Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość zapominaja
Pozdrawia, i przesyłam uściski dla wszystkich kolegów i koleżanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Kochani u mnie wszystko ok:) ja jeszcze pracuje a urlop dopiero we wrześniu... Zycze tym co już odpoczywają słonecznych dni i wesołych urlopów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapominaja
Żeglarska - Fala Płynę po morzu tym, a Tango me dziobem fale tnie, Płynę w marzeniach mych i z trwogą w sercu czytam z fali wiersz. Ref.: O wysokich falach, gdzieś u Hornu bram I o żaglu, z którym śpiewa wiatr. Czekam jak samotna mewa czekająca na swój los, Śpiewam jak samotny wiatr, który porwie mnie w przygody smak. Ref.: O wysokich falach, gdzieś u Hornu bram I o żaglu, z którym śpiewa wiatr. Wrócę na ocean swój, jak do ojca mego, który uczył mnie, Będę znów kołysał się, bo Tango me wciąż do przodu rwie. Ref.: Na wysokich falach, gdzieś u Hornu bram I na żaglu, z którym tańczy wiatr. O wysokich falach, gdzieś u Hornu bram I o żaglu, z którym śpiewa wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! pada deszczyk , mnie się spać chce i gęba się drze... :-D śmiech śmiechem , ale dziś na mnie ten deszczyk działa uspakajano... I usypiająco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Kasimo... Kochać to ryzykować, że się nie będzie kochanym. Mieć nadzieję, to ryzykować, że się będzie rozczarowanym. Ale ryzyko trzeba podejmować, bo największym ryzykiem w życiu jest nic nie ryzykować. Tek, kto nie ryzykuje, nic nie robi, nic nie widzi, niczego nie posiada i niczym nie jest. Nie potrafi się uczyć, zmieniać, odczuwać, wzrastać, kochać i żyć." AUTOR NIEZNANY "W chwili, gdy poczujesz w sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara, tak mi przykro, ale dobrze , ze szybko wykryto u ciebie ten zalążek choroby ... Cukrzyca to poważna choroba, ale myślę , ze jak odpuścisz slodkosci i będziesz troszkę uważać na dietę to nie będzie to groźne w twoim przypadku...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotny, miłego urlopu!!! Zycze ci z całego serca... Wiem jakie to dla ciebie ważne...Spędzać go razem z rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Witam wieczorowo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
JUTRO:) 5 lipca - Jeśli upały w sianokosy i żniwa, to zima ostra i dokuczliwa, a jeżeli słota, to w zimie dużo błota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Dzis zdrowo popadało u nas !!! i powietrze czystsze...cały ranek dzieciaki malowały mój portret.-D ha ha ha ! - jaka ja byłam kolorowa nawet zęby miałam czerwone , ale się usmialam... Dzieciaki to maja fantazje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na obiad były naleśniki z nutella a potem mycie nosków....:-D Jutro jak będzie słonecznie rozłożymy namiot , zęby można było w deszczowe dni wiersze i bajki w namiocie opowiadać:) córka specjalnie taki większy kupiła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę wam miłego wieczoru i spadam...Dobranoc... Sara👄 WBW👄 miłego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy lubicie ptaki
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy lubicie ptaki
miłych snów 👄 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A lubicie koziolka
Bo ja lubię Was I wszystkie cztery pory roku!!! BO OAZA JEST :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłem jeszcze na momencik:-D Wszystko zapakowane, dzięki dziewczyny za mile życzenia urlopowe... Grazko,ja jestem samotny od 5 lat ... .A rodzina się ciesze, bo córcia do mnie przyjechała z wnukiem i zięciem i ja ich zapraszam na urlop... Właśnie się zapakowaliśmy... Jeszcze raz dobranoc WBW!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Wpadam z doskoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za slowa pocieszenia👄 Grazko👄jestes slodka:) Wiecie co dziewczyny ja 4 lata temu rzucilam papierosy a palilam przeszlo 20 lat... Mysle , ze i slodkosci jakos ogranicze do minimum...Najgorsze jest to ,ze czlonkom rodziny nie moge tych dobroci zabronic i gdzie nie spojrze to tu czekoladka , tam cukierki w lodowce syn kupil mi pol kg halvy, lody w zamrazalce , miody, soki , dzemy, przeciez tego nie moge z jadlodajni, ha ha ha! wykluczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj to jeszcze do mojej swiadomosci nie docieralo:) Bo widzac halve myslalam ze zaraz sobie do kawy ukroje kawaleczek... A gdy po nia siegalam reka mi opadla... Pamietam tak samo bylo z papierosami, bo malzonek jeszcze rok palil wiec papieroski lezaly w szufladzie... Wachalam i mialam ochote na dymka, ale postanowienie wygralo... A kigdy juz mialam zgrzeszyc i siegac po papierocha wsiadalam na rower i wyjezdzalam z domu a szczescie mialam wielkie , ze to byl marzec i moglam zachwycac sie urokami wiosny i na ten najgorszy czas zapominac o nalogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze tez z doskoku bo zupke jarzynowa gotuje , juz zerwalam troszke zielonej fasolki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na otwarcie stronki stawi.+dam ta moja halve , bym jej juz na oczy nie widziala.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×