Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

witajcie Narzeczone, ja także ślubuję w 2009 roku, a dokładnie 17.10. o 13 :) Jak na razie mamy załatwioną salę i Kościół. W najbliższym czasie zamierzamy załatwić zespół i fotografa. Czy któraś z Was ma także Ślub 17.10.09? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radomianka
Czesc dziewczyny Ja jestem z okolic Radomia, moj termin to 16 maj 2009, W srode zaczelismy szukac sali, obejrzelismy 12 sal i wczoraj zarezerwowalismy piekna, nową sale za przystępna cenę. Teraz rozgladamy się za zespołem i zastanawiamy nad kosciolem, bo w mojej parafii jest okropny organista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka 23 ----> mamy ten sam termin! ;-) Już myślałam, że ja jestem jakaś odosobniona, bo tak sama na szarym końcu z tym moim 17 październikiem, ale jak widać, nie tylko ja jesień lubię ;-). W ogóle dawno mnie tu nie było - ale się za to pochwalę - mam kapelę, fotografa i kamerzystę. Salę miałam już wcześniej. Chociaż Madzianietka znowu mnie kusisz tą ofertą foto+kamera za 1500zł. Możesz podać namiary? W zasadzie póki co mój fotograf na razie zaliczki nie chciał, więc mogę jeszcze zrezygnować, a te 200zł dla kamerzysty jakoś przebolałabym. Jutro hajta się moja koleżanka - tak Jej zazdroszczę! Oby miała słońce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę Nas się uzbierało. No to uaktualniam listę ;-). Jak się pomyliłam gdzieś lub kogoś pominęłam, to mówcie 1. Stysia 6 - 06.2009 2. Madzianietka - 6.06.2009 3. Teoria - 06.06.2009 4. Limonka - 06.06.2009 5. Sylwia86-86 - 13.06.2009 6. ZłotaRybka - 13.06.2009 7.Cait - 20.06.2009 8. Bajagaga - 27.06.2009 9.Ewuska86 (lucky me) - 27 .06. 2009 10. Peienka - 25.07.2009 11. Krusyna - 04.08.2009 12. Sunflowerka - 08.08.2009 13. Sweet Cat - 08.08.2009 14. Blumisss - 8.08.2009 15. dagaa - 08.08.2009 16. MGwiazdka86 - 09.08.2009 17. Katowiczankaa - 15.08.2009 18. dziubas 29 - 15.08.2009 19. Czarna IwI - 22.08.2009 20. Ewa182 - 22.08.2009 21. Patula - 22.08.2009 22. fruttella - 29.08.2009 23. Eliana - 29.08.2009 24. Mercury - 29.08.2009 25. Myszencja 23 - 05.09.2009 26. Ponga - 05.09.2009 27. Taka jedna kobitka - 12.09.2009 28. anti - 19.09.2009 29. Bajbajka1986 - 03.10.2009 30. Fionaa21 - 10.10.2009 31. smerfetka23 - 17.10.2009 32. Wrotka85 - 17.10.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WROTKA--> ja czuje ze to wyjdzie o wiele wiecej, bo niestety nie doliczył do tej ceny albumów co niektórzy foto dają sami w ramach kompletu. jedziemy z moim kotkiem w poniedzialek i wszystkiego sie dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Mnie też tu dawno nie było.. byliśmy w sobotę słuchac \"naszaj\" orkiestry i mamy wielki dylemat:( Grają super, śpiewają super,ale czasami w refrenach im coś nie wychodzi.. Pani z zespołu czasami za dużo \"końcówek dodaje\".. grali na weselu i goście jakcyś sztywni byli i nie wiem czy tak sami w sobie, czy oni nie umieli bawic...:( i powiedzieliśmy, że się zastanowimy.. i szukaliśmy dalej.. i nic ( naprawdę nic ) tu z okolic nie znależliśmy..Jeden Pan mi powiedział że na 08 sierpnia to uż od pół roku mają zarezerwowane i że na sierpień ciężko.. i się zdecydowaliśmy raczej na tych naszych.. nie mamy jeszcze umowy, al enie jestem pewna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, czy mozna sie dolaczyc? Tez planujemy slub w przyszlym roku, niestety jak narazie jestesmy w proszku, sale musielismy odmowic bo nie pomiesci wszystkich gosci i w sumie znalezlismy inna gdzie sa jeszcze w miare dogodne terminy 11 i 18 lipca a jesli nie te to wybierzemy piatek 12 czerwca. Orkiestra jesazcze nie wybrana , kamerzysta tez nie....denerwuje mnie to, ze na ponad rok przed slubem trzeba juz wszystko ,,zaklepac'' Mam stresa, jak wy sobie z tym radzicie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
do 1009 to wasi narzeczeni moga sie 100 razy rozmyslic i spier..az milo:)naiwniary,frajerzyce.przez takie s..jak wy,trzeba sale 100 lat wczesniej rezerwowac,bo jakiejs pannie sie slubu zachcialo.i nie ma normalnych terminow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaak.... a ty to bierzesz szybko ślub bo się boisz że ci narzeczony zwieje.... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów włączyła się zazdrość potencjalnych starych panienek;) strasznie nam przykro droga kukartko, że nie znalazłaś szczęścia u boku mężczyzny no cóż, trudno, nie wszystkim jest to zapisane:) może przenieś uczucia na kobiety?? ot.. taka moja mała rada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, te zazdrośnice to pewnie myślą ,ze jak nas zwyzywają od s.u.k i tak dalej, to my wszystkie siedzimy i wyrywamy włosy przed monitorem ze złości:) hehehe nic z tego drogie zazdrośnice!! BAWICIE NAS SWOIMI WYZWISKAMI :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do tematu... nie moge sie zdecydować na viedofilmowanie, zero pomysłu a po drugie nie chce mieć kiczowatego nagrania, bo oglądałam dużo wesel i naprawde wszystko na jedno kopyto:/ te same animacje itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej wyzywającej - to nie komentuję, dla mnie laska jest żałosna. MADZIANIETKA----> ja sobie fajny pomysł z narzeczonym wymyśliłam na filmie. Akcja dzieje się kilka lat po ślubie, my wracamy do domku z pracy i sobie siadamy i niby zaczynamy oglądać album ze zdjęciami ze ślubu. I wtedy się film zaczyna. Przynajmniej coś nietypowego, bo co do filmów to się zgadzam, że mają oklepany schemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wrotka85! Nie jesteś odosobniona:) Ja planowałam ślub na wrzesień (sentyment), ale niestety w moich okolicach jeśli chce się mieć ładną salę to trzeba na nią poczekać, gdyż 17.10 to pierwsza wolna data w 2009 roku, eh! Jednak nie przejmuje się tym - październik to piękny miesiąc i pięknie jest to, że nie będę już studentką, a panią mgr szukającą pracy (mam nadzieje,ze znajde ją w moim mało popularnym zawodzie). I juz paźdz.nie będzie kojarzył mi się ze studiami, a z przygotowaniem ostatnich szczegółów do Ślubu i Wesela... Jak narazie mamy tylko sale i Kościół, w przyszyłym tygodniu kontaktować będziemy się z kamerzystą, fotografem i zespołem... Skąd jesteś Wrotka85? Jeśli mogę zapytać? Mamy chyba ten sam rok urodzenia - 1985... :) Bardzo serdecznie Cie pozdrawiam i propunuje wspólne odliczanie do Naszego WIELKIEGO DNIA ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo animacji przed filmem i innych takich bajerów. Jeśli nie chcecie żeby było oklepane możecie same wymyśleć ten fragment. Animację można zlecić komuś innemu do zrobienia jeżeli kamerzysta nie umie. Jest taka strona \"zlecenia przez net\" czy jakoś tak. Albo poprosić znajomego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka 23----> No więc wyobraź sobie, że dużo Nas łączy ;-). Też chcieliśmy ślub we wrześniu, ale również był problem z salą i ten październik to także był pierwszy wolny termin ;-))). Ale jesień jest piękna, byleby nie padało, a nawet ciut słonko poświeciło, to byłabym wniebowzięta! Także będę panią magister szukającą pracy, również po nietypowym kierunku (ochrona środowiska:P). No ale cóż, ewentualnie zawsze można założyć własną firmę, o której zaczynam myśleć coraz poważniej. Podejrzewam, że jednak będziesz kilka godzin ode mnie szybsza, bo my planujemy ślub raczej na 16, ale w kościółku jeszcze nic nie załatwialiśmy. Ale chyba wreszcie się zmobilizujemy i pójdziemy. Poza tym te pozostałe kluczowe elementy już mam załatwione. A jestem sobie z okolic Wrocławia, konkretnie z takiej mieściny co się nazywa Oława. A Ty skąd jesteś? Również serdecznie pozdrawiam i się strasznie cieszę, że wreszcie ktoś z taki samym terminem mi się trafił - wreszcie można z kimś innym poprzeżywać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hI:) To widzę, że nie jestem sama:) Tak jak Wrotka również studiuję ochronę środowiska:) Ale ja niestety jeszcze panią mgr nie będę..dlatego chcemy ślub przez wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Chyba zostałyście wciągnięte w szarzyznę dnia codziennego, bo nic nie piszecie... Cóż, takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrotka ---> pewnie większość z nas siedzi w pracy :) no..ja np. siedzę, ale zamiast uczciwie popracować, to oglądam suknie slubne - obejrzałam ich już tyle, że zgłupiałam i nie wiem nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem w pracy, ale ostatnio mam tyle roboty że nie mam czasu na przeglądanie żadnych stron... a muszę znaleźć jeszcze fotografa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie robota jest szczególnie w okolicach Świąt :) teraz o dziwo względny spokój :) tylko raz na jakiś czas ktoś mi przeszkadza w moim ślubnym myszkowaniu :) Słuchajcie, a czy któraś z Was organizuje może wesele na Kaszubach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie siedzę w pracy natomiast próbuję sie uczys do jutrzejszego kolokwium :/ i jakos nieszczególnie mi to wychodzi jak widać... A gdzie pracujecie dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znow po dluuuugiej przerwie:) ja na dzis dzien mam zaklepana sale, zespol, kosciol i w koncu znalazlam fotografa - wczoraj spisalismy umowe:):) najsmieszniejsze jest to, ze namiar na niego znalazlam na kafe;) o dziwo facet jest naprawde dobry i niedrogi!!:D mysle, ze jak na ten rok to juz wszystko - za reszta - w tym sukienka zaczne sie rozgladac w przyszlym roku. a propos zastoju na topiku - ja nawet nie mam netu w pracy - uroki pracy w wymiarze sprawiedliwosci;/ MERCURY----> w ktorym lokalu w mikolowie masz wesele? [ja jestem z mikolowa wlasnie:)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze jedno - ciagle jestem sama na moj termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejkum hejkum. A co myślicie dziewczyny o ślubie w stylu lat 20 i 30? Koronkowa sukienka, fryzurka odpowiednia do epoki, pan mlody w meloniku, restro samochod do slubu, odpowiednio wystylizowane zaproszenia i winietki. Do tego moze udaloby się namowic mlodszych gosci (glownie przyjaciol) na taka stylizację. Panie w kapeluszach i te sprawy. No i oczywiscie na weselu nie mogloby zabraknąć muzyki z tamtych lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mam być szczera, to mnie wcale nie kręcą jakieś stylizowane wesela. Jestem tradycjonalistką. Poza tym jak ja bym była gościem (nawet młodym) i ktoś by mi się kazał ubrać w takim a takim stylu, to raczej bym się na to krzywiła. Po pierwsze - kłopot ze zdobyciem stroju, a po drugie lubię się czuć dobrze w tym, co sama sobie wybiorę, a nie w tym, co mi ktoś tak jakby narzuci z góry. Ale nie neguję pomysłu - każdy lubi to co lubi. Aczkolwiek raz mi się podobało takie wesele, na którym tylko młodzi się wystylizowali. Wynajęli śliczną dorożkę i uroczy dworek na sesję zdjęciową. Młoda miała suknię coś pod styl a\'la barok-rokoko w kolorze biały z takim brudnym angielskim różem i łososiem, a młody frak i cylinder w takim kawowo-brązowo-łososiowym kolorze i do tego laskę z rzeźbioną główką. Uroczo wyglądali, tym bardziej, że młody ma włosy do ramion czarne naturalnie kręcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×