Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kaska..
Ale tu ktoś mądry nas odwiedza .:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Widze , ze pomału wszyscy się rozjedziemy !!! ale lato wola nas:-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas..
Co tu takie puchy? Wszyscy juz na urlop wyjechali czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas..
Ja jadę we wtorek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierożki przyniosłam..:-D. Sorry , ze nie wcześniej , ale pelna chałupa gości..... Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ muszę was powiadomić , ze 2.07... lecimy na urlop do Grecji już wszystko zaklepane... Właśnie Janusz wszystko pozałatwiał :-D Moja przyjaciółka aż skacze z radości na ta wieść , rozmawialiśmy godzinę przez telefon...Ja z nią a Jasiek z jej mężem na Skype jeszcze rozmawiają... jutro już walizki trzeba powietrzyc... Dobrze , ze już przyzwyczaiłam się do moich włosów...:-D W poniedziałek zrobię jeszcze ostatnie zakupy, muszę jakieś pamiątki kupić dla znajomych... Ciesze si e na ten urlop , bo lubię te starożytne miejsca , byliśmy już tam 2razy , mamy tam z Jaskiem wspólnych znajomych u których zamieszkujemy i stołujemy się... Pokoje już na nas czekają... Właśnie dla nich muszę coś kupić , zaraz będziemy z Januszkiem się zastanawiać :-D Musze pozapisywać wszystko... Lubie takie wyjazdy urlopowe a teraz będę miała moją przyjaciółkę przy sobie ... A Janusz dobrze dogaduje się z jej mężem , mam taka nadzieje , ze będzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Moi Drodzy Troche nietypowo jak na nasz topik,ale i sprawa powazna.Na naszej klasie dostalam link od rodziny Tomasza Fieduszko.To wielka akcja na Naszej Klasie / poszukiwany jest ten mlody czlowiek.Moje corki potwierdzaja fakt jego zaginiecia / mieszkamy w pobliskiej miejscowosci/ma On dobra opinie.Rodzina i grono przyjaciol szuka go wszystkimi dostepnymi kanalami. Jesli macie chwilke czasu wstawcie jego profil do swoich znajomych.Internauci wlaczyli sie gromadnie i m.in ta piosenka i film http://pl.youtube.com/fiedziuszko http://rodzina-tomka.wrzuta.pl/audio/yge2HJDSbA/ Moze w ten sposob pomozemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Witam WBW!!! Kawa jucz pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
To naprawdę przykre co napisałaś Grazko! Taka tragedia...mój Boże taki młody człowiek. Ja do tej naszej klasy nie wchodzę , ale córka moja wpadnie to to roześle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Zycze milej niedzieli WBW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Dla tych co wyjeżdżają i wyjechali miłego i slonecznego urlopu życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Ja ten link po topikach roześlę grazko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Juz rozesłałam... Milo witam wbw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
Staff Leopold Kogo tęsknota uściska... Kogo tęsknota uściska I swą upoi trucizną, Ach, temu nigdy ta bliska Ziemia nie będzie ojczyzną. Lecz gdy już przejdzie jej kopce, Uczuje dziwny żal za nią I już mu nigdy to obce Niebo nie będzie przystanią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutkiem powiało w oazie ... To straszne taki młody człowiek,współczuje jego rodzinie... Zaraz po obiedzie jedziemy cala rodzina do lasu , podziwiać przyrodę ... Chciałam pozdrowić i pożegnać was wszystkich słonecznie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- autor nieznany - zrozumieć niezrozumiałe Nie próbuj zrozumieć świata bo na długo stanie się niezrozumiały ja próbowałam długo i cierpliwie bardzo chciałam zrozumieć prawa, którymi rządzi się świat i zapadłam się w ciemność teraz już wiem należy żyć tylko ludzkim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autor nieznany - MY KOBIETY... są wśród nas babcie są córki i wnuczki wszystkie niezależnie od wieku i stanu konta tworzymy ten ciąg we wszechświecie myśli czarnymi robaczkami liter zostawiamy po sobie wskazówki dla następnego pokolenia kobiet obserwujemy siebie nawzajem zmartwione kolejami losu pomagamy słowem dobrym i potrzebnym a kiedy potrzebujemy to my otrzymujemy wsparcie bezimienne bez nazwisk i miejsca zamieszkania troszczymy się o siebie nawzajem my kobiety babcie matki i wnuczki elektronicznej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to się dzieje na świecie , coraz częściej ludzie giną bez wieści ,czy mi się zdaje , ze kiedyś mniej słyszeliśmy o takich wypadkach... Moze tez media mniej o tym mówiły? W każdym bądź razie to smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Ja zaraz jadę tez do lasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Musze jeszcze napompować rowery...Spadam.. Jak przodem to bedem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Jadą babcia i dziadek autobusem, strasznie trzęsie i mają kłopoty ze skasowaniem biletów.Nagle na światłach autobus sie zatrzymuje i babcia sie odzywa głosno: -Wsadzaj póki stoi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Przychodzi babcia do sklepu i pyta sie sprzedawcy: -Czy są kosmiczne stringi? Sprzedawca odpowiada że nie ma Na drugi dzień babcia znów przychodzi do sklepu i sie pyta: -Czy są kosmiczne stringi? Sprzedawca odpowiada że nie ma Na trzeci dzień babcia znów przychodzi i znów się pyta: -Czy są kosmiczne stringi? A sprzedawca odpowiada: -Kurde po co pani kosmiczne stringi? -Bo mój mąż ma dupe nie ztej ziemi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Wpada Jasiu do domu szczęśliwy jak po pół litra. Ojciec ogląda świadectwo i mówi: - Durniu! Same pały, a ty się cieszysz?! - Jeszcze tylko wpie..ol i wakacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×