Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kóóólka22

15 kg do Sylwestra! Start-1.10.07..ktos sie przyłaczy???

Polecane posty

Gość kóólka22
===warta grzechu===witamy w gronie sylwestrowych wojowniczek! No to niedobrze ze mialas takie problemy z jedzeniem... ale mam nadzieje ,ze juz sie z tym uporalas i razem z nami ,zdrowo i z zaparciem bedziesz tracic kilogramy...czekamy na detale twojego cialka..pozdroofffienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze :( jestem jak ukrzyżowana, bo zawsze wieczorkiem biegałam sobi ok.2-3km, a w piątek cioty dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze :) koniec tego buszowania po neciku późną porą :) zmykam już spać :) dobranoc wszystkim :* PS. została 1h :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóólka22
NO I SIE ZACZĘŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ===Witam wszystkie Panie,ktore dnia dziesiejszego rozpoczynaja bitwe z tłuszczykiem! I te Panie ktorych bitwa juz trwa tezz witam ;) ===spowiedz odbede pod koniec dnia....jaknarazie pije sobie własnie kawe z odrobina mleka i słodzikiem A WIEC "BIEG Z PRZESZKODAMI DO WYMARZONEJ SYLWETKI (ANNO DOMINI;)) UWAZAM ZA ROZPOCZETY...!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wlasnie zalozylam sobie nawet specjalny zeszyt, w ktorym bede codziennie pisala co zjadlam i ile cwiczylam jestem pewna ze wytrwam jeszcze nigdy nie bylam na diecie dluzej niz miesiac wiec to naprawde dobry trening silnej woli dziewczyny jak bedziecie miec jakies fajne przepisy na dietetyczne dania to podawajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! ja przy moich 171 cm mam prawie 70 kg wagi:( Chciałabym z 10 kg zrzucić do końca roku (to moje marzenie) a do 1 listopada, choc z 4:) Rano zjadłam dwie kromki wasy i mały jogurt, teraz w pracy popijam czerwoną herbatkę. Popołudniu ide na kurs tanca (pierwszy raz) ale mam nadzieje, ze i tam coś się spali:) Postanawiam nie jesc białego pieczywa, zrezygnować (niestety!) ze słodyczy, fastfoodów, słodkich soków i gazowanych napoi. W miare wolnego czasu mam zamiar cwiczyc:) Ponadto do pracy jeżdże na rowerku, a zawsze to jakis ruch:) Pozatym duzo warzyw i owoców:) Będe tu do was zagladac jak tylko będe mieć okazję, niestety w domu zwalony mam net ale w pracy działa;). Dzis nowy tydzien, nowy miesiac, a mam nadzieje ze i nowe my- piekniejsze, odmienione, szczęsliwe, bez kompleksów. Życze wytrwałosci i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejeczka dziewczyny :) Przepraszam,że tak późno piszę ale u mnie w domku po prostu istny szpital. Od dzisiaj ostro biorę się do roboty,bo ja mam do zgubienia 20-25 kg :( niestety nie jest m,i łatwo,bo mam hipoglikemię i ciągle jestem głodna...ale powiedziałam sobie-DOŚĆ!!! Chcę pokazać wszystkim,że mi się uda i schudnę!!! A co! Przez ten tydzień w sumie też już miałam dietkę ale od dzisiaj już bardziej rygorystyczną.Jem 500-600 kalorii dziennie,latam z psem,jeżdzę na rowerku i ćwiczę pry kasecie Shape\'a :) Miłego dnia i do później..wracam do pracki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakczek maczek
162 cm 60 kg Plan: 1 pażdziernik 2007: 60 kg 20 pazdziernik 2007: 55 kg (mam dietę zdrowotną i jest bardzo restrykcyjna, myślę, że przy okazji jej stosowania, także schudnę, więc zyskam i zdrowie i urodę) 1 listopada- 53 cd. diety zdrowotnej 15 listopada-51 koniec diety zdrowotnej (1,5 kg/tydz) 1 grudzień 50 kg 31 grudzień: 48-50 kg (utrzymanie wagi) Moja dieta zdrowotna polega na tym, że nie mogę w ogóle jesć rzeczy przetworzonych, zawierajacych cukier (ani grama cukr), produktów o wysokim IG. Na razie sie trzymam, jem same warzywa, mięso, zupy, oliwa z oliwek, po 6 tyg. bedę mogła wprowaqdzić chleb, ale tylko robiony na zakwasie. mam nadzieje, że wytrzymam, bo tyle jest pokus....... Chciałabym jeszcze dołączyć do tego jakiś sport, ale na razie nie wiem jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Kochane :* jak tam praca nad figurką :) ? Mam nadzieję, że trzymacie nad sobą dyscyplinę :) :) hihi :) 3mam za Was mocno kciuki :) :) Samayane----------> ja też założyłam sobie zeszyt i zapisuję w nim wszystko co jadłam i piłam danego dnia :) z wyszczególnieniem na śniadania, obiady, kolacje :) i oczywiścię zaczynam robić spis każdego dnia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a to fajnie, ze Ty tez:) wiecie co?? mama przyniosla wczoraj grzybki z lasu moge je zjesc z makaronem?? chyba nie maja duzo kalorii narazie spozylam kolo 500 wiec jeszcze 500 mi zostalo do wykorzystania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że spokojnie możesz :) ja już do wieczora staram się nie jeść :) o tyle mi łatwiej, że u mnie w domku nie istnieje kolacja :P hihi :) chyba, że ktoś chce, to robi sobie na własną rękę :) ale ja na szczęście się odzwyczaiłam i od dawna przyjęłam sobie, że po godz. 17.00 już nie jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóólka22
czesc laski! ojjj to zazdroszcze zborycka ze nie jesz kolacji! u mnie w tym najwiekszy problem..wieczorne jedzenie to dla mnie raj na ziemii..ale od dzis sie zegnam z tym rajem :) === do tej pory ....sniadanie-kawka z mlekiem i słodzikiem, obiad= kawalek tzn ok 250 gram kalafiora gotowanegoz lyzka masla i zamiast bulki tartej uzylam pokruszonej wasy,wiecie pyyycha polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zważyłam się. masakra: 65kg przy 174cm :classic_cool:. 28% tkanki tłuszczowej. Do tego wczoraj pozwoliłam sobie ostatni raz na słodycze i ...wysypały mi się pryszcze na twarzy!!! Mój plan do wigilii schudnąć 9kg. Będę się ważyć raz w tygodniu. Zjadłam dziś 3 kawałki chleba i wypiłam ok 300ml jogurtu, zamiast soku. Nie jem obiadu, kolacje postaram się zjeść przed 19-20.00. Co ciepłego mogę zjeść nieprzekraczającego 300-350kcal?? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warta grzechu Co ciepłego mogę zjeść nieprzekraczającego 300-350kcal?? -------> polecam płatki z mlekiem :) a co do kolacji :) hmm...kiedyś potrafiłam najwięcej zjeść na kolację niż w sumie w ciągu całego dnia :( ale powoli zaczęłam się od tego odzwyczajać :) choć czasami coś zjem na kolację, ale to tylko wtedy jeśli rano nie zjadłam śniadania :) teraz zmykam na obiad, bo mama woła :( masakra :( ale już nic po tym nie jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies cieple warzywka z mieskiem chudym np kurczakiem zupy sa malo kaloryczne tez racja Z TYMI grzybami, maja strasznie malo kalorii kolo 20-30 w 100 gramach warta grzechu przerciez Ty wcale duzo nie wazysz dziewczyno wysoka jestes wiec ta waga jest ok jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóólka22
warta grzechu==ty nie przeginaj z ta masakra ! ;) widzialas ile ja waze? to sie pociesz tym! a jesli chodzi o cieple danie malokaloryczne to masz mnostwo mozliwosci: mozesz ugotowac jakies warzywka jesli lubisz...i posypac tak jak ja wassa z odrobina maselka,albo zupe jakas np pomidorowa z ok 50 gram (waga suchego) makaronu badz ryzu...albo ...szybkie smaczne i proste danie...50 g makaronu badz ryzu mieszasz z sokiem pomidorowym i dodajesz ziola np pietruszke koper bazylie jak tam lubisz...i przyprawy bez soli i to wszystko podgrzewasz pyyyychotka! i w dodatku malo kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez od dzisiaj zaczynam.Zjadłam sniadanie ...kanapka z dzemem...,kakao,sok,obiad paluszki rybne,surówka,ziemniaki,troche wendliny i na dzisiaj koniec. Od jutra biegam na w-f ie :)Wiec bedzie jakaś szansa :) Pozdrawiam wszystkie Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóólka22
dziewczyny polecam pyysszna sałatke z kurczakiem : gotowana piers z kurczaka ( jak gotujecie wrzuccie mala cebule do tej wody i gotujcie razem z kura ) kilka plasterkow ananasa z puszki,kukurydza z puszki, majonez najlepiej light albo zwykly i zmieszany z cuda smietanka .wszystko drobno posiekac zmieszac z majonezem i wcinac... mniam jedna porcja to ok 250 kcal...a taka porcja mozna sie najesc naprawde...a z jednej piersi wychodzi ok 5 porcji ..goraco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sykkylven
Hej!!! mogem siem przyłonczyć? Topiki na ktorych jestem padają jak muchy... ach ta słaba wola... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kóólka22
O mnie mowa.????? Ja bede niezmiernie wdzieczna i szczesliwa ze do nas dolaczysz! witamy w gronie! napisz cos o sobie jaka waga wzrost wiek i w ogole... ej dziewczyny a skad wy w ogole jestescie napiszcie ,jestem ciekawa bardzo..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh ile nas tu przybylo 2 dni nie zerkalam na topik z powodu choroby;/i widze ze mam powazne zaleglosci:D dzisiaj nas wielki dzien ja ze wzgeldu na pozegnaie slodyczy na dluugi czas skusilam sie na placusze;p przylanczam sie do tych ktorzy postanowili nie jesc slodyczy przez miesiac;p dla mnie to bedzie droge przez meke hehe ale razem damy rade mam nadzieje ze mnie troszeczke wesprzecie diete 1000kcal chce zaczac dopiero od soboty bo narazie postanowilam byc 3 dni na malutkim przeczyszczaniu i szybkiej stracie kg wiem ze to nie zdrowe ale 3 dni napewno nie zaszkodza a ja lubie szybkie efekty i chce juz bardzo wrocic do poprzedniej figury bo za bardzo mnie krępuje ten wystajacy brzuszek i boczki wiem ze diete trzeba poloaczyc z cwiczeniami ale tak mi sie nie chce heheh ale za brzuszki sie wezme moze juz nie dzisiaj ale jutro;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sorki ale moim skromnym zdaniem to wcale tak mało nie jecie :( no ale to jest tylko moje zdanie :) Starajcie się nieużywać masła bo płaska łyżeczka to 100 kalorii a chyba lepiej za to coś sobie zjeść??? Taka sałateczka z kurczaka nawet z majonezem light też ma około 300-350 kalorii to prawie tyle co ja jem za cały dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam ze maslo jest kaloryczne ale zeby lyzeczka miala 100kcal ja to naprawde duzo chyba juz nie tkne masla;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sykkylven
Hej mam 23 lata 180 cm i 73 kg wagi. Przydałoby sie zrzucic 6 kg. Mieszkam w Norwegii i wcale mi sie tu nie podoba ale musze przyznac ze jest coraz lepiej. To chyba kwestia przyzwyczajenia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka co ci urwie jajka ------------> może i masz po części rację, ale wiele dziewczyn dopiero zaczęło swoje pierwsze diety...nie mogą przejść od razu do takich drastycznych...wszystko powoli! Bo nabawią się tylko chorób :( i wtedy będzie nie przyjemnie...dopiero po jakimś m-c diety możan przejść do takich drastycznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sykkylven
ale żarcie to tu mają paskudne, wysokoprzetworzone i naszpikowane konserwantami ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) i jak wam idzie dziewczynki? Ja dzisiaj: kawa platki z mlekiem wasa 2 kromki z bialym serem piers z kurczaka z gotowana marchewka kawa na razie tyle:) nie wiem czy to duzo czy malo ale mysle ze nie jest zle. bedzie jeszcze jeden posilek ale zastanawiam sie co hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×