Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kóóólka22

15 kg do Sylwestra! Start-1.10.07..ktos sie przyłaczy???

Polecane posty

A ja niestety trochę wieczorem poległam....... Piekłam ciasto i robiłam zupę na jutro i popodjadłam sobie trochę, a to jabłka, marchewki, ogórka, serka (to jeszcze pół biedy), ale była też kromka zwykłego chleba (sucha), trochę suchych ziemniaków. Jakoś do wieczora trzymam się super, a potem tylko chodzę zła, bo wiecznie myślę, co tu zjeść. Do jutra!!!!!! Nie poddaję się jednak!!!!! A tego ciasta, które piekłam nie tknę!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
DO kóóólka22 KOBIETO....NIESTETY PRZEBIJAM CIE O 10 KG WIECEJ :( TRAGEDIA CHOLERA...OD JUTRA ZACZYNAM DIETA 14-DNIOWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóólka22
dobrywieczor dziewczynki! witam nowo przybyle ! nie bede wymieniac kogo bo juz sie pogubilam tyle was tutaj! wy tu tak gadu gadu bez Kasi tak? nieładnie :( a wiec zaczne od serka-dziewczyny albo ja jestem głupia albo slepa,nie moglam znalezc zadnego ziarnistego serrra! kupilam wiec zwykly jakis z PiAtnicy bodajrze z ziólkami,bardzo dobry, ===ktoras z was wspominala o Kopenhadze,wiecie ja stosowalam ja kiedys i wcale nie bylo efektu jojo,schudlam ok 4 kg...i po skonczeniu chudlam dalej mimo ze jadlam normalnie,takze schudlam z 68 na 57 wiec mysle ze to dobra dieta,chociaz ja tez nie moglam po niej patrzec na niektore produkty( akurat brokuły lubie) snily mi sie po nocach : ta okropna salata z cytryna i gotowane jaja błeee! ===i co ja jeszcze wam napisac moge hmmm,,zjadlam dzis jajko sadzone z dwoma ziemniakami i salatka szwedzka z ogorka, dwie gruszki i na kolacje dwie kromki wasy z nowo zakupionym serkiem A jesli chodzi o sport to długi spacer do carrefoura i za chwilke zamierzam jeszcze vibroaction załozyc na godzinke dobra spadam, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóólka22
gosiugosiu==== to nic ze przebijasz mnie o 10 kg...do sylwka duuzo czasu ! a razem damy rade,głowa do góry@ napisz skad jestes ilelat jaka dieta itd...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóólka22
eseczko24===jak jakie miasto? nie rozumiem? jestem z Grudziadza jesli o to ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy jeszcze nie śpicie :) ? Ja to zaraz idę się kąpać i zmykam na łózeczko, bo jutro ciężki dzień mam :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
do kóólka22 jestem z woj. warmińsko-mazurskiego.... mam lat...a moja dieta której dziś jest właśnie pierwszy dzień to: 1dzien śniadanie; koktajl z maślanki truskawek albo malin obiad: koktajl z maślanki ogórka i dużo ziół do tego kolacja. koktajl z maślanki i 2 łyżki soku pomidorowego albo buraczanego( można przez cały dzień zjeść jeszcze ćwiartkę ananasa 2 dzień śniadanie: sałatka z byle jakich owoców obiad; pełny talerz rożnych surówek kolacja; zupa pomidorowa(przez cały dzień dodatkowo sok z grapefruita) 3 dzień śniadanie; koktajl z banana i maślanki obiad: jakaś ryba kolacja: kurczak z ziołami i papryka, tzn pierś 100g i dodatkowo 10 migdałów, 4 dzień W sumie jemy 200 g ryżu ważonego przed ugotowaniem. Śniadanie: ryz(100g) z sokiem jabłkowym+ 200g owoców obiad i kolacja ryż z warzywami( warzyw ma byś 450 g) dzień 5 śniadanie;sałatka owocowa(1/2banana jabłko i pomarańcz) Obiad:100g makaronu z 120g brokułów doprawić co kto lubi kolacja: warzywa po chińsku250g dodatkowo kilka żelek dzień 6 to zupa kapuściana 1 główka kapusty, 6 dużych cebul ze szczypiorem, 2 zielone papryki, 6-12 świeżych pomidorów (albo 1-2 puszki), 1 pęczek selera naciowego i to wymieszać można jeść zupy ile sie chce i do tego owoce przez cały dzień wyjątek to banany 7 dzień śniadanie : pól bułki z dżemem, serem albo kiełbasa, pól kubeczka jogurtu, 100 ml z pomarańczy (jakieś pól szklanki) pól porcji jajecznicy i mała kawa z mlekiem , kiwi po 2 tygodniach zastanowie się czy dalej ją ciągnąc czy przejść na coś innego, cos co sama ułożyułam i na czym schudłam 13 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech a ja wczoraj zbladzilam i zjadlam ponad 2000 kcal tragedia jeb glowa w sciane za kare!!!!!!!!!!!! ostatni raz!!!!!!! Obiecuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
tak to jest....tez tak robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosiagosia
podaj tę,którą sama ułozyłas i dzieki ktorej shudlas 13 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funinka
Widzę, że niektóre z Was ostro zabrały się za dietkę. Ja stwierdziłam, ze długo bym nie wytrzymała na takiej restrykcyjnej - kiedyś próbowałam kopenhaskiej, ale wytrzymałam tylko 11 dni. Wolę jeść wszystko, ale w dużo mniejszych ilosciach. Ograniczam tłuszcze, no i nie jem słodyczy. U mnie czasami bedzie ciężko, bo gotuje dla mojej rodzinki. (Chyba tak jak Miss Potter) Małego synka i męża, którego powinnam podtuczyć :) Poza tym mam siedzący tryb pracy. Wczoraj zjadłam: małą bułkę grahamkę z twarożkiem z szynką; 2 jabłka; na obiad 3 małe odtłuszczone :) racuchy, a na kolację 2 łyżki sałatki i piętkę z grachamki. zaliczony spacer 1,5h, ale w domu już mi sie nie chciało ćwiczyć... Jestem z Przemyśla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
nie mam jej na komputerze teraz bo jest nowy i nic na nim w sumie nie ma. tak w skrócie opowiem 1. nie jadłam słodyczy....w ogóle ani herbaty nie słodziłam 2, nie jadłam po godzinie 16:00 3. nie jadłam pieczywa 4. nie łączyłam produktów czyli jadłam albo ziemniaki i surówki albo mięso i surówki, ważne by nie łączyć białka z węglowodanami 5.spacer codziennie przynajmniej 30 minut...szybkim tempem 6.nie pilam nic poza wodą niegazowaną, mlekiem 2%, herbatkami ziołowymi...UWAGA! osoby biorące tabletki antykoncepcyjne nie moga pić niektórych herbatek np. dziurawca nie pamietam co dalej...i co jeszcze jak misie przypomni to opowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóólka22
Dziendobry Dziehhhhhczynki! A ja dzis jestem przeszczesliwa! Ale o tym na koncu.. ====gosiagosia====noo chociaz ktos jest bardziej z pólnocy,bo z tego co widze to same góralki,warszawianki,poznanianki itd....:) w jakim miescie mieszkasz? ====Samayane--spokojnie! nie przesadzaj z ta sciana...bo sobie...sciane rozwalisz ;) ;) ==== Wiecie co,nie wytrzymałam...i wlazłam na wage! i musze sie pochwalic bo jest półtora kg mniej! huuuuuuuraaaa! a to dopiero 3 dzien! zapewne to tylko utrata wody jak narazie,bo tłuszcz sie spala slyszalam po ok tygodniu stosowania diety,ale co tam,wazne ze waga pokazuje mniej! ====dziewczyny napiszcie mi jak sie robi tą cala stopke i zaczernia nicka,bo ja to niezorientowana jestem za bardzo w te klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kóólka22......166cm......90kg......-1,5kg!......cel75kg.....Grudziądz pomyslalam sobie ,ze stworzymy nasza własna tabelke zebysmy mogle zerkac jak ida postepy,widzialam juz taka na innych forach ,wiec mysle ze nam tez sie przyda,co myslicie o tym? jesli jestescie za to prosze kopiujcie tą kóólke22 ;) u gory i dopisujcie siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gita
hej dziewuchy. Strasznie was podziwiam za te diety. ja swojego czasu schudlam ok 12kg i teraz trzymam wage. Pozdrawiam i zycze sukcesow a na Sylwestra na 100% bedą z was niezle laski choc mysle ze teraz tez jestescie calkiem calkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gita==== o prosze ,jak miło! przylaczasz sie do nas? czy ty zakonczylas walke z kilogramami? skad dokladnie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiagosia
jestem z małego miasta niedaleko granicy z Rosją - Braniewo :) wróciłam z biedronki i..... pije maślankę....fujjjj nienawidzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki :-) ja dzis wczesniej jestem, bo w czwartki i piatki pracuje tylko do 10 :-) no ale musialam jeszcze z pieskiem pojsc na specer wiec dopiero zabieram sie za jedzenie. takie sobie piekne przygotowalam: - buleczka taka wielkosci sztangielki (nie wiem czy to sie u wszystkich tak samo nazywa) a do tego salata zielona + pomidor + 3 plasterki szynki + cebulka - no i tradycyjnie od rana juz 3 kawy ( inaczej zasypiam w pracy a to nie wskazane ;-) wiecie, taka jestem leniwa, ze od poniedzialku cwiczylam tylko w ....poniedzialek ;-) nie dobrze ale bede cwiczyc w weekend bo wtedy nie jestem zmeczona po pracy. kooolka------ gratulacje 1,5 kg!!!!! ja jakos nie mam odwagi wejsc na wage, moze sprobuje jakies 2 tygodnie od rozpoczecia tego zdrowego chudego odzywiania :-) czyli zostal jeszcze tydzien i troszke :-) funinka---- ja pochodze z Debicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kóólka22......166cm......90kg......-1,5kg!......cel75kg..... Grudziądz magda_NI.....166cm......83kg......-0,0kg.......cel70kg..... Belfast koolka-----skopiowalam te tabelke, mam nadzieje, ze dobrze. tylko prosze niech sie ktos wpisze miedzy mna a koolka, bo ja nie bylam tu z Wami od poczatku wiec nie chce zajmowac 2 pozycji w tabelce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka lenka =
mozna sie jeszcze do waz dolaczyc??? ja tez probowalam tysiac razy zaczynac od poniedzialku... i np w drode czy kiedy zjadlam slodycze i po raz kolejny zaczynalam od poniedzialku i przez to odchudzanie tak mi sie przytylo, ze poprostu plakac sie chce jak na siebie patrze... mam tylko 157cm wzrostu a waze 57 :( wazylam 64, ale naszczescie jest juz mniej... mam taka prosbe wspierajcie mnie, ok ? ;] bede bardzo wdzieczna... pierwszy raz pisze na kafe i mam nadzieje ze dzieki wam uda mi sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe osoby. Ja tabeleczkę jutro wkleję, bo muszę się najpierw zważyć. To nawet dobry pomysł jest. To teraz przejdę do spowiedzi: jeszcze wczoraj, godz. 19:15 - zjadłam coś, czego nie powinnam. Dobre to ale trochę kalorii ma:( podam wam przepis, bo na śniadanie mozna to zjeść dzisiaj: śniadanie: pół grahamkim tradycyjnie posmarowana serkiem ziarnistym i plasterek szynki obiad: kilka ziemniaczków, 3 małe ogórki konserwowe, łyżka sałatki warzywnej (gotowa, kupiona) i 1 kotlet z ryby zastanawiam się, ale chyba nie zjem kolacjii za kare (chodzi o tą rzecz zjedzoną wczoraj tak późno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 kisiel do gotowania bez cukru (nie taki gotowy, że się tylko zalewa! chodzi o ten co się gotuje na 0,5 litra wody!) 2 średnie jabłka 2 garści rodzynek kisiel ugotować wg przepisu (nie dodawać cukru), jabłka zetrzeć na tarce, dodać rodzynki; jak kisiel przestygnie dodać jabłka z rodzynkami, dobrze wymieszac; smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Ni==dobrze dobrze,tylko prosiłabym zebys skopiowała ta tabelke ktora wysłalam nizej tą z wiekiem :) z góry dziekuje,laski wpisujcie sie w tabelke ale to juz! ;) natentychmiast! ===słodka lenko==witamy w naszym gronie! jasne ze mozesz sie przyłaczyc,bedziemy za ciebie trzymac kciuki,prosze skopiuj tabelke (tą z uwzglednionym wiekiem) i wpisz swoje detale,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×