Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Co do komunii ja swoim dzieciom jak dozyje podaruje zlota branzoletke z wygrawerowanym ich imieniem i grupa krwi do tego kartka i juz;)Bo tak jak mowi ania cala oprawa to jest spory wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko zlituj sie ja mam do obiadu co najmiej 3 godziny....i w dodatku nie mam koncepcji co na ten obiad zrobic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna jak sie nie boisz to podsylaj swojego M;) Za przykladem rebeki ide cos przekasic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - u nas też jest taki zwyczaj z tymi drobnymi upominkami, słodyczami - potem następuje również rewanż z ciastem.... Pogoda niech to licho - znów świeci słonko... w marcu jak w garncu. Kobieta musi byc zmienna i nieprzewidywalna - tylko w ten sposób da radę długo jednego faceta przy sobie utrzymać..... hihihihihi Rebeko, a szef może myśli, że kanapka mogłaby byc wykorzystana w zupełnie inny sposób....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania masz ziemniaki i jekies miecho? jesli tak to zrob placki po wegiersku i juz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi....Ty sie nie wyglupiaj nie tylko do komunii musisz przeciez dozyc,a slub,a wnuki????....Pomysl superek,musze o czyms takim pomyslec,bo to rzeczywiscie czasami moze byc przydatne...pewnie ,ze kazdy unika mysli ,ze moze go cos zlego spotkac,ale zycie czasami sprawia niemile niespodzianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi....wiesz najgorsze z tym obiadem jest samo to ze go trzeba zrobic :O nawet ten placek po wegiersku sam mi na talerze nie wskoczy...a ja dzisiaj jakosik tak leniwa jestem :P A czemu mam sie bac M poslac,przeciez on ma tylko ten bojler naprawic?:) Kaszubko...no i znowu masz racje...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no niby ma bojler naprawic ale wiesz jak jest ,u mnie wiele rzeczy wola o fachowca wiec tak szybko bym go nie wypuscila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi...gorzej by bylo jak on by nie chcial wyjechac....:D Wtedy moglabym sie martwic...Jakos tak przywyklam do jego obecnosci hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzisiaj sie spoznilam i tu i do pracy :o zaspalam ;) dla kazdej pani duze 😘 i promyczki sloneczne przesylam! Ja wyskakuje dzis na sushi, mniam! Ale ten placek wegierski swietnie brzmi, jak to sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, zajrzałam i odpisałam. Nic nie mogę planować - zawsze los płata mi figle. już jestem po wizycie wnuczki.. a do wieczora daleko. mąż jednak chce kupić nowy sprzęt - mam jutro tylko zobaczyć jak to wszystko wygląda... i jeszcze pochwalić go za dobry wybór - trzymajcie kciuki, aby naprawdę mi się to podobało - chociaż kłamać też potrafię, gdy muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aniu! Proste w wykonaniu, wydaje mi sie - tylko jaka to papryka mielona? Moge ja tylko posiekac? jedyne co, jak smaze to mi sie tyle dymu robi ze alam sie wlacza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto kawe popoludniowa postawi :-) ? Prosze sie czestowac, dla wszystkich wystarczy :-) : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/... Ania - sorki, postaram sie poprawic :-(... ale nic nie obiecuje bo ja tak lubie dobre jedzonko :-) Kaszubko - hihi, moze, nie wiem co mojemu szefowi po glowie chodzi ale my mielismy czyste intencje :-D :-D. Oj, ja bym mojemu facetowi nie pozwolila samemu wybrac sprzetu do domu... straszny \"dyktator\" ze mnie :-D. A kciuki trzymie ! Dea 🌻 - kazdemu moze sie zdazyc :-D. Ja w piatek ide... no i znow mnie Ania okrzyczy ze o jedzonku mowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, mój mąż to przecież Waga hihihihihi... a szczerze - toć on sam już od 3 lat używa tego sprzętu... już poznał się na tym i pragnie mieć nowocześniejszy. To on piecze, gotuje, pierze.... ja teraz decyduję w innych sprawach i trzymam kasę. W sumie mam długi nieplanowany urlop od domowych obowiązków.... robię tylko to, co mogę, lub to, na co mąż mi łaskawie pozwoli. A patrząc na to z drugiej strony - przez wcześniejsze lata mąż nawet palcem nie ruszył, aby pomóc w pracach domowych - wszystkim sama się zajmowałam- urlop słusznie mi się należy... hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kszubko - no tak, patrzac na to z tej strony ... :-). Jak sobie posciele tak sie wyspi :-D ! Ja juz wiem czemu tak strasznie ziewam po obiedzie : na naszym topiku wszystkich gdzies wywiewa:-( i poprostu sie nudze :-O :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po rehabilitacji. Widze ze zimna kawka czeka;) Moje male cudo raczkuje i mnie balamuci swoim usmiechem:D i czekamy z obiadkiem na Konradka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi - jak chcesz ciepla to Ci jeszcze jedna postawie :-) \_/. Takiemu balamuceniu to ciezko sie oprzec :-) Hihi, wyslalam "dyplomatyczny" ;-) mail i czekam na odpowiedz :-D... w oczekiwaniu ide na taras... Kaszubko, moge liczyc na Twoje towarzystwo :-) ? A moze jeszcze ktos dolaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już idę, Rebeko - trochę wolniej, bo znów ziewam... kawa na stoliku, papierosy obok i jak tu narzekac.... dzis dołożę jeszcze białą czekoladę z wiórkami kokosowymi - może być ??? Ruda, piszesz tak ciepło o maluszku - miło się czyta - pisz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, czekolada z wiorkami kokosowymi, litosci Kaszubko!!!! pycha!!! chyba po drodze do domu cos kupie :o przez ten spadek temperatuty wzrosl mi apetyt, ciagle bym tylko jadla i jadla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a nie mowialm :-(, do poludnia to trajkotaja jak najete, a pozniej juz wyrazny spadek formy ;-). Jadnak te siesty to dobry pomysl... Kaszubko - czekolada pycha !! Dea - apetyt : idem :-O !! Tylko nie jestem pewna czy u mnie to tylko z powodu temperatury :-P Uciekam powoli (troche to dziwnie brzmi:-P) :-)... nie wiem czy zagladne wiec na wszelki wypadek zycze milego wieczoru 😍 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się rzekomo odchudzam, ale z niektórych słodyczy nie potrafię zrezygnować.... tęsknię już za truskawkami z mojego ogródka... czereśniami i ławeczce przy altance.... a tu tyle jeszcze czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane za cieplutka kawke:D Kaszubko zapraszam na bloga mojej niuńci i Konradunia oczywiscie tez:) Wlasnie zamowilam cyfre,Konradek w siodmym niebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - albo sprawka pogody, albo ..... nowy członek rodziny... na dwoje babka wróżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pracy sie spiesze,bom juz spozniona ,ale slowko musze do Dei...kochana ta mielona papryka to najprawdopodobniej chodzi o przyprawe...Mam gdzies fotke tego dania to posle ,zebys wiedziala jak to wyglada...po cichutki Ci powiem ,ze sama jeszcze tego nie robilam ,ale sporo osob mi juz zachwalalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny rybka🌻my mamy dla Dawidka super auto na radio ale to dlatego ze była okazja i kupiliśmy mu bo wiedzieliśmy ze chce, ale jak pamiętam to Martyna nie dostala prezentu jako takiego tylko własnie ubranie było jako prezent-sama sobie mogla wszystko wybrac to co jej sie podobało. Uciekam bo mi wczoraj \"jaja urwało\";) i musze sie położyć,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet naprawiając elektrykę w domu zwraca się do teściowej: - Mamusia potrzyma przez chwilę ten drut. - Już trzymam. - Czuje Mamusia coś? - Nie... - Aha. To znaczy, że faza będzie w tym drugim. -------------------------- Anglik udowadnia Polakowi, że jego język jest najtrudniejszy: - Na przykład u nas pisze się Shakespeare, a czyta Szekspir. - To jeszcze nic. W Polsce pisze się Bolesław Prus, a czyta Aleksander Głowacki. --------------------------------- Przychodzi baba z córką do lekarza. Córka jest piękna i seksowna. Lekarz od razu każe jej się rozebrać. Baba protestuje: - Ależ panie doktorze, to ja jestem chora! - To proszę pokazać gardło - mówi lekarz. -------------------------------- DOBRANOC - DO JUTRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M w lazience wiec Wam chociaz pomacham 🖐️ przed snem :-) Milych snow zycze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×