Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Lamaa
Poczytam was może wieczorem , bo teraz mi za ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORORA 55
Kochani u nas tez taka fajna cieplota , ze ja cale do poludnia pod drzewem na hamaku przeleżałam...:-D W takie gorączki przeważnie leniuchuje... nawet obiadu nie robiłam... Teraz kalafiora ugotowałam i zjedliśmy go z mężem na spółę.:-D ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORORA 55
tekst piosenki Święty spokój - Maryla Rodowicz Święty spokój Kiedy będę mieć forsy jak lodu Kiedy poznam rozkosze zamęścia Czy przybędzie mi trochę rozumu Trochę szczęścia... Gdy się wdrapię na szczyt tego świata Poznam jego i czary i mary Czy przybędzie mi trochę nadziei Trochę wiary... A tymczasem leżę pod gruszą Na dowolnie wybranym boku I mam to, co na świecie najświętsze Święty spokój... A tymczasem leżę pod gruszą A świat obok płynie leniwie I niczego więcej nie pragnę Wręcz przeciwnie... Gdy zasłużę na zbrodnię i karę Kiedy wygram, co jest do wygrania Czy się będą mi starzy znajomi Jeszcze kłaniać... Gdy wybiorę się w podróż do nieba Gdy mnie złożą w ostatnie pudełko Gdy przypomni się kamyk zielony Stare szkiełko... A tymczasem leżę pod gruszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORORA 55
Ha ha ha ! I ja tak sobie dziś lezalam pod grusza:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , hej kochani wy sobie leżycie...:) a ja głupia się mecze :) już michę pierożków nalepiłam :-D Jeszcze krzepnie mi galaretka bo zrobiłam biszkopt z kremem i truskawkami:) Na jutro , toż przecież mam dzieciaków , oni mi taki super przygotowali dzień matki to i ja ich jutro ich zaskoczę milo:) A wieczorkiem będzie grill:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Kto chce loda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
mam lody na patyku i smaczku morelowym.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
"Czerwiec" Czerwiec sady owocami okrasił najwcześniej, czerwienieją w środku czerwca słodziutkie czereśnie. Jeszcze swoich drzwi za nami nie zamknęła szkoła a już las się nieciepliwi, do siebie nas woła. Czekaj lesie, wytrzymaj jeszcze czerwiec w mig przeleci i po twoim mchu zielonym będą biegać dzieci! Jeszcze tydzień, jeszcze drugi - skończy się nauka i w zielonych wrotach lata kukułka zakuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
cześć Skoczka ,fajne te fotki:) Zaraz obejrzę tylko zjem loda:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego:) fotki fajne, tylko sie nie da na pełnym ekranie oglądać:/ ale i tak cudne, szczególnie te mazurskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
O tak to super krajobrazy! No powiedz sama. jaka piękną ta nasza polska cala... Ale tu do oglądania jestem właśnie przy makach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az by sie chcialo spakowac plecak i ruszyc gdziekolwiek zeby pooddychac glebiej:) Lato pachnące miętą, Lato koloru malin, Lato zielonych lasów, Lato kukułek i czajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
Wybieram się do koleżanki na urodziny, które odbędą się w ogródkach.. .. :) Nie miałam wcale ochoty tam pójść... Po długiej namowie mojego chłopaka dałam się namówić:-D Wiec do jutra koleżanko ! Spadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
To piękne co napisałaś...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam was przywitać wszystkich bez wyjątku:) zaprosiłam dziś na grilla swoja siostrę z rodzina... Właśnie pokazuje jej nasza oazę, ona tez będzie tu wpadać... Właśnie dziś sprawiła sobie laptopa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka..
Hallo ! jak tu milo ! Tyle piosenek i wierszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho! ho ho! jakich pięknych widoków nam Skoczka dostarcza.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×