Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość XL
Chorału Bacha słyszę dzwieki Chorału Bacha słyszę dźwięki, Na niebo ciągną szare mgły, I wszystko mi już leci z ręki: Miłość i rozkosz, prawda, sny. I w którąkolwiek pójdę stronę, Wszędzie jesienny chrzęści chrust. A jeszcze nic nie załatwione I nie odjęte nic od ust. Patrz! Dzikiej róży krzak serdeczny W wichurze zeschły traci liść. Ach! I Sąd jeszcze Ostateczny, Na który trzeba będzie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Witam! :-D Uśmiechaj się! To co nosimy na twarzy jest o wiele ważniejsze od ubrań które nosimy na sobie. Ludzie, którzy się śmieją zwykle sprzedają, uczą się, pracują efektywniej mają szczęśliwsze związki i wychowują szczęśliwe dzieci. Śmiech jest doskonałym lekarstwem, które potrafi wyleczyć często nawet z ciężkiej choroby, ****************************************************************************** W latarnię puka pijak. Podchodzi do niego policjant i mówi: - Dlaczego pan puka w tą latarnię? Przecież tam nikogo nie ma. - Jest, bo na górze się świeci. *************************************************************************** Prawda o szefach na całym świecie 1. Szef ma zawsze racje. 2. Kiedy szef nie ma racji, patrz punkt pierwszy. 3. Szef nie śpi, szef odpoczywa. 4. Szef nie je, szef regeneruje siły. 5. Szef nie pije, szef degustuje. 6. Szef nie flirtuje, szef szkoli personel. 7. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami, wychodzi z przekonaniami szefa. 8. Kto ma przekonania szefa robi kariere. 9. Szanuj szefa swego, możesz mieć gorszego. 10. Szef nie wrzeszczy, szef dobitnie wyraża swe poglądy. 11. Szef nie drapie się w głowe, szef rozważa decyzje. 12. Szef nie zapomina, szef nie zaśmiecia pamięci zbędnymi informacjami. 13. Szef się nie myli, szef podejmuje ryzyko. 14. Szef się nie krzywi, szef usmiecha się bez entuzjazmu. 15. Szef nie jest tchórzem, szef postępuje roztropnie. 16. Szef nie jest nieukiem, szef przedkłada twórczą praktykę nad bezpłodną teorie. 17. Szef nie bierze łapówek, szef przyjmuje dowody wdzięczności. 18. Szef nie lubi plotek, szef uważnie wysłuchuje opinii pracowników. 19. Szef nie ględzi, szef dzieli się swoimi refleksjami. 20. Szef nie kłamie, szef jest dyplomatą. 21. Szef nie powoduje wypadków drogowych, szef ma kierowce. 22. Szef nie jest uparty, szef jest konsekwentny. 23. Szef brzydzi sie wazeliniarzami, szef premiuje pracowników lojalnych. 24. Szef nie toleruje świt, szef szanuje zgrane zespoly. 25. Szef nie zdradza swej żony, szef wyjeżdża na delegacje. 26. Szef sie nie spóźnia, szefa zatrzymują ważne sprawy. 27. Jesli chcesz żyć i pracować w spokoju, nie wyprzedzaj szefa w rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiarnkowa kolezanka
Halo! Pozdrowienia dla wszystkich w Oazie przesyłam!!! Październik Jesień po lesie chodzi Na ucho bukom szepcze coś po cichu I łza się kręci w oku października Gdy liść - za pokutę - opada po liściu Dzień w noc przechodzi nie wiadomo kiedy Powiązani ze sobą niewidzialnym mostem I tyle smutku jest w pustych konarach Gdy jesień daje swój deszczowy koncert Po okolicy w białych kołnierzykach Brzozy odchodzą - za las - samotnie A Matka Boska w dziurawej kapliczce Przez cały czas z dzieciątkiem moknie Nie naprawiają daszku miejscowi anieli Na motorach muszą jechać na dyskotekę Nie naprawiają - bo już zapomnieli Więc jeszcze tylko chcą przekrzyczeć jesień Adam Ziemianin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani i jutro już piatek i weekend:-D Jasiek 64, slusznie namawia do usmiechu:-D Alisarka ma sliczna stopke : Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał.\" Nasze motto brzmi. \" Śmiej się wśród ludzi Płacz tylko w ukryciu, bądź lekka w tańcu lecz nigdy w życiu.\" :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Henry Saka Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Anonim Uśmiech jest światłem, które ukazuje się w otwartym oknie oblicza i oznajmia, że serce jest w domu. :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: To cos w tym musi byc, od jutra rana smiejmy sie a bedziemy szczesliwsi i zdrowsi:-D:-D:-D Dobranoc do jutra Oazo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani i jutro już piatek i weekend:-D Jasiek 64, slusznie namawia do usmiechu:-D Alisarka ma sliczna stopke : Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał.\" Nasze motto brzmi. \" Śmiej się wśród ludzi Płacz tylko w ukryciu, bądź lekka w tańcu lecz nigdy w życiu.\" :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Henry Saka Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Anonim Uśmiech jest światłem, które ukazuje się w otwartym oknie oblicza i oznajmia, że serce jest w domu. :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: To cos w tym musi byc, od jutra rana smiejmy sie a bedziemy szczesliwsi i zdrowsi:-D:-D:-D Dobranoc do jutra Oazo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani jutro już piatek i weekend:-D Jasiek 64, slusznie namawia do usmiechu:-D Alisarka ma sliczna stopke : Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał.\" Nasze motto brzmi. \" Śmiej się wśród ludzi Płacz tylko w ukryciu, bądź lekka w tańcu lecz nigdy w życiu.\" :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Henry Saka Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Anonim Uśmiech jest światłem, które ukazuje się w otwartym oknie oblicza i oznajmia, że serce jest w domu. :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: To cos w tym musi byc, od jutra rana smiejmy sie a bedziemy szczesliwsi i zdrowsi:-D:-D:-D Dobranoc do jutra Oazo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani jutro już piatek i weekend:-D Jasiek 64, slusznie namawia do usmiechu:-D Alisarka ma sliczna stopke : Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał.\" Nasze motto brzmi. \" Śmiej się wśród ludzi Płacz tylko w ukryciu, bądź lekka w tańcu lecz nigdy w życiu.\" :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Henry Saka Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Anonim Uśmiech jest światłem, które ukazuje się w otwartym oknie oblicza i oznajmia, że serce jest w domu. :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: To cos w tym musi byc, od jutra smiejmy sie a bedziemy szczesliwsi i zdrowsi:-D:-D:-D Dobranoc do jutra Oazo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani jutro już piatek i weekend:-D Jasiek 64, slusznie namawia do usmiechu:-D Alisarka ma sliczna stopke : Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień, w którym się nie śmiał.\\\" Nasze motto brzmi. \\\" Śmiej się wśród ludzi Płacz tylko w ukryciu, bądź lekka w tańcu lecz nigdy w życiu.\\\" :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Henry Saka Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Anonim Uśmiech jest światłem, które ukazuje się w otwartym oknie oblicza i oznajmia, że serce jest w domu. :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: To cos w tym musi byc, od jutra rana smiejmy sie a bedziemy szczesliwsi i zdrowsi:-D:-D:-D Dobranoc do jutra Oazo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Witam wszystkich bywalców ! Tyle pisalam do Was , ze mi sie plakac chce i wszystko gdzies przepadlo:😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Jzabelko! Zlosc pieknosci szkodzi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Jasny gwint by to strzelił.! Teraz już nie chce mi się tego pisać... Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Witaj Jasio! A Ty byś się nie wkurzył? Nie kpij ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
A gdzie sie od swoich urodzin podziewalas? Ja tak wypatrywalem Ciebie:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Byłam u siostry i szwagra? A co tęskniłeś za mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Jeszcze pytasz:) Pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Jzabelko, czy poszlas juz sobie tak bez pozegnania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×