Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

aglumele napisz do fotografki na myspace, bardzo czesto jest tam dostepna, praktycznie prawie codziennie ostatnio coraz czesciej nabieram wrazenia, ze wszyscy hajtajacy sie w przyszlym roku maja juz wszystko zalatwione, tylko my jeszcze nie. po wczorajszej rozmowie z kuzynem, ktory sie zeni 2 tyg przed nami wiem juz, ze ma zaklepana sale, fotografa i jedzie zalatwiac zespol w tym tyg...:/ masakra a co Wy juz macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam jeszcze nic :P sala będzie zaklepana w lutym (teraz jest tam remont) :o tzn. zamknięty jest cały ośrodek... fotografa zaklepię zaraz po sali... na razie nie mam jak... hmm... ale mi się nie śpieszy bo chcę wybrać coś co mi się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie nie spieszy, obawiam sie tylko, ze pozniej bede miala problem zaangazowac tych, co mam upatrzonych, bo juz ktos sie wczesniej na nich zdecyduje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja się dopisuję do tego tematu :) właśnie postanowliśmy że weźmiemy ślub 1.08.2009r :) za 2 tygodnie zaczynamy już oglądać sale bo słyszałam że z ponad rocznym wyprzedzeniem trzeba je rezerwować. pozdrawiam wszystkie panny młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam sie do Was!! 27.06.2009. w sobote jedziemy pisac umowe z włascicielem restauracji. O zespole jeszcze nie myslalam...Ale to juz bedzie straszne, bo sama spiewam w zespole, i nie widze zadnego z okolicznych zespolów na moim weselu. Tym bardziej ze bedzie troche nietypowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam kaprys na żywo - wypadają całkiem nieźle:) mamy jeszcze namiary na jeden zespół (tym razem 3 osobowy) i w tym tygodniu się z nimi spotykamy. a jeśli nam nie przypadną do gustu to bierzemy kaprys i już :) witam wszystkie nowe osoby na topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i czego sie tak sracie
nie za wczesnie na podniecanie sie slubem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zazdrościsz że ty nie
mozesz sobie "posrać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam slub 22.08.2009 na razie mamy zaklepana sale i orkiestre. rozgladamy sie za fotografem i video jak to juz zaklepiemy to odpoczynek z przygotowaniami do stycznia 2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Czarna IwI :) to tak jak wieszkosc tu obecnych, sala jest, kapela jest i jeszcze tylko foto/video brakuje...a potem odpoczynek... Ale czy naprawde jestesmy w stanie nie interesowac się slubem przez powiedzmy nastepnych 10 miesiecy??? Ja chyba nie!!! W tym miesiącu ide na targi slubne. Poza tym przegldam sobie rozne czasopisma slubne, strony w internecie i nie sadze zeby zaprzestala tego na te 10 miesiecy:) To se nie da:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunflowerka chyba masz racje;) ale to bedzie takie mniej "nerwowe" nie trzeba bedzie sie juz spieszyc ze znalezieniem fajnego fotografa zanim ktos inny go wynajmie np... :) teraz siagam sobie fajne soundtracki w poszukiwaniu piosenek na podklad do naszego filmu, wiem ze za wczesnie.. no ale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n*karitina
dziewczyny nie przejmujcie sie pomarańczowymi szmirami które piszą że źle robicie planując ślub już teraz....delikatnie mówiąc. żal im dup ściska ze to nie ONE tylko WY sie cieszycie:):):):):)najczęściej to porzucone narzeczone,nieszczęśliwe mężatki,zazdrosne single. tak trzymać i podnosić temat jak najczęściej):):):) ja chajtam się w tym roku w sierpniu a od roku o tym myślę.I PISZę I MóWIE wszystkim. Trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka24
Witam wszystkich rowniez dąłaczam sie do tematu my mamy termin na 17.10.2009 r. wiem, ze to jeszcze sporo czasu ale u nas sa juz zamawiane terminy na 2010 wiec stwierdzilismy ze nie ma na co czekac i wybralismy dogodny dla nas termin. Chcielismy na czerwiec ale niestety w czerwcu mamy obrone pracy magisterskiej i wybralismy jednak pazdziernik. Fotografa rowniez mamy na oku jeszcze nie wiemy co z orkiestra Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka24 ja też woląłam czerwiec, ale właśnie ze względu na to że pewnie będę się bronic koniec czerwca/początek lipca, więc ustaliśmy datę na sierpień. Witam na naszym topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się poprawiam:-) monka24 ja też wolałam czerwiec, ale ze względu na to, że pewnie będę się bronic koniec czerwca/początek lipca, ustaliśmy datę na sierpień. Witam na naszym topiku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mozemy już otworzyć naszą małą listę ślubną:-) Jak kogoś przeoczyłam to proszę dać znać.Katowiczankaaaaa, a ty kiedy masz ślub, bo nie mogę się doszukać??? Stysia 9. 05.2009 Teoria 06.06.2009 ZłotaRybka 13.06.2009 Ewuska86 27 .06. 2009 Sunflowerka 08.08.2009 Sweet Cat 08.08.2009 Czarna IwI 22.08.2009 Patula 22.08.2009 Aha zbieram info tylko od czarnych nickow, wybaczcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przeoczyłaś:( a ja tu przecież od początku... 25.07.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peienka przepraszam, to może dlatego, że ja nie jestem od początku, tylko dopiero od stycznia chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc uzupełniam: Stysia 9. 05.2009 Teoria 06.06.2009 ZłotaRybka 13.06.2009 Ewuska86 27 .06. 2009 Peienka 25.07.2009 Sunflowerka 08.08.2009 Sweet Cat 08.08.2009 Czarna IwI 22.08.2009 Patula 22.08.2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stysia 9. 05.2009 Teoria 06.06.2009 ZłotaRybka 13.06.2009 Ewuska86 27 .06. 2009 Peienka 25.07.2009 Sunflowerka 08.08.2009 Sweet Cat 08.08.2009 Czarna IwI 22.08.2009 Patula 22.08.2009 madzianietka 6.06.2009 i gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie jestem sama na 22.08 :):):) wczoraj zarezerwowalismy sobie fotografa, jest super, ma nowatorskie pomysly... zaproponowal nam np sesje w gorach...stoimy na szczycie trzymamy spadochron a on robi wtedy zdjecia...albo na quadach lub skuterach wodnych (na to bym sie raczej nie zdecydowala:P) i byc moze wezniemy kamerzyste z tej samej firmy bo robi fajne filmiki, standard to 30 minut-taki skrot najwazniejszych zdarzen ale my chyba przedluzymy do godzinki. bez latajacych golabkow itd :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo ja tez już nie jestem sama na 06.06 ;) Madzianetka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianietka tylko Cię do góry przeniosę, żeby chronologicznie było :D Stysia 9. 05.2009 madzianietka 6.06.2009 Teoria 06.06.2009 ZłotaRybka 13.06.2009 Ewuska86 27 .06. 2009 Peienka 25.07.2009 Sunflowerka 08.08.2009 Sweet Cat 08.08.2009 Czarna IwI 22.08.2009 Patula 22.08.2009 i teraz gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×