Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🌼 Burza minęła.... więc sie pojawiam.... to był wielki deszcz i grad. Wystawiam listę obecności..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to mi sie chyba raz uda te liste od Kaszubki podpisac... A teraz witam Was serdecznie...troszke pozniej ,ale inaczej sie nie da...:O U mnie ładnie popadało .....niestety wczoraj miałam wieczorem niemiła niespodzianke...zapomniałam schowac gumowce i musiałam w mokrych wyciagac obornik Bleeee ...nic przyjemnego,ale coz za głupote sie płaci... Rebeko...dzieki za kolacyjke ...naprawde pyszna :),teraz juz wiem czemu wczoraj glowa mnie pobolewała,to przez tego guza...:) Ty musisz w 2 dni zrobic to co w 5powinnas,a ja w 1 to co 3 ludzi tak normalnie robi...tez niezbyt sprawiedliwie...:( She...to ja tez potrzymam te kciuki moze sie przydac ,bo rzeczywiscie ciekawie Ci sie zapowiada.. Wesoła...to ja tez sobie humorek poprawie ,chociaz u mnie niesmiało juz słonko wychodzi,ale sernik z miła checia spałaszuję...szczegolnie ,ze odchudzajacy:D No ,to koniec przerwy :( trzeba cosik porobic...tylko nie bardzo wiem co,za duzy wybor :D....miłego dzionka i na razie jestem na podgladzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak po cichutku i po kryjomu ( bo wiekszosc z Nas w pracy) stawiam tez szampana z okazji rozpoczecia 10 miesiaca naszej znajomosci....do tego serniczka bedzie jak znalazł... Kaszubko ....dzieki za poczte...kociaki sa super ,czego nie moge powiedziec o tych robaczkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 🌼 wierzę i to mocno wierzę, że od dzisiaj wszystko na topiku pójdzie lepiej.... A w naszym życiu osobitsym równiez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ...ja tez...i mam nadzieje,ze tej naszej wiary wystarczy ,zeby przetrzymac te troszke gorsze dni...:) A jak zdrowko....ziolka pomagaja...? Musze teraz podzielic sie kompem z moja cora,a poza tym truskawki mnie wołają ,ale bede zaglądac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziółka pomagają - jak zawsze.... Powoli równiez staram sie wychodzic z dołka.... trzymajcie kciuki "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - to ja tak po cichutku i pod biurkiem lampke szampana wypije ;-) :-D.9 miesiecy, a zlecialo jak z bicza strzelil :-)... tak na dobra sprawe to juz by sie nam moglo cos urodzic :-D :-D... tylko ze u nas same babeczki to chyba nic z tego nie bedzie :-D :-D Kaszubko - kciuki w ruchu :-) A teraz czas na popoludniowa kawke : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... z serniczkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko....no to fajnie ,a kciuki to pewnie ,ze trzymamy...wiesz w dołku naprawde nie jest za fajnie,wiec wychodz jak najszybciej... Rebeko....a Ty dzisiaj bez obiadu?....czy juz po?...ja niestety musze wracac do kuchni,bo jakos samo nic sie nie chce zrobic ,a niedługo moja meska połowa rodzimy dotrze do domu i pewno beda głodni :(....a i mnie jakos tak burczy w brzuszku... Pieke karczek w piecu i pachnie na cała chate,takze tym bardziej nie mozna od siebie mysli o jedzeniu odsunac...dobrze ,ze nigdzie na plaze sie nie wybieram,to przynajmiej nie musze myslec o kostiumie kąpielowym ...tylko moge sobie spokojnie spałaszowac obiadek :(...no to zycze wszystkim smacznego !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - juz po :-) U mnie jak padnie sygal do wyjscia na obiad to czasami ledwo mam czas na zablokwoanie kompa ;-) :-D A Tobie zycze smacznego, bo ten Twoj kurczak rzeczywiscie pachnie jak szatan ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 🌼 dziewczyno - Ty serca nie masz... buuuu.... taki apetyt mi zrobiłaś na kurczaka :D Dobrze trzymałyście kciuki..... 👄 👄 👄 - to dla Was.... na dobry miesiąc będę miec spokój.... a może i na dłużej..... dzięki. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :D :D :D....alez ja pike KARCZEK tzn.miesko z swinki,a nie z kury....ale jak macie ochote to jutro moge zrobic kurczaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie nie pike ,ale piekę...a wlasciwie to juz upiekłam i zjadłam i powoli zapominam jaki był pyszny... No to teraz czas na deser ,bo tego sernika to chyba na cały dzien nie starczy.... U mnie tak ładnie sie na dworze zrobiło ,ze moge nawet z Wami na tarasik wyskoczyć...ja sobie powiesze pranie na suszarce ,A wy sobie puscicie dymka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 🌼 z miłą chęcią wyskakuje na tarasik, bo u mnie co chwile sa dziś burze i słoneczko - tak na przemian. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kobietki!!! ...wrocilam ale dzis dosyc pozniej ..coz zachcialo sie pracy to teraz trzeba :D sorki za moje tylko powitanie poranne ale dzis bylam bardzo zajeta ..a teraz wrocilam i juz zdazylam nastawic obiadek ..ale i tak bedzie na raty ..wczoraj wylozylam do rozmrozenia kaczke ..i niestety dzis musialam ja zrobic...jaka bedzie zobaczymy wieczorkiem ale napewno jest z owocami (dla scislosci jablka i winogrona) czy ktoras z was piecze tak kaczke? Kaszubko ..teraz podpisze liste :D (jesli moge)a na poczte zajrze pozniej 🌼 Annapo ..ale smaka narobilas tym karczkiem ..pychotka ..🌼 Rebeko...za mojego synka juz niemusisz trzymac kciukow ..on ma juz wakacje..teraz trzymamy za She..🌼 She ..Powodzenia na sesji ..trzymamy kciuki ..🌼 a gdzie reszta pan? wracam do kuchni zajrzec do piekarnika ...milego dzionka jeszcze 40 min ..mam i jade po M ..i dzionek prawie zlecial ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - no tak, jak sie nie umie czytac :-O :-D... ja myslalam ze Ci sie literka przekrecila i z karczku powstal kurczak... wlasnie tak sie rodza plotki :-D :-D Ewanisia - ja sie na kaczke pisze, jaka by nie byla ;-)... jakos nie mam ochoty nic dzisiaj wieczorem pichcic :-P... tym bardziej ze sama bede :-(... A teraz lece na taras ;-)... moze Was jeszcze zlapie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdążysz Rebeko - czekam :D Ewanisio - wiosna i prawie lato - to i dziewczyny wywiało hihhihiihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i znowu wrocilam ..juz po poscie do was musialam wyjezdzac ..ale za to dzis M wczesniej z pracy wrocil...hura...bo naprawde zmeczona jestem ...namylam sie dzis okien za wszystkie czasy teraz tylko znowu wlaczyc piekarnik ..i pod prysznic... Rebeko,Kaszubko,Annapo, dla was zostawie troche kaczki a na rano zostawiam troszke ciasta..moze byc? a teraz was juz zostawiam i lece do lazienki ..milego wieczorku zycze ...buziaki dla kazdej ..👄👄👄 aha Kaszubko..i co z tego ze lato ..jak ja niemoge nigdzie wyruszyc teraz ..bleeee ..i to juz kolejne lato...moze kiedys..a za Ciebie rowniez trzymam kciuki...za Twoje sprawy ..duza buzka ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu...ja kaczke tez robie z jabłkami ale winogron nie dodaje,bo jeszcze nie słyszałam ,ze mozna,ale coz szkodzi sprobowac....takze jak juz zjecie swoja to powiedz czy dobra i wtedy moze nastepnym razem odwaze sie i wsadze oprocz jablka kilka kulek winogron A jak juz tak myjesz te okna,to moze ja Ci moje podrzuce?,....chwilowo to ja jestem na etapie nie zwazania uwagi na takie pierdoły jak brud na oknie...jeszcze cos tam przez nie widac i to wystarczy :D Rebeko...cos mi sie widzi ,ze znowu Cie odprowadzę na metro,czy moze wolisz to Cie motorkiem podrzuce.... Milego wieczorku!....Lece do moich łaciatych....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - zgzdza sie, znow dzisiaj razem pojdziemy :-D. A jak masz ochote na przejazdzke to i na motorku chetnie :-). Wytargaj beretke za ogonek :-D Kaszubko - dzieki za sliczne PIWOWONIE ;-)... moja chrzesnica tak mowila jak byla maulutka :-D :-D Biegne do domu... u nas znow lekkie strajki :-O, ale cos tam jezdzi wiec powinnam do domu dotrzec ... Mam tylko nadzieja ze zdaze na mecz ;-) No to narazie 🖐️ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki Jestem oburzona, wzburzona, zadowolona, przepracowana i .... wszystko w kupie. A teraz rzeknę - DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje liste za wszystkie te mase dni nieobecnosci (wstyd!!!) i za nastepne dwa tygodnie bo jedziemy do mojej rodziny! Bylam na szkoleniu i mala, jak z podrecznika, sie rozchorowala :( no ale tatus sobie wspaniale poradzil, tylko weekend mielismy troszke zakupkowany bo mala miala goraczke. A ja mialam na zakupy sie wybrac i jakies bikini sobie kupic ... no ale coz, zawsze mozna sie obkupic na miejscu. Kochane, nie mam mozliwosci was doczytac, w pracy musze sie organizowac przed wyjazdem i podszkolic nowego kolege. Jutro wieczorem zas pakowanie i organizowanie M. :o Trzymajcie sie wszystkie zdrowiutko, bo to najwazniejsze, wszystko inne samo przyjdzie! I nie zapominajcie o mine, wroce! duze 😘 dla kazdej Was z osobna! p.s. Rebeko, hmmm mecz... jak ja nie lubie byc po przeciwnej niz ty stronie :o lecz teraz wiesz komu kibicowac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda czlowiek nie zna dnia ani godziny,dzisiaj kolo 19 mam randke;) buziale dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Znowu jestem pierwsza ;) no to buch ...koła w ruch........termos z kawą napełniony.......czarną jak smoła...a obok dodatki....mleko ,śmietanka.....i bułeczki z konfiturą z róży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaki Ania w 🌻 na te bułeczki to się piszę. Uwielbiam różę. Kaszubko 🌻 nie siedź w kociaołku tylko się podpisuj ;) Kawę serwuję rozpustną i plujkę. Komu jaką??? Mam również herbatkę miętową z miodem i cyrtynką z lodem. Bardzo orzeźwiająćy napój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... 🌼 ❤️ 👄 Jest już lista, kawa i różności... hihihihi... :D ale mam labę ! Wciąż porządkuję moją pocztę... ile tam sie nazbierało.... :D A niedługo będzie u mnie Maciuś :D Dziś będę grzecznie wypoczywac.... i myślec tylko o sobie... I o topiku !!!! :D bez Was ani rusz..... A moje zwierzaczki dziś wieczorem chyba zwiąże, zaknebluję... Psotka i Kotka urządziły sobie po północy zabawę w berka i w chowanego... małpiszonki dobrze się bawiły, a ja przez nich spac nie mogłam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×