Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Aliss! chciałam się pochwalić , ze tez umiem stemplować :) I plama:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Super dziewczynki stemple na 102:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 DOBRANOC👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Pewne bogate małżeństwo postanowiło wyjść wieczorem na imprezę. Jako, że mieli zamiar wrócić późno, dali swojemu kamerdynerowi wolne do następnego dnia. Okazało się jednak, że żona nie bawiła się za dobrze, więc postanowiła wrócić szybciej do domu. Mąż natomiast bawił się wyśmienicie i został dłużej na imprezie. Kiedy kobieta weszła do domu, zobaczyła kamerdynera Jana w jadalni. Zaprowadziła go do sypialni. Spojrzała na niego i powiedziała: - Janie, zdejmij moją suknię. Zrobił to powoli. - Janie, zdejmij teraz moje pończochy i podwiązki. Zdjął jak mu kazano. - Janie, a teraz mój stanik i majtki. Zdjął. Napięcie wciąż rosło, gdy kobieta dodała: - Janie, jeżeli jeszcze raz założysz moje ciuchy, to k**wa - wylatujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
:-D Jak poznać wiek ryby? >>> - Po oczach. Im oczy dalej od ogona, tym ryba >> starsza. >>> >>> >>> Na co trzeba uważać w seksie grupowym? >>> - Na to, żeby nie zostać pominiętym!!! >>> >>> >>> Co to jest długie, śpiewa i sra po lasach? >>> Pielgrzymka do Częstochowy >>> >>> >>> -Dlaczego Mikołaj chodzi zawsze wesoły??? >>> -Bo zna adresy wszystkich niegrzecznych dziewczynek: >>> >>> >>> - Dlaczego łysy jedzie na motorze z otwartym rozporkiem ? >>> - Bo lubi poczuć wiatr we włosach >>> >>> >>> Wiesz jakie jest najszybsze zwierze na świecie ? >>> -Gepard >>> A wiesz jaki jest najszybszy ptak ? >>> -Ptak geparda .. >>> >>> Jaka jest różnica między krową a traktorem? >>> - Jak traktor nawali to stoi, a jak krowa nawali, >> to idzie dalej. >>> >>> >>> - Dlaczego krasnoludki idąc lasem śmieją się? >>> - Bo je mech w jaja łaskocze. >>> >>> >>> - Co to jest: leży pod brzózką i stęka? >>> - Sekretarka dyrektora Brzózki. >>> >>> >>> - Co robią mężczyźni po stosunku? >>> - 5% odwraca się na drugi bok i zasypia. >>> - 5% zapala papierosa i wychodzi do łazienki. >>> - Pozostałe 90% ubiera się i wraca do domu, do żony. >>> >>> >>> - Kto to jest kawaler? >>> - To ktoś, kto codziennie do pracy przychodzi z innej strony... >>> >>> - Kto to jest mąż? >>> - Zastępca kochanka do spraw finansowo-gospodarczych. >>> >>> - Dlaczego mleko zawiera tłuszcz? >>> - Żeby nie skrzypiało podczas dojenia. >>> >>> >>> - Po co produkuje się białą czekoladę? >>> - Żeby murzynek też mógł się upieprzyć... >>> >>> >>> - >>> >>> - Kiedy się kończy miesiąc miodowy? >>> - Kiedy mąż przestaje pomagać żonie myć naczynia i robi to sam. >>> >>> >>> - Kiedy Eskimos wie, że zima jest naprawdę siarczysta? >>> - Jak mu się psy łamią na zakręcie. >>> >>> >>> - Co wspólnego ze sobą mają pijana kobieta i Fiat 126P? >>> - I jedno i drugie wstyd prowadzić. >>> >>> >>> - Co to jest: żona i teściowa w samochodzie? >>> - Zestaw naglasniajacy. >>> >>> >>> - Jakie kroki należy podjąć, gdy spotka się wściekłego psa? >>> - Jak najdłuższe. >>> >>> >>> Co to jest: leży w trawie i nie dycha? >>> - Dwie dychy. >>> >>> - Kto to jest harcerz? >>> - Harcerz jest to dziecko przebrane za idiotę pod >> opieką idioty przebranego za dziecko. >>> >>> - Co robi kobieta po stosunku? >>> - Przeszkadza. >>> >>> >>> - Jaki jest najlepszy środek antykoncepcyjny? >>> - Wódka z piaskiem: jak się plemniki spiją, to się >>> kamieniami pozabijają.... Dobre co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
a teraz idę na mecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
haha ha! Wesolski dobre:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Ciekawy mecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani dziś był u mnie mały babiniec... Byly tylko cztery koleżanki , gdyż urlopów nadszedł czas i niektóre już wyjechały... Mimo to babiniec ogłaszam za bardzo udany , nagadałyśmy się i żadna z nas nikogo nie przekrzykiwała:) jak zwykle bywa to w większym babskim gronie... Jasiek był jak zwykle bardzo zajęty wiec nie zawracał mi głowy i miałam upragniony spokój... Oczywiście tylko żarełko mu naszykowałam ... Pogoda była piękna wiec do 19:00 byłyśmy w ogrodzie ... Teraz posprzątałam i zaraz położę się bo jutro rano mam termin do fryzjera... Czas się odmłodzić na urlop:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałam żadnych postów , może jutro po fryzjerze , teraz latem to u mnie kanap z czasem... Spijcie słodko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Wiosenko👄 Ja tylko pogaszę światła i poczytam was troszkę ... Spijcie słodko kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Dwaj koledzy wleką się ulicą. - Zakładamy się o butelkę winka, że pierwsze słowo mojej żony, kiedy ona mnie zobaczy, będzie „rubinku" - Spójrz na siebie debilu – jesteś pijany i brudny... - Zakładamy się! - Ja twoją żonę znam – to wiedźma... - Zakładamy się!!! - Zgoda. Przychodzą do domu. - Rubinku kochany, otwórz, proszę, nam drzwi. - Rubinku? Żebyś ty zdechł jak pies, obszczy murze zasrany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
- Tyle się złego naczytałem na temat alkoholu, że wreszcie sobie powiedziałem, czas raz na zawsze z tym skończyć! - - mówi Józek do kolegi. - Z piciem? - Nie, z czytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Wsiada pijak do taksówki i mówi: - Jedziemy do domu! - A tak konkretniej? - pyta taksówkarz. - Tak konkretniej, to do dużego pokoju! A ja teraz do sypialni spadam:-D pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka..
Myślałam , ze się wcześniej wyrobie ...niestety wiec powiem tylko dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×