Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Witaj samotny, widać masz talent do poznawania córek, ale znajomych nigdy za wiele. Ja w tej chwili popijam sobie likierek więc nie skorzystam z zaproszenia.Ale w przyszłości....kto to może wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
No dziewczyny ja czekam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Czerwone naturalnie przeważają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Sorry , ale coś mi w oko wpadło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
A może Ty córeczko Faraona... :-D Wiesz, ja znam jeszcze mrówki o tej nazwie ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotny60--------dzięki za uznanie❤️ Staram się mieć na wszystkie życiowe sprawy pozytywną \"optykę\". Narzekaniem niczego się nie zmieni, a tylko się człowiek zestresuje. Wielokrotnie przekonałam się jak wiele dobrego może się stać za przyczyną miłego uśmiechu, ciepłych gestów, łagodnego tonu rozmowy. To naprawdę otwiera pozytywnie drugą osobę, nastawia przyjaźnie, sprawia,że niechęc zamienia się w życzliwość. I to jest ważne. To ułatwia i umila życie. I tak, chcąc nie chcąc \"odbieramy\" codzienną porcję niegodziwości człowieka w ogóle, za sprawą medialnych przekazów. Niekiedy z premedytacją nie włączam telewizora czy radia w porze wiadomości, bowiem nic ,lub prawie nic pozytywnego tam się nie usłyszy. Cieszę się,że tu panuje miły klimat i wierzę,że długo będziemy cieszyć się tą wirtualną wspólną adoracją;-)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Córeczko, sorry ja tylko żartowałem 👄 Naprawdę :classic_cool: nick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie,że otworzyliście barek:D Ja poproszę wytrawne martini z lodem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Biedroń, skarbie wypij z nami serdecznie zapraszam:-D Moze gustujesz w białych:...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Biedroń, już myślałam , że Cię tu nie ma.Ja jestem z tych co już nie słuchają wiadomości. Wolę dobrej muzyki posłuchać niż tego szumu medialnego. Fajnie że jest jeszcze ktoś co mas podobne poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro już zaczynacie to się przyłączę, wypiłam likierek to na deser białe poproszę i na zdrowie panie i panowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale,ale, proszę państwa uwaga nie należy "przyswajać" zbyt dużo miksów, to może być zdradliwe. Ja dochowuję wierności Martini:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy , Samotny60 - czy tempo nie jest za szybkie? Jeśli tak dalej pójdzie , to wkrótce zaczniemy śpiewać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Wały Jagiellońskie - Córko rybaka Gdy księżyc świecił na niebie dla ciebie Poczułem miłość co przyszła jak wiatr Me serce było w gorącej potrzebie Córką rybaka ty byłaś ja - góral z Tatr Jelenie gdzieś nad jeziorem sennie ryczały Ryby w jeziorze już poszły dawno spać Rzekłaś wtedy do mnie: Mój Mały! Cóż ci mogę w te parną, mazurską noc dać Córko rybaka, Mazura z Mazur Popatrz jaki na jeziorze wody glazur Daj mi swe usta, weź mnie w ramiona Niech się przekonam ile słodyczy Jest w słowie "Ilona" To tylko tak dla kurażu ... TO CÓRY -FARAONA NIE DOTYCZY.... Lato minęło lecz uczucie ogniem płonie Choć odległość dziś tak wielka dzieli nas Ciągle czuję na mym ciele twoje dwie dłonie W uszach moich szumi woda, szemrze las Zakopane całe śniegiem zasypane A ty piszesz: na jeziorach gruba kra Przesyłasz całuski i dwie rybie łuski Zima minie, lato złączy serca dwa Córko rybaka, Mazura z Mazur Popatrz jaki na jeziorze wody glazur Daj mi swe usta, weź mnie w ramiona Niech się przekonam ile słodyczy Jest w słowie "Ilona" A ty piszesz: na jeziorach gruba kra Przesyłasz całuski i dwie rybie łuski Zima minie, lato złączy serca dwa Córko rybaka, Mazura z Mazur Popatrz jaki na jeziorze wody glazur Daj mi swe usta, weź mnie w ramiona Niech się przekonam ile słodyczy Jest w słowie "Ilona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Dziewczątka . przy sobocie po robocie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×