Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kasimmo..
\|\ ~\ (--,\\\=~\ -(--,\\\==~\-----------.-----;/:.._,// --(--,\\\==~`\--------~-=~-;/--|\;/J, ---(--,\\\((```==.----~'`~/-------a-| ------(-,.\\('('(`\\.--'=..~|;--~--\_.--\ --------(,--(,(,(,'\\.-~',,=|;------\\__.;) ----------(,-(-,(,(,;\\-~=/--------\ ----------(,-/-(.(.(,;\\,/----------) -----------(,--/,;,;,;,\\---------./_____. --------------(==,-;-'`;'---------/_,__..\ -----,.~~_,__.~'--------------------`\_`.\ ----(='~-_,~~/--------,_______,!,___~\ ---(-/~(-----|---------\---,_~---------|.)-/_| ---(~/((\----)\._,------|~'---------~,/./ -----\\))))--/---./~.---|-------------,\_\; -,__/////--/---/----)/ --'===~'---|--|----(,-(. -----------/./--------\.\ ---------_/./---------\_\ --------/_!/----------)_\.Pozdrawiam WBW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jutro:) # 22 września - Joachima boską mocą dzionek już się równa z nocą. # Jeśli jasny Maurycy, to rad w zimie wiatr ryczy. # Jeśli Maurycy ma jasne lice, to przyprowadzi wnet nawałnicę. # Maurycy jak się śmieje (jest pogodnie), wiater rychło powieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weesolowski
Co już spanko w głowach? Ja dopiero z baletów wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weesolowski
Ale zimno się zrobiło uszy mi zmarzły :-D od jutra zakładam nauszniki i filcaki.-D ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weesolowski
Naśmiałem się z mojej znajomej... Powiedziałem jej , ze " wesoło gnidzie gdy za maż idzie" Ale się zeźliła , bo za miesiąc mój kolega po 50 tce bierze z nią ślub cywilny... A ja jak to ja żartować lubię i mowie ... Janka; jak weźmiesz ślub to będzie co dzień siup. haha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weesolowski
Ona pewnie mnie nie lubi a ja za nią tez nie przepadam, ale będę ich świadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam! Miałam dziś gości właśnie się z nimi pożegnałam... Myślę , ze ciut przy dużo kawy wypiłam i nie chce mi się wcale spać:) Jutro idę do pracy na 10.00 już wcześniej zadzwoniłam do szefowej i poinformowałam ja o tym... Dni tez już coraz krótsze i chłodniejsze... Lubie jesień , ale jak pomyśle, ze jesień i zima tak się długo cięgnie to lata mi żal...Och żal... Kochani jutro będzie rocznica założenia naszej Oazy . Boże jak ten rok szybko zleciał ... Tak nam latka uciekają :) Bo czas jak rzeka , jak rzeka płynie unosząc przeszłość dawnych lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wpadnę z buteleczka wina oblejemy ten roczek :-D A teraz stawiam herbatkę malinowa:)> > > > > > >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliss....
A cóż to taka cisza w Oazie ? Pewnie spicie aja się zaczytałam... Czyżby jutro bylo zakończenie w Oazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliss....
Szkoda ,ale mówi się trudno...👄 DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malusla 60
Ja jak zwykle wpadam wieczorowa pora. W ogóle to jestem nocnym markiem... Duzo czytam , pisze wiersze i oglądam filmy... Rano śpię do południa... hehehe a wy co porabiacie? Siem pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malusla 60
Nie pale , nie pije ,ale mam nałóg w sieci nocą buszuje... Chceta mnie? czy nie chceta? siem pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasunia...
Sobaś Lilianna Jesiennie W kalendarzu już wrzesień i lato żegna się z nami niedługo zawita znów jesień rozkwitając wokół wrzosami. I znów poranki zamglone chłodnym powitają powietrzem, a słońce nieco spłoszone przygrzeje raz po raz jeszcze. Drzewa jesienne założą mundurki urzekając barwami czerwieni i złota i nie przeszkodzą deszczowe chmurki, gdy nam na spacer przyjdzie ochota. Pójdziemy na grzyby do lasu i do parku po jarzębinę, by użyć jesiennego czasu i zrelaksować się odrobinę. Przysłał(a): Lilianna Sobaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasunia...
Sobaś Lilianna Jesiennie W kalendarzu już wrzesień i lato żegna się z nami niedługo zawita znów jesień rozkwitając wokół wrzosami. I znów poranki zamglone chłodnym powitają powietrzem, a słońce nieco spłoszone przygrzeje raz po raz jeszcze. Drzewa jesienne założą mundurki urzekając barwami czerwieni i złota i nie przeszkodzą deszczowe chmurki, gdy nam na spacer przyjdzie ochota. Pójdziemy na grzyby do lasu i do parku po jarzębinę, by użyć jesiennego czasu i zrelaksować się odrobinę. Przysłał(a): Lilianna Sobaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasunia...
Dobranoc miłych snów...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasunia...
kołysankę z dzieciństwa... Już księżyc zgasł i ludzie śpią, Sen zmorzył twą laleczkę, Więc główkę złóż i oczka zmruż, Opowiem ci bajeczkę. Więc główkę złóż i oczka zmruż, Opowiem ci bajeczkę. Był sobie król, był sobie paź I była też królewna, Żyli wśród róż, nie znali burz, Rzecz najzupełniej pewna. Żyli wśród róż, nie znali burz, Rzecz najzupełniej pewna. Kochał ją król, kochał ją paź, Królewską tę dziewoję, I ona też kochała ich, Kochali się we troje. I ona też kochała ich, Kochali się we troje. Lecz straszny los, okrutna śmierć W udziale im przypadła: Króla zjadł pies, pazia zjadł kot, Królewnę myszka zjadła. Króla zjadł pies, pazia zjadł kot, Królewnę myszka zjadła. Lecz żeby ci nie było żal, Dziecino ukochana: Z cukru był król, z piernika paź, Królewna z marcepana. Z cukru był król, z piernika paź, Królewna z marcepana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasunia...
Śpij kochanie W górze tyle gwiazd, w dole tyle miast, gwiazdy miastu dają znać, że dzieci muszą spać Ach śpij kochanie, Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz - dostaniesz, czego pragniesz, daj mi znać, ja ci wszystko mogę dać, więc dlaczego nie chcesz spać? Ach śpij, bo nocą, kiedy gwiazdy się na siebie złocą, wszystkie dzieci, nawet złe, pogrążone są we śnie, a ty jedna tylko nie. Aaa, aaa, były sobie kotki dwa, aaa, aaa, szarobure, szarobure obydwa Ach śpij, bo właśnie księżyc ziewa i za chwilę zaśnie, a gdy rano przyjdzie świt, księżycowi będzie wstyd, że on zasnął, a nie ty. słowa: Ludwik starski, muzyka: Henryk Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) z wielka przyjemnością napije się twojej gorącej czekolady śliczny kwiatku:-D👄 Granatku, z tobą tez się szampana napije.:-D👄 Pozdrawiam wszystkich wszyściuteńkich bywalców oazy a było nas sporo, niestety zestala garstka...szkoda ale i tak bywa... Wszystko zawsze ma początek i swój koniec, ot po prostu życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×