Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

To byłam ja, Biedroń, tylko w wersji \"analfabeta komputerowy\";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WBW i pozdrawiam tych , co mnie pamietają, przerwać musiałam pisanie na oazie z różnych wzgledów , a szczególnie zdrowotnych widzę, Andrzejku ,ze bywasz i poczucie humoru nie opuszcza Ciebie👄 http://www.samre.info/wierszeglowna/ihmenu/swiezosciajestes.html 🌼 Jedzie blondynka samochodem, nagle ztrzymuje ją policjantka, również blondynka: - Dokumenty proszę. Blondynka daje dokumenty z lusterkiem w środku. - Trzeba było od razu mówić, że pani też z policji, to bym pani nie zatrzymywała. 🌼 Dwie zakonnice spotykają się i jedna do drugiej mówi: - Teraz to nie można spokojnie po ulicach chodzić, wszędzie gwałcą! - Skąd wiesz?! - Wczoraj byłam... Dzisiaj byłam... i jutro idę... 🌼 - Panie doktorze, mam dopiero czterdzieści lat i już jestem zupełnie łysy. - Proszę się nie martwić. Wypadanie włosów, to jedyna choroba, która nie ma nawrotów. 🌼 Rozpędzony jeż biegnie przez pustynię. Nagle wpada na kaktus i woła: - Mamo, to Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
🖐️WBW!!! Koleżanko Bidroń ![kwiatek} Przepraszam:-D Witaj Kochana Marii !👄 Myślałem , ze o nas [ o mnie ]już zapomniałaś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Przykro mi bardzo , ze chorowałaś ... Wiesz , ze ciebie darze szczególnym , choć wirtualnym uczuciem ... I dodam , ze jesteś mi bliska❤️ ty moje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
Przepraszam BIDRIN !!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
//www.ewa.bicom.pl/kartki/krt34.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
MARII👄 tekst piosenki Byłaś - Boys Byłaś tu, byłaś ze mną cały czas byłaś obok, cały świat mógł nie istnieć byle byś Ty była ze mną.. Cały czas byłaś szczęściem byłem jak w siódmym niebie teraz już rana w sercu pali wciąż, bardzo boli ref. Byłaś największym skarbem mym, odeszłaś nagle powiedz mi smutek i rozpacz zostały mi.. po Tobie.. x2 Siła już przysłoniła cały świat otuliła płaszczem swym z bieli utkanym czekam aż zagoją się rany jednak Ty pozostaniesz szczęściem tym które kochałem.. Wierze że , kiedyś Cię spotkam powiem Ci , że bardzo Cię kocham :) ref. Byłaś największym skarbem mym, odeszłaś nagle powiedz mi smutek i rozpacz zostały mi.. po Tobie..x3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAEL...
SAmotny !!! ALE Ciebie wzięło kolego,,, ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAEL...
A ja tam wole być wolny jak ptak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
No i dlaczego naigrawasz się ze mnie😠 głupek ze mnie , ze ci mój nick powiedziałem...:-D Stary jak jeszcze raz to zrobisz zastrzelę, jak będziemy na polowaniu :-D Jak kuropatwę , ostrzegam:-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60
idę coś zjeść , kiszki mi marsza grają... Baj baj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janna. W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WBW! I milo mi , ze tak kolorowo w Oazie i nowych nicków przybyło..... Fajnie , ze wpadacie i zapraszam panów i Panie ... W naszej oazie spokojnie i cicho jak sama nazwa mówi" OAZA SPOKOJU"... Jednak jak widać czasami tez potrafi być gwarno :) Myślę jednak, ze to zupełnie nikomu nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety pożegnam was już dzisiaj , przyjeżdża do nas syn z synowa i wnusia ... Wiec rozumiecie komputer pójdzie w odstawkę:-D zarazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama siebie pożegnałam! ha ha ha Miałam napisać Hanko! Ty wiesz o kogo chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Wiem o kogo chodzi Janko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Witam! ho ho ho ! Milo było !👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
To żadna aluzja:-D Lady Pank - Fabryka maÂłp KtoÂś Âłapie mnie i zaciska palce Na gardle tak, Âże aÂż tracĂŞ dech Zabijam go po morderczej walce BudzĂŞ siĂŞ i gdzie juÂż jestem wiem Ref.: Fabryka maÂłp, fabryka psĂłw Rezerwat dzikich stworzeĂą ZajadÂłych tak, Âże nawet BĂłg I bĂłj im nie pomoÂże Miliony g³ów, Âłap w pazury zbrojnych Gotowych do walk o byle co DokoÂła wre stan totalnej wojny ZabijaĂŚ siĂŞ to jedyny sport Ref. Fabryka maÂłp, fabryka psĂłw... Gdzie spojrzĂŞ dookoÂła dÂżungla Gdzie spojrzĂŞ dookoÂła dÂżungla DÂżungla, dÂżungla Otwieram drzwi i znĂłw dzieĂą jak co dzieĂą DonoÂśmy huk stu i wiĂŞcej dziaÂł CoÂś dzieje siĂŞ wci¹¿ na Bliskim Wchodzie Za progiem znĂłw mĂłj normalny Âświat Ref. Fabryka maÂłp, fabryka psĂłw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Martyna Jakubowicz - W domach z betonu Obudzi³am siê póŸniej ni¿ zwykle Wsta³am z ³ó¿ka, w radiu by³a muzyka Najpierw zdjê³am koszulê, potem trochê taùczy³am I przez chwilê czu³am siê jak dziewczyna z "œwierszczyka" W domach z betonu nie ma wolnej mi³oœci S¹ stosunki ma³¿eùskie oraz akty nierz¹dne Casanova tu u nas nie goœci Ten z przeciwka, co ma kota i rower Sta³ przy oknie nieruchomo jak ska³a Pomyœla³am" To dla ciebie ta rewia Rusz siê, przecie¿ nie bêdê tak sta³a" W domach... Po po³udniu zobaczy³am go w sklepie Patrzy³ na mnie jak w jakiœ obrazek Ruchem g³owy pokaza³ mi okno Wiêc ten wieczór spêdzimy znów razem W domach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
NARA... Trzeba iść z czasem ;.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Jak dużo stronek napisałyście , piszecie jak na wyścigi ....) Kiedy ja was poczytam ciągle czasu brak... dziś miałam gości , rano znowu do pracy i tak w kolo , dom , pranie , prasowanie , gotowanie, praca dobrze , ze od porządków dzieci i maż mnie odciążają ... No, z drugiej strony bez pracy nie było by kołaczy...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja tylko się przywitam i podpiszę listę obecności. Biedrońko, podpisuję się pod Twoim postem / jeśli nie masz nic przeciw /w związku z wczorajszą rozmową. Też nie zrozumiałam o co chodzi ??? Ale ładnie to ujęłaś i nie będę się powtarzać. Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo radości w nowym tygodniu. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolego Samotny60--------dzięki;-)Jestem zwolenniczką jasnych przekazów, więc mam nadzieję,że osiągniemy konsensus(co za słowo!):D Wszystko się zmienia. To przecież żadne novum. Wszyscy to wiemy i co więcej ,czujemy. We współczesnym świecie panuje kult młodości, urody, niespożytej energii. Jakby człowiek był cyborgiem, a nie żywym organizmem, któremu nieobce jest \"wyczerpanie baterii\". W temacie występuje słowo \"dojrzałych\". Oczywistą sprawą jest więc świadomość odległej już, dla niektórych z nas przeszłości. Chętnie wspominamy naszą młodość, wzrusza nas muzyka tamtych lat i kojarzące się z nią przeżycia. Tyle,że czas niestety mija i przydaje nam lat. Ale to też ma swój urok.Upływowi czasu, utracie pewnych przywilejów może przecież towarzyszyć proces wzbogacania się o nowe doświadczenia, umiejętność dystansu wobec trywialnych, pozornych wartości. Dostrzegamy i doceniamy to ,co jest naprawdę cenne i głębokie, co stanowi treść i sens życia. Starzejąc się stajemy przed szansą wyzbycia się niecierpliwej nietolerancji na rzecz wyrozumiałości i kompromisu. Przez całe lata uczymy się,żeby najważniejszych słów nie rozmieniać na zwykłą komercję - postarajmy się więc, aby poezja chwili nie przegrywała z prozą życia..... Pozdrawiam serdecznie🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla podkolorowania OAZY :-) : http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=424816 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=424830 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=424555 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=423718 http://www.fotoik.pl/pelne.php?id=423290 Życie nie jest ani gorsze,ani lepsze od naszych marzeń,jest tylko zupełnie inne :-) Pozdrawiam Wszystkich Nowych i Starych Bywalców Oazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzejku❤️ Ty moje👄 choć wirtualna ale niech trwa :D Zdzisława Sośnicka » Codziennie pomyśl o mnie chociaż raz Już mamy z Tobą cały świat Nikt nam go nie dał, oprócz nas Dom stoi w świetle wiernych gwiazd A bicie serca liczy czas Nic nam nie grozi, dobrze wiem A jednak muszę prosić Cię Codziennie pomyśl o mnie chociaż raz Nieważne w jakiej porze dnia Niech słowa Ci podpowie dobra chwila Niech ustom śmiech przyniesie, a oczom blask Nie znamy siebie dobrze, Ty i ja Nikt nie wie, co się jutro zbudzi w nas By szczęście zostało z nami Codziennie pomyśl o mnie choć jeden raz Nikt nam nie weźmie przeszłych dni Nikt nie przekreśli naszych nocy Lecz świt czasami wstaje zły I obcą ciszą dzwoni dom Więc my współcześni w środku dnia Brońmy się wcześniej jak się da i c.d. dla Ciebie Hanka Ordonówna » Miłość Ci wszystko wybaczy Miłość Ci wszystko wybaczy Smutek zamieni Ci w śmiech. Miłość tak pięknie tłumaczy: Zdradę i kłamstwo i grzech. Choćbyś ją przeklął w rozpaczy, Że jest okrutna i zła, Miłość Ci wszystko wybaczy Bo miłość, mój miły, to ja. Jeśli pokochasz tak mocno jak ja, Tak tkliwie, żarliwie, tak wiesz, Do ostatka, do szału, do dna, To zdradzaj mnie wtedy i grzesz. Bo miłość Ci wszystko wybaczy Smutek zamieni Ci w śmiech. Miłość tak pięknie tłumaczy: Zdrade i kłamstwo i grzech. Choćbyś ją przeklął w rozpaczy, Że jest okrutna i zla, Miłość Ci wszystko wybaczy Bo miłość, mój miły, to ja. ❤️👄🌼 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam : Dzika różyczkę ❤️ córkę Faraona ❤️ 60 **** ❤️ 65*** ❤️ Samotny ❤️ Rafael ❤️ Biedroń ❤️ Janne ❤️ Kasiunie ❤️ Sarę ❤️ Jarzebinke ❤️ Nowa ❤️ Z ❤️ Prosta kobietę ❤️ OL ❤️ ALIISS ❤️ I wszystkich nieobecnym zostawię serduszka ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez cały dzień miałam jak w młynie, jeden z synów kończył 13 lat urodziny... Przez dom przewinęła się cala jego klasa ... możecie sobie wyobrazić:) Mnie to osobiście nie przeszkadzało bo młodzież lubię, ale dobrze , ze urodziny ma się tylko raz w roku...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×