Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Sorry! Pisalam to na laptopie... I sie cos popieprzylo:) nie lubie laptopow... Buuuuuuuuuuuuuuuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Kochani !!! Bardzo ładne fotki, prosze zobaczyć!!! http://p20p.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA 50
Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam jszcze raz poczyta... Witaj nowa 50 👄ta] Niesmiala super stronka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciel...
Pozdrawiam wszystkie mile panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciel...
Pozdrowienia wyszły z mody, I wyrzucam je do wody. Przechodzę na inny kierunek, I przesyłam pocałunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciel...
Złociste słońce świeci na niebie Maluje promienie na błękitnym tle A ja z daleka ze szczerym uśmiechem Moc gorących pozdrowień Ci śle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Wyryćkał lisek kotka na sianku przy płotku I spytał: - Jak oceniasz ten mój wyczyn, kotku? - Cóż - rzekł kotek - przez miesiąc nie będę mógł siedzieć, Lecz gdyby nie ty, toby mnie wyryćkał niedźwiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Raz do koguta z krzykiem przybiegły kurczaki: - Tata, lis porwał mamę i wlecze ją w krzaki! Kogut tak się śmiać zaczął, że aż wpadł do ścieku: - Widać, że moja stara jest jeszcze na fleku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Raz chory niedźwiedź pierdział, budząc miłosierdzie A suseł mu oklaski bił po każdym pierdzie. Czy ten suseł zwariował? - spytał dzięcioł śledzia. Nie - śledź odparł - to rzecznik prasowy niedźwiedzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Walczył orzeł z sępami, aż obrósł w legendę. Niestety - przy okazji podłapał też mendę. Wszyscy pytają orła: - Jak walczyłeś? Świergol! A menda w krzyk: - Spuściliśmy tym sępom wpie**ol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Złapał niedźwiedź świstaka idąc raz pod górkę, A pragnąc na nim świstać, chciał mu dmuchać w dziurkę. Świstak chodu, lecz zanim schował się do chaty, Pisnął: - Mógłbyś przynajmniej chamie przynieść kwiaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Dodam tylko:) Andrzej Waligorski Milego weekedu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Witam dziewuszki!!! Kiedy serce śpi Kiedy serce śpi, daj odpocząć mu Przecież czeka je nowy ból Na czas jakiś wejdź w codzienności tło Mniejsze dobro w niej, mniejsze zło Pośród zwykłych spraw niech mijają dni A ty żyj! Kiedy serce śpi, daj odpocząć mu By nabrało sił, przecież czeka je nowy ból Kiedy serce śpi, jak zmęczony ptak Nie budź nigdy go, sił mu brak Jest zmęczone twych uczuć zmienną, grą, Niechaj sobie śpi, a ty z nim Pośród sennej mgły niech mijają dni Serce śpi Zęby wzlecieć znów, żeby znów się wzbić Musi nabrać sił, nim nadejdzie to, co ma być Kiedy serce śpi, daj odpocząć mu Przecież czeka je nowy ból Kiedy zbudzi się, wtedy da ci znak Zatrzepoce jak w sidłach ptak Jeszcze wyrwie się, jeszcze jeden raz Frunie w blask Kiedy serce śpi, miłość zbudzi je Znów tęsknota, lęk, gorycz, radość W nie, wejdzie w nie Kiedy serce śpi, daj odpocząć mu Przecież czeka je nowy ból Na czas jakiś wejdź w codzienności tło Mniejsze dobro w niej, mniejsze zło Pośród zwykłych spraw niech mijają dni A ty żyj! Kiedy serce śpi, daj odpocząć mu Przecież czeka je nowy ból Jonasz Kofta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Ho ho ho !!!! Jestem...Zdrowy i opalony .... *** Siedzi dwóch starszych dziadków na ławeczce w parku i przechodzą dwie młode laski. Nagle jeden z dziadków do drugiego: - Podrywamy dupcie? - Eee tam, jeszcze sobie posiedzimy! ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Wchodzi pacjent do lekarza i pyta. - Przepraszam doktorze, do której dzisiaj pan przyjmuje - Do tej - mówi lekarz, pokazując lewą wewnętrzną kieszeń marynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
- Baco, czym zabiliście sąsiada? - A synecką, Wysoki Sądzie... - Wieprzową, czy wołową? - Kolejową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Turysta spał u bacy. Rano budzi się i drapie. Widząc to baca pyta: - Cóż to panocku, wsiura wos ugryzła? - Nie, w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Wraca gaździna pociągiem z jarmarku i pyta siedzącego z nią w przedziale pasażera: - Proszę pana, czy w Zimnej Wodzie staje? - Mnie nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Komu piwo zimne z lodowy? (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×