Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Szaro, buro za oknem.... co jakiś czas trochę pokrapia... :D Nie lubię takiej pogody. Już niedługo następny mecz... mąż ogląda każdy... to zagorzały kibic... interesuje go piłka nożna, boks... a kiedyś również kolarstwo. "Pada deszcz" Do drzwi puka dzisiaj deszcz Cały świat mokry jest I dlatego chcemy wyjść Taki deszcz maj i ty Pada deszcz pada deszcz Więc na spacer dziś mnie weź Dzisiaj wieje dzisiaj leje Ja się śmieję ty się śmiejesz A pod oknem rynny trzy Pod rynnami ja i ty Wody wody cała głowa Nie ugasi tego słowa Które mówisz mi na ucho Mokre tak jak całe wszystko Które mówię ci na ucho Mokre tak jak całe wszystko Pada deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tylko wezme sobie kubek tej pogodnej kawy ,powitam Was wszystkie serdecznie 🖐️ i zmykam dalej popracowac.....a potem moze zajrze na chwilke...miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...jestem na obiecana chwilke...:P ...............a tu pustki....no prawie pustki :) She...witam i ja 🖐️...jak tam nauka...konczysz niedlugo? Kaszubko....ja wczoraj tez troszke zmarzłam...jak wyjezdzalismy to u nas swieciło słonko a czym blizej Krakowa tym zimniej było ,a ja w krotkich spodniach,no i troszke pociagajaca sie zrobiłam :P Rebeko...fajnie ,ze szampan juz jest teraz tylko musimy zwołac wszystkie dziewczyny,zeby było komu go wypic...a nie mogłąs tez jakiegos rycerza przywieść ;) Rudamaxi...całuski dla dzieciakow i dzieki za odwiedziny... Ewanisiu....klapnij na chwilke i napij sie kawy ...robota nie zajac nie ucieknie...ponoc:) Dea...jeszcze nie wrociłas?.... A ja chwilowo mam wolna chate i nawet nie wiecie jaka mi to sprawia radoche...taka cisza,nikt nic nie chce...pies cichutko sobie chrapie a ja moge z czystym sumieniem posiadziec i poklikac :P....co niniejszym czynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...no dzieki tej kartce jeszcze mi milej na duszy...fajnie jak tak człowieka ktos doceni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kaszubko 🌻 przypomniałaś Małego Księcia więc wkleiłam piosenkę o nim w wykonaniu Kasi Sobczyk. Bardzo ją lubię. Małego Księcia przeczytalam kilka razy, mieliśmy też kasetę z miusicalem. Lubiłam suchać oczywiście wzruszając się do łez. Annapo 🌻 wreszce czas na mały blues? Czyli chwila na złapanie oddechu u Ciebie. Rebeka 🌻 również 😘 she🌻 bardzo, bardzo ;) A tu pada. Bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka 🌼 ja też do tej pory lubię słuchac stare piosenki K Sobczyk... Mały Książę i Trzynastego oraz O mnie się nie martw dalej są na czasie.... Jest dużo więcej rozmaitych dobrych wykonawców i piosenek... ale nie pamiętam wszystkich tytułów i nazwisk.... Łapią mnie dreszcze - piję grzecznie ziółka.... i na topik zaglądam.... :D Tu są zdjęcia pewnego pana z mojej miejscowości - warte do oglądania... http://www.garnek.pl/terazja1/1984197

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mi się bardzo nie chce iść do pracy. W sobotę dowiedziałam się od życzliwej mi duszy co gadają o mnie poza placami. Nie mam pojęcia jak można być tak bezinteresownie zośliwym. Naprawdę nie można nikomu ufać. Koleżanki są podłe wręcz. Straszne, świat schodzi na psy. Nie mówią wprost mając jakiąś sprawę tylko donoszą do szefostwa zmianiając fakty. Jak już wiem jedna dzięki kapowaniu awansowała swego czasu. Tylko co dziwne zdegradowano ją do poprzedniej funkcji. W kazdym razie nie zaniechała procederu donoszenia. Jaką bronią walczy, od takiej zginie. A szefostwo słucha nie wypośrodkowująć prawdy. kaszubko robią wrażenie zdjęcia Teraz - miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...no trudno...jak sie nie ma co sie lubi ,to sie lubi co sie ma...nie zawsze mozna zagladac tyle ile by sie chciało...uwierz mi ,ze znam to z własnego doswiadczenia... Kaszubko...te zdjecia tylko wzmagaja moja tesknote za morzem...coz przynajmiej oczy moge dzieki temu nacieszyc... Rybko...ta chwila wytchnienia naprawde zasłuzona ,ale taka sobie:O...oddycham od spraw gospodarstwa,a zajmuje sie sprawami domowymi,cała kupe prania musiałam poprasowac,a nie lubie brrr... a co do wspołpracownic,to powiem tylko tyle...to przykre,ale chyba powszechne,wszedzie sie znajdzie ktos kto lubi dokuczyc drugiemu...ale przewaznie zapomina ,ze jego tez moze cos podobnego spotkac... A u mnie leje deszcz,zimno i zero szans na poprawe :O.... A moze ktoras chetna na kawałek czekolady mietowej ,tak na osłode :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - ja czekolade chetnie :-) ... Wprawdzie jestem na etapie szukania stroju kapielowego ktory by ukryl moje gory sadla i ciezko mi idzie :-O... ale w ostatecznosci spedze te 4 dni w kombinezonie do nurkowania :-P :-D :-D Kaszubko 🌻 - dzis znow bedziesz miala pilkarski wieczor ;-) ... ale moze juz ostatni z prawdziwymi paryjotycznymi emocjami ;-) :-D. A Ty ziolka i pod kolderke... z dobra ksiazka :-)... z braku laku :-P Wesola 🌻 - ale Ty kusisz, dziewczyno :-D She 🌻 - jak dobry to cool :-). Rybko 🌻 - wszedzie sie trafiaja czarne owce :-( :-O. Nie daj sie, i przede wszystkim nie przejmuj sie i rob swoje 😘... prawda jak oliwa... 😘 Caly czas mnie robota goni... ale na taras z Wami wyskocze... ktos chetny ? U mnie nie pada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ Witam po dlugiej przerwie ..w weekend postanowilam odpoczac troszke od wszystkiego ..nawet od komputera.:D ale juz jestem ..co prawda w trakcie robienia obiadu ale jestem...znowu cierpie na brak czasu ..ale coz ..mam teraz wiecej pracy..dlatego prosze o wybaczenie..🌼 Amarylis..juz odpowiadam ..nick masz ladny .. Amarylis -inaczej cebula ..ale kwiaty ma ladne.:D ..Pozdrawiam ..🌼 Rebeko ..no to w piatek chyba pijemy szampana co? a tym brakiem czasu to sie tak nieprzejmuj ..u mnie tez go brak:D 🌼 Kaszubko..dzieki za fotki ..moj Tata byl maszynista ..pewnie bardzo bylby wzruszony tymi fotkami..:D:D:D ..dzieki wielkie 🌼 Annapo ..ja tez sie ciesze ze wyniki dobre a co do tej Francji to nie ..narazie napewno nigdzie sie niewybieramy ...ale w przyszlosci wszystko jest mozliwe:D ..i jak wasza wycieczka do Krakowa? co z tym kombajnem? 🌼 Rybko ..tak to jest z falszywymi ludzmi juz i nic nieporadzisz..ale Ty dzielna babeczka jestes i nie dasz sobie w kasze nadmuchac..trzymam kciuki za Ciebie .🌼 Wesola Aniu ..te drozdzowki to ja chetnie .🌼 Rudamaxi ..dzieki za fotke ..Wikuni do twarzy nawet w tych kropkach ..buziaki dla niej i Konradka 🌼 She ..Powodzenia na uczelni ..ale wpadaj do nas od czasu do czasu ..trzymie kciuki .🌼 Dea ...nie ma Cie jeszcze? Pozdrowki ..🌼 ..a teraz mile panie ja wracam dalej do obiadu ..a pozniej jade po meza ...wieczorkiem ..meczyk ...ale juz bez emocji ... na kolacyjke mamy dzis truskawki ..mezowi udalo sie kupic od gospodarza przejazdem ..oh...a na obiadek ziemniaczki jajeczko i salata ..i oczywiscie kefirek..mniam.. wszystkim po 👄 i jeszcze raz 👄 za moja nieobecnosc.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tak nie bawię.... jestem chora, a mimo to wchodzę na topik... a to głupie kafe nie chce wpuścic... bo niby złe hasło. Piszę po raz drugi, ale już o wiele mniej.... :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada, grzmi.... jeden plus - że laptop ma baterie.... jeśli wyłączą prąd i tak będę miec zajęcie... Troszke się ociepliło w porównaniu z wczorajszym dniem.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonasz Kofta "Trzeba marzyć" Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć Zamiast dmuchać na zimne Na gorącym się sparzyć Z deszczu pobiec pod rynnę Trzeba marzyć Gdy spadają jak liście Kartki dat z kalendarzy Kiedy szaro i mgliście Trzeba marzyć W chłodnej, pustej godzinie Na swój los się odważyć Nim twe szczęście cię minie Trzeba marzyć W rytmie wietrznej tęsknoty Wraca fala do plaży Ty pamiętaj wciąż o tym Trzeba marzyć Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...ja to juz chyba nawet nie zdarze odprowadzic Cie na metro...ale moze nakolacyjke sie załapie...co tam dzisiaj robisz?...zostaw troszke to po pracy chetnie spałaszuję... Ewanisiu...pojezdziłam wczoraj autostrada kierunku Krakowa i odwrotnym ,a samego kombajna nie byłam ciekawa...troszke zmarzłam ,byłam na frytkach w Mc.Donaldzie ,postałam w korku ,szukalismy przez godzinke numeru domu :D,gdzie miał byc ten kombajn ...i tak w skrocie wygladała nasza wycieczka... A dzisiaj maz jechał ogladac inne kombajny...wiesz ciezko cos znalesc,bo albo za wysoka cena ,albo co innego nie pasi...mojego slubnego nie tak łatwo zadowolić ;) Kaszubko....aura u nas podobna ,ale ja nie mam laptopa ,chociaz nawet jakbym miałą to nie mam na niego czasu....ale pradu to lepiej niech nie wylanczaja ,bo jak ja wydoje te moje łaciate....:O :D Teraz troszke spozniona lece dalej popracowac....miłego wieczoru i moze do jutra.....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos malo aktywna jestem ostatnio :-O... ale to wszystko dlatego ze duzo pracy... Niby czlowiek bierze te kilka dni wolnego, ale swoja robote i tak musi zrobic... tyle ze zamaist w 5 to w 2 dni :-O... I gdzie tu sprawiedliwosc ;-) :-D !!! Ewanisia 🌻 - syn juz ma wakacje ? Moge puscic kciuka ;-) ? Bo teraz trzymie za She ... aaaaa, no tak, teraz rozumiem dlaczego nie moge sie odrobic : jak dwie rece zajete to nic dziwnego ze praca powoli idzie :-D :-D Kaszubko - teraz to nie powiem co Ci elektrownia moze zrobic :-P :-D :-D Uciekam do domu, wszystkim zycze milutkiego wieczoru i najprawdopodobniej \"do jutra\" ! 🖐️ 😍 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - guz !!! :-D :-D . Idziemy razem do metra :-D A na kolacje zapraszam : beda piersi z kurczaka w sosie curry ;-) Papatki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko i Annapo - a ja miałam bardzo dziwny obiad - frytki, budyń waniliowy i truskawki.... i zjadłam.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka🌻trzymaj,trzymaj bo ja teraz trzy weekendy będę miala zajęte egzaminami, jakos nauka mi nie idzie ale muszę sie ostro wziąć bo mam zamiar jeszcze o stypendium powalczyć bo opłaca sie;) Annapo🌻myślę że sesja mi sie tak 9 lipca skończy-jak dobrze pójdzie;)a potem czeka mnie pisanie pracy-muszę dwa rozdziały napisać do grudnia:P Miałam się uczyć w sobotę do egzaminów ale trafiła mi się fucha jako hostessa w fajnej Gdynskiej imprezie i skorzystałam:) Kaszubka🌻prześle Ci pare zdjęć a Ty rozeslij dziewczynom ok?Tylko uprzedzam że maja dużą rozdzielczość i przydałoby sie je zmniejszyć-nie miałam na to czasu pozdrawiam i POLSKA GOLA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌼 jutro zajmę się zdjęciami..... są faktycznie bardzo potężne. Zaczął się już mecz..... kto wygra?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i co? jak zwykle nic!!! dzis jeszcze powiem Dobranoc ..bo na nic wiecej po kolejnej porazce niemam ochoty.... Rebeka,Dea ..jutro tez kibicujemy co? Dobranoc Kochane ..do jutra ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ups...........u mnie dzisaj deszczowo-barowo-kanapowo hi,hi,hi.......do wyboru ;) Kawę stawiam na poranny rozruch wielki termos :) i dokładam sernik na zimno waniliowy z galaretką truskawkową i truskawkami :) Jakoś trzeba sobie humor poprawić ;) a serniczek nie tuczący hi,hi,hi,hi.........wręcz odchudzający :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ❤️ Wesola Aniu ..dzieki za kawke i serniczek.🌼 .porywam w biegu i lece do pracy..dzis prywatka wiec do popoludnia mnie niema..milego dzionka i dla wszystkich 👄 i po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie tez dzisiaj na kawe i sernik zalapalam :-) Dzieki Wesola 🌻 ! Kaszubko 🌻 - taraz juz maz bedzie spokojniejszy... mniej emocji bedzie :-). Powiem szczerze ze drugiej polowy prawie nie ogladalam... i zdanie ktore mi sie kolatalo po glowie to \" Koncz Wasc, wstydu oszczedz...\" :-O She 🌻 - masz jak w banku :-). Wierze w Ciebie :-) Ewanisia 🌻 - dzisiaj znow kibicujemy ... hihi, postawilam w naszym biurowym totalizatorze 2:1 dla Wlochow :-P... jast szansa na zgarniecie duzej puli bo w poprzednim meczu (Francja - Holandia) nikt nie trafil dobrego wyniku ;-) Posylam po 😘 na dobry dzien, i czekam na liste obednosci od Kaszubki ;-) U mnie slicznie bazchmurne niebo i tak ma byc przez caly dzien wiec nie bede swinia ;-) i promyczki Wam posle :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×