Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

miłego popołudnia:) ja tez idę zjeść placuszka do Jaska, bo on nie lubi przy stole być sam:) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i do kawy siadam.:) Placuszki nakładam i zajadam.:) Oj wiosenko , wiosenko! Taka mi wyżerkę zrobiłaś:) Dziękuję:) Wpadnę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Pozdrawiam !!! Co nowego moje panie ? Co dziś w ogródkach porabiałyście? Ja zdążyłam dziś skosić trawnik i zepsuć kosiarkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
O! placuszki z jabłkami lubię nawet zimne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Ja jutro upiekę ciasto z rabarbarem :) a na obiad będę maila szczawiówkę ... Tylko to mam na razie ogródku i zebrałam dziś tak do kilograma truskawek...I zaraz je zjedliśmy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Zycze miłego wieczorku i wezmę się za przebieranie szczawiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem!!! Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku:) :-D Przychodzi zestresowana kobieta do lekarza. Widać, że zaniedbała się, worki po oczami, ręce się trzęsą itd. Lekarz: Powinna Pani zapisać się na jakiś kurs relaksacyjny, nie przejmować się tak wszystkim. Po jakimś czasie kobieta wraca do lekarza na wizytę kontrolną. Lekarz: No i co wyluzowała się Pani, lepsze samopoczucie? Kobieta: A kogo to obchodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Lekarz bada kobietę. -Potrzeba pani więcej rozrywki.powinna pani robić coś,na co ma pani największą ochotę. -Niestety-wzdycha kobieta-mam bardzo zazdrosnego męża. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55+5
Witam wszystkie panie, Jestem zapracowana stad moja nieobecność, wpadłam się tylko przywitać ....I zyczyc miłego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 55+5
Nasze nastroje Najbardziej niestałe ze wszystkiego są nasze nastroje, zależne od tylu rzeczy, od chemii naszego ciała, nawet od pogody. Huśtawka. Powierzchnia morza. A przecież rzeczywistość jest jedna. Pozostajemy jej wierni mimo przypływów i odpływów naszego wewnętrznego morza. Trzeba o tym pamiętać i nie brać nastrojów za odbicia rzeczywistości. Chwile martwoty i jakby bez-czułości - to nie znaczy, że przestaliśmy kochać lub że Bóg nie istnieje. Egzaltacja, łzy - to nie znaczy, że jesteśmy bliżej prawdy i istoty rzeczy. Trudno się tego nauczyć. Uczę się już prawie pół wieku. Anna Kamieńska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
DOBRY WIECZÓR!!! całuje raczki:) Mialem zis fajna przygodę Ha ha ha! LETNIA PRZYGODA Pewnego razu dość czasu miałem A więc na spacer powędrowałem Bo spacerować jest bardzo zdrowo Można zobaczyć i to i owo. I to i owo i to i tam Daję wam słowo przyjemność mam. A gdy do parku zawędrowałem Piękną dziewczynę tam zapoznałem Z początku miała minę surową A ja jej na to i to i owo. To ja jej mówię piękna dzieweczko Chodź się przejdziemy tu nad tą rzeczką I popłyniemy łodzią sportową I zobaczymy i to i owo. Ledwie dziewczyna do łodzi wsiadła Ruszyłem wiosłem ona wypadła W górę nóżkami a na dół głową I zobaczyłem i to i owo. A że ja byłem silny i zdrowy Więc wyciągnąłem dziewczynę z wody. Zmoczyła sobie suknię różową Zmoczyła także i to i owo. Kiedy do brzegu łódź dopłynęła Ona na brzegu szatki swe zdjęła Suszyła sobie suknię różową Suszyła sobie i to i owo. A że ja byłem silny i młody Więc zażądałem od niej nagrody. Wszystko mi dała daję wam słowo Dała mi także i to i owo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
jasku ! jesteś super:-D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Milo witam wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
fajne Jasku! ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Wiosenko, placki super👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje słoneczka !! w ten ciepły środowy wieczorek:) Pogoda była śliczna, świeciło słońce bylo bezwietrznie i bardzo ciepło teraz już słoneczko zaszło, ale się dużo nie ochłodziło.. Właśnie wrocilam ze spacerku byłam w pobliskim parku naturalnie ze swoim ślubnym !!! Nie miałam wcześniej dostępu do komputera... Dlatego, bo córcia cal czas jakaś prace pisała... A już za wami się stęskniłam:) Poczytałam was, naśmiałam się i piosenki wszystkie zapisałam , to jak biedzie czas wysłucham , bo wiem , ze macie dobry gust i nie przepuszczę takiej okazji.:-D Kocham śpiewać, choć maż nieraz prosi bym już nie wyła.:-D ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placuszki wyśmienite , aż mi ślinka leci , jutro tez napiekę:)bo Lubiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja was lubie
👄❤️:classic_cool:🌼💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Bądźcie surowi dla siebie samych, pobłażliwi dla innych, a nie będziecie mieli wrogów. Anonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Biada temu, o kim mówią za wiele. Denis Diderot :) Byłoby lepiej, gdybyś zabrał się do uczenia innych dopiero wtedy, gdy sam się czegoś nauczysz. Albert Einstein DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Ha ha ! dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×