Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Go艣膰 Samotny 60
OK ! do jutra馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Starsza 65
Ale tu by艂o dzi艣 milo:) Prostakobieto, Andrzejku, Wyciszona dobranoc... Czytaj膮c was przypomina艂am sobie m艂ode lata... Az co艣 mnie 艣cisn臋艂o pod sercem...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam WBW! Spicie jeszcze ? Wstawajcie kawk臋 zaparzam i bolkami dro偶d偶owymi cz臋stuj臋:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja ju偶 tr膮bi臋 p贸l godziny , a wy spicie s********y...:-D Pobudka wsta膰 krowie siana da膰:-D MI艁EGO DNIA WBW

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny60
Pozdrawiam ! Oj Saro , Saro , jaka艣 ty Weso艂a... W艂a艣nie doje mleko:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny60
:-DDziadek parkuje starego rz臋chowatego maluszka pod sejmem. Wyskakuje ochroniarz: -Panie, zje偶d偶aj pan st膮d! To jest sejm, tu si臋 kr臋c膮 pos艂owie i senatorowie! Dziadek na to: -Ja si臋 nie boj臋, mam alarm.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny60
Milo mi...:) 呕yczenia z ca艂ego serca Tak wiele by艂o mi臋dzy nami ju偶 A jeszcze tyle ma si臋 zdarzy膰 Jest jedna droga, kt贸r膮 warto p贸j艣膰 Spojrzenia twoje - drogowskazy Z ca艂ego serca 偶ycz臋 ci Spe艂nienia marze najskrytszych Jest tyle pi臋kna w s艂owie mym Tyle barw, nag艂ych t臋cz i s艂odyczy Z ca艂ego serca 偶ycz臋 ci U艣miech贸w s艂o艅ca na twarzy I jak najwi臋cej jasnych chwil W rozmowach wszystkich naszych Nie pytaj dok膮d nas prowadzi czas Nie pr贸buj drogi naszej nazwa膰 呕yjemy chwil膮, kt贸ra dla nas trwa Tak zapisane by艂o w gwiazdach Z ca艂ego serca 偶ycz臋 ci Spe艂nienia marze艅 najskrytszych Jest tyle pi臋kna w s艂owie mym Tyle barw, nag艂ych t臋cz i s艂odyczy Z ca艂ego serca 偶ycz臋 ci U艣miech贸w s艂o艅ca na twarzy I jak najwi臋cej jasnych chwil W rozmowach wszystkich naszych

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny60
Mnie tez ty si臋 艣ni艂a艣... I nawet ciebie widzia艂em i ca艂owa艂em:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny60
Wiesz, s艂ucham radia lec膮 MATYSIAKI.. piek膮 tam w艂a艣nie rogaliki...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do znakomitego lekarza specjalisty przychodz膮 rodzice pewnego m艂odego cz艂owieka i biadol膮: - Panie doktorze, nie mo偶emy odci膮gn膮膰 syna od komputera. - No c贸偶 - wyrokuje lekarz - trzeba b臋dzie go leczy膰. - Ale czym?! - Normalnie! Dziewcz臋tami, papierosami, piwem...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam馃憚 Ja tez pije kaw臋 i Matysiak贸w s艂ucham... Samotny czy wydoi艂e艣 ju偶 krow臋? Poprosz臋 o mleczko....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny60
Wyba艂uszona, Mleko stoi w tym du偶ym wiaderku:-D Mari , dobry 偶art... Moze , ja taka terapie zastosuje.Ha h aha 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dowcip napisa艂am , slowo mysle mi艂e do Ciebie Andrzejku tez pozdrawiam wszystkic narazie musz zmykac mi艂ego dnia馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny60
Mari. wieczorem opisze tw贸j wygl膮d z mojego snu!!!:) Zaraz po Matysiakach jad臋 do Polskiego ko艣cio艂a...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kancelaria » Zabior臋 Ci臋 Zabior臋 Ci臋 w艂a艣nie tam gdzie jutra s艂odki smak Zabior臋 Ci臋 w艂a艣nie tam gdzie s艂o艅ce dla nas wschodzi Zabior臋 Ci臋 w艂a艣nie tam gdzie wolniej p艂ynie czas Zabior臋 Ci臋 w艂a艣nie tam gdzie szcz臋sciu nic nie grozi Do艣膰 mam ju偶 pustych dni i 艣wi膮t kt贸rych nie by艂o Mi臋dzy nami jest co艣, nie zaprzeczaj mi Tyle mog臋 Ci da膰, sol膮 偶ycia jest mi艂o艣膰 Boisz si臋 wielkich s艂贸w, to nie wstyd Zabior臋 Ci臋 w艂a艣nie tam gdzie jutra s艂odki smak Zabior臋 Ci臋 w艂a艣nie tam gdzie s艂o艅ce dla nas wschodzi Zabior臋 Ci臋 w艂a艣nie tam gdzie wolniej p艂ynie czas Zabior臋 Ci臋 w艂a艣nie tam gdzie szcz臋sciu nic nie grozi Czekam na jeden gest, wiara jest moj膮 si艂膮 Jestem pewien, 偶e wci膮偶 potrzebujesz mnie Dzie艅 przemija za dniem, zn贸w nam siebie uby艂o 呕ycie zbyt kr贸tko trwa wi臋c zdecyduj si臋 Do艣膰 mam ju偶 pustych dni i 艣wi膮t kt贸rych nie by艂o Mi臋dzy nami jest co艣, nie zaprzeczaj mi Tyle mog臋 Ci da膰, sol膮 偶ycia jest mi艂o艣膰 Boisz si臋 wielkich s艂贸w, to nie wstyd Zabior臋 Ci臋 w艂a艣nie tam gdzie jutra s艂odki smak Zabior臋 Ci臋 w艂a艣nie tam gdzie s艂o艅ce dla nas wschodzi Zabior臋 Ci臋 w艂a艣nie tam gdzie wolniej p艂ynie czas Zabior臋 Ci臋 w艂a艣nie tam gdzie szcz臋sciu nic nie grozi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Samotny60
ha ha ha !:-D Wyba艂uszona, czy偶by艣 by艂a zakochana...?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jasiek64
A to dla tych co jeszcze 艣pi膮... Slonce z lekka sie juz budzi, grzeje i weseli ludzi. Ja juz wstalem, Ty tez wstawaj, usmiech swoj swiatu rozdawaj!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A co to dzi艣 za 艣wi臋to , ze nasze ch艂opaki tak do nas lec膮..:-D Pewnie do tej krowy tak ci膮gn膮..:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×