Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko....witam,to szybciutko moze jakis masaz na plecki i jeszcze troszke posiedzisz,jutro bedziesz leniuchowac....jest mecz ,to małzonek nie powinien marudzic....a jak ogolne zrowko?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - no to coool :-) !! Co to masz za program ? Powiedzprawde ;-), naprawde nie otwozysz prezentu ? Ja bym chociaz rozek rozdarla... ciekawska ze mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzałam - ale nie napisze o tym teraz... hihihiihi - zrobie to troche później :D Aniu - to program do pisania Open Office Writer - cały jest po polsku Fakt - jest mecz - ale akurat teraz jest przerwa.... i mąż gada i gada... buuuu. Zdrowie wróciło, bo jutro Piotrek będzie i moje kłopoty się unormowały - narazie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - moja krew :-D :-D :-D. Zaraz sie zacznie druga polowa... bedziesz miala 45 minut spokoju ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Kaszubko u mnie jest odwrotnie... to zazwyczaj M zadaje pytanie "... naprawde musimy ogladac ten mecz...? " :-D :-D Dzisiaj mnie akurat macz nie interesuje... ale leci sobie jako podklad wizualno-dzwiekowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Ania, poczekam... porozmawiaj sobie spokojnie :-) Ja tylko myslalam ze Cie kafe nie wpuszcza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już mam po wyżej uszu - mecz za meczem - codziennie..... idę spac - jutro jest Piotrek... ale zajrzę na topik - na to znajdę czas... A mecze mogłyby by, gdyby nie piwo brrrrr - tego nie lubie - sport i piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - no to dobranoc i zycze milego dnia jutro... zreszta nie musze zyczyc, w milym towazystwie to napewno bedzie mily :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R....ta moja szwagierka nie umie skonczyc,ale mysle ze jeszcze troszke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...jestes jeszcze ,bardzo przepraszam,ale ja rzadko z nia mam okazje pogadac i jak juz sie dorwie to nie umiemy skonczyc ...ale juz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, Ania, ja sobie dopakowywuje torbe... co chwile mi sie cos przypomina : kremy od slonca, okulary sloneczne, reczniki, maska do nurkowania... kupe duperelek o ktorych trzeba pamietac ... czy sie jedzie na 2 tygodnie czy na 3 dni i tak trzeba zabrac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko....to ja tez zycze miłej nocy... R...a wlasciwie to ile Cie nie bedzie?... Krucho bedzie z naszym topikiem....Dea u rodzinki,Ty na wakacjach ja pomagam kalece:)....Ewanisia zapracowana...Oj...Tylko Rybka i Kaszubka zostają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R....moze przy tym pakowaniu jakis kieliszeczek wina ,bo ja mam jedna puszke piwa i jakos mam na nie smaka ,ale samej pic nie mam ochoty...a tu jeszcze 450 stronke mamy,to i dodatkowa okazja... Odpisałam tez na Twoja fotke Slubna,wiec jak jestes ciekawa to zajrzyj na poczte...a jak to zdjecie widziałam to mało sie nie zkrztusiłam ,ze smiechu...naprawde udane...:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracamy w srode w nocy... w czwartek juz ide do pracy i M tez... mam nadzieje ze uda sie nam choc troszke przespac :-P... A topik przezyje :-)... na nasze dziewczyny mozna liczyc :-) ... Tak to juz jest : cieple dni przyszly to wszyscy wyruszaja w plener :-)... A jak wroce to juz sie nigdiz pozniej nie wybieram, wiec bede codziennie na stanowisku :-D Kiedy Twojemu M sciagaja gips ? Dlugo jeszcze tej Twojej meki :-( ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie bym sie napila ale dzisiaj raczej nie dam rady... M wraca rano z pracy i zaraz jedziemy wiec ja pojade...prawie 900 km przed nami... A wiesz jak to mowia : "jedziesz - nie pij... " a ja dodaje : bo sie wyleje... lepiej sie zatrzymaj, wypij i dopiero wtedy jedz dalej :-D :-D :-D. A co do tego zdjecia... to sie nazywa "uchwycone w kadrze", hihihi... on tylko oczy przecieral :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R... przewaznie na złamanie aplikują 6 tygodni ,a moj maz ma 4 tydzien za soba ,i mam nadzieje ,ze jeszcze dwa i koniec...ale po zlamaniu tez nie od razu bedzie ta reka taka 100 % :O... Mam jednak nadzieje ,ze na zniwa nie bede musiała blizej poznac sie z kombajnem,bo jak dla mnie to troszke za duze stworzenie :) Szkoda ,ze taki krotki ten Toj urlop ale na pewno Pogode masz po Twojej stronie i postaram sie zeby była wymarzona i do odpoczynku na plazy i na spacerki i co tam jeszcze macie w planie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W porownaniu z Toba pewno ze duze :-)... ale chyba "oswojone" :-D Oprocz krow macie tez duzo zboza ? Ile trwaja takie zniwa u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za poztywne fluidki dziekuje... zobaczymy czy sobie zasluzylismy na ladna pogode :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwko....wedle zyczenia otwarte,ale ja tez tylko mała szklanke ,tak zeby zaspokoic smaka...dzisiaj dla odmiany malinowe...nawet dobre... Mam nadzieje,ze pachnie tez dobrze.... Miałas bardzo ładna sukienke....kiedys posle fotke sukienki mojej corki z komunii,miałyscie podobny dol..... No,to ciekawa podroz przed Toba....mam nadzieje ,ze lubisz prowadzic autko?... My na niedziele znowu jedzieny poogladac kombajny i tez kilka godzin w aucie ...ale tylko ok 150 km...to przy Waszej wyprawie pestka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×