Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Lamma..
Piękne różyczko, ale sadze ,ze jest Ci zis troszkę smutno!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Jutro:) # 21 września - Gdy na święty Mateusz śnieg przybieżał, będzie po pas całą zimę leżał. # Jeśli w dzień świętego Mateusza pięknie jest, tedy takie powietrze jeszcze cztery niedziele ma trwać. # Mateusz bez dżdżów potoku da win do przyszłego roku. # Na Mateusza słońce grzeje, po Mateuszu wiatr ciepło wywieje. # Na świętego Mateusza dostanie kapusta kapelusza. # Na święty Mateusz jeśli mróz, jeszcze sanie do szopy włóż. # Na święty Mateusz płaszcz miej, a na święty Michał (29.09) futro wdziej. # Niech po świętym Mateuszu chucha, kto sobie nie kupił kożucha. # Po świętym Mateuszu kiep, kto w kapeluszu. # Po świętym Mateuszu zimno chodzić w kapeluszu. # Pogoda Mateuszowa cztery niedziele się zachowa. # Pogoda na świętego Mateusza cztery niedziele się nie rusza. # Święty Mateusz dodaje chłodu i raz ostatni podbiera miodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
HEJ, hej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolezanka...
Pozdrawiam wszystkich serdecznie...❤️ życzę kolorowych snów... 🌼 Bajm - Rzeka marzeń Ostatni oddech słońca przynosi wiatr pod złotą łunę, pod świata płonący dach. Znad Rzeki Wspomnień obraz unosi się: dom twój daleki zgubiony dawno gdzieś. Z dala od bliskich, w nieznane rzucił los, w gwarze tajemnic brzmi nowy, nieznany głos. Znad Rzeki Wspomnień obłok unosi się: dom twój daleki zgubiony dawno gdzieś. REFREN: Wyciągnij dłonie i chwyć marzenie, } ono rozproszy złe losów cienie. } Niechaj nadziei skrzydła białe } z powrotem niosą cię, jak wiatr. } / x 2 I wtedy czujesz, jak dobrze może być, kiedy bezpiecznym snom już nie zagraża nic. Znad Rzeki Wspomnień księżyc odsuwa mgłę, dom twój daleki znowu odpływa gdzieś... REFREN. / x 2 a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a-a ye-e-e-e-e-e-e Ostatni oddech słońca przynosi wiatr Tak, wy-ciąg-nij dło-nie i chwyć ma-rze-nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc... byłam taka dziś zabiegana SPIJCIE SŁODKO...👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Wszystkim wystarczy :-D A mnie nie ubędzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLA ROZY
Piosenka: Maciek Maleńczuk "Tam gdzie rosną dzikie róże" Z czerwieni nadzieje wróżą, Z barwy zorz z barwy róż i krwi, Nazywają mnie tu dziką różą, Hej zawiej czy to ja czy ty ? Widywałem ją często lecz do chwili tej, była dla mnie usmiechem przesłanym z daleka, Nagle stały sie kwiatem - czerwonoustej, dziką róża co wrasta w urwisty brzeg rzeki. Gdy zapukał do drzwi i w objecia mnie wzioł, Rozkwitałam ze szcześcia w jego czułych ramionach, Nagle zmienił się świat bo był pierwszym co czuł, Że przez los, jestem mu przeznaczona... Z czerwini nadzieje wróżą, Z barwy zorz z barwy róż i krwi, Nazywają mnie tu dziką różą, Hej zawiej czy to ja czy ty ? Gdy na zajutrz przyniosłem jej czerwony kwiat, Była pięknem co w zapach sie skryło. Zapytałem - Czy chcesz odnalezdz róże swą ? Roże wolną i dziką - tak dziką jak miłość... Nastepnego dnia rzekł, podajac mi kwiat. Kwiaty są nie smiertelne - w roże się zamień... Piekny tak.... Z czerwini nadzieje wróżą, Z barwy zorz z barwy róż i krwi, Nazywają mnie tu dziką różą, Hej zawiej czy to ja czy ty ? Dnia trzeciego nad rzeke mnie zabrał i rzekł - Kwiaty są niesmiertelne więc w róże się zamień. Kład mnie czule całując pod kwitnący krzew, Gdy się schylił ujrzałam prze w ręce ma kamień... Ostatniego dnia no cóż, miałem w oczach łzy, Kiedy szliśmy nad rzeke by spełnic marzenia. Była piekną jak śmierć więc kwiat róży, W martwe usta włożyłem jej na dowidznia... Z czerwini nadzieje wróżą, Z barwy zorz z barwy róż i krwi, Nazywają mnie tu dziką różą, Hej zawiej czy to ja czy ty ? Hej zawiej... czy to ja... czy ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
Kawka już zaparzona>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotota 55
OL, rozgościłam się kawkę wypiłam ... Gotuje obiad wpadnę później👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotota 55
Zabiorę Cię W moich marzeń świat Byś był szczęśliwy jak ja... By Twe serce nigdy Więcej smutku nie zaznało... A z oczu blask I radość emanowała... Marzenia są piękne I nigdy nie mów mi, Że nie chcesz marzyć... Bo nie wiesz, co w życiu Może się jeszcze zdarzyć... Nikt nie zna przyszłości I nie wie, co czeka go... Dlatego należy marzyć I bardzo piękne jest to... Mówisz, że marzenie, aby Istniało musi cień nadziei mieć... Nadzieja jest zawsze Bo bez niej nie sposób żyć... Z A C Z N I J Marzyć i śnić...Zamknij oczy I wyobraź sobie, że.................... Więcej Ci nie powiem...Oj nie...Nie... Ty musisz wiedzieć Czego pragniesz, czego chcesz...? Autor nieznany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotota 55
"Czyż nie lepszy byłby nasz świat, Gdyby słyszeć od spotkanych osób: Wiem o tobie coś dobrego, I widzianym być w ten właśnie sposób? Czyż nie byłoby cudownie, Gdyby dłoń napotkanego Niosła z sobą zapewnienie: Wiem o tobie coś dobrego? Czyż nie byłoby szczęśliwiej, Gdyby dobro, które jest w nas Było rzeczą, tą jedyną, Pamiętaną w każdy czas? Czyż nic słodsze dni byłyby, Gdyby sławić dobroć znaną? Wszak jej tyle jest na świecie, Nawet w wadach, jakie mamy. Czy nie warto by spróbować Tak o innych myśleć sobie: Ty znasz jakieś dobro we mnie, Ja znam jakieś dobro w tobie? " - Anonim Pora obiadowa wiec smacznego wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×