylala :-). A w piosence jest \"... i jak na zlosc wypada wszystko z rak...\" :-D Dea - mam ten sam problem ;-) z % ... jakas taka leniwa sie robie i dlatego w pracy unikam jak ognia :-). A dzis po poludniu jestem leniwa i bez % :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam kochane 😍 ! Sala kinowa mnie wzywa !! Jesli nie wroce zbyt pozno to do Was zagladne... a jesli nie to MILEGO WIECZORU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa Rebeczko, dobrej wizji ;) moje % juz jakos wyplukalam poltorej litrze wody mineralnej... teraz tylko latam do wc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×