Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość 60 siatka
To tez piękne tylko się wsłuchajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////
60 siatko jesteś cudowna kobieta...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////
Ale się rozmarzyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////
Ja kocham te piosenki 60 siatko kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Ciesze się , ze znalazłam przyjazna mojej kochanej młodości muzyce osóbkę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
To na dziś wystarczy ... Jutro tez wam pogram.. Teraz do kompa zasiada mój syn:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////////
dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie pienne piosenki tu lecą , ze aż sire człowiekowi młodość przypomina...Mam łezkę w oku.. 60 siatko, jesteś super :classic_cool:👄 Wiersze tez wszystkie wspaniale...👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ten czas szybciutko leci zaraz 19:00 i mój film... Pozdrawiam was wstystkich serdecznie , życzę miłego wieczorku i zróbcie sobie pauzę na te cudowne piosenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę cudowne te nasze piosenki , ja je tez kocham i słuchając je ciągle czuje się jeszcze bardzo młodo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś łaziłam po sklepach , nic a nic w domu nie robiłam tylko to co zawsze oczywiście....:-D Ach, jeszcze ze wszystkim nadarzę...Nie ma co się martwic na tapas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa , idę zjeść kolacje .... miłego Weekendu:-D Oby była taka pogoda jak dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was lubie
👄❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was lubie
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was lubie
SenS ŻyciA Jedno jest serce, Jedna jest miłość I jeden jest człowiek... Każdy Ci to powie. Mieć serce wielkie, Dla wszystkich otwarte Jest więcej, niż wszystkie skarby świata warte. Miłość zaś rzecz piękna, niezwykła, urocza... Lecz choć nie spełniona, Przez jedną ze stron odrzucona, To i tak wielkim szczęściem jest, że kochać i cierpieć potrafisz... Bo w tym jest życia sens... Natomiast co do człowieka, To wielu rozwarzań głęboka rzeka... Człowiek niegdyś jeden, a dziś ludzi miliony... Lecz KAŻDY ma serce. Małe lub wielkie... I w tym też człowieka mentalność tkwi... By potrafić kochać i przebaczać w każde życia dni... 22.01.2007 = Milka = Autor: crazzymilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich wieczorowa pora... Piękne piosenki tu dziś leciały...Oj to były piękne czasy... A pamiętacie ta piosenkę:) TO BYŁY PIĘKNE DNI NIE WIESZ NAWET ILE CI ZAWDZIĘCZAM, BYŁAM SAMA - JAK TY BYŁEŚ SAM, NIE UMIAŁABYM ODSZUKAĆ SZCZĘŚCIA, A TY SPRAWIŁEŚ,ŻE SMAK JEGO ZNAM... TO BYŁY PIĘKNE DNI, PO PROSTU PIĘKNE DNI, NIE ZNA JUŻ DZIŚ KALENDARZ TAKICH DAT. WTEDY UCZYŁEŚ MNIE, WYMAWIAĆ IMIĘ SWE, WTEDY RZUCIŁEŚ DLA MNIE CAŁY ŚWIAT. LA LA LA LA LA LA LA LA LA LA LA LA TO BYŁY DNI, NIEZAPOMNIANE DNI. UCZUĆ TERAZ CZAS JUŻ NIE ODMIERZA, MIŁOŚĆ NIE TRWA - TAK JAK DAWNIEJ - WIEK, KILKU DNIOM SWE SZCZĘŚCIE SIĘ POWIERZA, ONE MOGĄ NADAĆ ŻYCIU SENS... TO BYŁY PIĘKNE DNI, PO PROSTU PIĘKNE DNI... ITD. JEŚLI JESZCZE KIEDYŚ SIĘ SPOTKAMY, MOŻE W MOICH OCZACH BĘDĄ ŁZY, BO NIE ŁATWO ŻYĆ JEST WSPOMNIENIAMI, SŁOWEM \" JA \",ZASTĄPIĆ SŁOWO \" MY \"... TO BYŁY PIĘKNE DNI, PO PROSTU PIĘKNE DNI... ITD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tej piosenki nigdy nie zapomnę .... Cudowna była nasza młodość i nasza muzyka... Pozdrawiam Was WBW i życzę spokojnej nocy i pięknego weekendu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×