Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Haha ha ha
janko ciasto mniam , mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam ,witam! żyjecie , bo ja tak ,,,, wypoczęta, odmłodzona i opalona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 55
Witajcie kochani Od wcziraj na liczniku mam juz okraglutkie piateczki.\dzionek udany, a wieczorkiem zjechaly moje corcie z przybudowkami, moja austalijaska siostryzczka z malzonkiem, i nagle uswiadomilam sobie, ze moja mala 3 opsobowa rodzinka zaczyna puchnac .... tylko patryec a a wesela sie sypna , taka mam nadzieje, i male nozki zatupia w moim wielkim poustym mieszkaniu.I jakos tak uswiadomilam sobie , ze zycie nie znosi pustki, byla duza rodzina ,ale rodzice odeszli i bylysmy taka malutka wysepka na swiecie, a tu nagle zanosi sie sie na wielka wyspe ..... z mlodymi , fajnymi chlopakami.......Oby tak sie stalo ..... Juz za 2 tygodnie znowu do Germanii.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 55
Leje jak z cebra, sloneczka nie widac.Kujawy zaplakane, w deszczu. CIESZE SIE ze po malej pryerwie urlopowej wszyscy powolutku wracamy do naszej oazy. Ja uaktywnie sie po powrocie do G.a teraz mam dzieci, dom , i polska zielona trawke, i nasz deszczyk, i mojego kochanego kundla i kocurka.A ostatnio moje mlodsza parka znalala okolo 2 tygodniowa lasiczke i karmia ja butelka , wiec i zwieryzniec sie powieksza tak bedzie wygladala http://plfoto.com/621664/zdjecie.html sympatyczne zwierzatko, a dzieciaki sa nia zafascynowane, pielegnuja !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Niezabudki kwiecie Adam Asnyk Niezabudki wdzięczne kwiecie Ona dała mi, Gdym anielkie żegnał dziecię, Ciche tłumiąc łzy. I mówiła, kryjąc twarz: - "Luby! wrócisz przecie? Ja cię czekam, wtedy dasz Niezabudki kwiecie. Wszak mówiłeś, że me oczy Jasne, jak ten kwiat, Gdy się po nich łezka toczy W dziwny marzeń świat. Mego życia rajski sen, Wziąłeś sen uroczy, Bierz więc łzawy kwiatek ten, Pomnij na me oczy. Kiedy smutek cię przemoże, Gdy cię złamie ból, Porzuć góry, porzuć morze, Wracaj do tych pól. Jak ja teraz moją skroń Na twych piersiach złożę, Mej miłości czysta toń Głębsza, niźli morze. Gdybyś długo błądził w świecie, I po przejściu burz Znalazł dziś ci miłe dziecię, W cichym grobie już - Idź, o luby, na mój grób W noc miesięczną w lecie, Rzuć, spełniając dawny ślub, Niezabudki kwiecie." Odjecjałem. Dni mijały. Nadszedł smutku dzień; Wszystkie moje ideały Pierzchły, jako cień; Jeden tylko wierny mi Został kwiatek mały, A z nim pamięć lepszych dni, Senne ideały. Życie lało gorzkie męty W kielich duszy mej, A ja szedłem uśmiechnięty, Bo wierzyłem jej! Dwoje oczu, gwiazdek dwie, Jak talizman święty Prowadziło w przyszłość mnie, Szedłem uśmiechnięty. I ostatnie blaski złote Snuła życia łódź... Gdym w niebieską wstąpił grotę, Echo rzekło: wróć! Więc rzuciłem wzrokiem w dal, Opuściłem grotę, I wędzując pośród fal, Snułem blaski złote. Raz, ach! śniłem sen proroczy, Że już widzę tuż: Ma zamknięte martwe oczy, Wieniec z białych róż, Drżące rączki trzyma w krzyż, Kwiaty wśród warkoczy, Więc spytałem: "Czemu drżysz, I zamykasz oczy?" Nic nie rzeła, lecz z westchnieniem Stopniała we mgle... Jam się zbudził z przerażeniem I wróżyłem źle: Ach, myślałem, ona to Przyszła marnym cieniem, Osłonięta grobu mgłą, Żegnać mnie westchnieniem. Nigdy jej nie ujrzę zatem!... I ostatnia nić, Co wiązała mnie z tym światem Pękła... mamże żyć?... Pójdę tylko na jej grób W nić miesięczną latem, I wypełnię dawny ślub, Co mnie wiąże z światem. Popędziłem jak szalony, Serce łamał ból... Gdym się zbliżął w znane strony, Do rodzinnych pól, Nad strumieniem, gdzie mi kwiat Dała łzą zroszony, Powitałem wspomnień świat, Biegnąc jak szalony. Aż wtem nagle widzę dwoje Nad zwierciadłem wód, Jak zrywają kwiaty moje, Kwiaty drogie wprzód; Dziewczę skryło swoją twarz W jego płaszcza zwoje, I widziałem, Boże skarz! Ich w uścisku dwoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
" PRZYJACIELE SA JAK ANIOŁY, KTÓRE STAWIAJĄ NAS NA NOGI "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
"Czyż nie lepszy byłby nasz świat, Gdyby słyszeć od spotkanych osób: Wiem o tobie coś dobrego, I widzianym być w ten właśnie sposób? Czyż nie byłoby cudownie, Gdyby dłoń napotkanego Niosła z sobą zapewnienie: Wiem o tobie coś dobrego? Czyż nie byłoby szczęśliwiej, Gdyby dobro, które jest w nas Było rzeczą, tą jedyną, Pamiętaną w każdy czas? Czyż nic słodsze dni byłyby, Gdyby sławić dobroć znaną? Wszak jej tyle jest na świecie, Nawet w wadach, jakie mamy. Czy nie warto by spróbować Tak o innych myśleć sobie: Ty znasz jakieś dobro we mnie, Ja znam jakieś dobro w tobie? " - Anonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
"uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła". Milego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamswiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham swiat......
a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham swiat......
Anna Jantar » Koncert na deszcz i wiatr To krajobraz nie zamkniętych drzwi, Jaskółczych pełen gniazd. Tu powracam strzepnąć z butów pył, Odpocząć parę chwil, Osuszyć płaszcz. Koncert na deszcz i wiatr Wokół, A tutaj serca ład I spokój, A tutaj serca ład, Serca ład. Stąd daleko do zdeptanych dróg I nieprawdziwych łez, Tu nie chłodny mi największy chłód, Przez ciemną rzekę snu Tu łatwiej przejść. Koncert na deszcz i wiatr... Gdy w pół drogi mi zabraknie sił, Gdy zwątpię, schylę wzrok, Ten krajobraz, który we mnie śpi. Schronieniem będzie mi, Nadzieją mą. Koncert na deszcz i wiatr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Kocham swiat.... Nawet była taka piosenka chyba śpiewała ja Joanna Rawik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×