Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość 50+5
siedzę sobie w oazie, pije wino czerwone , dla zdrowotności bo mam niskie cienienie:-D YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY... Kto ma chęć na lampkę.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo ...
A wlej jednego to posmakuje...Y....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
hahaha ha ah ! a naści naści już leje:-D YYYYYYYYYYYYY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
dzięki , a mnie się woda leje woda do wanny , muszę się wykapać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Myślałam , ze uciekłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Kasimo ,a jeśli można to ile wiosen sobie liczysz ?... Jak nie chcesz to nie odpowiadaj, bo ja myślę , ze masz ze 35...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo...
Jestem starszy , bo już tylko 2 lata brakuje mi do 50 siatki... Teraz spadam do łazienki...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
O to ty młodzieniaszek jesteś:) ha ha ha Tylko się nie utop, czy plecy ci umyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
¸.•*´) ¸.•*´) `•.¸(*)DOBRANOC (*) (¸.•*(¸.•*´¨¨¨¨`*•.¸)*•.¸) ´´´´´´´´´´¶¶*..**..* ´´´´´´´´´¶¶¶ .*.*.*. ¶¶¶´´´´´¶¶¶¶*..**.*. ´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.**..**. ´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.*.*.*. ´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.**. ´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶.**.**.*. ´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.*.**. ´´¶¶¶¶¶´´¶¶¶¶*.**.*.*.* ´¶¶´´´´´´´´¶¶¶*..**.*.**­­­ ´´´´´´´´´´´´¶¶*.*.**.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
_________°¤,¤° _______(¯`•♥•´¯)(¯`•♥•´¯)~~~ ______-`•.♥.•´.-.`•.♥.•´______ _(¯`¤´¯)(¯`¤´¯)(¯`¤´¯)(¯`¤´¯) __°¤,¤°_.°¤,¤°_°¤,¤°._.°¤,¤° ___(¯`•♥•´¯)(¯`•♥•´¯)(¯`•♥•´¯) ___.`•.♥.•´.-.`•.♥.•´.-.`•.♥.•´ ______(¯`¤´¯)(¯`¤´¯)~~~ _______°¤,¤°_.°¤,¤° __________(¯`•♥•´¯)~~~ __________-`•.♥.•´ .....::::::POZDRAWIAM:::::..... .....:::::: I :::::..... .....:::::: BUZIAKA :::::..... .....::::::ZOSTAWIAM ::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarzebinka jesienna
Hej! witajcie! jak fajno ze do was wpadam byłam taka zdenerwowana (niesnaski rodzinne) Poczytałam, rozweseliłam się i odprężyłam.. a nawet doszłam do wniosku , ze i moja wina w tym sporze niemała , wiec spróbuje jutro wszystko odkręcić... Mam naturę wybuchową, ale nie jestem zawzięta i umiem się przyznać do błędu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarzebina czerwona
To ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pójdę wymyć zęby, bo zjadłam już po myciu parę śliwek:-D Wiec jeszcze raz muszę te czynność powtórzyć zrobię siusiu , paciorek i spać... Do jutra kochani... dobranoc... Poszukam jeszcze coś do snu...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____000 ______0000 ____00000 ___00000 __000000____ _0000 000______ _0000000______ _ 0000__00 _0000__00000000 _0 00000000000 __0000000000 ___0000_ 000000__________000 ____00000_______0______000 ______000000__ 0000000000 __________000000000000 DOBRANOC , DOBRANOC bo już księżyc świeci....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tekst piosenki A mnie jest szkoda lata - Andrzej Bogucki A mnie jest szkoda lata Moja żona mnie dzisiaj skrzyczała, powiedziała, żem mazgaj, że głupi. Że ze wstydu się za mnie rumieni, kiedyż wreszcie zmądrzeję już raz. A na śmiesznym tle sprawa powstała: poprosiłem, poziomek niech kupi. - Zdziecinniałeś - powiada - w jesieni? - To już jesień? Jak leci ten czas! I westchnąłem: no patrz, już po lecie, po wakacjach, po słońcu, mój Boże! Już się zacznie szaruga na świecie, no, jasnych spodni już chyba nie włożę. Pewnie deszcze się zaczną i słota, na to ona, przepraszam, idiota! Uśmiechnąłem się, mów sobie zdrowo, ty wiesz swoje, a ja swoje wiem. Bo mnie jest szkoda lata i letnich złotych wspomnień, Niech mówią: głupi, o mnie, a mnie jest żal. Za oknem szaro, smutno, a jeszcze przed miesiącem Pogoda, zieleń, słońce, naprawdę żal. To tak jak gdyby ktoś najdroższy nagle odszedł I zabrał radość, uśmiech, a zostawił łzy. Bo mnie jest szkoda lata i ludzi żal, i nieba, Po którym płyną smutne jesienne mgły. Człowiek pensję ma bardziej niż marną: tysiąc złotych miesięcznie - niewiele. Ale w lecie, tych tysiąc, to suma! Można za nią jak król jakiś żyć. Słońce grzeje, opala za darmo, Wisłę gratis masz w każdą niedzielę, Ptaki dają bezpłatne koncerty, nawet nie chce się jeść ani pić. Jesień, owszem, jest piękna, bogata, bardzo urozmaicona i pełna kolorów. Ale gdzie, gdzie jesieni do lata, do lipcowych, sierpniowych wieczorów! Już niedługo i zima przyleci, pełna śniegu, zawiei, zamieci. A mnie w głowie poziomki i głupstwa, jakiś koncert i Wisła, i las. A mnie jest szkoda lata i letnich złotych wspomnień, Niech mówią: głupi, o mnie, a mnie jest żal. Za oknem szaro, smutno, a jeszcze przed miesiącem Pogoda, zieleń, słońce, naprawdę żal. To tak jak gdyby ktoś najdroższy nagle odszedł I zabrał radość, uśmiech, a zostawił łzy. Bo mnie jest szkoda lata i ludzi żal, i nieba, Po którym płyną smutne jesienne mgły. ************************************** piosenka z kabaretu "Małe Qui Pro Quo" śpiewa: Andrzej Bogucki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Mam tylko wodę mineralna... YYYYYYYYYYYY...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Przy okazji pogaszę już światła...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×