Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Witam późnym wieczorkiem!!! Wiosenko jakaś ty kochana, herbatka smaczna i aromatyczna,,, My tez idziemy na bal karnawałowy!!! Tyle naszego co potańczymy i się pośmiejemy, potem znowu rok będziemy czekać na karnawał:-D Dlatego zachęcam wszystkich bo : :-D Upływa szybko życie, Jak potok płynie czas, Za rok, za dzień, za chwilę, Razem nie będzie nas. /bis I nasze młode lata Upłyną szybko w dal, A w sercu pozostanie Tęsknota, smutek, żal. Więc póki młode lata, Póki wiosenne dni Niechże przynajmniej teraz Nie płyną gorzkie łzy. Choć pamięć o nas zginie, Już za niedługi czas, Niech piosnka w dal popłynie Póki jesteśmy wraz. A jeśli lasów koło, Złączy zerwaną nić, Będziemy znów pospołu Śpiewać, marzyć, śnić. Więc kiedy dziś stajemy Już u rozstaju dróg, Idącym w świat z otuchą, Niech błogosławi Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starsza , piękne i jeszcze raz piękne 👄 Nieśmiała,To naprawdę ciekawe👄 Złota👄 Nowa👄 Jszabelko👄 Jasiu👄 Janno👄 Ann👄 ładnie ci w malej czarnej:) Dzika różyczko👄 I wszyscy bez wyjątku👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę wszystkim kolorowych snów :) DOBRANOC Kołysanka - Przemysław Gintrowski Tylko śpij i aż spij A mnie prowadź tam Tam gdzie jestes Chcę byc tam gdzie ty W niebie?Czemu nie.. W piekle?Aż na dnie... Będę wszędzie,wszędzie będę Czy to ważne gdzie to będzie? Więc przytul się i spij Tylko czas nie chodzi spać Bo ma czas Jest twardy,o tak,jak głaz Jutro zbudzisz dzień Jutro ja- twój cień Będę wszędzie,wszędzie będę Nawet gdy mnie juz nie będzie... Tylko śpij i aż śpij Wniebowzięty chór wszystkich świętych Patrzy na nas w dół A to tylko ty A to tylko ja Ty maleństwo niepojęte Boże,życie bywa piękne... Już przytul się i śpij Czekolady pełna noc Gwiazdy jak cukierki Ech...czas je zdjąć Jutro obudź dzień Jutro ja- twój cień Będę wszędzie,wszędzie będę Nawet gdy mnie już nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waterlily
👄 Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
DOBRANOC👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
Przyjaciele Są tacy ludzie,uwierz mi są takie twarze między nami co rozjaśniają mroczne sny radością dzieląc się bez granic czasem ich niewidzialny dotyk spływa gorącym otuleniem i gasząc złego dnia kłopoty wybucha śmiechu lekkim drżeniem są blisko na odległość dłoni gdy pokonany w smutku klękasz zawsze gotowi ciebie bronić pocieszyć ciepłą,czułą ręką są tacy ludzie,uwierz mi tak roześmiani w lustrze życia to przyjaciele których ty przywitaj dłoni swej rozkwitem Autor: Wojażer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
dzień dobry 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
Cichuteńko tu dzisiaj,ale jak zwykle przyjemnie oazowo i można nadrobić nie przeczytane stronki...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
ZOSTAWIAM KWIATKI W OAZIE http://img207.imageshack.us/img207/7034/p10504681ak6.jpg http://www.plugconnection.com/trials/trials_images/Primula_2005/primula3.JPG http://www.perkplanten.be/images/Primula_Dobra_Mix.jpg http://www.oldhippy.org/archives/Primula_aricula_1.jpg http://www.biopix.dk/Temp/JCS%20Primula%20veris%20x%20vulgaris%2036100.jpg (Pierwsze uczucia, to kwiaty wiosenne) Asnyk AdamPierwsze uczucia to kwiaty wiosenne, Co się własną upajają wonią, Przed żywszym blaskiem w cień się chronią. I wierzą w swe trwanie niezmienne. Po nich inne, stubarwne, płomienne, Znów zakwitają i za słońcem gonią. Wiedzą, że zwiędną, lecz czasu nie trwonią I gaszą tylko pragnienia codzienne. Pierwsze uczucia, to kwiaty wiosenne, Co się własną upajają wonią: Przed żywszym blaskiem jeszcze w cień się chronią I wierzą jeszcze w swe trwanie niezmienne. Po nich, ach! inne stubarwne, płomienne, Znów zakwitają i za słońcem gonią: Wiedzą, że zwiędną, więc czasu nie trwonią I gaszą tylko pragnienia codzienne. A później znowu wspomnień astry blade Wschodzą samotne na schyłku jesieni, I chcą trwać tylko i walczą z ulewą, Widząc w około martwość i zagładę, A w końcu jeden cyprys się zzieleni, Ponure, smutne rezygnacji drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ol
ŻYCZĘ WBW MIŁEGO WEEKENDU👄 WASZA OLIWIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
Witam! Piękne Prymulki Oliwko👄 Wiersz tez:) Ja już po obiedzie miałam zupkę ogórkowa... Troszkę odpocznę i zabiorę się za prasowanie:) Dzisiaj jakiś dla mnie smutny dzień... Moze to ta żałoba i ten pochmurny dzień...Tak na mnie wpływa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Serdecznie WBW! Wysyłam Wam troszkę uśmiechu :-D BO SIĘ SMUCICIE... Mecz Polska - Brazylia. Piłkarze Brazylii wchodzą do szatni. Patrzą, a tam tylko jedna koszulka - dla Ronaldinho. No to mówią mu: - Ronaldinho, dobra będziesz grał sam. Reszta drużyny poszła do pubu na piwo. Ronaldinho sam bez bramkarza nieźle się spisuje. Reszta drużyny w pubie po jakimś czasie włącza telegazetę, żeby zobaczyć, jaki wynik. A tam: 0:1 (34` Ronaldinho). No to się cieszą. Jakiś czas później patrzą, a tam koniec meczu i wynik 1:1 (83` Rasiak). Następnego dnia spotykają się z Ronaldinho i pytają: - Ej, stary, czemu strzelili ci bramkę? Przecież tak dobrze ci szło? - No wiecie panowie - odpowiada Ronaldinho - w 46` dostałem czerwoną kartkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu przychodzi do domu i mówi: - Tato wzywają Cię do szkoły. - A co zrobiłeś? - Nic, tylko stolik wysadziłem. Po trzech dniach: - Tato wzywają Cię do szkoły. - A co znów zrobiłeś? - Nic, tylko stolik wysadziłem. Po tygodniu: - Tato wzywają Cię do szkoły. - Nie pójdę już do tej Twojej szkoły! - Słusznie, po co chodzić po ruinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Północ. W domu kierownika sklepu monopolowego dzwoni telefon: - Halo. Czy to kierownik sklepu monopolowego? - Słucham? - O której pan jutro otwiera sklep? - Pan jest bezczelny! - kierownik rzuca słuchawkę na widełki. Godzina druga w nocy. W domu kierownika sklepu monopolowego dzwoni telefon. - Słucham? - mamrocze wyrwany ze snu kierownik. - Czy to kierownik sklepu monopolowego? - Tak. - Panie kierowniczku kochany, o której pan jutro otwiera? - Pan jest bezczelny i pijany! Pan już nie wie, co robi - denerwuje się kierownik i kładzie słuchawkę na widełki. Godzina czwarta nad ranem. Kierownika sklepu monopolowego znów wyrywa ze snu telefon. - Słucham? - Panie kierowniczku najmilszy, ja się tylko chciałem dowiedzieć, o której pan jutro otwiera. - Pan jest już kompletnie pijany - syczy kierownik. W takim stanie nawet wieczorem nie wpuszczę pana do sklepu! - Ale mnie nie chodzi o to, żeby pan mnie wpuścił. Mnie chodzi o to, żeby pan mnie wypuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Pozdrawiam , czekoladka się częstuje i pięknie dziękuje👄 Zycze miłego Weekendu WBW ❤️ 10 rad, by stać się szczesliwym 1. Nie nakłuwam sobie nieustannie palca, by kontrolować poziom cukru we krwi. 2. Ładuję moje rezerwy emocjonalne, podziwiając zachód słońca, pełnię księżyca, twarz dziecka, jakiś kwiat... 3. Nigdy nie mówię: "Żaby rechoczą", ale mówię: "Żaby śpiewają". 4. Nie pragnę być doskonały: mógłbym stać się znerwicowany. 5. Gdy patrzę na siebie w lustrze, nie obserwuje siebie, ale uśmiecham się do siebie. 6. Używam kroplomierza, aby powiedzieć "ja". 7. Pozdrawiam zawsze pierwszy. 8. Gdy podnoszę głos, gdy denerwuję się, wrzeszczę... pytam sobie, czy nie jestem odrobinkę śmieszny. 9. Napełniał sobie umysł słowami-witaminami: "Zrobię to!", "Jestem mały, ale nie jestem niski", "Nie jestem piękny, ale za to jestem radosny", "Dopóki żyję, pragnę płonąć" ... 10. Myślę: przeciwności zawsze istnieją, ale Bóg również. Dlatego mam zawsze przewagę nad nimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Przepis na życie Zanim osądzisz, spróbuj zrozumieć. Wystrzegaj się gotowych odpowiedzi. Daj każdemu szansę. Zważaj bardziej na "być" niż "mieć". Stawaj w obronie najsłabszych. Bądź pośród innych narzędziem pokoju. Przynoś życie i nadzieję ludziom, których spotkasz. Przyczyniaj się do międzyludzkiej solidarności. Pracuj na rzecz bardziej sprawiedliwego świata. Śmiej się, a zmarszczki przekształcą się w skrzydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Pozdrawiam ! dzięki za słodycze , jakie to prawdziwe Nieśmiała👄 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek64
Sle dla miłych pan Pozdrowienia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarzebinka jesienna
Pozdrawiam WBW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam... Pamiętam jak było ... dobrze Po prostu tak jak powinno być Nikt nie miał żadnych wątpliwości Że jest dobrze I pamiętam jak było... źle Po prostu tak jak nikt nie chce żeby było Nikt się nie uśmiechał Bo było źle I pamiętam jak było ... smutno Po prostu milion nieprzespanych nocy Nikt nie słyszał tego czego usłyszeć nie chciał Bo zapomnieliśmy co to śmiech I pamiętam jak było ... pięknie Po prostu życie toczyło się samo Nikt nie myślał o jutrze Bo życie było piękne Pamiętam ... ale czy pamiętać będę zawsze Żyjąc wciąż chwila tamtą, zabijam chwilę bieżącą I wiem, że nic się nie zmieni Jak powiem, że mi zależy Pamiętam...jak było dobrze Po prostu tak jak powinno być Nikt nie miał wątpliwości Że jest dobrze. Autor: Miranda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
Jarzębinko , poproszę o likierek kawowy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza 65
dzięki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×