Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Alliss..
Jesteście WBW:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alliss..
DO USŁYSZENIA!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
" Litości wcale by nie było, Gdybyśmy Biedy mniej czynili; I Miłosierdzie by zniknęło, Gdyby szczęśliwi wszyscy byli; A strach wzajemny - spokój niesie, Póki nie wzrośnie w nas egoizm. Potem Nienawiść w ciemnym lesie Chwyta nas do pułapek swoich. Zasiada pośród świętych strachów Łzami wielkimi rosząc ziemię, Aby Pokora spod jej gmachu Mogła wywodzić swe korzenie. Wkrótce nad głową jej ponura Rozkwita cieniem Tajemnica, Karmi się Motyl nią, a także Na niej żeruje Gąsienica; I Fałszu rodzą się owoce Rumiane, dobre do jedzenia, A pośród jej konarów mrocznych Kruk się sadowi w głębi cienia; Zaś Bogom lądu oraz morza Nigdy się nawet sen nie przyśni, Gdzie taki Owoc znaleźć można On rośnie tylko w Ludzkiej Myśli. " - Autor nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Rozmawiają dwie gaździny o swoich dzieciach. Jedna z nich się chwali: - A mój Jasiek to teroz studyjuje w takim uniwersytecie, co to sie tak jakoś nazywo: ugryz - nie, nie ugryz!... użarł - nie, nie użarł... A! już wim! UJOT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Obrotna kobitka w czasie gdy mąż był w pracy, przyjmowała kochanka. W pewnej chwili dzwonek do drzwi. Kochanek przerażony, ale kobitka tłumaczy mu spokojnie - schowaj się w łazience. Tak też i uczynił. Okazało się, że był to drugi jej kochanek. Nie przejmując się pierwszym poszła do łóżka z drugim. W pewnym momencie znowu dzwoni ktoś do drzwi. Kolejny gostek przerażony, kobitka ze spokojem mu tłumaczy - schowaj się w kuchni. Tak też i uczynił. Okazało się, że był to jej trzeci kochanek. Nie zważając na dwóch poprzednich, poszła z nim do łóżka. Znowu dzwonek do drzwi. Kobitka myśli sobie: - Jeden jest w łazience, drugi w kuchni, gdzie ja tego trzeciego schowam. Już wiem schowa się w zbroi która stoi w pokoju. Tak też i uczynili. Tym razem to był mąż. Ona do niego - Dzień dobry kochanie! Siada z nim przy stole - zaczynają rozmawiać. W pewnej chwili wychodzi pierwszy kochanek z łazienki i mówi: - Ubikacja jest już naprawiona. W razie czego niech Pani raz jeszcze mnie wezwie. Żona mówi: - Dziękuje. Po chwili wychodzi drugi kochanek z kuchni i mówi: - Zlew już przetkałem, przyjdę jutro naprawić kuchenkę. Żona odpowiada: - Dobrze proszę Pana. Trzeci kochanek stoi w pokoju w tej zbroi, widzi całą sytuację, wychodzących kochanków i myśli co tu zrobić. W pewnym momencie zaczyna iść w tej zbroi i pyta się Pana Domu: - Przepraszam, którędy na Grunwald!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Witajcie drzewka! Dawno do was nie zagladam.Mam duze zalegości w czytaniu.... K O C H A J Kto nie kocha róż? Kto nie kocha stokrotek? Kto nie kocha bzu? Kto nie kocha słonecznika? Kto tego nie kocha ten nie kocha Miłości Miłość jest kolorem zapachem kształtem jest wieczną formą mądrością Osobą Wiesław Matuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Jutro rano aide na spacer .-D naprawdę do lasu!!! Spacer Przechodząc kiedyś, z rana, po zielonej łące, Wdychałam zapach trawy i kwiatów pięknie pachnących, Nad moją głową, wesoło ptaki w swoim tańcu fruwały, Promyki słońca cieplutko, twarz moją muskały. Napawałam się, tym pięknym, porannym widokiem, Idąc powolnym i równym krokiem, Ostrożnie omijałam wędrujące mrówki, Które wyznaczały swoje własne dróżki, Przy łanach zbóż na moment przystawałam, Zapachem świeżego chleba, się delektowałam, Modraki i maki, jak kolia, podkreślały niwę złotokłosą, Błyszczały przepięknie, pokryte poranną rosą. Spłoszyłam niechcąco, dwa młode zające, Które uciekły w trawę, na pobliskiej łące. Na horyzoncie chmurki się pojawiły, Biało-szarą szatą, słonce przysłoniły, Musiałam wracać, by zdążyć przed deszczem, Jednak postanowiłam, że wrócę tu jeszcze! Aleksandra Szrejder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Wlanie nastawiłem budzik na 5:00...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
No już mam wszystko na grzyby przygotowane... Dobranoc... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah
Spokojnej nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipnicka Anita - Po cichu Będę Cię kochać po cichu miłością niespełnioną Będę Cię kochać w tajemnicy przed światem i samą sobą Będę brać wszystkie ręce za Twe cudowne dłonie Będę każdemu dawać swe ciało jakbym dawała je Tobie W twarzach swoich kochanków Twoją twarz będę widzieć Wszystkich ubiorę w Twoją skórę i nadam im Twoje imię Będę Cię kochać dyskretnie będę Cię kochać szeptem Nikt nie odgadnie nikt się nie dowie czyja naprawdę jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipnicka Anita - Spacer nocą Tyle gwiazd rzadko widzi noc i dziwnie słodki wiatr pieści oczy Oddalasz się o krok i już mi Ciebie brak i tęsknię do Twych rąk ciemnozłotych Nigdy już nie będę kochać, wiem tak jak teraz kocham Cię Nigdy już nie będzie nikt mnie miał takiej jaką Ty mnie masz... Piękniejszej z dnia na dzień w królestwie pieszczot mych karmiony moją krwią i moim słowem I chociaż coraz mniej dla mnie siebie mam To więcej pragnę wciąż dawać Tobie Nigdy już nie będę kochać, wiem tak jak teraz kocham Cię Nigdy już nie będzie nikt mnie miał takiej jaką Ty mnie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
witam! pozdrawiam:-D Zycze miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....._.;_'.-._ ...{`--..-.'_,} P O Z D R A W I A M .{;..\,__...-'/} .{..'-`.._;..-'; ....`'--.._..-' ........,--\\..,-"-. ........`-..\(..'-...\ ...............\.;---,/ ..........,-""-;\ ......../....-'.)..\B U Z I A C Z K I ........\,---'`...\\ ....................Z O S T A W I A M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu bo robie na obiad kopytka ...O 14:30 wpadnie wnuczka z koleżanką na obiad.... A przy przy okazji koleżanka jej obiecała zrobić mi manikiur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×