Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Nowa50
Hallo! hallo! Jestem było super , musiałabym cały dzień i cala noc opowiadać... A byłoby co... hi hi hi ! Teraz mam furę prania i tak a się z tym cackam bo dozo rzeczy wole poprać w rekach ... W poniedziałek do pracy , ale do tego czasu zdarzę sobie wszystko uporządkować , bo z natury jestem pedantka i muszę mieć wszystko dokradnie i doskonale zrobione... Myślę , ze to zły nawyk , bo nikt mi nie może dogodzić wszystko ja sama najlepiej....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Pozdrawiam WBW i zabiorę asie do płukania bluzeczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Siemanko! Coraz więcej osób przylatuje , przyjeżdża, przypływa ... A ja leże do góry brzuchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Adamowicz Bogusław - Nagość Wszystko co kocha, obsłon pragnie zdzierać szaty I obnażać namiętne ukochane łona. Mędrcy z obsłon najskrytszych chcą obnażyć światy I bezpłodna jest miłość cnotą ujarzmiona. O Piękno! zstąp żyjące przed oblicze ludu I rozsłoń się jak Fryne szczerzej, śmielej, prościej; Bez targów nierządnicy, bez tajnego brudu Zepsucia, co w zamkniętej gnieździ się świętości. Niech zadrżą nabożnisie...Ale wzrok artysty, Ani myśl przed nagością się nie cofnie wieszcza: Z ognia krwi zdrowej bucha płomień duszy czysty - I nie, jak żywe ciało, cudu jej nie streszcza. Poezjo! Leć nad śnieżne Ideału góry... Lecz niech ci nie przeszkadza ducha moc żelazna Kochać nagość Kobiety, Życia i Natury, Bez obłudy świętoszka, bez cynizmu błazna. Miej odwagę to bratać, czego nikt nie brata I słuchaj jak grzmi bólem szczere życia tętno, I rzucaj się na łono Wielkiej Prawdy świata - Miłością ją pokonaj śmiałą i namiętną! O stań się dla wybranych tą siłą fatalną, Co pcha tam, na co tłumy nie śmią spojrzeć z bliska. Leć, leć tam - i zwycięska szarp ręką brutalną Zasłonę, gdzie jak słońce, Wielka Nagość błyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Czechowicz Józef - Miłość przedświt się czule czołgał przez mroczne puszcze i chaszcze noc przed nim płynęła wołgą górą krążyła jak jastrząb u dróg ciemnych z niebem twarzą w twarz chaty tłoczyły się w ciżbie miłość bez gwiazd miłość tlała po izbach usta spadają na usta młotem mocno ciemność sprzęga pierwsze uściski młode nieskończoną wstęgą ciało się ciałem nakrywa pachnącym świeżą śliwą ramiona w gorącej przestrzeni zamykają się ciemnym pierścieniem tapczan twardy zgrzany jak rola orzą chyże lemiesze kolan aż zamiast pszenic wschodzących i żyt zaszemrze srebrem świt zastuka do okien biało podnieść oczy spojrzeć z uśmiechem to kwitnącej czereśni gałąź zgięła się pod strzechę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Dębicki Zdzisław Klemens - Fiołkami ci drogę uścielę... Fiołkami ci drogę uścielę, Kwiaty rzucę pod stopy pachnące, Wonne lasów i pól naszych ziele I storczyki, co rosną na łące... Fiołkami ci drogę uścielę, Że nie dotknie się stopa twa ziemi, I powiodę cię, biały aniele, I powiodę szlakami jasnemi... W marzeń cichym klękniemy kościele Gdzieś od ludzi daleko i światła, Mój ty biały, serdeczny aniele, Moja duszo ty jasna, skrzydlata!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Herbert Zbigniew - Ballada o starych kawalerach Golą się brzytwą. Potem długo szukają spinki pod komodę. Starannie więc krawat i uśmiechają się do lustra. Bo teraz to jest łagodny jedwab, a wtedy za pierwszej miłości był sznur. No cóż, wszystko mija. Przeżyło się to i owo. Wystygł człowiek. Szelki wiszą z tylu. Gdyby były dzieci, biegałyby za tymi szelkami. - "Rachelo, kiedy Pan..." - to zawsze przy nakładaniu kamizelki. Nieodzowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
U mnie pada i nadciąga burza... Pozdrawiam Was serdecznie.. Zobaczcie co wyczytałam w necie ... Myślę , ze może być ważne:) Staraj się być spontaniczna w wyrażaniu swoich emocji. Gdy jesteś wściekła, wypłacz się lub wykrzycz w poduszkę. Albo rozładuj stres, wskakując na rower. Mąż czymś ci dopiekł? Zamiast chować w sercu urazę, powiedz, dlaczego jesteś na niego zła. To dużo lepsze niż udawanie, że nic się nie stało, bo skumulowany gniew eksploduje potem ze zwielokrotnioną siłą. Ale uwaga! Bądź też wyczulona na emocje i gesty bliskich. Jeśli np. partner z własnej woli zaparzył ci poranną kawę czy uprasował bluzkę, nie przechodź nad tym do porządku. Powinien wiedzieć, że doceniasz jego starania. Taka otwartość we wzajemnych relacjach bardzo zbliża do siebie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
weźcie to sobie do serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Nigdy nie mów "To mnie przerasta!". Każdą trudniejszą sytuację traktuj jak zadanie, któremu prędzej czy później dasz radę sprostać. Nauka nowego programu komputerowego nie idzie ci najlepiej? Zamiast zrażać się niepowodzeniami, poproś kogoś obeznanego w temacie o kilka praktycznych wskazówek. A jeżeli zaplanowałaś, że będziesz codziennie biegać, nie trać zapału tylko dlatego, że w poniedziałek nie chciało ci się ruszać z domu. We wtorek weź się w garść i wskocz w sportowe buty. Upór, determinacja i wiara w powodzenie to prosta droga do sukcesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Czerpania radości z życia można się nauczyć! Udowodnili to uczeni angielscy. Zaprosili do eksperymentu 50 ochotników, którym różnie w życiu się powodziło. Na wstępie badacze poprosili ich o ocenienie poziomu zadowolenia. Potem przez 4 miesiące dawali im do wykonania różne zadania: ► Zrezygnowanie z oglądania telewizji i nie unikanie seksu. ► Częste uśmiechanie się do znajomych i telefony do przyjaciół. ► Śpiewanie w chórze i codzienny spacer (2 km) szybkim krokiem. ► Prace społeczne, np. sadzenie drzewek na skwerze. ► Codzienne sprawianie małych przyjemności sobie i innym. Na zakończenie eksperymentu badani ponownie określili swój współczynnik szczęśliwości. Co się okazało? U wszystkich poziom zadowolenia z życia wzrósł o ponad 33 procent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo ciekawe koleżanko 55! Witam wieczorkiem , jestem od 5 dni w domu i dopiero dziś sobie o komputerze przypomniałam , miałam dużo roboty na działce i w domu... A w piątek przyjedzie moja kuzyn z kuzynka... kupują w moim mieście nowe auto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ogarnęłam mieszkanie , bo oni do niedzieli u mas zostaną.... Okres letni to czas do spotkań i wypoczynku wiec puki co to korzystajmy z tego bo niedlugo zacznie się jesień i znowu praca aż do następnego lata... I tak w kolo Macieju:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham swiat......
WITAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham swiat......
Jarzębinko jesienna,,,,fajny nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham swiat......
KOLASA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi smutno dziś przez ten wypadek samolotu w Madrycie.... Sorry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na otwarcie stronki postawie herbatkę owocowa... U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>U>:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×